ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
دیدار فرمانداران شهرستان های تفت و مهریز با مدیرعامل شرکت
 • 1397/9/20 سه‌شنبه دیدار فرمانداران شهرستان های تفت و مهریز با مدیرعامل شرکت

  فرمانداران شهرستان های تفت و مهریز طی جلسه مشترکی با مدیرعامل شرکت دیدار نمودند....


  فرمانداران شهرستان های تفت و مهریز طی جلسه مشترکی با مدیرعامل شرکت دیدار نمودند.
  در این دیدار که با حضور مدیر عامل و تنی چند از مدیران و کارشناسان شرکت و همچنین فرمانداران تفت و مهریز و تعدادی از مدیران شهرستان های مذکور برگزار شد،
  علی اکبر میدانشاهی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در رابطه با گازرسانی به اقصی نقاط استان یادآور شد: تسریع در روند گازرسانی به استان، مستلزم حمایت همه جانبه مسئولین می باشد که امیدواریم با حمایت صورت گرفته و برنامه ریزی های صورت پذیرفته بتوانیم در آینده ای نه چندان دور، شاهد بهره برداری از پروژه های گازرسانی و توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر مناطق تحت پوشش باشیم.
  در بخش دیگری از این دیدار سید محمد رستگاری، فرماندار مهریز ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد اعلام کرد: فرمانداری، مسئولین و نهادهای ذیربط در این شهرستان آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه با شرکت گاز استان یزد در جهت اخذ مجوزهای لازم و تسهیل در روند اجرای پروژه های شهرستان اعلام داشته و تمامی سعی و تلاش خود را به منظور اجرای هر چه سریعتر این پروژه ها به کار خواهند بست.
  محامدی، فرماندار تفت نیز طی سخنانی از مدیرعامل و سایر مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد به واسطه تلاش و همت در راستای گازرسانی به مناطق مختلف شهرستان تفت تقدیر و تشکر نمود و اضافه کرد: گاز به عنوان یکی سوخت پاک و ارزان می تواند عاملی در جهت توسعه و آبادانی مناطق روستایی باشد لذا امیدواریم با همکاری و همیاری فرمانداری، شرکت گاز و سایر مسئولین استان، شاهد گازرسانی به مناطق فاقد گاز باشیم. در بخش دیگری از این دیدار، کارشناسان شرکت گاز به تشریح پروژه های در دست اقدام در شهرستان تفت و مهریز پرداخته و حاضرین در جلسه در این رابطه بحث و تبادل نظر نمودند.
ارزیابی شرکت گاز استان یزد به منظور دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی
 • 1397/9/19 دوشنبه ارزیابی شرکت گاز استان یزد به منظور دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی

  ارزیابی شرکت گاز استان یزد به منظور دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی به مدت 3 روز و با حضور ارزیابان جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی صورت پذیرفت....


  ارزیابی شرکت گاز استان یزد به منظور دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی به مدت 3 روز و با حضور ارزیابان جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی صورت پذیرفت.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: به منظور تقویت فرصت های بهبود، توسعه رویکردها و اجرای پروژه های بهبود و با عنایت به ضرورت ابلاغی مبنی بر بروزرسانی برنامه استراتژیک جهت حضور در فرآیند جایزه ملی کیفیت، پیمودن مسیر تعالی سازمانی همواره به عنوان یکی از استراتژی های مهم، در دستور کار این شرکت قرار داشته است.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پتانسیل موجود در شرکت گاز استان یزد افزود: با توجه به نگرش مثبت سازمان و با اتکا بر مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان و تعامل با مشتریان و ذینفعان، شرکت اقدام به اخذ گواهینامه اشتهار 4 ستاره نموده که امیدواریم با دریافت تقدیرنامه مذکور و با پیاده سازی آن و شناسایی نقاط ضعف و بهبود، شاهد بازخورد مثبت این سیستم در سطوح مختلف شرکت و افزایش کیفیت خدمت رسانی در تمامی زمینه ها باشیم.
  پس از جلسه افتتاحیه، برنامه ممیزی به مدت 3 روز با حضور ارزیابان در برخی از واحدهای مختلف شرکت، نواحی گازرسانی و همچنین برگزاری جلسات متعدد با تیم های تعالی ادامه یافت که دکتر صمدی مقدم؛ ارزیاب ارشد، در جلسه اختتامیه تلاش مدیرعامل، مدیر و اعضاء تیم های تعالی، کارکنان و مجموعه شرکت گاز استان یزد را در طول مدت ارزیابی شایسته تقدیر دانست و ابراز امیدواری کرد: ماحصل ارزیابی صورت گرفته به یادگیری های مشترک منتج گردد.
  وی در توضیح بیشتر افزود: ارزیابی مذکور بر اساس مدل تعالی سازمانی و منطق امتیاز دهی رادار انجام شد که بر این اساس، عملکرد شرکت گاز استان یزد در معیارهای مدل تعالی سازمانی مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه نقاط قوت و فرصت های بهبود سازمان با توجه به شواهد ارائه شده و سوابق بررسی شده عنوان گردید و مقرر شد نتیجه ارزیابی پس از بررسی های لازم، از طریق دبیرخانه تعالی متعاقباً اعلام شود.
تهیه اظهار نامه شرکت گاز استان یزد بر اساس مدل تعالی EFQM در راستای دستیابی به جایزه سرآمدی صنعت نفت
 • 1397/9/10 شنبه تهیه اظهار نامه شرکت گاز استان یزد بر اساس مدل تعالی EFQM در راستای دستیابی به جایزه سرآمدی صنعت نفت

  در راستای حرکت در مسیر تعالی با بررسی گزارش بازخورد ارزیابان تعالی سازمانی در سال 1396 و نیز اجرای پروژه خود ارزیابی نقاط قوت و ضعف سازمان شناسایی گردید که منجر به استخراج 23 پروژه بهبود گردید ....


  در راستای حرکت در مسیر تعالی با بررسی گزارش بازخورد ارزیابان تعالی سازمانی در سال 1396 و نیز اجرای پروژه خود ارزیابی نقاط قوت و ضعف سازمان شناسایی گردید که منجر به استخراج 23 پروژه بهبود گردید .
  در سال 97 نیز ضمن بازنگری تیم های تعالی سازمانی شرکت گاز استان یزد در حال آماده شدن برای ارزیابی در دومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت می باشد . در سال جاری با تعریف پروژه های بهبود در راستای ارتقای سازمان تلاش می شود تا به مدارج بالاتر در حوزه تعالی و سرامدی گام برداشته شود . یکی از پروژه های مهم تعریف شده بازنگری استراتژی سازمان می باشد طی مشارکت تیم رهبری و استراتژی ، ارکان جهت ساز و عوامل درونی و بیرونی موثر بر سازمان مورد بازنگری و ویرایش قرار گرفته است .
کسب رتبه اول در زمینه سلامت اداری توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1397/9/10 شنبه کسب رتبه اول در زمینه سلامت اداری توسط شرکت گاز استان یزد

  شرکت گاز استان یزد بر اساس عملکرد تجمیعی نتایج حاصل از مدل سلامت اداری و درصد انحراف هر یک از شرکت ها با درجه اهمیت برابر موفق به کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی شد....


  شرکت گاز استان یزد بر اساس عملکرد تجمیعی نتایج حاصل از مدل سلامت اداری و درصد انحراف هر یک از شرکت ها با درجه اهمیت برابر موفق به کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در تأیید این خبر گفت: طبق اعلام دبیرخانه ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شرکت ملی گاز ایران، بر اساس بررسی خودارزیابی های واصله، اظهارنامه ها، مدارک و مستندات ارسالی، دیدارگاه های عمومی، مدت زمان پاسخگویی به مکاتبات، گزارش سایر نهاد های نظارتی، هیأت رسیدگی به تخلفات اداری و ... صحه گذاری و امتیاز دهی سنجه های مدل مزبور صورت پذیرفت و نتایج حاصله با امتیازات خودارزیابی مقایسه و میزان انحراف هر یک از شرکت ها محاسبه شد که شرکت گاز استان یزد در میان 31 گاز استانی حائز رتبه اول گردید.
  علیرضا احمدی، رئیس منابع انسانی و دبیر کمیته ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد شرکت گاز استان یزد در ادامه تصریح نمود: با توجه به تأکید امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران، مواردی از جمله پیگیری و اجرای مصوبات نشست های کمیته ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد، تهیه، تدوین و ارائه برنامه ها و پروژه های بهبود متناسب با منابع و امکانات شرکت، هماهنگی و توافق با امور بازرسی به منظور پایش و اجرای برنامه های پیشنهادی و همچنین مرتفع نمودن گلوگاه های شناسایی شده فساد توسط شرکت و بررسی نتایج حاصل از اجرای راه کارهای فوق از جمله مواردی بود که به صورت جدی مورد توجه شرکت گاز استان یزد قرار گرفت و حاصل آن کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی می باشد. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان کسب این مقام ارزنده را حاصل مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان شرکت دانست و اظهار امیدواری نمود با بررسی نتایج بدست آمده، ضمن تقویت نقاط بهبود، نقاط ضعف موجود را شناسایی و در زمینه تقویت و اصلاح آنها اقدام گردد.
حضور شرکت گاز استان یزد در بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله مدارس
 • 1397/9/10 شنبه حضور شرکت گاز استان یزد در بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله مدارس

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به برگزاری بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله با عنوان مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در مدارس استان از حضور این شرکت در مانور مذکور خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به برگزاری بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله با عنوان مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در مدارس استان از حضور این شرکت در مانور مذکور خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: با توجه به وجود شبکه های گازرسانی در سطح شهر و خطرات ناشی از نشت گاز و انفجار در خطوط لوله در هنگام زلزله، تمامی افراد می بایست آموزش های لازم را جهت مواجهه با شرایط اضطراری فراگرفته و از ملاحظات ایمنی آن مطلع شوند لذا با در نظرگرفتن طیف گسترده دانش آموزان و به منظور بالا بردن آگاهی و آمادگی های فردی آنها، کارشناسان شرکت گاز استان یزد با حضور در یکی از مدارس استان نسبت به آگاهی بخشی دانش آموزان در رابطه با فعالیتهای قبل،حین و بعد از زلزله خصوصا نحو برخورد با تاسیسات گاز اقدام نمودند.
  وی ادامه داد: در کنار آشنایی دانش آموزان با نحوه صحیح پناه گیری و امداد رسانی در موقع وقوع زلزله، کارشناسان شرکت گاز استان یزد نیز تجربیات خود را به منظور برگزاری هر چه موفق تر مانور به کار بستند و در پایان طی جلسه ای که با حضور دانش آموزان، مدیران و معلمین مدرسه برگزار شد، نحوه برخورد با مسائل مرتبط با گاز و خطرات آن در هنگام وقوع زلزله و همچنین نحوه مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی آموزش داده شد. مدیرعامل شرکت گتاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود، یادگیری نحوه پناه گیری صحیح و خروج اضطراری دانش آموزان از کلاس درس هنگام وقوع زلزله را از اهداف مهم اجرای مانور دانست و افزود: مانور، شبیه سازی شرایط بحرانی و مجموعه ای از تمرین ها و ممارست هاست که برای ارزیابی برنامه های تدوین شده جهت مقابله و مواجهه با حوادث و بلایا علی الخصوص زلزله در تمامی مکانها از جمله مدارس اجرا می شود. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت برگزاری مانورها در کسب آمادگی و هماهنگی دستگاه‌های استان و شناخت ظرفیت ها و اصلاح روش های موجود، تصریح نمود: با توجه به ظرفیت مناسب آموزش و پرورش، آمادگی داریم تا آموزش‌های لازم در رابطه با مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی با هدف پیشگیری از خسارت‌ها و صدمات جانی و مالی برگزار نماییم کما اینکه آموزش دانش آموزان استان همواره جزئی از برنامه های شرکت گاز استان یزد بوده و کارشناسان این شرکت با حضور در مدارس استان، آموزش های لازم را ارائه نموده اند که با توجه به بازخوردهای موجود، با اثربخشی بسیار بالایی همراه بوده است.
  علی اکبر میدانشاهی در آخر یادآور شد: جدی گرفتن، هدفمند بودن، تداوم و استمرار مانور های زلزله و همچنین افزایش کیفی و کمی آنها می تواند به عنوان یک موضوع مهم در برنامه های مسئولین مرتبط قرار گیرد و بدون شک توجه به آن، با درنظر گرفتن امکانات طبیعی و غیر طبیعی منطقه مانو و مولفه های فرهنگی و نیروی انسانی در کاهش تلفات انسانی بسیار موثر است.
بيشتر
پیوند ها
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما