اخبار
نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان دختر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج مشخص شدند
 • 1396/5/24 سه شنبه نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان دختر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج مشخص شدند

  نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان دختر 17 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، مشخص شدند.....


  نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان دختر 17 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، مشخص شدند.
  در پایان این دوره از مسابقات و در رشته تنیس روی میز که به مدت 3 روز و با حضور 13 تیم برگزار شد، در بخش تیمی، تیم های شرکت گاز استان اصفهان، شرکت پالایش گاز فجر جم و پالایشگاه گاز سرخون و قشم به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی شکیبا چنگیز مقام اول، الناز کیوان داریان مقام دوم و صبا آروم و شکیلا چنگیز از شرکت گاز استان اصفهان مشترکاً مقام سوم را بدست آوردند.
  همچنین در رشته شطرنج که به مدت 3 روز و با حضور 17 تیم به روش سوئیسی و طی 7 دور صورت پذیرفت، در بخش تیمی؛ تیم های پالایشگاه گاز هاشمی نژاد، شرکت پالایش گاز فجر جم و مجتمع گاز پارس جنوبی به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی فاطمه نورزئی از پالایشگاه گاز هاشمی نژاد مقام اول، هدیه تلخابی از شرکت گاز استان قم مقام دوم و مینو سرهنگ زاده افشار از شرکت گاز استان آذربایجان غربی مقام سوم را بدست آوردند.
  گفتنی است طی مراسمی که به همین منظور برگزار شد، از نفرات برتر با اهداء مدال، حکم قهرمانی و همچنین جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.
برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت
 • 1396/5/22 يكشنبه برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت

  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت با حضور معاون امور بهره برداری، رئیس امور هماهنگی شهرستان ها و رئیس امور خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز استان یزد، فرماندار ابرکوه و بخشدار مروست برگزار گردید.....


  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت با حضور معاون امور بهره برداری، رئیس امور هماهنگی شهرستان ها و رئیس امور خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز استان یزد، فرماندار ابرکوه و بخشدار مروست برگزار گردید.
  در این مراسم که در محل بخشداری مهردشت برگزار شد، معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در سطح استان و به صورت ویژه در شهرستان ابرکوه، بر همکاری هرچه بیشتر میان شرکت گاز و فرمانداری ابرکوه تأکید نموده و پیشرفت گازرسانی در این شهرستان را در سطح بسیار خوبی توصیف کرد و یادآور شد: با ورود گاز به این شهرستان علاوه بر گازرسانی به بخش خانگی و تجاری، شاهد رشد و شکوفایی و توسعه هر بیشتر شهرستان در بخش های مختلف از جمله بخش صنعت و کشاورزی بوده ایم.
  محمد حسن مبینی در بخش دیگری از صحبت های خود، تغییرات صورت پذیرفته در سطح شرکت گاز استان یزد را عاملی در جهت شکوفا شدن هر چه بیشتر استعدادهای افراد ومبنایی جهت تبادل و ورود ایده های جدید با استفاده از تجربیات گذشته عنوان نمود.
  در بخش پایانی این مراسم از زحمات و تلاش های حجت فرهمند به پاس خدمات صادقانه ایشان به عنوان رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت با اهداء لوح سپاس و هدایایی قدردانی و محمد حسین فیاض طی حکمی به عنوان سرپرست جدید ناحیه مهردشت منصوب و حجت فرهمند سکان هدایت اداره گاز ناحیه خاتم را در دست گرفت.
  گفتنی است پس از مراسم تودیع و معارفه، معاون بهره برداری شرکت و هیأت همراه پس از بازدید از محل احداث ساختمان جدید اداره گاز مهردشت، از ناحیه ابرکوه و مهردشت بازدید و رؤسا و کارکنان طی نشستی شرح وضعیت موجود و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و معاون بهره برداری ضمن پاسخ گویی به موارد مطرح شده، بر حل مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنان تأکید نمود.
تقدیر قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1396/5/14 شنبه تقدیر قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص گازرسانی به 21 هزار و 29 واحد مسکونی پروژه های مسکن مهر استان قدردانی نمود.....


  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص گازرسانی به 21 هزار و 29 واحد مسکونی پروژه های مسکن مهر استان قدردانی نمود.
  در این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: با اتکا به عنایات و الطاف بیکران الهی و با کوشش، همت و درایت همه دست اندرکاران طرح بزرگ مسکن مهر در جهت تحقق بخشیدن به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای تأمین مسکن اقشار کم درآمد جامعه اجرا و به بار نشسته و به مدد این طرح جمع کثیری از مردم شریف کشورمان از نعمت مسکن برخوردار گردیدند؛
  بدینوسیله از تلاش های خالصانه جنابعالی در تکمیل و اختتام 21 هزار و 29 واحد مسکونی پروژه های مسکن مهر استان یزد به عنوان دومین استان کشور قدردانی نموده، سلامتی و توفیق خدمتگزاری شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه باریتعالی مسئلت دارم.
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گاز استان به مناسبت درگذشت دکتر مجیبیان
 • 1396/5/11 چهارشنبه پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گاز استان به مناسبت درگذشت دکتر مجیبیان

  مدیرعامل شرکت گاز استان بمناسب درگذشت دکتر جلال مجیبیان پزشک شهیر یزد پیام تسلیتی صادر کرد.....


  انالله واناالیه راجعون
  درگذشت تاسف بار پزشک خدوم و مردمی یزد شادروان دکتر جلال مجیبیان که عمری را در خدمت به مردم و جامعه پزشکی یزد گذراند و از مفاخر فرهنگی و اجتماعی این شهر بشمار می رفت موجب تاثر و اندوه همگان شد.
  با عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان و تمامی دوستداران و علاقه مندان بویژه جامعه پزشکی استان یزد از درگاه خداوند متعال برای ایشان غفران وآرامش و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی آرزومندم
  .
درخشش تیم شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه بهار در بهار
 • 1396/5/10 سه شنبه درخشش تیم شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه بهار در بهار

  تیم شرکت گاز استان یزد موفق به کسب دو مقام اولی در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» ویژه فرزندان دختر کارکنان شرکت ملی گاز ایران شد.....


  تیم شرکت گاز استان یزد موفق به کسب دو مقام اولی در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» ویژه فرزندان دختر کارکنان شرکت ملی گاز ایران شد.
  در این دوره از مسابقات که از 05/05/96 الی 08/05/96 به میزبانی شهر ارومیه برگزار گردید، در حفظ دو جزء قرآن کریم، از شرکت گاز استان یزد یاسمین شجاعی در رده سنی دوره اول متوسطه و فاطمه فرشیدفر در رده سنی دوره دوم متوسطه حائز مقام اول شدند و زینب ایمانی‌فر از خراسان رضوی، سیده زهرا حجت از خوزستان، فاطمه برزگرد از شرکت پالایش گاز پارسیان، معصومه پورمقدم از شرکت پالایش گاز فجر جم، فرناز رحمتی نژاد از شرکت پالایش گاز هاشمی نژاد و فاطمه نصیری از تهران نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.
  گفتنی است تیم اعزامی شرکت گاز استان یزد در بخش دختران با 3 شرکت کننده حضور یافت که کسب دو مقام اولی نتیجه رضایت بخشی برای این تیم محسوب می گردد.
  شایان ذکر است طبق اعلام رئیس دارالقرآن وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران امسال با حضور 12 هزار نفر شرکت کننده در دو بخش فرزندان پسر و دختر و نیز کارکنان و همسران کارکنان، شاهد رشد 3 هزار نفری شرکت‌کنندگان این مسابقات نسبت به سال گذشته بوده‌ایم.
بيشتر
پیوند ها
گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما