گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
گازرسانی به 764 واحد صنعتی در استان یزد طی سال جاری
 • 1395/10/14 سه شنبه گازرسانی به 764 واحد صنعتی در استان یزد طی سال جاری

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 764 واحد صنعتی عمده و جزء در استان یزد طی سال جاری خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 764 واحد صنعتی عمده و جزء در استان یزد طی سال جاری خبر داد.
  منوچهر فلاح با اعلام این خبر افزود: در سال جاری 764 واحد صنعتی شامل گازرسانی به 82 واحد صنعتی عمده و 682 واحد صنعتی جزء در سطح استان یزد به بهره برداری رسیده است که بر این اساس تعداد واحدهای صنعتی متصل به گاز طبیعی در استان به 6 هزار و 154 واحد رسیده است.
  وی در ادامه گفت: با گازرسانی به 575 گلخانه و 34 کوره آجرپزی در سال جاری، مجموعاً بیش از 2 هزار و 700 گلخانه و 261 کوره آجرپزی گازدار شده است که این امر نشانه سودآوری شرکت گاز استان یزد در بحث جایگزینی گاز به عنوان یک سوخت پاک و ارزان می باشد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: تاکنون 31 ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 195 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) و همچنین 48 جایگاه CNG در سطح استان احداث گردیده است.
پذیرش بیش از 21 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد
 • 1395/10/13 دوشنبه طی 9 ماهه اول سال جاری محقق گردید؛ پذیرش بیش از 21 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 21 هزار مشترک و نصب 13 هزار انشعاب گاز طبیعی در استان طی 9 ماهه نخست سال جاری خبر داد......


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 21 هزار مشترک و نصب 13 هزار انشعاب گاز طبیعی در استان طی 9 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر افزود: در 9 ماه نخست سال جاری، 21 هزار و 600 مشترک جدید جذب و 13 هزار و 700 انشعاب گاز نصب شده که بر این اساس تاکنون در استان یزد، 392 هزار مشترک گاز طبیعی جذب و 216 هزار علمک نصب گردیده است.
  این مقام مسئول با اشاره به 493 کیلومتر شبکه گذاری انجام شده در سال جاری خاطر نشان کرد: تاکنون در استان مجموعاً 7 هزار و 750 کیلومتر شبکه فولادی و پلی اتیلن احداث گردیده و 19 شهر و 287 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 71 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: با اجرای عملیات گازرسانی به شهر بهاباد این شهر نیز به عنوان تنها شهر باقیمانده استان به شبکه گاز طبیعی متصل خواهد گردید و عملیات گازرسانی به 83 روستا در حال انجام می باشد.
شرکت گاز استان یزد میزبان گردهمایی ماهیانه بسیج ادارت استان
 • 1395/10/12 يكشنبه شرکت گاز استان یزد میزبان گردهمایی ماهیانه بسیج ادارت استان

  گردهمایی بسیج ادارت استان یزد روز یکشنبه مورخ 12/10/95 به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر (عج) شرکت گاز استان یزد برگزار گردید......


  گردهمایی بسیج ادارت استان یزد روز یکشنبه مورخ 12/10/95 به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر (عج) شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.
  در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم به مدعوین و گرامیداشت سالگرد سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان دارالعباده یزد و با اشاره به حماسه 9 دی، از این روز به عنوان روز بصیرت و حمایت از ولایت نام برد و آنرا برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب دانست و در ادامه نوح معظمی، رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت گاز استان یزد با پخش کلیپ، توضیحاتی در مورد رعایت مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی ارائه نمود.
  در بخش دیگری از این گردهمایی دکتر مراد زاده کارشناس سیاسی به ارائه مطالبی در رابطه با فضای مجازی و فضای سیاسی کشور پرداخته و جو سیاسی حاکم بر جامعه و نقش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ابر قدرت در معادلات سیاسی منطقه و پیروزی های اخیر مقاومت را تشریح نموده و توضیحات مختصری در ارتباط با اوضاع سیاسی کشور در آستانه انتخابات ریاست جمهوری بیان نمود.
  گفتنی است پخش کلیپ عملکرد شرکت گاز استان یزد، مستند سفر مقام معظم رهبری به استان و سخنان ایشان در رابطه با قتنه 88، توزیع بسته های فرهنگی بین شرکت کنندگان و همچنین اهداء جوایز به 12 نفر از برگزیدگان مسابقه کتبی از دیگر برنامه های این گردهمایی بود.
نرخ گاز بها تا پایان سال افزایش نمی یابد
 • 1395/9/24 چهارشنبه بی ارتباط بودن مبلغ آبونمان با میزان گاز مصرفی نرخ گاز بها تا پایان سال افزایش نمی یابد

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان یزد گفت: براساس آخرین اطلاعات ماخوذه از ستاد شرکت ملی گاز ، گاز بها تا پایان سال جاری با همان نرخ قبلی محاسبه خواهد شد.....


  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان یزد گفت: براساس آخرین اطلاعات ماخوذه از ستاد شرکت ملی گاز ، گاز بها تا پایان سال جاری با همان نرخ قبلی محاسبه خواهد شد.
  علیرضا بشیری ادامه داد: لازم به توضیح است بهای گاز مصرفی بر اساس جدول پلکانی ابلاغی از شرکت ملی گاز ایران برای تمامی مصرف کنند گان محاسبه و اعمال می‌گردد.
  وی با اشاره به نحوه محاسبه تعرفه گاز به تفکیک اقلیم در استان یزد افزود: بر اساس جدیدترین بازنگری به عمل آمده از سوی پژوهشکده هواشناسی کشور ابلاغی از شرکت ملی گاز ایران، مناطقی از استان نظیر تفت، خضرآباد، ندوشن، نیر و بهاباد جزو اقلیم 2 (سرد) و مناطقی مانند یزد، اردکان و میبد جز اقلیم 3 (معتدل) لحاظ شده‌اند.
  بشیری تصریح کرد: مبلغ آبونمان، هیچگونه ارتباطی با میزان بهای گاز مصرفی نداشته و کاهش مصرف در فصول گرم سال منجر به افزایش مبلغ آبونمان نمی‌شود.
برگزاری سمینار آشنایی با قوانین ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد در شرکت گاز استان یزد
 • 1395/9/21 يكشنبه برگزاری سمینار آشنایی با قوانین ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد در شرکت گاز استان یزد

  سمینار آشنایی با قوانین ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد با حضور امیر میر دبیر سابق شورای عالی دستگاه های نظارتی و محمد هادی امجدی پور رئیس بازرسی شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


  سمینار آشنایی با قوانین ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد با حضور امیر میر دبیر سابق شورای عالی دستگاه های نظارتی و محمد هادی امجدی پور رئیس بازرسی شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.
  در این سمینار که روز شنبه مورخ 20/09/95 در محل اتاق کنفرانس شرکت گاز استان یزد و با حضور مدیرعامل، معاونین، اعضاء هیأت مدیره و رؤسای واحدهای ستادی برگزار شد، منوچهر فلاح ضمن خیر مقدم به مدعوین، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در شرکت گاز استان یزد و راهکارهای این شرکت به منظور افزایش روزافزون ارتقاء سلامت اداری و جلوگیری از فسادهای احتمالی در سیستم اداری ارائه نمود.
  در ادامه میر عضو شورای نظارت بازرسی کل کشور با اشاره به نحوه تدوین شاخص های سلامت اداری و پایش آن، ضرورت و نیازهای تدوین این شاخص ها را برشمرده و یکی از اهداف آن را شناسایی معایب و نارسایی های دستگاه های اداری و راهکارهای برطرف نمودن آنها دانست.
  وی در بخش دیگری از سخنان خوداز مجموعه شرکت ملی گاز ایران به عنوان یکی از دستگاه های اجرایی سالم و پیشرو در سطح ملی نام برد و از فعالیت های صورت گرفته در این زمینه تشکر و قدردانی نمود.
  امجدی پور سخنران دیگر این سمینار یک روزه بود که هدف از برگزاری این سمینار را آشنایی همکاران شرکت گاز استان یزد با قوانین و مقررات سلامت اداری دانست و در ادامه با اشاره به تاریخچه شکل گیری قانون ارتقاء سلامت اداری به بیان شاخص ها و سنجه های سلامت اداری پرداخته و سپس با تجزیه و تحلیل موارد قانونی مرتبط، خواستار رعایت این موارد در راستای مقابله با فسادهای احتمالی و ایجاد مجموعه ای سالم گردید.
بيشتر
پربیننده ترین اخبار
پیوند ها
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما