نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان دختر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج مشخص شدند
 • 1396/5/24 سه شنبه نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان دختر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج مشخص شدند

  نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان دختر 17 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، مشخص شدند.....


  نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان دختر 17 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، مشخص شدند.
  در پایان این دوره از مسابقات و در رشته تنیس روی میز که به مدت 3 روز و با حضور 13 تیم برگزار شد، در بخش تیمی، تیم های شرکت گاز استان اصفهان، شرکت پالایش گاز فجر جم و پالایشگاه گاز سرخون و قشم به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی شکیبا چنگیز مقام اول، الناز کیوان داریان مقام دوم و صبا آروم و شکیلا چنگیز از شرکت گاز استان اصفهان مشترکاً مقام سوم را بدست آوردند.
  همچنین در رشته شطرنج که به مدت 3 روز و با حضور 17 تیم به روش سوئیسی و طی 7 دور صورت پذیرفت، در بخش تیمی؛ تیم های پالایشگاه گاز هاشمی نژاد، شرکت پالایش گاز فجر جم و مجتمع گاز پارس جنوبی به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی فاطمه نورزئی از پالایشگاه گاز هاشمی نژاد مقام اول، هدیه تلخابی از شرکت گاز استان قم مقام دوم و مینو سرهنگ زاده افشار از شرکت گاز استان آذربایجان غربی مقام سوم را بدست آوردند.
  گفتنی است طی مراسمی که به همین منظور برگزار شد، از نفرات برتر با اهداء مدال، حکم قهرمانی و همچنین جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.
برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت
 • 1396/5/22 يكشنبه برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت

  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت با حضور معاون امور بهره برداری، رئیس امور هماهنگی شهرستان ها و رئیس امور خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز استان یزد، فرماندار ابرکوه و بخشدار مروست برگزار گردید.....


  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت با حضور معاون امور بهره برداری، رئیس امور هماهنگی شهرستان ها و رئیس امور خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز استان یزد، فرماندار ابرکوه و بخشدار مروست برگزار گردید.
  در این مراسم که در محل بخشداری مهردشت برگزار شد، معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در سطح استان و به صورت ویژه در شهرستان ابرکوه، بر همکاری هرچه بیشتر میان شرکت گاز و فرمانداری ابرکوه تأکید نموده و پیشرفت گازرسانی در این شهرستان را در سطح بسیار خوبی توصیف کرد و یادآور شد: با ورود گاز به این شهرستان علاوه بر گازرسانی به بخش خانگی و تجاری، شاهد رشد و شکوفایی و توسعه هر بیشتر شهرستان در بخش های مختلف از جمله بخش صنعت و کشاورزی بوده ایم.
  محمد حسن مبینی در بخش دیگری از صحبت های خود، تغییرات صورت پذیرفته در سطح شرکت گاز استان یزد را عاملی در جهت شکوفا شدن هر چه بیشتر استعدادهای افراد ومبنایی جهت تبادل و ورود ایده های جدید با استفاده از تجربیات گذشته عنوان نمود.
  در بخش پایانی این مراسم از زحمات و تلاش های حجت فرهمند به پاس خدمات صادقانه ایشان به عنوان رئیس اداره گاز ناحیه مهردشت با اهداء لوح سپاس و هدایایی قدردانی و محمد حسین فیاض طی حکمی به عنوان سرپرست جدید ناحیه مهردشت منصوب و حجت فرهمند سکان هدایت اداره گاز ناحیه خاتم را در دست گرفت.
  گفتنی است پس از مراسم تودیع و معارفه، معاون بهره برداری شرکت و هیأت همراه پس از بازدید از محل احداث ساختمان جدید اداره گاز مهردشت، از ناحیه ابرکوه و مهردشت بازدید و رؤسا و کارکنان طی نشستی شرح وضعیت موجود و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و معاون بهره برداری ضمن پاسخ گویی به موارد مطرح شده، بر حل مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنان تأکید نمود.
تقدیر قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1396/5/14 شنبه تقدیر قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص گازرسانی به 21 هزار و 29 واحد مسکونی پروژه های مسکن مهر استان قدردانی نمود.....


  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص گازرسانی به 21 هزار و 29 واحد مسکونی پروژه های مسکن مهر استان قدردانی نمود.
  در این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: با اتکا به عنایات و الطاف بیکران الهی و با کوشش، همت و درایت همه دست اندرکاران طرح بزرگ مسکن مهر در جهت تحقق بخشیدن به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای تأمین مسکن اقشار کم درآمد جامعه اجرا و به بار نشسته و به مدد این طرح جمع کثیری از مردم شریف کشورمان از نعمت مسکن برخوردار گردیدند؛
  بدینوسیله از تلاش های خالصانه جنابعالی در تکمیل و اختتام 21 هزار و 29 واحد مسکونی پروژه های مسکن مهر استان یزد به عنوان دومین استان کشور قدردانی نموده، سلامتی و توفیق خدمتگزاری شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه باریتعالی مسئلت دارم.
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گاز استان به مناسبت درگذشت دکتر مجیبیان
 • 1396/5/11 چهارشنبه پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گاز استان به مناسبت درگذشت دکتر مجیبیان

  مدیرعامل شرکت گاز استان بمناسب درگذشت دکتر جلال مجیبیان پزشک شهیر یزد پیام تسلیتی صادر کرد.....


  انالله واناالیه راجعون
  درگذشت تاسف بار پزشک خدوم و مردمی یزد شادروان دکتر جلال مجیبیان که عمری را در خدمت به مردم و جامعه پزشکی یزد گذراند و از مفاخر فرهنگی و اجتماعی این شهر بشمار می رفت موجب تاثر و اندوه همگان شد.
  با عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان و تمامی دوستداران و علاقه مندان بویژه جامعه پزشکی استان یزد از درگاه خداوند متعال برای ایشان غفران وآرامش و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی آرزومندم
  .
درخشش تیم شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه بهار در بهار
 • 1396/5/10 سه شنبه درخشش تیم شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه بهار در بهار

  تیم شرکت گاز استان یزد موفق به کسب دو مقام اولی در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» ویژه فرزندان دختر کارکنان شرکت ملی گاز ایران شد.....


  تیم شرکت گاز استان یزد موفق به کسب دو مقام اولی در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» ویژه فرزندان دختر کارکنان شرکت ملی گاز ایران شد.
  در این دوره از مسابقات که از 05/05/96 الی 08/05/96 به میزبانی شهر ارومیه برگزار گردید، در حفظ دو جزء قرآن کریم، از شرکت گاز استان یزد یاسمین شجاعی در رده سنی دوره اول متوسطه و فاطمه فرشیدفر در رده سنی دوره دوم متوسطه حائز مقام اول شدند و زینب ایمانی‌فر از خراسان رضوی، سیده زهرا حجت از خوزستان، فاطمه برزگرد از شرکت پالایش گاز پارسیان، معصومه پورمقدم از شرکت پالایش گاز فجر جم، فرناز رحمتی نژاد از شرکت پالایش گاز هاشمی نژاد و فاطمه نصیری از تهران نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.
  گفتنی است تیم اعزامی شرکت گاز استان یزد در بخش دختران با 3 شرکت کننده حضور یافت که کسب دو مقام اولی نتیجه رضایت بخشی برای این تیم محسوب می گردد.
  شایان ذکر است طبق اعلام رئیس دارالقرآن وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران امسال با حضور 12 هزار نفر شرکت کننده در دو بخش فرزندان پسر و دختر و نیز کارکنان و همسران کارکنان، شاهد رشد 3 هزار نفری شرکت‌کنندگان این مسابقات نسبت به سال گذشته بوده‌ایم.
نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان پسر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج مشخص شدند
 • 1396/5/9 دوشنبه نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان پسر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج مشخص شدند

  نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان پسر 25 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید، مشخص شدند.....


  نفرات برترمسابقات انتخابی فرزندان پسر 25 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته تنیس روی میز و شطرنج که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید، مشخص شدند.
  در پایان این دوره از مسابقات و در رشته تنیس روی میز که به مدت 2 روز با حضور 101 شرکت کننده از 22 تیم برگزار شد، در بخش تیمی، تیم های خراسان رضوی، فجر جم و سمنان به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی محمدعلی شیخ الطائفه از شرکت گاز استان خراسان رضوی مقام اول، محمدرضا صافدل تهرانی از شرکت گاز استان خراسان رضوی مقام دوم و علیرضا مکوند زاده از شرکت انتقال گاز منطقه یک و محمدرضا عرب زاده از پالایشگاه فجر جم مشترکاً مقام سوم را بدست آوردند.
  همچنین در رشته شطرنج که به مدت 3 روز با حضور 103 شرکت کننده از 25 تیم به روش سوئیسی و طی 9 دور و با زمان 30x2 و 30 ثانیه پاداش صورت پذیرفت، در بخش تیمی، تیم های مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت گاز استان مازندران و شرکت گاز استان فارس به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی بهنام براتی از شرکت پالایش گاز پارسیان مقام اول، سپهر رادمهر از مجتمع گاز پارس جنوبی مقام دوم و محمدصادق زمان سانی از مجتمع گاز پارس جنوبی مقام سوم را بدست آوردند.
شرکت گاز استان یزد میزبان المپیاد ورزشی فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/5/7 شنبه شرکت گاز استان یزد میزبان المپیاد ورزشی فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران

  مسابقات انتخابی شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز و شطرنج ویژه فرزندان پسر 25 سال و کمتر و فرزندان دختر 17 سال و کمتر در به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.....


  مسابقات انتخابی شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز و شطرنج ویژه فرزندان پسر 25 سال و کمتر و فرزندان دختر 17 سال و کمتر در به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، شرکت کنندگان در بخش پسران پس از برگزاری قرعه کشی مسابقات در روز جمعه مورخ 06/05/96 در دو رشته تنیس روی میز و شطرنج به مصاف حریفان خود رفتند و روز دوم مسابقات نیز هم اکنون در حال برگزاری می باشد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پیامی به همین مناسبت، از ورزش را به عنوان یک نیاز در زندگی ماشینی امروز نام برد که می تواند در سلامتی جسم و روح تأثیر به سزایی داشته باشد و برگزاری این گونه مسابقات را در توسعه ورزش بین خانواده ها و فرهنگسازی و نهادینه کردن ورزش در بین آنها مؤثر دانست.
  وی از برگزاری برنامه های ورزشی برای شرکت ها و سازمان ها به عنوان امری ضروری یاد کرد که علاوه بر ایجاد روحیه نشاط، موجب همبستگی میان کارکنان و خانواده آنها گردیده و با توجه به تأثیر ورزش در جهت شادابی سازمان و حل برخی از مشکلات، نهادینه کردن ورزش در شرکت گاز اسیتان یزد را یکی از اهداف اصلی این شرکت عنوان نمود.
بهره مندی 96 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/4/31 شنبه بهره مندی 96 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا از بهره مندی 96 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا از بهره مندی 96 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

  منوچهر فلاح با اعلام این خبر افزود: با پذیرش 350 هزار مشترک در بخش شهری و حدود 50 هزار مشترک در بخش روستایی مجموعاً بیش از 400 هزار مشترک در استان یزد جذب شده که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری و 75 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 96 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است.

  این مقام مسئول در ادامه تصریح نمود: از مجموع 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، 321 روستا به شبکه گاز طبیعی متصل شده و گازرسانی به 100 روستا شامل روستاهای مجموعه سانیج، چاهک، خوانسار و سبزدشت بافق، اردکان، میبد و باقی مانده روستاهای تفت و گردکوه بهادران و همچنین روستاهای ابرکوه و روستاهای پراکنده بافق در دست اقدام می باشد و همچنین 19 شهر از 20 شهر استان گازدار شده که گازرسانی به شهر بهاباد به عنوان آخرین شهر استان و حفرات خالی سایر شهرهای گازدار شده نیز در حال انجام می باشد.

  وی همچنین در رابطه با مصرف گاز طبیعی در استان گفت: در سال گذشته بیش از 6 هزار میلیون متر مکعب گاز در استان یزد مصرف شده و طبق آمار متوسط مصرف سالانه هر خانوار یزدی یک هزار و 483 متر مکعب بوده که این عدد در قیاس با متوسط مصرف سرانه 2 هزار و 15 متر مکعبی هر خانوار در سطح کشور، نشان دهنده رعایت الگوی مصرف در استان یزد می باشد.

   
برگزاری جلسه هم اندیشی امور بازرسی بهداشت و درمان صنعت نفت با شرکت گاز استان یزد
 • 1396/4/20 سه شنبه برگزاری جلسه هم اندیشی امور بازرسی بهداشت و درمان صنعت نفت با شرکت گاز استان یزد

  جلسه هم اندیشی امور بازرسی بهداشت و درمان صنعت نفت با شرکت گاز استان یزد در محل اتاق کنفرانس شرکت برگزار گردید.....


  جلسه هم اندیشی امور بازرسی بهداشت و درمان صنعت نفت با شرکت گاز استان یزد در محل اتاق کنفرانس شرکت برگزار گردید.
  در این جلسه که با حضور طالع رئیس امور بازرسی بهداشت و درمان صنعت نفت و هیئت همراه و همچنین مدیر عامل و تعدادی از مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار گردید، منوچهر فلاح از صنعت نفت به عنوان دومین صنعت خطرناک کشور نام برد که تبعات و ریسک های محتمل زیادی را برای شاغلین این صنعت در پی خواهد داشت لذا جهت جلوگیری از این خطرات، نیازمند اقدامات پیشگیرانه و آموزش های لازم در این زمینه می باشد.
  وی در ادامه با اشاره به رشد روزافزون دانش و توان بالای پزشکان یزدی، پیشنهاد تشکیل استان یزد به عنوان قطب پزشکی صنعت نفت را ارائه و با  تأکید بر طب صنعتی، خواستار انجام معاینات دوره ای و تجهیز ساختمان درمانگاه بهداشت و درمان صنعت نفت متناسب با شأن استان و همکاران گرانقدر شد.
  در ادامه این جلسه، طالع طی سخنانی گفت: تکریم کارکنان و خانواده کارکنان و مد نظر قرار دادن نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات این عزیزان همواره از اهمیت بالایی برای بهداشت و درمان برخوردار بوده و تغییر سیاست های بهداشت و درمان از حالت درمان محور به حالت سلامت محور را از جمله مهمترین اهداف این سازمان اعلام نمود.
  در بخش دیگری از جلسه تعدادی از همکاران، نظرات و انتقادات خود از نحوه عملکرد امور بهداشت و درمان صنعت نفت یزد را اعلام کردند که در پاسخ به آنها، طالع آمادگی کامل امور بازرسی بهداشت و درمان صنعت نفت را جهت رسیدگی به هرگونه انتقاد و شکایت اعلام نمود.
برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/4/13 سه شنبه برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت گاز استان یزد

  رئیس دارالقرآن الکریم شرکت گاز استان یزد از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت گاز استان یزد خبر داد.....


  رئیس دارالقرآن الکریم شرکت گاز استان یزد از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت گاز استان یزد خبر داد.
  نوح معظمی با اشاره به اجر اخروی و ثواب خاص قرائت قرآن در این ماه پربرکت ابراز داشت: مدیر عامل و سایر مشتاقان و شیفتگان ساحت قرآن کریمدر شرکت گاز استان یزد همه روزه در مراسم قرائت جزء خوانی قرآن کریم به صورت تحدیر و هم نوا با صدای استاد مهتز شرکت نمودند.
  وی ضمن تشریح برنامه های فرهنگی ویژه ایام با برکت رمضانبه منظور ‌تقویت و ترویج فرهنگ قرآنی، از غبار روبی نمازخانه های شرکت در ساختمان مرکزی ستاد و ادارات گاز نواحی جهت استقبال از ماه میهمانی خدا، حضور پرشور کارکنان در نماز جماعت و سخنرانی امام جماعت پس از نماز ظهر و عصر، تبلیغات محیطی با موضوع ماه مبارک رمضان، برگزاری کلاس های آموزش مسائل فرهنگی - مذهبی و صفحه خوانی قرآن به عنوان مهمترین برنامه های صورت گرفته در این ماه ضیافت الهی نام برد.
  وی در پایان با اشاره به نزول قرآن در ماه رمضان که موجب عظمت هرچه بیشتر این ماه مبارک شده است اظهار امیدورای نمود با برگزاری اینگونه مراسم ها شاهد نهادینه شده تعالیم قرآنی در اخلاق و رفتار کارکنان و اشاعه فرهنگ نورانی قرآن کریم بین خانواده ها باشیم.
ارائه گزارش نهایی پروژه پژوهشی برچسب گذاری لوله های فلزی توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1396/3/22 دوشنبه ارائه گزارش نهایی پروژه پژوهشی برچسب گذاری لوله های فلزی توسط شرکت گاز استان یزد

  گزارش نهایی پروژه پژوهشی با عنوان برچسب گذاری ویژه لوله های فلزی مورد استفاده در گازرسانی با استفاده از فناوری  نانو در جلسه 46 شورای پژوهش شرکت گاز استان یزد ارائه شد.....


  گزارش نهایی پروژه پژوهشی با عنوان برچسب گذاری ویژه لوله های فلزی مورد استفاده در گازرسانی با استفاده از فناوری  نانو در جلسه 46 شورای پژوهش شرکت گاز استان یزد ارائه شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، با عنایت به اعلام نیاز واحد بازرسی فنی مبنی بر لزوم ایجاد قابلیت ردیابی لوله های فلزی، امور پژوهش این شرکت نسبت به تعریف پروژه پژوهشی فوق الذکر اقدام نمود که در این پروژه نسبت به شناسایی  روش های مختلف کدگذاری و بررسی میزان امنیت روش های مذکور، اقدام گردید و در نهایت روشی مبتنی بر فناوری نانو که نیازمندی های شرکت گاز را بر اساس شاخصهای جعل پذیری ، طول عمر مفید ، قابلیت تحمل دمای بالا و عدم امکان جداشدن از سطح لوله برآورده می ساخت  شناسایی و نمونه فیزیکی برچسب به همراه دستگاه قرائت آن طراحی و پیاده سازی گردید که با این اقدام نیاز واحد بازرسی فنی نیز مرتفع خواهد شد.

  لازم به ذکر است گزارش نهایی این پروژه مورد تأیید ناظر و شورای پژوهش قرار گرفته و پیگیری مراحل تجاری سازی آن در دستور کار امور پژوهش شرکت گاز استان یزد قرار دارد.

برگزاری دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/3/9 سه شنبه برگزاری دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی در شرکت گاز استان یزد

  کارکنان شرکت گاز استان یزد به همت شورای اقامه نماز این شرکت در دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی شرکت نمودند.....


  کارکنان شرکت گاز استان یزد به همت شورای اقامه نماز این شرکت در دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی شرکت نمودند.

  در این دوره آموزشی که با حضور حجت السلام والمسلمین دکتر فروهر در محل کلاس آموزش برگزار شد، کارکنان با نقش تأثیرات نماز و معنویات آن در فضای مجازی آشنا شدند.

  حجت السلام والمسلمین دکتر فروهر اشاعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی برای اقشار جامعه، ترویج و تعمیق فرهنگی اقامه نماز به صورت راهبردی برای جامعه، تقویت مبانی فرهنگ اقامه نماز مبتنی بر باورها و ارزش های دینی، نقش نماز در بستر سازی مناسب جهت رشد و تکامل جامعه دینی و استفاده بالقوه جوانان و نوجوانان از فضای در دسترس برای اشاعه نماز را از اهداف فرهنگ سازی نماز در فضای مجازی برشمرد.

  وی در پایان به نقش بسیار مهم فضای مجازی در ترویج نماز و بیان ارزش های آن اشاره و عنوان کرد: ترویج فرهنگ نماز باعث افزایش معنویت و سلامت و ایجاد صلح و آرامش در جامعه خواهد شد و در این راستا نقش فضای مجازی بیش از پیش به چشم می خورد.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در استان یزد
 • 1396/3/6 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در استان یزد

  کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در شهرستان تفت استان یزد با برآورد اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به زمین زده شد......


  کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در شهرستان تفت استان یزد با برآورد اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به زمین زده شد. در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون امور بهره برداری این شرکت، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، منوچهر فلاح ضمن تبریک به مناسبت سالگرد آزادسازی فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و گرامیداشت روز مقاومت، ایثار و پیروزی و با اشاره به حضور ملت ایران در دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، این حضور حماسی را بیانگر مردم سالاری اسلامی و علاقه و ارادت اقشار مختلف جامعه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست. این مقام مسئول در ادامه با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، در تشریح پروژه مذکور گفت: این پروژه با اجرای 115 کیلومتر شبکه توزیع، 14 کیلومتر شبکه تغذیه، احداث 2 ایستگاه TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب یک هزار عدد انشعاب، موجب بهره مندی روستاهای گلویک، شواز، عبدا...، بورق، دستجرد، کردآباد، توران پشت، باز و ... از این نعمت خدادادی خواهد شد. وی در پایان با تشکر از بردباری و صبوری ساکنین، خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها باشیم.
راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد
 • 1396/2/19 سه شنبه راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نصب و راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نصب و راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.
  منوچهر فلاح ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه و با تأکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی گفت: تمامی مشترکین شهرستان یزد می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه گویا و مکانیزه 194 تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد امداد و تعمیرات این شرکت درکمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.
  وی از راه اندازی خطE1  شماره 194 و سیستم ضبط مکالمات، نصب موقعیت یاب و کامپیوتر با قابلیت ارسال فرمان از اتاق امداد بر روی تعدادی از خودروها، ثبت ساعات مربوط به تماس مشترک، ارسال فرمان به خودرو امداد، دریافت پیام، رسیدن خودرو به محل و ثبت اقدامات انجام شده توسط نفرات امدادگر و تهیه گزارشات مختلف از تعداد تماس ها و خدمات صورت پذیرفته به عنوان مهمترین ویژگی های این سامانه هوشمند نام برد که موجب سرعت بخشیدن در خدمت رسانی و پاسخگویی سریع در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگذاران خود می شود.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد بیش از 400 هزار مشترک گاز طبیعی جذب شده که بیش از 239 هزار مشترک که 60 درصد از کل مشترکین استان را تشکیل می دهند مربوط به شهرستان یزد می باشد و خدمات رسانی به آنها توسط اداره گاز ناحیه شهید باهنر و اداره گاز ناحیه آزادگان صورت می پذیرد.
گازرسانی به 85 روستای استان یزد
 • 1396/2/17 يكشنبه در سال گذشته محقق شد؛ گازرسانی به 85 روستای استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان یزد در سال 95 خبرداد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان یزد در سال 95 خبرداد.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده که از این میان عملیات گازرسانی به 85 روستای استان در سال 95 صورت پذیرفته و موجب اضافه شدن حدود 9 هزار مشترک جدید به جمع مصرف کنندگان گاز طبیعی و بهره مندی آنان از خدمات شرکت گاز گردیده است.
  این مقام مسئول در ادامه افزود: جهت گازرسانی به این روستاها مجموعاً510 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و شبکه فولادی اجرا شده که با این مقدار شبکه گذاری، حدود 8 هزار انشعاب نصب گردیده است.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 79 روستا با قابلیت گازرسانی به 5 هزار و  598 خانوار در دست اجرا بوده و عملیات گازرسانی به 21 روستا که دربرگیرنده 538 خانوار می باشد در مرحله آگهی فراخوان قرار دارد.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد 75 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که با احتساب 99 درصد جمعیت شهری بهره مند از گاز، مجموعاً 95 درصد جمعیت استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند.
برگزاری جلسه تعامل با پیمانکاران در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/2/12 سه شنبه برگزاری جلسه تعامل با پیمانکاران در شرکت گاز استان یزد

  به منظور تعامل و هماهنگی بین شرکت گاز استان یزد و پیمانکاران، جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار گردید.....

  به منظور تعامل و هماهنگی بین شرکت گاز استان یزد و پیمانکاران، جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار گردید.
  در ابتدای این جلسه و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم به مدعوین، گزارشی از عملکرد این شرکت در بحث گازرسانی ارائه نمود و در ادامه رئیس واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست با اشاره به عملکرد بسیار مطلوب گاز استان یزد در رابطه با حوادث مرتبط با گاز طبیعی طی سال های اخیر، مواردی از جمله ریشه یابی حوادث و روش های پیشگیری از آنها شامل اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع حادثه و اقدامات کنترلی پس از وقوع حادثه را به اختصار تشریح نمود و در ادامه کلیپی از نحوه و علل وقوع حوادث صورت پذیرفته پخش گردید.
  در بخش دیگری از این جلسه نماینده پیمانکاران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری این گونه جلسات و همچنین پرداخت به موقع مطالبات و تشکیل کمیته هم اندیشی بین پیمانکاران و کارفرما، درخواست ها، مشکلات، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در موارد مختلف مطرح نمود که رئیس امور قراردادها، رئیس HSE، رئیس اجرای طرح ها و رئیس حراست به موارد مطرح شده پاسخ دادند.
  در قسمت پایانی جلسه، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از پیمانکاران به عنوان بازوان پرتوان اجرایی شرکت، از آنها در کنار برنامه ریزی مناسب و نظم و انضباط کاری و همچنین تغییر فرآیندها و طرح صورت مسئله های جدید به عنوان یکی از عوامل مهم پیشرفت در امر گازرسانی به اقصی نقاط استان و به دنبال آن خوش نامی و اعتماد مردم نام برد.
  منوچهر فلاح در ادامه بر ایجاد نظم و سازماندهی مناسب در امور و نیز شناسایی و به کارگیری حداکثر ظرفیت ها تأکید نمود و با اشاره به نظام پیشنهادات از پیمانکاران خواست با توجه به تخصص کاری خود و بهره گیری از پیشنهادات سازنده، راهکارهای مناسبی در زمینه های گوناگون ارائه دهند و شرکت را در دست یابی به اهداف پیش رو یاری نمایند.
  وی در پایان خواستار تشویق نیروهای پیمانکار به منظور افزایش انگیزه در بین آنان گردید و بر مورادی از جمله از همکاری دو طرفه در تسریع تسویه حساب پیمان ها، ارائه برنامه زمان بندی پروژه ها، ایجاد خلاقیت در کار، لحاظ نمودن کیفیت در کار و رعایت موارد ایمنی تأکید نمود.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد
 • 1396/2/11 دوشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد

  همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای شهرستان خاتم با برآورد اعتباری معادل 70 میلیارد ریال آغاز گردید.....


  همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای شهرستان خاتم با برآورد اعتباری معادل 70 میلیارد ریال آغاز گردید.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که روز یکشنبه مورخ 10/02/96 در محل روستای خوانسار و با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان خاتم و اهالی این روستاها برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 9 روستای شهرستان خاتم به زمین زده شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تبریک ولادت حضرت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام زین العابدین(ع) اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته در این شرکت، گازرسانی به مناطق مختلف استان در حال انجام می باشد به طوری که 19 شهر از 20 شهر استان، به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده و از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده و برنامه گازرسانی به بالغ بر100روستای دیگر در سال جاری در دستور کار قرار دارد.
  منوچهر فلاح در تشریح پروژه مذکور گفت: این پروژه با اجرای 86 کیلومتر شبکه توزیع، 23 کیلومتر شبکه تغذیه، احداث یک ایستگاه CGS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، 2 ایستگاه TBS به ظرفیت های 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و یک هزار مترمکعب بر ساعت و همچنین قابلیت نصب 700 عدد انشعاب، موجب بهره مندی روستاهای خوانسار، چنارناز، کرخنگان، توتک، مزرعه برزگر، برویه، حسن آباد نیستان، چاه ولی عصر کندر و چاه اسلام آباد کندر به عنوان آخرین روستاهای شهرستان خاتم از این نعمت خدادادی خواهد شد.
برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد
 • 1396/2/9 شنبه برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد

  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به صورت همزمان برگزار گردید.....


  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به صورت همزمان برگزار گردید.
  در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید توسط قاری نوجوان پروا و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و همچنین تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری نوجوان پوررضایی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم به حاضرین، با اشاره به تقارن افتتاحیه مسابقات با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و تبریک این روز خجسته، از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام به عنوان راهنمای بشریت نام برده و برگزاری اینگونه برنامه ها را سبب خیر و برکت دانست و ابراز امیدواری نمود: شرکت کنندگان در مسابقات همواره در مسیر قرآن و ولایت گام برداشته و زندگی سعادتمندی داشته باشند.
  منوچهر فلاح توجه و تدبر در آیات قرآن و جاری نمودن مفاهیم بالای آن در زندگی را عامل رستگاری دانست و یادآور شد: انسان در هیچ دوره ای بی نیاز از قرآن و هدایت گری های کلام وحی نیست و این برهان و حجت خدا، افق روشن آینده بشریت را ترسیم می کند.
  در بخش دیگری از این مراسم، استاد آبایی به ایراد سخنانی در رابطه با قرآن و ترویج آن در بین خانواده ها و فرزندان پرداخت و سید علی اکبر دهقانی، دبیر دارالقرآن شرکت گاز استان یزد توضیحات تکمیلی در رابطه با نحوه برگزاری مسابقات و سایر موارد مرتبط ارائه کرد.
  مولودی خوانی به مناسبت مبعث پیامبر گرامی اسلام، برگزاری مسابقه جهت فرزندان کارکنان و اجرای گروه سرود عاشقان ولایت از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه بود و پس از آن مسابقات رسماً آغاز گردید.
  مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: این دوره از مسابقات با حضور 378 نفر از کارکنان و خانواده کارکنان و با داوری داوران مجرب استانی و نظارت طاها کبیری نماینده شرکت ملی گاز ایران در رشته های احکام، قرائت (تحقیق و ترتیل)، حفظ و مفاهیم قرآن کریم، نهج البلاغه، قصه گویی و اذان در دو بخش برادران و خواهران برگزار شد.
  نوح معظمی در ادامه هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج و اشاعه فرهنگ آسمانی قرآن کریم و انس بیشتر همکاران و خانواده های آنان با کلام وحی عنوان نمود و یادآور شد نفرات برتر این مسابقات به مرحله نهایی مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران راه خواهند یافت.
  وی برپایی غرفه پیشنهادات به منظور دریافت پیشنهادات مدعوین، برپایی غرفه کودک با حضور حجت السلام والمسلمین فرزین نیا و برگزاری مسابقه قرآنی و نقاشی به همراه اهداء جوایز و همچنین برپایی ایستگاه سلامت شامل غرفه های مطالب آموزشی، خلاقیت و محیط زیست، کاکتوس های زینتی، محصولات غذایی سالم و نصب استند های اطلاع رسانی به مناسبت هفته سلامت و زمین پاک از طرف واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست را از مهمترین برنامه های صورت گرفته در حاشیه مسابقات نام برد.
  شایان ذکر است اطلاع رسانی به شرکت کنندگان از طریق کانال تلگرام و سیستم پیامکی ، چاپ و توزیع ویژه نامه مسابقات، چاپ پوستر، اهداء جوایز عمومی به متسابقین و توزیع لوح فشرده حریم کوثر از دیگر اقدامات صورت گرفته در این دوره از مسابقات بود.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد
 • 1396/1/23 چهارشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد

  همزمان با میلاد با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع)، عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق با برآورد اعتباری معادل 45 میلیارد ریال آغاز گردید.....


  همزمان با میلاد با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع)، عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق با برآورد اعتباری معادل 45 میلیارد ریال آغاز گردید.
  در این مراسم که با حضور معاون سیاسی-امینتی و اجتماعی استاندار، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، وتنی چند از مسئولین شهرستان بافق و جمعی از اهالی روستای سبزدشت در روز دوشنبه مورخ 21/1/96 برگزار گردید، کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای سبزدشت با اجرای 61 کیلومتر شبکه توزیع، 7 کیلومتر شبکه تغذیه، یک ایستگاه TBS به ظرفیت 5000 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب به زمین زده شد.
  طالبی معاون سیاسی-امینتی و اجتماعی استانداری یزد در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای صورت گرفته توسط شرکت گاز استان در خصوص گازرسانی به روستاها، تامین پایدار و بدون قطعی جریان گازطبیعی درسال گذشته، از ویژگیهای بارز این شرکت: عمل به تعهدات، بهره برداری به موقع از پروژهای در دست اقدام خود با وجود تنگناهای مالی دولت نام برد.
  منوچهر فلاح در ادامه این مراسم ضمن عرض تبریک میلاد حضرت علی(ع) و آغاز سال نو اظهار داشت: شرکت گاز استان یزد، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال» نام گذاری شده است، حرکت پرشتاب درخصوص گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه را سرلوحه کار خویش قرار داده است. به طوری که از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده و برنامه گازرسانی به بالغ بر100روستا نیز در سال جاری در دستور کار شرکت قرار دارد.
  این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از صنعت گاز به عنوان محور توسعه یاد کرد و ادامه داد: گازرسانی ضمن استفاده در سیستم های گرمایشی خانگی - تجاری، در بخش های کشاورزی، توسعه کشت گلخانه ای، احداث نیروگاه ها به منظور تولید برق و تأمین سوخت خودروها نقش به سزایی داشته و همچنین با ورود این سوخت پاک و ارزان، ضمن کاهش میزان آلایندگی هوا زمینه مناسب جهت توسعه صنایع کوچک و بزرگ و به دنبال آن ایجاد اشتغال فراهم خواهد آمد.
حضور رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/1/21 دوشنبه حضور رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد

  رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه مورخ 20/01/96 به همراه کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای پژوهش شرکت های گاز استانی در شرکت گاز استان یزد حضور یافت.....


  رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه مورخ 20/01/96 به همراه کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای پژوهش شرکت های گاز استانی در شرکت گاز استان یزد حضور یافت.
  رئیس پژوهش شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته توسط قطب پژوهشی منابع انسانی به محوریت شرکت گاز استان یزد، جلسات مشترکی در محل پارک علم و فناوری یزد بین کارشناسان شرکت ملی گاز ایران و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد و متخصصین دانشگاهی با هدف ارائه توانمندی های شرکت های مستقر در پارک و متخصصین حوزه منابع انسانی دانشگاه های استان به شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید.
  محمد رضا نوری در ادامه با اشاره به پروژه پژوهشی شرکت گاز استان یزد با عنوان « تأثیر بسته های تندرستی بر سلامت جسمانی، کیفیت زندگی، ترومای تجمعی و کاهش هزینه های کارکنان شرکت گاز استان یزد » گفت: پروژه مذکور طی جلسه جداگانه ای به منظور بررسی نهایی تشریح و پس از پاسخگویی به سوالات و ابهامات موجود، مورد تأیید نهایی قرار گرفت.
  وی یادآور شد: نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و همچنین نشست با رئیس پارک علم و فناوری از دیگر برنامه های هیأت پژوهشی شرکت ملی گاز ایران بود.
  لازم به ذکر است محمدرضا نوری رئیس و محسن دهشیری زاده کارشناس پژوهش شرکت گاز استان یزد، آقایان خلیلی و لواسانی و خانم مهدی زاده کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران، شفیعی رئیس پژوهش شرکت گاز استان مرکزی، جهانبازی رئیس پژوهش شرکت گاز استان اصفهان، سالاری مسئول مددکاری شرکت گاز استان اصفهان و خانم اکبرپور کارشناس پژوهش شرکت گاز استان کرمان طی جلسات برگزار شده، ادیب نیا رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران را همراهی نمودند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما