اخبار ویژه
بيشتر
اخبار عمومی
آخرین شهر فاقد گاز استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل خواهد شد
 • 1396/9/22 چهارشنبه با بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر بهاباد؛ آخرین شهر فاقد گاز استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل خواهد شد

  با بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر بهاباد به عنوان آخرین شهر فاقد گاز استان، گازرسانی به شهرهای استان یزد به اتمام خواهد رسید.....


  با بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر بهاباد به عنوان آخرین شهر فاقد گاز استان، گازرسانی به شهرهای استان یزد به اتمام خواهد رسید. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر افزود: با آغاز فعالیت گازرسانی در استان یزد از سال 1375 تاکنون، 20 شهر از 21 شهر استان طی روندی 20 ساله گاز دار شده و سرانجام با تلاش و همت مجموعه گاز یزد و حمایت های مسئولین کشوری و استانی، شهر بهاباد نیز در هفته آتی به شبکه گاز طبیعی متصل خواهد گردید که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهد گرفت. وی در تشریح پروژه مذکور گفت: این پروژه با اجرای 62 کیلومتر شبکه فولادی و پلی اتیلن، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار (CGS) به ظرفیت 30 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب 2 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) به ظرفیت 10 هزار و 5 متر مکعب بر ساعت و همچنین نصب 2000 عدد انشعاب صورت پذیرفته است. این مقام مسئول در پایان یادآور شد: با احداث 8 هزار و 500 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و فولادی در استان یزد، بیش از 420 هزار مشترک جذب و 230 هزار انشعاب گاز نصب گردیده است که موجب بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از این نعمت خدادادی شده است.
تقدیر معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1396/9/11 شنبه تقدیر معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل کسب امتیاز برتر در دوره سوم سنجش سلامت اداری قدردانی نمود.....


  معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل کسب امتیاز برتر در دوره سوم سنجش سلامت اداری قدردانی نمود.
  در این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: در راستای اجرای ابلاغیه مقام عالی وزارت مبنی بر عملیاتی نمودن قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد و با عنایت به بررسی های صورت پذیرفته در دوره سوم سنجش سلامت اداری، کسب امتیاز برتر توسط آن شرکت حاکی از برنامه ریزی، اقدامات مؤثر و تلاش همکاران می باشد.
  در ادامه این تقدیر نامه آورده شده: بدینوسیه از اهتمام جنابعالی و همکاران محترمتان در پیاده سازی زیرساخت های لازم جهت ارتقای سلامت اداری، تشکر و قدردانی می نماید.
برگزاری جلسات آموزشی به منظور آمادگی شرکت گاز استان یزد جهت ارزیابی جایزه تعالی صنعت گاز
 • 1396/9/7 سه‌شنبه برگزاری جلسات آموزشی به منظور آمادگی شرکت گاز استان یزد جهت ارزیابی جایزه تعالی صنعت گاز

  به منظور آمادگی شرکت گاز استان یزد جهت ارزیابی جایزه تعالی صنعت گاز و به منظور شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب، جلسات آموزشی ویژه تیم های 8 گانه تعالی برگزار شد.....


  به منظور آمادگی شرکت گاز استان یزد جهت ارزیابی جایزه تعالی صنعت گاز و به منظور شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب، جلسات آموزشی ویژه تیم های 11 گانه تعالی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، جلسات مذکور به مدت 2 روز و با حضور محرابی پور، مدیر تعالی و یکی از خبرگان حوزه تعالی در سطح شرکت ملی گاز ایران برگزار شد و تیم های 11 گانه به صورت جداگانه به شناسایی و اصلاح نقاط ضعف احتمالی و تقویت نقاط بهبود پرداخته و راهکارهای مناسب جهت رفع نقاط ضعف و کمبودهای موجود ارائه گردید. گفتنی است در روز اول برگزاری این جلسات آموزشی، تیم های مسئولیت های اجتماعی و سرمایه انسانی، دانش و تکنولوژی، زیر ساخت و دارایی و همچنین تیم ارتباط با مشتری مورد بررسی قرار گرفته و مقرر گردید در روز دوم، تیم های رهبری و استراتژی و اجرایی، زنجیره تأمین، مالی و نیز تیم محصولات و خدمات مورد ارزیابی قرار گیرند.
کسب مقام های برتر متسابقین یزد در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/9/7 سه‌شنبه کسب مقام های برتر متسابقین یزد در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران

  حمیدرضا احمدی شمسی و حمیدرضا کارگر شورکی از متسابقین شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام های برتر مسابقات شدند.....


  حمیدرضا احمدی شمسی و حمیدرضا کارگر شورکی از متسابقین شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام های برتر مسابقات شدند. رئیس دارالقرآن الکریم شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر افزود: در این دوره از مسابقات که به مدت 6 روز و به میزبانی شهر بندرعباس در استان هرمزگان برگزار گردید، حمیدرضا احمدی شمسی به مقام دوم رشته حفظ 3 جزء و حمیدرضا کارگر شورکی به مقام سوم رشته مفاهیم قرآن کریم دست یافتند. نوح معظمی در ادامه ضمن تبریک مقام های کسب شده گفت: شرکت گاز استان یزد در نظر دارد با برنامه ریزی دقیق و آموزش های مستمر در طول سال، در راستای اشاعه فرهنگ قرآنی و نهج البلاغه بیش از پیش قدم برداشته و افزون بر آن متسابقین خود را با آمادگی بالاتر به مسابقات پیش رو اعزام نموده تا علاوه بر رشد کیفی شرکت کنندگان شاهد کسب مقام های بیشتری از سوی این عزیزان باشیم. گفتنی است تیم شرکت گاز استان یزد با حضور 13 شرکت کننده متشکل از آقایان مصطفی نمکی در رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم، حمیدرضا احمدی شمسی در رشته حفظ سه جزء، محمد حسن جعفری در رشته قرائت تحقیق، سعیدرضا کمانچی در رشته قرائت ترتیل، حمیدرضا کارگر شورکی در رشته مفاهیم قرآن کریم و محمد حسین عباسی در رشته اذان و همچنین خانم ها نرگس بیگی پورشورکی در رشته حفظ 30 جزء، فهیمه دهقان راد بنادکی در رشته حفظ 15 جزء، ملیحه خندان ایزدی در رشته حفظ 7 جزء، معصومه سالاری زارچی در رشته قرائت ترتیل، مریم السادات نورانیان در رشته قرائت تحقیق ، فاطمه دهستانی در رشته مفاهیم قرآن کریم و فاطمه سادات فلاح در رشته مفاهیم نهج البلاغه، اعضاء تیم شرکت گاز استان یزد را در این دوره از مسابقات تشکیل می دادند.
برگزاری دومین گردهمایی امور برنامه ریزی شرکت های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1396/8/23 سه‌شنبه برگزاری دومین گردهمایی امور برنامه ریزی شرکت های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  دومین گردهمایی امور برنامه ریزی شرکت های گاز استانی به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.....


  دومین گردهمایی امور برنامه ریزی شرکت های گاز استانی به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در این گردهمایی که با حضور رؤسا، مسئولین و کارشناسان برنامه ریزی شرکت های گاز استانی و همچنین نمایندگان مدیریت برنامه ریزی، مهندسی ساختار و بهره برداری برگزار گردید، 31 گاز استانی به صورت فعال در قالب 4 کارگروه بودجه و اعتبارات، آمار و گزارشات، تحلیل سیستم ها و مدیریت پروژه به بررسی چالش های و مشکلات موجود و ارائه راهکار های مناسب پرداختند که بر این اساس هر شرکت گاز استانی مسئولیت بخشی از برنامه های تعیین شده را بر عهده گرفت و مقرر شد طی مدت مشخصی نسبت به حصول و اعلام نتیجه نهایی اقدام نمایند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جلسه افتتاحیه این گردهمایی ضمن خیر مقدم به مدعوین، برنامه ریزی را مغز متفکر سازمان دانست و تعیین رسالت، تحلیل موقعیت، شناسایی هسته مرکزی مشکل وشناسایی گروه ها و منابع را از اصول مهم برنامه ریزی عنوان نمود و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی تعیین کننده خط مشی و راهبرد هر سازمان است که می تواند شرکت را در راه دست یابی به برنامه های صحیح و جامع یاری رسانده و مدیران نیز با تعهد به برنامه ریزی صورت گرفته و اعتقاد به آن می توانند از چالش ها و مشکلات موجود عبور کرده و شرکت را به سرمنزل نهایی برساند.
  در بخش دیگری از این گردهمایی، معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، از برنامه ریزی به عنوان یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین بخش های هر سازمان نام برد که مدیران می توانند با اعتماد کامل و قلبی خود به این مجموعه، شرکت را در جهت نیل به اهداف عالیه سوق داده و قطعاً با استفاده از برنامه ریزی دقیق و مشخص کردن خطوط حرکتی مشخص، موفقیت سازمان و دست یابی به اهداف و چشم اندازهای پیش رو محقق خواهد گردید.
  گفتنی است در طول برگزاری این گردهمایی، دبیران کارگروه های چهارگانه، پس از پایان جلسات اختصاصی به ارائه نتایج کارگروه های ذی ربط پرداخته و حاضرین طی جلسات پرسش و پاسخ، به بحث و تبادل نظر در رابطه با موارد مطرح شده پرداختند و تصمیم گیری های نهایی در رابطه با موضوعات مطروحه صورت پذیرفت.
بيشتر
پیوند ها
گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما