گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد
 • 1396/1/23 چهارشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد

  همزمان با میلاد با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع)، عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق با برآورد اعتباری معادل 45 میلیارد ریال آغاز گردید.....


  همزمان با میلاد با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع)، عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق با برآورد اعتباری معادل 45 میلیارد ریال آغاز گردید.
  در این مراسم که با حضور معاون سیاسی-امینتی و اجتماعی استاندار، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، وتنی چند از مسئولین شهرستان بافق و جمعی از اهالی روستای سبزدشت در روز دوشنبه مورخ 21/1/96 برگزار گردید، کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای سبزدشت با اجرای 61 کیلومتر شبکه توزیع، 7 کیلومتر شبکه تغذیه، یک ایستگاه TBS به ظرفیت 5000 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب به زمین زده شد.
  طالبی معاون سیاسی-امینتی و اجتماعی استانداری یزد در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای صورت گرفته توسط شرکت گاز استان در خصوص گازرسانی به روستاها، تامین پایدار و بدون قطعی جریان گازطبیعی درسال گذشته، از ویژگیهای بارز این شرکت: عمل به تعهدات، بهره برداری به موقع از پروژهای در دست اقدام خود با وجود تنگناهای مالی دولت نام برد.
  منوچهر فلاح در ادامه این مراسم ضمن عرض تبریک میلاد حضرت علی(ع) و آغاز سال نو اظهار داشت: شرکت گاز استان یزد، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال» نام گذاری شده است، حرکت پرشتاب درخصوص گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه را سرلوحه کار خویش قرار داده است. به طوری که از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده و برنامه گازرسانی به بالغ بر100روستا نیز در سال جاری در دستور کار شرکت قرار دارد.
  این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از صنعت گاز به عنوان محور توسعه یاد کرد و ادامه داد: گازرسانی ضمن استفاده در سیستم های گرمایشی خانگی - تجاری، در بخش های کشاورزی، توسعه کشت گلخانه ای، احداث نیروگاه ها به منظور تولید برق و تأمین سوخت خودروها نقش به سزایی داشته و همچنین با ورود این سوخت پاک و ارزان، ضمن کاهش میزان آلایندگی هوا زمینه مناسب جهت توسعه صنایع کوچک و بزرگ و به دنبال آن ایجاد اشتغال فراهم خواهد آمد.
حضور رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/1/21 دوشنبه حضور رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد

  رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه مورخ 20/01/96 به همراه کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای پژوهش شرکت های گاز استانی در شرکت گاز استان یزد حضور یافت.....


  رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه مورخ 20/01/96 به همراه کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای پژوهش شرکت های گاز استانی در شرکت گاز استان یزد حضور یافت.
  رئیس پژوهش شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته توسط قطب پژوهشی منابع انسانی به محوریت شرکت گاز استان یزد، جلسات مشترکی در محل پارک علم و فناوری یزد بین کارشناسان شرکت ملی گاز ایران و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد و متخصصین دانشگاهی با هدف ارائه توانمندی های شرکت های مستقر در پارک و متخصصین حوزه منابع انسانی دانشگاه های استان به شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید.
  محمد رضا نوری در ادامه با اشاره به پروژه پژوهشی شرکت گاز استان یزد با عنوان « تأثیر بسته های تندرستی بر سلامت جسمانی، کیفیت زندگی، ترومای تجمعی و کاهش هزینه های کارکنان شرکت گاز استان یزد » گفت: پروژه مذکور طی جلسه جداگانه ای به منظور بررسی نهایی تشریح و پس از پاسخگویی به سوالات و ابهامات موجود، مورد تأیید نهایی قرار گرفت.
  وی یادآور شد: نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و همچنین نشست با رئیس پارک علم و فناوری از دیگر برنامه های هیأت پژوهشی شرکت ملی گاز ایران بود.
  لازم به ذکر است محمدرضا نوری رئیس و محسن دهشیری زاده کارشناس پژوهش شرکت گاز استان یزد، آقایان خلیلی و لواسانی و خانم مهدی زاده کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران، شفیعی رئیس پژوهش شرکت گاز استان مرکزی، جهانبازی رئیس پژوهش شرکت گاز استان اصفهان، سالاری مسئول مددکاری شرکت گاز استان اصفهان و خانم اکبرپور کارشناس پژوهش شرکت گاز استان کرمان طی جلسات برگزار شده، ادیب نیا رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران را همراهی نمودند.
کسب رتبه برتر در حوزه آموزش توسط حراست شرکت گاز استان یزد
 • 1395/12/14 شنبه کسب رتبه برتر در حوزه آموزش توسط حراست شرکت گاز استان یزد

  حراست شرکت گاز استان یزد بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه آموزش گردید.....


  حراست شرکت گاز استان یزد بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه آموزش گردید.
  در تقدیر نامه ای که به همین منظور از طرف سهراب نجار، معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران اهداء گردیده، خطاب به رئیس حراست شرکت گاز استان یزد آمده است: بدینوسیله از تلاش های جنابعالی و همکاران محترم حراستی آن شرکت در انجام وظایف محوله قدردانی نموده و این لوح بعنوان یادبود تقدیم می گردد. از درگاه خدواند متعال سربلندی و موفقیت روزافزون جنابعالی و همکاران گرانقدرتان را در اعتلای نقش و جایگاه حراست شرکت ملی گاز ایران آرزومندیم.
پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد
 • 1395/12/11 چهارشنبه در دولت تدبیر و امید محقق گردید؛ پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: با نصب بیش از 27 هزار انشعاب در حوزه شهری و 15 هزار انشعاب در حوزه روستایی، بیش از 42 هزار انشعاب گاز طبیعی در دولت یازدهم نصب گردیده که موجب جذب حدود 73 هزار مشترک در حوزه شهری و بیش از 21 هزار مشترک در حوزه روستایی و مجموعاً 94 هزار مشترک شده که بر این اساس تاکنون در سطح استان یزد بیش از 218 هزار انشعاب نصب و بیش از 397 هزار مشترک جذب گردیده است.
  این مقام مسئول در ادامه افزود: با گازرسانی به یک هزار و 427 گلخانه و 213 کوره در دولت تدبیر و امید، 2 هزار و 733 گلخانه و 263 کوره در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 2 هزار و 495 واحد صنعتی عمده و جزء که موجب جایگزینی بیش از 816 هزار متر مکعب گاز طبیعی در بخش صنعت شده است، مجموعاً 6 هزار و 224 واحد صنعتی عمده و جزء به شبکه گاز طبیعی وصل گردیده است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: با گازرسانی به 4 شهر استان در دولت تدبیر و امید، 19 شهر از 20 شهر استان و همچنین با گازرسانی به 167 روستا در دولت یازدهم، 316 روستا از مجموع 542 روستای واجد شرایط گازرسانی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 73 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است.
  شایان ذکر است با توجه به پیشرفت 95 درصدی عملیات گازرسانی در استان یزد که موجب جایگزینی سوخت پاک گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی شده، این استان در زمره استانهای سبز در سطح کشور به حساب می آید.
دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)
 • 1395/12/2 دوشنبه دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.
  منوچهر فلاح در تشریح این خبر گفت: در راستای کسب رضایت مشتری و دریافت یک سیستم مشخص جهت رسیدگی به شکایات، شرکت گاز استان یزد دریافت گواهینامه های مذکور را در برنامه خود قرار داد که با دعوت از ممیزان شرکت DQS آلمان و با توجه به اقدامات مناسب و قابل توجه در این زمینه و در سایه مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان، شرکت گاز استان یزد موفق به اثبات  برآورده سازی الزامات استانداردهای مذکور در راستای دریافت گواهینامه های بین المللی مرتبط گردید.
  این مقام مسئول اظهار امیدواری نمود با استقرار سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری در شرکت گاز استان یزد، ساماندهی مناسب تری بر روی اقدامات صورت گرفته در زمینه کسب رضایت مشتری انجام گیرد و این شرکت با شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط بهبود با حرکت پویاتری در زمینه جلب رضایت مردم عمل نماید.
بيشتر
پربیننده ترین اخبار
پیوند ها
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما