ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
رشد 22 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/7/30 دوشنبه رشد 22 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه جلسه 21 نظام مشارکت از رشد 22 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت خبر داد...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه جلسه 21 نظام مشارکت از رشد 22 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 1266 پیشنهاد به دبیرخانه نظام پیشنهادها ارسال شده که نسبت به سال گذشته شاهد رشد 22 درصدی پیشنهادات رسیده به کمیته های نظام پیشنهادها و مشارکت 33 درصدی کارکنان در سطح گاز استان بوده ایم به طوریکه با برگزاری 135 جلسه توسط کمیته های فرعی، 1266 پیشنهاد بررسی و از این تعداد بیش از 507 پیشنهاد مورد قبول قرار گرفت.
  وی با بیان اهداف نظام پیشنهادها اظهارداشت: همکاری و تعاون فکری افراد در کسب موفقیت های گروهی، کارکنان را تشویق می کند تا اهداف سازمان را منطبق بر اهداف فردی دانسته و در جهت تحقق آن تلاش نمایند.
  این مقام مسئول با اشاره به کم بودن سرانه ارائه پیشنهاد در کشور نسبت به کشورهای توسعه یافته خاطرنشان کرد: نظام پیشنهادات به دنبال پرورش خلاقیت، نوآوری و بهره گیری حداکثری از بهره هوشی تمامی ذی نفعان شرکت می باشد.
  میدانشاهی با اشاره به پویایی سیستم نظام پیشنهادها در کشورهای توسعه یافته اظهار داشت: اطلاعات و دانستنی هایی که در اذهان هریک از افراد سازمان وجود دارد با توجه به نظام پیشنهادها به راحتی قابل استخراج بوده و این خود مهمترین عامل برای برتری و رقابت با دیگر سازمان ها می باشد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان خاطر نشان کرد: گسترش، ترغیب و تشویق همکاران به ارائه پیشنهادهای فردی و به ویژه گروهی، افزایش نرخ مشارکت، طرح مساله، گسترش حوزه نفوذ و تأثیر پیشنهادها در ارتقاء و ارزشیابی کارکنان از برنامه های امسال این نظام است.
عزم راسخ در کنار تکیه بر دانش و تجربیات، راه برون رفت از تحریم ها و مشکلات موجود
 • 1397/7/25 چهارشنبه در دیدار پیمانکاران با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان شد: عزم راسخ در کنار تکیه بر دانش و تجربیات، راه برون رفت از تحریم ها و مشکلات موجود

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با پیمانکاران این شرکت، عزم راسخ در کنار تکیه بر دانش و تجربیات را راه برون رفت از تحریم ها و مشکلات دانست...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با پیمانکاران این شرکت، عزم راسخ در کنار تکیه بر دانش و تجربیات را راه برون رفت از تحریم ها و مشکلات دانست.
  در این جلسه که به منظور تعامل و هماهنگی میان شرکت گاز و پیمانکاران برگزار شد، علی اکبر میدانشاهی ضمن تبیین استراتژی شرکت در خصوص کنترل زمانی، عملکردی و مالی پروژه ها و تأکید بر نظم و انضباط کاری در طول مدت پیمان، از پیمانکاران به عنوان بازوان پرتوان اجرایی شرکت نام برد که با عزمی راسخ و با تکیه بر دانش و تجربیات خود، گازرسانی به اقصی نقاط استان را توسعه داده اند.
  مدیرعامل سشرکت گاز استان یزد در ادامه بر ایجاد نظم و سازماندهی مناسب در امور و رعایت کلیه الزامات قانونی و به کارگیری حداکثری ظرفیت ها تأکید و با اشاره به مشکلات و تنگناهای موجود یادآور شد: ما شرایط دشوارتری را در هشت سال دفاع مقدس و سال های پس از پیروزی انقلاب تحمل کرده و پیروز میدان شدیم و انتظار است با همدلی یکدیگر از شرایط فعلی نیز گذر کرده و طرح های عمرانی استان را هر چه سریع تر تکمیل و راه اندازی نماییم.
  وی در پایان ضمن پاسخگویی به سوالات مطروحه ابراز امیدواری نمود انشاءا... با همکاری هم بتوانیم در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم عزیز استان، این ولی نعمتان واقعی قدم برداشته و شرکت را در دست یابی به اهداف پیش رو یاری کنیم.
  در بخش دیگری از این دیدار، پیمانکاران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری این گونه جلسات، ابراز امیدواری نمودند با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و سازنده مدیرعامل شرکت، بتوان بر مشکلات موجود فائق آمده و درخواست ها، مشکلات، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در موارد مختلف مطرح نمودند.
  در ادامه معاون امور بهره برداری و رئیس امور مهندسی و اجرای طرح ها گزارشی از روند پروژه های در دست اقدام و همچنین نقاط ضعف و مشکلات موجود ارائه نمودند و سپس رئیس منابع انسانی در خصوص مسائل منابع انسانی پیمانها مطالبی ارایه کرد و رئیس امور قراردادها نیز با تشکر از دیدگاه تعاملی مدیر عامل با ذینفعان، در رابطه با شرایط و ضوابط مناقصات، در مورد راههای برون رفت از مشکلات جاری به تفصیل صحبت نمود.
  در پایان رئیس واحد HSE با اشاره به عملکرد بسیار مطلوب گاز استان یزد در رابطه با حوادث مرتبط با گاز طبیعی طی سال های اخیر، به تشریح مواردی از جمله مسائل ایمنی، بهداشت و محیط زیست پرداخت و با تأکید بر رعایت این موارد در حین کار، توضیحات مبسوطی در رابطه با حوادث و خطرات ناشی از عدم توجه به مسائل ایمنی ارائه کرد.
پاکدستی و صداقت دو تن از کارکنان اداره گاز ناحیه ابرکوه از نواحی زیرمجموعه شرکت گاز استان یزد خبر ساز شد.
 • 1397/7/22 يكشنبه پاکدستی و صداقت همکاران شرکت گاز استان یزد خبر ساز شد پاکدستی و صداقت دو تن از کارکنان اداره گاز ناحیه ابرکوه از نواحی زیرمجموعه شرکت گاز استان یزد خبر ساز شد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در خصوص جزئیات این خبرگفت: دوتن از همکاران پاک دامن و با صداقت این شرکت در مسیر سرکشی و بازدید از تأسیسات شرکت، متوجه کیف پولی شده که پس از بررسی بیشتر مشخص می گردد این کیف حاوی مدارک و مقدار قابل توجه ای دلار بوده و متعلق به احدی از گردشگران خارجی تبعه کشور چین می باشد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در خصوص جزئیات این خبرگفت: دوتن از همکاران پاک دامن و با صداقت این شرکت در مسیر سرکشی و بازدید از تأسیسات شرکت، متوجه کیف پولی شده که پس از بررسی بیشتر مشخص می گردد این کیف حاوی مدارک و مقدار قابل توجه ای دلار بوده و متعلق به احدی از گردشگران خارجی تبعه کشور چین می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه افزود: این همکاران پس از کشف این کیف، بلافاصله با مأمورین انتظامی شهرستان ابرکوه تماس و موضوع به اطلاع نیروی انتظامی منطقه به منظور شناسایی صاحب آن رسانده می شود.
  سرهنگ زارع، جانشین فرمانده انتظامی ابرکوه نیز با تأیید این خبر اعلام نمود: طی گزارشی از اداره مهاجرت و گذرنامه استان مبنی بر مفقود شدن کیف مدارک گردشگر خارجی تبعه کشور چین شامل 2 هزار دلار و مقداری پول نقد و ارز خارجی دیگر، پیگیری این موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از اعلام تماس تلفنی از طرف طرف یابندگان، با هماهنگی عوامل نیروی انتظامی و اداره میراث فرهنگی، کیف توسط دو کارمند شرکت گاز در اداره میراث فرهنگی به صاحبانش برگردانده شد و آنها از دو کارمند به خاطر این رفتار پسندیده تشکر و قدردانی کردند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تقدیر از این دو کارمند شاغل در امور بهره برداری تصریح نمود: امانت داری به عنوان یکی از خصیصه های مثبت در بین کارکنان بوده که همواره در منشور اخلاقی صنعت نفت و شرکت ملی گاز مورد تأکید قرار گرفته و نشانه درستی و کمال هر فرد می باشد و این اتفاق نشان دهنده نهادینه شدن این امر در مجموعه شرکت گاز استان یزد می باشد.
برنامه ریزی اصولی در کنار استراتژی مناسب تضمین کننده پیشرفت و تعالی سازمان
 • 1397/7/21 شنبه در دیدار مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با هیأت رئیسه شرکت گاز استان یزد عنوان شد: برنامه ریزی اصولی در کنار استراتژی مناسب تضمین کننده پیشرفت و تعالی سازمان

  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد، برنامه ریزی اصولی در کنار استراتژی مناسب را تضمین کننده پیشرفت و تعالی سازمان دانست...


  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد، برنامه ریزی اصولی در کنار استراتژی مناسب را تضمین کننده پیشرفت و تعالی سازمان دانست.
  در جلسه ای که با حضور سعید مؤمنی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران؛ احمد رعیتی، رئیس امور مهندسی و فناوری شرکت ملی؛ مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد، مؤمنی عملکرد شرکت گاز استان یزد را بسیار مطلوب ارزیابی کرده و این شرکت را سرآمد و باعث افتخار شرکت ملی گاز ایران دانست و یادآور شد: این عملکرد مثبت نشان دهنده تلاش، همدلی و همبستگی مجموعه شرکت گاز استان یزد در سایه حضور نیروهای تحصیل کرده و توانمند می باشد که صد البته نیروی انسانی با مدارک علمی بالا می بایست موجب ایجاد یک برآیند مثبت در سازمان شود که در گاز یزد به وضوح شاهد وجود چنین امری می باشیم.
  وی پیشرفت های حاصله در گاز یزد و توفیق روز افزون این شرکت در حوزه های مختلف گازرسانی، تعالی، خدمات رسانی و سایر موارد را در نتیجه استراتژی های مناسب و حضور استراتژیست های توانمند در کنار مدیریت ارشد شرکت دانست و تصریح نمود: لازمه تبدیل شدن به یک شرکت موفق در کنار بهره بردن از نیروی انسانی توانا به عنوان سرمایه های اصلی شرکت، برنامه ریزی مناسب در تمام سطوح سازمان می باشد چرا که برنامه ریزی در حال حاضر به عنوان مغز سیستم و یکی از مهمترین اصول مدیریتی شناخته می شود که هرکس در حوزه مسئولیت خود با یک برنامه ریزی اصولی، ایجاد تعهد نموده و بر اساس آن اولویت ها مشخص و هر شخص در حیظه کاری خود طبق برنامه مشخص جلو خواهد رفت که حاصل آن دست یابی به اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده در سطح کلان شرکت می باشد.
  این مقام مسئول در ادامه مهارت های خودآگاهی، روابط بین فردی، ارتباط مؤثر، مقابله با استرس، مدیریت حل مسئله، تصمیم گیری، تفکر خلاق و تفکر نقادانه را به عنوان مهارت های لازم جهت مدیران و رؤسا نام برد که با داشتن آنها می توان یک واحد، مجموعه و در نهایت شرکت یک دست و همدل ایجاد کرد.
  سعید مؤمنی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران در پایان با اشاره به سرعت و میزان حجم گازرسانی صورت گرفته در کشور یادآور شد: ارائه خدمات کیفی مطلوب نسبت به ارائه خدمات کمی می بایست در اولویت شرکت های گاز استانی قرار گیرد و مباحثی از جمله مقاوم سازی و نگهداری از تجهیزات و شبکه های گازرسانی و همچنین خدمات رسانی به مشترکین بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
  در بخش ابتدایی این جلسه، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن خیرمقدم به آقایان مؤمنی و رعیتی و خرسندی بابت حضور مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران به عنوان یک عامل انگیزشی قوی برای کارکنان، گزارشی از عملکرد این شرکت در حوزه های گازرسانی، شبکه گذاری، مصارف استان، وضعیت کلی وصول مطالبات و سایر موراد ارائه نمود و در بخش دیگری از سخنان خود به معرفی پروژه های بهبود گاز استان یزد، تعهدات، میزان دست یابی به آنها و بیان اهداف کیفی پرداخت و یادآور شد: به منظور دست یابی به اهداف، تمامی واحد ها اهداف خود را مشخص نموده اند که به صورت ماهیانه و فصلی توسط واحد برنامه ریزی مورد پایش قرار می گیرد و امیدواریم از این طریق هرچه سریع تر به چشم انداز نهایی شرکت دست یابیم.
تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم رعایت مصرف ایمن گاز طبیعی
 • 1397/7/17 سه‌شنبه تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم رعایت مصرف ایمن گاز طبیعی

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه جلسه کمیته بحران و آمادگی فصل زمستان بر لزوم رعایت مصرف ایمن گاز طبیعی تأکید کرد...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه جلسه کمیته بحران و آمادگی فصل زمستان بر لزوم رعایت مصرف ایمن گاز طبیعی تأکید کرد.
  علی اکبر میدانشاهی با اشاره به اینکه رعایت توصیه های ایمنی و هوشیاری کامل می تواند جلوی بسیاری از اتفاقات ناگوار را بگیرد افزود: در آستانه فصل سرما رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی از مبادی گوناگونی ارایه خواهد شد که امیدواریم مورد توجه و مداقه مشترکین گرامی قرار گیرد.
  وی از اقدامات گسترده شرکت گاز استان یزد در اطلاع رسانی و بالا بردن سطح آگاهی شهروندان در استفاده ایمن از گاز طبیعی خبر داد و گفت: برگزاری جلسات توجیهی توسط رؤسای نواحی و نمایندگان HSE در روستاهای تازه گازدار شده، استفاده از ظرفیت های سازمان صداوسیما، بهره گیری از تلویزیون شهری به منظور پخش نکات ایمنی در سطح شهر یزد و همچنین طراحی و توزیع پمفلت با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان با هدف ایجاد دیدگاه صحیح نسبت به گاز در دو بخش ایمنی و بهینه سازی مصرف در دستور کار این شرکت وجود دارد که انشالله با همکاری سازمانهای فوق الذکر شاهد استفاده حداکثری از ظرفیت استان به منظور کاهش حوادث احتمالی باشیم.
  این مقام مسئول با اشاره به قریب الوقوع بودن شروع فصل سرما، بر استفاده از لوازم گازسوز استاندارد، مجهز به ترموکوپل و دارای رده انرژی بالا تأکید کرده و تصریح نمود: با بررسی های صورت گرفته از حوادث سنوات گذشته مشخص شده تمامی اتفاقات ناگوار حادث شده در نتیجه جدی نگرفتن یک هشدار ساده می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه خاطرنشان کرد: مشترکان هنگام نصب وسایل گاز سوز به ‌ویژه بخاری گازی ضمن استفاده از بست‌های فلزی و شیلنگ استاندارد، می بایست از باز بودن مسیر دودکش و نصب کلاهک H در پشت بام اطمینان حاصل نموده و امکان فراهم شدن اکسیژن مورد نیاز دستگاه گاز سوز را به دقت بررسی نمایند و همچنین رطوبت اطراف محل نصب دودکش، آبی نبودن شعله بخاری، حالت تهوع و سرگیجی ساکنین و... را از علایم بسیارخطرناک عدم انتقال گاز مونواکسید کربن به بیرون عناون نمود که باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.
  وی در پایان اظهار امیدواری کرد مشترکان گاز با رعایت کامل اصول ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز، زمستان آرام و بدون حادثه‌ای را پشت سر بگذارند.
بيشتر
پیوند ها
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما