گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
کسب رتبه برتر در حوزه آموزش توسط حراست شرکت گاز استان یزد
 • 1395/12/14 شنبه کسب رتبه برتر در حوزه آموزش توسط حراست شرکت گاز استان یزد

  حراست شرکت گاز استان یزد بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه آموزش گردید.....


  حراست شرکت گاز استان یزد بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه آموزش گردید.
  در تقدیر نامه ای که به همین منظور از طرف سهراب نجار، معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران اهداء گردیده، خطاب به رئیس حراست شرکت گاز استان یزد آمده است: بدینوسیله از تلاش های جنابعالی و همکاران محترم حراستی آن شرکت در انجام وظایف محوله قدردانی نموده و این لوح بعنوان یادبود تقدیم می گردد. از درگاه خدواند متعال سربلندی و موفقیت روزافزون جنابعالی و همکاران گرانقدرتان را در اعتلای نقش و جایگاه حراست شرکت ملی گاز ایران آرزومندیم.
پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد
 • 1395/12/11 چهارشنبه در دولت تدبیر و امید محقق گردید؛ پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: با نصب بیش از 27 هزار انشعاب در حوزه شهری و 15 هزار انشعاب در حوزه روستایی، بیش از 42 هزار انشعاب گاز طبیعی در دولت یازدهم نصب گردیده که موجب جذب حدود 73 هزار مشترک در حوزه شهری و بیش از 21 هزار مشترک در حوزه روستایی و مجموعاً 94 هزار مشترک شده که بر این اساس تاکنون در سطح استان یزد بیش از 218 هزار انشعاب نصب و بیش از 397 هزار مشترک جذب گردیده است.
  این مقام مسئول در ادامه افزود: با گازرسانی به یک هزار و 427 گلخانه و 213 کوره در دولت تدبیر و امید، 2 هزار و 733 گلخانه و 263 کوره در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 2 هزار و 495 واحد صنعتی عمده و جزء که موجب جایگزینی بیش از 816 هزار متر مکعب گاز طبیعی در بخش صنعت شده است، مجموعاً 6 هزار و 224 واحد صنعتی عمده و جزء به شبکه گاز طبیعی وصل گردیده است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: با گازرسانی به 4 شهر استان در دولت تدبیر و امید، 19 شهر از 20 شهر استان و همچنین با گازرسانی به 167 روستا در دولت یازدهم، 316 روستا از مجموع 542 روستای واجد شرایط گازرسانی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 73 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است.
  شایان ذکر است با توجه به پیشرفت 95 درصدی عملیات گازرسانی در استان یزد که موجب جایگزینی سوخت پاک گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی شده، این استان در زمره استانهای سبز در سطح کشور به حساب می آید.
دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)
 • 1395/12/2 دوشنبه دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.
  منوچهر فلاح در تشریح این خبر گفت: در راستای کسب رضایت مشتری و دریافت یک سیستم مشخص جهت رسیدگی به شکایات، شرکت گاز استان یزد دریافت گواهینامه های مذکور را در برنامه خود قرار داد که با دعوت از ممیزان شرکت DQS آلمان و با توجه به اقدامات مناسب و قابل توجه در این زمینه و در سایه مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان، شرکت گاز استان یزد موفق به اثبات  برآورده سازی الزامات استانداردهای مذکور در راستای دریافت گواهینامه های بین المللی مرتبط گردید.
  این مقام مسئول اظهار امیدواری نمود با استقرار سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری در شرکت گاز استان یزد، ساماندهی مناسب تری بر روی اقدامات صورت گرفته در زمینه کسب رضایت مشتری انجام گیرد و این شرکت با شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط بهبود با حرکت پویاتری در زمینه جلب رضایت مردم عمل نماید.
برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد
 • 1395/12/1 يكشنبه برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد

  دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.....


  دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی ضمن خیرمقدم به مدعوین و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، از سلامت اداری به عنوان مبحث بسیار مهمی نام برد که می بایست به صورت شایسته ای به آن پرداخته شود و تمامی کارکنان در سطوح مختلف درایت، بصیرت و هوشیاری را در برنامه های خود مد نظر قرار دهند.
  منوچهر فلاح پیش بینی و پیشگیری را گام نخست در سلامت اداری دانست که از طریق اقدامات پیشگیرانه می توان از وقوع هر گونه فساد احتمالی جلوگیری به عمل آورد و در پایان ابراز امیدواری نمود با افزایش سطح دانش شرکت کنندگان از طریق برگزاری این گونه دوره ها، شاهد نتایج مثبت و مؤثر آن در سازمان ها و شرکت ها باشیم.
  در ادامه مراسم افتتاحیه و پس از پخش کلیپ عملکرد شرکت گاز استان یزد، دوره آموزشی با تدریس دکتر عابدی جعفری و همچنین محمد هادی امجدی پور رئیس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت ملی گاز ایران ادامه و سرفصل های آموزشی و مباحث مرتبط با دوره ارائه و به سوالات و ابهامات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران
 • 1395/11/30 شنبه برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران

  دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


  دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.
  در این دوره آموزشی که با حضور برخی از رؤسای و جمعی از کارشناسان حفاظت پرسنلی شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران و به منظور افزایش آگاهی و سطح علمی کارشناسان حفاظت پرسنلی برگزار شد، اساتید حاضر به بیان سرفصل های آموزشی مربوطه پرداختند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در آیین اختتامیه این دوره ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، از تمامی افرادی که در برگزاری این دوره آموزشی تلاش نمودند تقدیر و تشکر نموده و هدف از برگزاری این دوره ها را تبادل تجربیات و افزایش سطح دانش شرکت کنندگان دانست و ابراز امیدواری نمود نتایج این آموزش ها در بدنه سیستم و سازمان جاری گردد و شاهد اثرات مثبت آن باشیم.
  منوچهر فلاح ایجاد نظم، حفاظت از تأسیسات، اماکن و تجهیزات، حفاظت از اسناد و مدارک و صیانت از کارکنان را امری بسیار مهم و اساسی در سازمان دانست و بر مسئولیت سنگین حراست در این راستا تأکید نمود وبا اشاره به حساسیت شغل کارکنان حراست، نیروهای حراست را به چشم و گوش سازمان تشبیه و اظهار داشت : این نیروها وظایف بسیار خطیر و حساسی را بر عهده دارند که اجرای صحیح آنها ضامن سلامت سازمان و ایجاد رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع و عدم اجرای درست این وظایف موجب ناامنی و برهم خوردن نظم و ایجاد خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.
  در ادامه این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ضمن خیرمقدم به مدعوین، مبحث سرمایه اجتماعی را محور سخنان خود قرار داد و از آن به عنوان یک موضوع اساسی و مهم در سطح کشور نام برد و افزود: سرمایه اجتماعی نشانه اعتماد مردم نسبت به دولت، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به مردم می باشد که در این میان نهادهای خدمت رسان در افزایش سرمایه اجتماعی می توانند نقش پر رنگی را ایفا نمایند به طوری که هر کارمند در هر دستگاه اداری می بایست نسبت به اهمیت اعتماد مردم واقف بوده و بداند هر فعالیتی که موجب خدشه دار شدن این اعتماد شود، می تواند موجب بی اعتمادی نسبت به کل سیستم و نظام گردد لذا کارکنان می بایست نقش خود را در این زمینه به بهترین نحو ممکن ایفا نموده و با نگاه وسیع به مسئولیتهای سازمانی، به ارتقاء سرمایه اجتماعی و افزایش اعتماد عمومی گام بردارند.
  در بخش دیگری از این مراسم رئیس حفاظت پرسنلی حراست شرکت ملی گاز ایران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری مطلوب دوره آموزشی مذکور، از حفاظت پرسنلی به عنوان ابزاری جهت اعتماد، تعامل و اطمینان سنجی به کارکنان نام برد و صیانت و حفظ اسرار کارکنان و همچنین حفظ ارزش ها و کرامت کارکنان را از جمله وظایف حفاظت پرسنلی عنوان نمود.
  در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از نفرات برتر سطح یک و نفرات برگزیده مسابقات ورزشی که در حاشیه دوره برگزار شد تقدیر به عمل آمد.
بيشتر
پربیننده ترین اخبار
پیوند ها
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما