ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان یزد
 • 1398/2/30 دوشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان در سال گذشته خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان در سال گذشته خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: استان یزد با دارا بودن بیش از 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء و24 واحد نیروگاهی به عنوان یکی از مهمترین قطب های صنعتی و نیروگاهی کشور به شمار می آید لذا توسعه و تقویت شبکه های گازرسانی واحدهای صنعتی و نیروگاهی به منظور رونق اقتصادی و کاهش میزان آلایندگی هوا یکی از اولویت های شرکت گاز می باشد که در این بین تأمین سوخت مورد نیاز نیروگاه ها به عنوان بزرگترین مصرف کنندگان صنعتی از اهمت خاصی برخوردار بوده و تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سال گذشته مؤید این امر می باشد. وی در ادامه با اشاره به موقعیت نیروگاه و مولد برق مقیاس کوچک در استان یزد به منظور تولید برق مورد نیاز استان افزود: در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، شرکت گاز استان یزد نیز با تأمین سوخت مورد نیاز واحدهای صنعتی-نیروگاهی رسالت خود را در این زمینه ادا نموده به طوریکه تنها با گذشت حدود دو ماه از سال حدود 147 میلیون مترمکعب گاز طبیعی تحویل نیروگاه های استان و مولد های برق مقیاس کوچک گردیده که این امر علاوه بر موفقیت این شرکت در بحث جایگزینی گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان، یقیناً موجب گردش چرخ اقتصاد و رونق اقتصادی خواهد شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توزیع بیش از 107 میلیون متر مکعب گاز به جایگاه های CNG استان در سال گذشته، میزان توزیع گاز در مدت دو ماهه سال جاری به جایگاه های CNG استان را 13 میلیون متر مکعب اعلام کرد و تصریح نمود: جایگزینی گاز به جای بنزین جهت وسایل نقلیه علاوه بر تأثیر بسزای آن درکاهش آلودگی هوا، مزیت های اقتصادی و زیست محیطی بسیاری به دنبال خواهد داشت. وی در پایان تصریح نمود: در حال حاضر 46 جایگاه CNG در سطح استان فعالیت دارند که از این تعداد 17 جایگاه در سطح شهر یزد و 29 دیگر در سطح استان فعال هستند که این تعداد جایگاه در مقایسه با تعداد خودروهای گازسوز استان، آمار قابل توجهی به شمار می آید و عملا صف انتظار خودروها را در جایگاه های سوخت نزدیک به صفر رسانده است.
پویایی سازمان در گرو ارتقاء سطح آگاهی و آموزش کارکنان
 • 1398/2/29 يكشنبه پویایی سازمان در گرو ارتقاء سطح آگاهی و آموزش کارکنان

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره بر اهمیت و نقش آموزش در پویایی سازمان از برگزاری بیش از 45 هزار نفر ساعت آموزش جهت مدیران و کارکنان این شرکت در سال گذشته خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره بر اهمیت و نقش آموزش در پویایی سازمان از برگزاری بیش از 45 هزار نفر ساعت آموزش جهت مدیران و کارکنان این شرکت در سال گذشته خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی نقش آموزش را در توانمند سازی کارکنان و تجهیز منابع انسانی و ارتقاء سطح آگاهی آنان به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت بسیار مؤثر دانست و افزود: دوره های آموزشی برگزار شده به طور کلی شامل سه بخش فنی، مدیرتی و عمومی می باشد که از 45 هزار نفر ساعت آموزش ذکر شده، 10 هزار نفر ساعت آموزش مربوط به مدیران و 35 هزار نفر ساعت مربوط به کارکنان می باشد.
  وی در ادامه یادآور شد: طی سال گذشته در راستای آموزش های فنی و تخصصی شغلی و ارتقاء و به روز نمودن دانش مسئولان و کارکنان، دوره های متنوعی برگزار شد که از جمله آنها می توان به دوره های تخلیه هوا و تزریق گاز، بهره برداری و نگهداری ایستگاه های تقلیل فشار، TPM، حسابداری کالا، ایمنی گودبرداری و ورود به حوضچه، ایمنی ایستگاه های تقلیل فشار، سیستم پیوسته و یکنواخت کالا و تجزیه و تحلیل صورت های مالی اشاره کرد.
  همچنین در بخش دوره های مدیریتی می توان از دوره های مدیریت تعارض، مدیریت امنیت اطلاعات، حل مسأله و تصمیم گیری، تکنیک های برنامه ریزی و مدیریت انرژی و در بخش دوره های عمومی می توان از دوره های حقوق شهروندی در نظام اداری، ارگونومی عمومی، تربیت فرزند، نشاط سازمانی، کمک های اولیه و آیین نگارش و مکاتبات اداری نام برد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان ضمن ابراز رضایت از سطح کیفی و تنوع دوره های آموزشی برگزار شده و استقبال خوب کارکنان، برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت بالا و بهره گیری از اساتید مجرب و همچنین ایجاد بستر مناسب برای رسیدن به رویکرد استراتژی محور و حرکت به سوی سازمانی یادگیرنده را از اهم وظایف واحد آموزش عنوان نمود.
روابط عمومی حلقه اتصال و ارتباط دوسویه ذینفعان با شرکت
 • 1398/2/28 شنبه روابط عمومی حلقه اتصال و ارتباط دوسویه ذینفعان با شرکت

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض نمود و آنها را حلقه اتصال و ارتباط دوسویه ذینفعان با شرکت دانست....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض نمود و آنها را حلقه اتصال و ارتباط دوسویه ذینفعان با شرکت دانست.
  علی اکبر میدانشاهی در این پیام آورده است: به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض می نمایم.
  بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده لذا این روز فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را بعنوان هنر هشتم مرور کنیم.
  امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد و این آغوش باز روابط عمومی هاست که همواره پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده وهست .
  بی تردید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال رونق تولید نامگذاری شده انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و تلاش بیشتر، تقویت ارتباطات درونی و بیرونی و ارتقای روابط عمومی را مد نظر قرار داده و این ظرفیت کلیدی و اثر بخش را در تبیین خدمات و دستاوردهای و نیز اهداف و برنامه های در پیش رو شرکت به کار گیرند.
  اینجانب بار دیگر این هفته و این روز را که با میلاد دومین امام شیعیان و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) که مظهر بردباری و مدارا با مردم بوده اند را به تمامی تلاش‌گران و کوشندگان این طریق پُر پیچ و خم و دشوار بالاخص همکاران ساعی روابط عمومی شرکت گاز استان یزد صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند قادر بلندمرتبه برای تمامی عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی مسالت می نمایم.
برگزاری دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی ویژه امدادگران شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/23 دوشنبه در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای امدادگران صورت خواهد پذیرفت: برگزاری دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی ویژه امدادگران شرکت گاز استان یزد

  در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای امدادگران و با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای، دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی ویژه امداگران شرکت گاز استان یزد برگزار خواهد شد....


  در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای امدادگران و با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای، دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی ویژه امداگران شرکت گاز استان یزد برگزار خواهد شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر گفت: پیرو تفاهم نامه منعقده فیمابین سازمان فنی و حرفه ای و شرکت ملی گاز ایران، در سال گذشته یک دوره آموزشی مأمورین قرائت کنتور در سازمان فنی و حرفه ای استان برگزار شد که در همین راستا طی جلسه ای مشترک که با حضور کارشناسان این شرکت و نماینده آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران و همچنین مدیریت و مسئولین سازمان فنی و حرفه ای استان برگزار شد، طرفین ضمن تأکید بر همدلی و همکاری دو سازمان در جهت ارائه و کسب آموزش های شغلی، مذاکرات مربوط به شروع دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی را در دستور کار خود قرار دادند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه افزود: پیرو مذاکرات صورت پذیرفته، کارشناسان شرکت گاز استان یزد از کارگاه های فنی و حرفه ای بازدید بعمل آورده و با توجه به اینکه برگزاری دوره آموزشی امدادگران گاز شهری و روستایی جزء برنامه ها و اهداف سال 98 این شرکت می باشد، مقرر شد با مشارکت دو سازمان برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری دوره مذکور ویژه کلیه نیروهای شاغل در این سمت صورت پذیرد.
تمدید گواهینامه های استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/16 دوشنبه تمدید گواهینامه های استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز استان یزد

  گواهینامه های استاندار سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز استان یزد با حضور نمایندگان شرکت DQS مورد تمدید قرار گرفت....


  گواهینامه های استاندار سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز استان یزد با حضور نمایندگان شرکت DQS مورد تمدید قرار گرفت.
   مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر افزود: با توجه به رویکرد کیفی سازی خدمات در این شرکت و تأکید بر تجزیه و تحلیل و ارزیابی عملکرد و توسعه چرخه بهبود مستمر، استقرار نظام های نوین مدیریتی، همواره مورد تأکید بوده که بر این اساس و با انجام برنامه ریزی های مستمر و حضور نمایندگان شرکت گواهی دهنده، طی دو روز واحدهای مختلف شرکت بر اساس معیارهای استاندارد، روشهای اجرایی، دستورالعمل ها و آیین نامه های مرتبط مورد ممیزی قرار گرفتند.
  در این برنامه که با حضور سرممیز و ممیزان شرکت DQS ، مدیر عامل و کارکنان شرکت برگزار شد تمامی فعالیتهای انجام شده در شرکت با استانداردهای مورد نظر در مدیریت های اخذ شده مورد تطابق قرار گرفته و شرکت گاز استان یزد موفق شد بار دیگر گواهینامه مدیریت، HSE-MS ،ISO10004:2012؛ISO10002:2014 ، ISO9001:2015 ، ISO14001:2015، ISO50001:2011 و OHSAS 18001:2007را تمدید نماید. شایان ذکر است سر ممیز و ممیزین شرکت DQS با ابراز رضایت از بسترسازی صحیح و اجرای دقیق و منظم موارد استاندارد در فعالیتهای شرکت عنوان نمودند شرکت گاز استان یزد با وجود نیروهای متخصص و متعهد یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه بوده که موفق شده گواهینامه های مدیریتی را اخذ و همه ساله نسبت به تمدید آن اقدام نماید.
  علی اکبر میدانشاهی نیز ضمن تبریک موفقیت کسب شده به مجموعه شرکت گاز استان، دستیابی به این موفقیت را بیانگر تلاش خستگی ناپذیر تمامی کارکنان در همه سطوح دانست و هدف غایی از اخذ این گواهینامه ها را همسوشدن با استانداردهای جهانی به منظور بهبود فعالیت های شرکت در جهت خدمت رسانی مطلوب به ذی نفعان برشمرد و تصرح نمود: مردمان این خطه لایق دریافت بهترین خدمات در کمترین زمان و بالاترین سطح کیفیت می باشند.
بيشتر
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما