ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
بازدید مدیران شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بزرگترین بخش کشور
 • 1397/5/23 سه‌شنبه بازدید مدیران شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بزرگترین بخش کشور

  معاون امور بهره برداری و رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان در این منطقه حضور یافتند.......


  معاون امور بهره برداری و رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان در این منطقه حضور یافتند. طی نشستی که با حضور استاندار یزد، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار و تعدادی از مدیران استان و شهرستان اردکان برگزار شد، موضوع گازرسانی به عنوان مهمترین دغدغه مردم این بخش مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که محمدرضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از شرکت گاز به دلیل ایجاد و توسعه شبکه های گازرسانی در استان، ضمن اعلام آمادگی همه جانبه و مشارکت بخش خصوصی منطقه به خصوص بخش معدنی، خواستار اقدام شرکت گاز استان یزد جهت گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شد تا بدین وسیله روح تازه ای در کالبد بزرگترین بخش کشور دمیده شود. در ادامه این نشست معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد با اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان یک زیرساخت مهم در راستای توانمند سازی روستاها و دست یابی به توسعه پایدار، از پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته جهت گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان خبر داد و اظهار امیدواری نمود: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و اخذ مجوز و تأمین نقدینگی مورد نیاز و مشارکت بخش خصوصی و همچنین اخذ تأییدیه های لازم از شرکت ملی گاز ایران بتوانیم در آینده ای نه چندان دور شاهد اجرای این پروژه باشیم.
رشد چشمگیر پیشنهادپذیری از کارکنان در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/5/15 دوشنبه رشد چشمگیر پیشنهادپذیری از کارکنان در شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از رشد چشمگیر پیشنهاد پذیری از کارکنان و سایر ذینفعان در این شرکت خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از رشد چشمگیر پیشنهاد پذیری از کارکنان و سایر ذینفعان در این شرکت خبر داد. علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: با استقرار کامل نرم افزار جامع نظام مشارکت و اهتمام اعضاء کمیته های فرعی و شورای مرکزی، شاهد ایجاد تحولی بزرگ در نظام پیشنهادها بوده ایم به نحوی که پیشنهاد دهندگان می توانند به سهولت پیشنهادهای خود را به صورت الکترونیکی و از طریق این سامانه ارسال نموده و در کنار آن پیشنهادگیری با استفاده از فرم های کاغذی جهت کارکنان و به ویژه مراجعین نیز میسر می باشد. وی در ادامه افزود: با گذشت 4 ماه از شروع سال جاری بیش از یک هزار پیشنهاد از کارکنان و مراجعین دریافت شده که آمار و ارقام بیانگر رشد 50 درصدی پیشنهادپذیری در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل می باشد و امید است تا پایان سال و با کسب درصد بالای مشارکت ذینفعان بتوانیم نظام تفکر فراگیر و اصلاح همگانی را که از مهمترین اهداف نظام پیشنهادها می باشد نهادینه نماییم. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود خواستار حضور حداکثری کارکنان در این فرآیند و مشارکت هر چه بیشتر آنها در جهت اعتلای شرکت شده و تصریح نمود: کمیته های فرعی نظام پیشنهادات به صورت مستمر درحال بررسی پیشنهادهای دریافتی می باشند تا با تعیین پاداش های مربوطه، هدف دیگر نظام پیشنهادها یعنی تشکر فراگیر تحقق یابد.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای بنستان در استان یزد
 • 1397/5/13 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای بنستان در استان یزد

  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای دهستان بنستان در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 120 میلیارد ریال آغاز شد.....


  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای دهستان بنستان در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 120 میلیارد ریال آغاز شد. در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان بهاباد برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 72 کیلومتر خط تغذیه، 32 کیلومتر خط تغذیه فلزی و نصب 3 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت به زمین زده ش که موجب بهره مندی 12 روستای بخش جلگه و 24 روستای دهستان بنستان از نعمت گاز طبیعی خواهد شد. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم با اشاره به اتمام گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، گازرسانی به روستاها را به عنوان یکی از مهمترین اولویت های این شرکت نام برد و یادآور شد: تاکنون در استان یزد از مجموع 574 روستای واجد شرایط، گازرسانی به 394 روستا صورت پذیرفته که بر این اساس 84 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند و برنامه گازرسانی به 77 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار می باشد نیز در دست اجرا می باشد. علی اکبر میدانشاهی در ادامه خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان باشیم.
   
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان
 • 1397/5/8 دوشنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با آیت ا... ناصری یزدی، امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با آیت ا... ناصری یزدی، امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.
  در این دیدار صمیمی علی اکبر میدانشاهی گزارشی از عملکرد شرکت در بحث گازرسانی، وصول مطالبات و همچنین میزبانی شرکت گاز استان یزد از همایش ها و سمینارهای فرهنگی ارائه نمود و با اشاره به همدلی و تعامل موجود در استان در جهت پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر، بهره گیری از خرد جمعی و ایجاد نظم را از مهمترین دلایل موفقیت و توسعه گازرسانی توسط شرکت گاز استان یزد طی سال های اخیر عنوان نمود.
  در ادامه مباحثی از قبیل گازرسانی به مساجد و اماکن مذهبی و همچنین بخش خانگی و تجاری مطرح و مدیرعامل گاز یزد توضیحاتی در رابطه با برنامه های این شرکت در راستای اهداف شرکت ملی گاز ایران در خصوص گازرسانی به صنایع به منظور حمایت از صنایع داخلی که رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت ارائه نمود.
  در بخش دیگری از این دیدار آیت ا... ناصری یزدی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت گاز استان یزد به دلیل عملکرد مطلوب و قابل ستایش و پیشرفت سریع زیرساخت های گازرسانی استان، توصیه هایی در جهت کسب رضایت خداوند و خشنودی مردم و آبادانی استان ارائه و بر حفظ بیت المال و تلاش جدی در انجام امور محوله در راستای خدمت رسانی به مردم تأکید ویژه نمودند.
  گفتنی است معاون بهره برداری، رئیس حراست، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر (عج)، هماهنگ کننده امور ایثارگران و رئیس روابط عمومی شرکت، مدیرعامل را در این دیدار همراهی نمودند.
   
دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی
 • 1397/5/8 دوشنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند.
  محمد رضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در این نشست، گاز و نفت را نعمتی الهی و تأثیر گذار در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور دانست که می بایست در جهت توسعه و رفاه مردم استفاده شود و در ادامه ضمن تقدیر از شرکت گاز استان به دلیل ایجاد و توسعه شبکه های گازرسانی در استان، خواستار اقدام این شرکت برای گازرسانی به روستاهای بدون گاز شهرستان اردکان از جمله خرانق شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان یک زیرساخت مهم در راستای توانمند سازی روستاها و تکیه بر پتاسیل محلی به خصوص در بخش کشاورزی و معدنی و ایجاد صنایع تبدیلی، از پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته جهت گازرسانی به بخش خرانق شهرستان اردکان خبر داد و اظهار امیدواری نمود: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و اخذ مجوز و تامین نقدینگی لازم بتوانیم در آینده ای نه چندان دور شاهد اجرای این پروژه و بهره مندی مردم منطقه از این نعمت خدادادی باشیم.
  گفتنی است فرماندار شهرستان اردکان و تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت گاز نیز در این جلسه حضور داشته و نقطه نظرات خود را در رابطه با موارد مطروحه ارائه نمودند.
بيشتر
پیوند ها
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما