گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
ارائه گزارش نهایی پروژه پژوهشی برچسب گذاری لوله های فلزی توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1396/3/22 دوشنبه ارائه گزارش نهایی پروژه پژوهشی برچسب گذاری لوله های فلزی توسط شرکت گاز استان یزد

  گزارش نهایی پروژه پژوهشی با عنوان برچسب گذاری ویژه لوله های فلزی مورد استفاده در گازرسانی با استفاده از فناوری  نانو در جلسه 46 شورای پژوهش شرکت گاز استان یزد ارائه شد.....


  گزارش نهایی پروژه پژوهشی با عنوان برچسب گذاری ویژه لوله های فلزی مورد استفاده در گازرسانی با استفاده از فناوری  نانو در جلسه 46 شورای پژوهش شرکت گاز استان یزد ارائه شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، با عنایت به اعلام نیاز واحد بازرسی فنی مبنی بر لزوم ایجاد قابلیت ردیابی لوله های فلزی، امور پژوهش این شرکت نسبت به تعریف پروژه پژوهشی فوق الذکر اقدام نمود که در این پروژه نسبت به شناسایی  روش های مختلف کدگذاری و بررسی میزان امنیت روش های مذکور، اقدام گردید و در نهایت روشی مبتنی بر فناوری نانو که نیازمندی های شرکت گاز را بر اساس شاخصهای جعل پذیری ، طول عمر مفید ، قابلیت تحمل دمای بالا و عدم امکان جداشدن از سطح لوله برآورده می ساخت  شناسایی و نمونه فیزیکی برچسب به همراه دستگاه قرائت آن طراحی و پیاده سازی گردید که با این اقدام نیاز واحد بازرسی فنی نیز مرتفع خواهد شد.

  لازم به ذکر است گزارش نهایی این پروژه مورد تأیید ناظر و شورای پژوهش قرار گرفته و پیگیری مراحل تجاری سازی آن در دستور کار امور پژوهش شرکت گاز استان یزد قرار دارد.

برگزاری دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/3/9 سه شنبه برگزاری دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی در شرکت گاز استان یزد

  کارکنان شرکت گاز استان یزد به همت شورای اقامه نماز این شرکت در دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی شرکت نمودند.....


  کارکنان شرکت گاز استان یزد به همت شورای اقامه نماز این شرکت در دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی شرکت نمودند.

  در این دوره آموزشی که با حضور حجت السلام والمسلمین دکتر فروهر در محل کلاس آموزش برگزار شد، کارکنان با نقش تأثیرات نماز و معنویات آن در فضای مجازی آشنا شدند.

  حجت السلام والمسلمین دکتر فروهر اشاعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی برای اقشار جامعه، ترویج و تعمیق فرهنگی اقامه نماز به صورت راهبردی برای جامعه، تقویت مبانی فرهنگ اقامه نماز مبتنی بر باورها و ارزش های دینی، نقش نماز در بستر سازی مناسب جهت رشد و تکامل جامعه دینی و استفاده بالقوه جوانان و نوجوانان از فضای در دسترس برای اشاعه نماز را از اهداف فرهنگ سازی نماز در فضای مجازی برشمرد.

  وی در پایان به نقش بسیار مهم فضای مجازی در ترویج نماز و بیان ارزش های آن اشاره و عنوان کرد: ترویج فرهنگ نماز باعث افزایش معنویت و سلامت و ایجاد صلح و آرامش در جامعه خواهد شد و در این راستا نقش فضای مجازی بیش از پیش به چشم می خورد.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در استان یزد
 • 1396/3/6 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در استان یزد

  کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در شهرستان تفت استان یزد با برآورد اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به زمین زده شد......


  کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در شهرستان تفت استان یزد با برآورد اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به زمین زده شد. در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون امور بهره برداری این شرکت، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، منوچهر فلاح ضمن تبریک به مناسبت سالگرد آزادسازی فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و گرامیداشت روز مقاومت، ایثار و پیروزی و با اشاره به حضور ملت ایران در دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، این حضور حماسی را بیانگر مردم سالاری اسلامی و علاقه و ارادت اقشار مختلف جامعه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست. این مقام مسئول در ادامه با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، در تشریح پروژه مذکور گفت: این پروژه با اجرای 115 کیلومتر شبکه توزیع، 14 کیلومتر شبکه تغذیه، احداث 2 ایستگاه TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب یک هزار عدد انشعاب، موجب بهره مندی روستاهای گلویک، شواز، عبدا...، بورق، دستجرد، کردآباد، توران پشت، باز و ... از این نعمت خدادادی خواهد شد. وی در پایان با تشکر از بردباری و صبوری ساکنین، خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها باشیم.
راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد
 • 1396/2/19 سه شنبه راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نصب و راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نصب و راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.
  منوچهر فلاح ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه و با تأکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی گفت: تمامی مشترکین شهرستان یزد می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه گویا و مکانیزه 194 تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد امداد و تعمیرات این شرکت درکمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.
  وی از راه اندازی خطE1  شماره 194 و سیستم ضبط مکالمات، نصب موقعیت یاب و کامپیوتر با قابلیت ارسال فرمان از اتاق امداد بر روی تعدادی از خودروها، ثبت ساعات مربوط به تماس مشترک، ارسال فرمان به خودرو امداد، دریافت پیام، رسیدن خودرو به محل و ثبت اقدامات انجام شده توسط نفرات امدادگر و تهیه گزارشات مختلف از تعداد تماس ها و خدمات صورت پذیرفته به عنوان مهمترین ویژگی های این سامانه هوشمند نام برد که موجب سرعت بخشیدن در خدمت رسانی و پاسخگویی سریع در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگذاران خود می شود.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد بیش از 400 هزار مشترک گاز طبیعی جذب شده که بیش از 239 هزار مشترک که 60 درصد از کل مشترکین استان را تشکیل می دهند مربوط به شهرستان یزد می باشد و خدمات رسانی به آنها توسط اداره گاز ناحیه شهید باهنر و اداره گاز ناحیه آزادگان صورت می پذیرد.
گازرسانی به 85 روستای استان یزد
 • 1396/2/17 يكشنبه در سال گذشته محقق شد؛ گازرسانی به 85 روستای استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان یزد در سال 95 خبرداد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان یزد در سال 95 خبرداد.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده که از این میان عملیات گازرسانی به 85 روستای استان در سال 95 صورت پذیرفته و موجب اضافه شدن حدود 9 هزار مشترک جدید به جمع مصرف کنندگان گاز طبیعی و بهره مندی آنان از خدمات شرکت گاز گردیده است.
  این مقام مسئول در ادامه افزود: جهت گازرسانی به این روستاها مجموعاً510 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و شبکه فولادی اجرا شده که با این مقدار شبکه گذاری، حدود 8 هزار انشعاب نصب گردیده است.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 79 روستا با قابلیت گازرسانی به 5 هزار و  598 خانوار در دست اجرا بوده و عملیات گازرسانی به 21 روستا که دربرگیرنده 538 خانوار می باشد در مرحله آگهی فراخوان قرار دارد.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد 75 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که با احتساب 99 درصد جمعیت شهری بهره مند از گاز، مجموعاً 95 درصد جمعیت استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند.
بيشتر
پربیننده ترین اخبار
پیوند ها
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما