ارائه گزارش نهایی پروژه پژوهشی برچسب گذاری لوله های فلزی توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1396/3/22 دوشنبه ارائه گزارش نهایی پروژه پژوهشی برچسب گذاری لوله های فلزی توسط شرکت گاز استان یزد

  گزارش نهایی پروژه پژوهشی با عنوان برچسب گذاری ویژه لوله های فلزی مورد استفاده در گازرسانی با استفاده از فناوری  نانو در جلسه 46 شورای پژوهش شرکت گاز استان یزد ارائه شد.....


  گزارش نهایی پروژه پژوهشی با عنوان برچسب گذاری ویژه لوله های فلزی مورد استفاده در گازرسانی با استفاده از فناوری  نانو در جلسه 46 شورای پژوهش شرکت گاز استان یزد ارائه شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، با عنایت به اعلام نیاز واحد بازرسی فنی مبنی بر لزوم ایجاد قابلیت ردیابی لوله های فلزی، امور پژوهش این شرکت نسبت به تعریف پروژه پژوهشی فوق الذکر اقدام نمود که در این پروژه نسبت به شناسایی  روش های مختلف کدگذاری و بررسی میزان امنیت روش های مذکور، اقدام گردید و در نهایت روشی مبتنی بر فناوری نانو که نیازمندی های شرکت گاز را بر اساس شاخصهای جعل پذیری ، طول عمر مفید ، قابلیت تحمل دمای بالا و عدم امکان جداشدن از سطح لوله برآورده می ساخت  شناسایی و نمونه فیزیکی برچسب به همراه دستگاه قرائت آن طراحی و پیاده سازی گردید که با این اقدام نیاز واحد بازرسی فنی نیز مرتفع خواهد شد.

  لازم به ذکر است گزارش نهایی این پروژه مورد تأیید ناظر و شورای پژوهش قرار گرفته و پیگیری مراحل تجاری سازی آن در دستور کار امور پژوهش شرکت گاز استان یزد قرار دارد.

برگزاری دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/3/9 سه شنبه برگزاری دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی در شرکت گاز استان یزد

  کارکنان شرکت گاز استان یزد به همت شورای اقامه نماز این شرکت در دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی شرکت نمودند.....


  کارکنان شرکت گاز استان یزد به همت شورای اقامه نماز این شرکت در دوره آموزشی نقش نماز در فضای مجازی شرکت نمودند.

  در این دوره آموزشی که با حضور حجت السلام والمسلمین دکتر فروهر در محل کلاس آموزش برگزار شد، کارکنان با نقش تأثیرات نماز و معنویات آن در فضای مجازی آشنا شدند.

  حجت السلام والمسلمین دکتر فروهر اشاعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی برای اقشار جامعه، ترویج و تعمیق فرهنگی اقامه نماز به صورت راهبردی برای جامعه، تقویت مبانی فرهنگ اقامه نماز مبتنی بر باورها و ارزش های دینی، نقش نماز در بستر سازی مناسب جهت رشد و تکامل جامعه دینی و استفاده بالقوه جوانان و نوجوانان از فضای در دسترس برای اشاعه نماز را از اهداف فرهنگ سازی نماز در فضای مجازی برشمرد.

  وی در پایان به نقش بسیار مهم فضای مجازی در ترویج نماز و بیان ارزش های آن اشاره و عنوان کرد: ترویج فرهنگ نماز باعث افزایش معنویت و سلامت و ایجاد صلح و آرامش در جامعه خواهد شد و در این راستا نقش فضای مجازی بیش از پیش به چشم می خورد.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در استان یزد
 • 1396/3/6 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در استان یزد

  کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در شهرستان تفت استان یزد با برآورد اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به زمین زده شد......


  کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای دهشیر و نصرآباد در شهرستان تفت استان یزد با برآورد اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به زمین زده شد. در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون امور بهره برداری این شرکت، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، منوچهر فلاح ضمن تبریک به مناسبت سالگرد آزادسازی فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و گرامیداشت روز مقاومت، ایثار و پیروزی و با اشاره به حضور ملت ایران در دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، این حضور حماسی را بیانگر مردم سالاری اسلامی و علاقه و ارادت اقشار مختلف جامعه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست. این مقام مسئول در ادامه با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، در تشریح پروژه مذکور گفت: این پروژه با اجرای 115 کیلومتر شبکه توزیع، 14 کیلومتر شبکه تغذیه، احداث 2 ایستگاه TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب یک هزار عدد انشعاب، موجب بهره مندی روستاهای گلویک، شواز، عبدا...، بورق، دستجرد، کردآباد، توران پشت، باز و ... از این نعمت خدادادی خواهد شد. وی در پایان با تشکر از بردباری و صبوری ساکنین، خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها باشیم.
راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد
 • 1396/2/19 سه شنبه راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نصب و راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نصب و راه اندازی سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.
  منوچهر فلاح ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه و با تأکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی گفت: تمامی مشترکین شهرستان یزد می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه گویا و مکانیزه 194 تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد امداد و تعمیرات این شرکت درکمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.
  وی از راه اندازی خطE1  شماره 194 و سیستم ضبط مکالمات، نصب موقعیت یاب و کامپیوتر با قابلیت ارسال فرمان از اتاق امداد بر روی تعدادی از خودروها، ثبت ساعات مربوط به تماس مشترک، ارسال فرمان به خودرو امداد، دریافت پیام، رسیدن خودرو به محل و ثبت اقدامات انجام شده توسط نفرات امدادگر و تهیه گزارشات مختلف از تعداد تماس ها و خدمات صورت پذیرفته به عنوان مهمترین ویژگی های این سامانه هوشمند نام برد که موجب سرعت بخشیدن در خدمت رسانی و پاسخگویی سریع در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگذاران خود می شود.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد بیش از 400 هزار مشترک گاز طبیعی جذب شده که بیش از 239 هزار مشترک که 60 درصد از کل مشترکین استان را تشکیل می دهند مربوط به شهرستان یزد می باشد و خدمات رسانی به آنها توسط اداره گاز ناحیه شهید باهنر و اداره گاز ناحیه آزادگان صورت می پذیرد.
گازرسانی به 85 روستای استان یزد
 • 1396/2/17 يكشنبه در سال گذشته محقق شد؛ گازرسانی به 85 روستای استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان یزد در سال 95 خبرداد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان یزد در سال 95 خبرداد.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده که از این میان عملیات گازرسانی به 85 روستای استان در سال 95 صورت پذیرفته و موجب اضافه شدن حدود 9 هزار مشترک جدید به جمع مصرف کنندگان گاز طبیعی و بهره مندی آنان از خدمات شرکت گاز گردیده است.
  این مقام مسئول در ادامه افزود: جهت گازرسانی به این روستاها مجموعاً510 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و شبکه فولادی اجرا شده که با این مقدار شبکه گذاری، حدود 8 هزار انشعاب نصب گردیده است.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 79 روستا با قابلیت گازرسانی به 5 هزار و  598 خانوار در دست اجرا بوده و عملیات گازرسانی به 21 روستا که دربرگیرنده 538 خانوار می باشد در مرحله آگهی فراخوان قرار دارد.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد 75 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که با احتساب 99 درصد جمعیت شهری بهره مند از گاز، مجموعاً 95 درصد جمعیت استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند.
برگزاری جلسه تعامل با پیمانکاران در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/2/12 سه شنبه برگزاری جلسه تعامل با پیمانکاران در شرکت گاز استان یزد

  به منظور تعامل و هماهنگی بین شرکت گاز استان یزد و پیمانکاران، جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار گردید.....

  به منظور تعامل و هماهنگی بین شرکت گاز استان یزد و پیمانکاران، جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار گردید.
  در ابتدای این جلسه و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم به مدعوین، گزارشی از عملکرد این شرکت در بحث گازرسانی ارائه نمود و در ادامه رئیس واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست با اشاره به عملکرد بسیار مطلوب گاز استان یزد در رابطه با حوادث مرتبط با گاز طبیعی طی سال های اخیر، مواردی از جمله ریشه یابی حوادث و روش های پیشگیری از آنها شامل اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع حادثه و اقدامات کنترلی پس از وقوع حادثه را به اختصار تشریح نمود و در ادامه کلیپی از نحوه و علل وقوع حوادث صورت پذیرفته پخش گردید.
  در بخش دیگری از این جلسه نماینده پیمانکاران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری این گونه جلسات و همچنین پرداخت به موقع مطالبات و تشکیل کمیته هم اندیشی بین پیمانکاران و کارفرما، درخواست ها، مشکلات، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در موارد مختلف مطرح نمود که رئیس امور قراردادها، رئیس HSE، رئیس اجرای طرح ها و رئیس حراست به موارد مطرح شده پاسخ دادند.
  در قسمت پایانی جلسه، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از پیمانکاران به عنوان بازوان پرتوان اجرایی شرکت، از آنها در کنار برنامه ریزی مناسب و نظم و انضباط کاری و همچنین تغییر فرآیندها و طرح صورت مسئله های جدید به عنوان یکی از عوامل مهم پیشرفت در امر گازرسانی به اقصی نقاط استان و به دنبال آن خوش نامی و اعتماد مردم نام برد.
  منوچهر فلاح در ادامه بر ایجاد نظم و سازماندهی مناسب در امور و نیز شناسایی و به کارگیری حداکثر ظرفیت ها تأکید نمود و با اشاره به نظام پیشنهادات از پیمانکاران خواست با توجه به تخصص کاری خود و بهره گیری از پیشنهادات سازنده، راهکارهای مناسبی در زمینه های گوناگون ارائه دهند و شرکت را در دست یابی به اهداف پیش رو یاری نمایند.
  وی در پایان خواستار تشویق نیروهای پیمانکار به منظور افزایش انگیزه در بین آنان گردید و بر مورادی از جمله از همکاری دو طرفه در تسریع تسویه حساب پیمان ها، ارائه برنامه زمان بندی پروژه ها، ایجاد خلاقیت در کار، لحاظ نمودن کیفیت در کار و رعایت موارد ایمنی تأکید نمود.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد
 • 1396/2/11 دوشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد

  همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای شهرستان خاتم با برآورد اعتباری معادل 70 میلیارد ریال آغاز گردید.....


  همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای شهرستان خاتم با برآورد اعتباری معادل 70 میلیارد ریال آغاز گردید.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که روز یکشنبه مورخ 10/02/96 در محل روستای خوانسار و با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان خاتم و اهالی این روستاها برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 9 روستای شهرستان خاتم به زمین زده شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تبریک ولادت حضرت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام زین العابدین(ع) اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته در این شرکت، گازرسانی به مناطق مختلف استان در حال انجام می باشد به طوری که 19 شهر از 20 شهر استان، به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده و از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده و برنامه گازرسانی به بالغ بر100روستای دیگر در سال جاری در دستور کار قرار دارد.
  منوچهر فلاح در تشریح پروژه مذکور گفت: این پروژه با اجرای 86 کیلومتر شبکه توزیع، 23 کیلومتر شبکه تغذیه، احداث یک ایستگاه CGS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، 2 ایستگاه TBS به ظرفیت های 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و یک هزار مترمکعب بر ساعت و همچنین قابلیت نصب 700 عدد انشعاب، موجب بهره مندی روستاهای خوانسار، چنارناز، کرخنگان، توتک، مزرعه برزگر، برویه، حسن آباد نیستان، چاه ولی عصر کندر و چاه اسلام آباد کندر به عنوان آخرین روستاهای شهرستان خاتم از این نعمت خدادادی خواهد شد.
برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد
 • 1396/2/9 شنبه برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد

  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به صورت همزمان برگزار گردید.....


  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به صورت همزمان برگزار گردید.
  در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید توسط قاری نوجوان پروا و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و همچنین تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری نوجوان پوررضایی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم به حاضرین، با اشاره به تقارن افتتاحیه مسابقات با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و تبریک این روز خجسته، از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام به عنوان راهنمای بشریت نام برده و برگزاری اینگونه برنامه ها را سبب خیر و برکت دانست و ابراز امیدواری نمود: شرکت کنندگان در مسابقات همواره در مسیر قرآن و ولایت گام برداشته و زندگی سعادتمندی داشته باشند.
  منوچهر فلاح توجه و تدبر در آیات قرآن و جاری نمودن مفاهیم بالای آن در زندگی را عامل رستگاری دانست و یادآور شد: انسان در هیچ دوره ای بی نیاز از قرآن و هدایت گری های کلام وحی نیست و این برهان و حجت خدا، افق روشن آینده بشریت را ترسیم می کند.
  در بخش دیگری از این مراسم، استاد آبایی به ایراد سخنانی در رابطه با قرآن و ترویج آن در بین خانواده ها و فرزندان پرداخت و سید علی اکبر دهقانی، دبیر دارالقرآن شرکت گاز استان یزد توضیحات تکمیلی در رابطه با نحوه برگزاری مسابقات و سایر موارد مرتبط ارائه کرد.
  مولودی خوانی به مناسبت مبعث پیامبر گرامی اسلام، برگزاری مسابقه جهت فرزندان کارکنان و اجرای گروه سرود عاشقان ولایت از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه بود و پس از آن مسابقات رسماً آغاز گردید.
  مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: این دوره از مسابقات با حضور 378 نفر از کارکنان و خانواده کارکنان و با داوری داوران مجرب استانی و نظارت طاها کبیری نماینده شرکت ملی گاز ایران در رشته های احکام، قرائت (تحقیق و ترتیل)، حفظ و مفاهیم قرآن کریم، نهج البلاغه، قصه گویی و اذان در دو بخش برادران و خواهران برگزار شد.
  نوح معظمی در ادامه هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج و اشاعه فرهنگ آسمانی قرآن کریم و انس بیشتر همکاران و خانواده های آنان با کلام وحی عنوان نمود و یادآور شد نفرات برتر این مسابقات به مرحله نهایی مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران راه خواهند یافت.
  وی برپایی غرفه پیشنهادات به منظور دریافت پیشنهادات مدعوین، برپایی غرفه کودک با حضور حجت السلام والمسلمین فرزین نیا و برگزاری مسابقه قرآنی و نقاشی به همراه اهداء جوایز و همچنین برپایی ایستگاه سلامت شامل غرفه های مطالب آموزشی، خلاقیت و محیط زیست، کاکتوس های زینتی، محصولات غذایی سالم و نصب استند های اطلاع رسانی به مناسبت هفته سلامت و زمین پاک از طرف واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست را از مهمترین برنامه های صورت گرفته در حاشیه مسابقات نام برد.
  شایان ذکر است اطلاع رسانی به شرکت کنندگان از طریق کانال تلگرام و سیستم پیامکی ، چاپ و توزیع ویژه نامه مسابقات، چاپ پوستر، اهداء جوایز عمومی به متسابقین و توزیع لوح فشرده حریم کوثر از دیگر اقدامات صورت گرفته در این دوره از مسابقات بود.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد
 • 1396/1/23 چهارشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد

  همزمان با میلاد با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع)، عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق با برآورد اعتباری معادل 45 میلیارد ریال آغاز گردید.....


  همزمان با میلاد با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع)، عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق با برآورد اعتباری معادل 45 میلیارد ریال آغاز گردید.
  در این مراسم که با حضور معاون سیاسی-امینتی و اجتماعی استاندار، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، وتنی چند از مسئولین شهرستان بافق و جمعی از اهالی روستای سبزدشت در روز دوشنبه مورخ 21/1/96 برگزار گردید، کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای سبزدشت با اجرای 61 کیلومتر شبکه توزیع، 7 کیلومتر شبکه تغذیه، یک ایستگاه TBS به ظرفیت 5000 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب به زمین زده شد.
  طالبی معاون سیاسی-امینتی و اجتماعی استانداری یزد در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای صورت گرفته توسط شرکت گاز استان در خصوص گازرسانی به روستاها، تامین پایدار و بدون قطعی جریان گازطبیعی درسال گذشته، از ویژگیهای بارز این شرکت: عمل به تعهدات، بهره برداری به موقع از پروژهای در دست اقدام خود با وجود تنگناهای مالی دولت نام برد.
  منوچهر فلاح در ادامه این مراسم ضمن عرض تبریک میلاد حضرت علی(ع) و آغاز سال نو اظهار داشت: شرکت گاز استان یزد، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال» نام گذاری شده است، حرکت پرشتاب درخصوص گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه را سرلوحه کار خویش قرار داده است. به طوری که از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده و برنامه گازرسانی به بالغ بر100روستا نیز در سال جاری در دستور کار شرکت قرار دارد.
  این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از صنعت گاز به عنوان محور توسعه یاد کرد و ادامه داد: گازرسانی ضمن استفاده در سیستم های گرمایشی خانگی - تجاری، در بخش های کشاورزی، توسعه کشت گلخانه ای، احداث نیروگاه ها به منظور تولید برق و تأمین سوخت خودروها نقش به سزایی داشته و همچنین با ورود این سوخت پاک و ارزان، ضمن کاهش میزان آلایندگی هوا زمینه مناسب جهت توسعه صنایع کوچک و بزرگ و به دنبال آن ایجاد اشتغال فراهم خواهد آمد.
حضور رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/1/21 دوشنبه حضور رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد

  رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه مورخ 20/01/96 به همراه کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای پژوهش شرکت های گاز استانی در شرکت گاز استان یزد حضور یافت.....


  رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه مورخ 20/01/96 به همراه کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای پژوهش شرکت های گاز استانی در شرکت گاز استان یزد حضور یافت.
  رئیس پژوهش شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته توسط قطب پژوهشی منابع انسانی به محوریت شرکت گاز استان یزد، جلسات مشترکی در محل پارک علم و فناوری یزد بین کارشناسان شرکت ملی گاز ایران و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد و متخصصین دانشگاهی با هدف ارائه توانمندی های شرکت های مستقر در پارک و متخصصین حوزه منابع انسانی دانشگاه های استان به شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید.
  محمد رضا نوری در ادامه با اشاره به پروژه پژوهشی شرکت گاز استان یزد با عنوان « تأثیر بسته های تندرستی بر سلامت جسمانی، کیفیت زندگی، ترومای تجمعی و کاهش هزینه های کارکنان شرکت گاز استان یزد » گفت: پروژه مذکور طی جلسه جداگانه ای به منظور بررسی نهایی تشریح و پس از پاسخگویی به سوالات و ابهامات موجود، مورد تأیید نهایی قرار گرفت.
  وی یادآور شد: نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و همچنین نشست با رئیس پارک علم و فناوری از دیگر برنامه های هیأت پژوهشی شرکت ملی گاز ایران بود.
  لازم به ذکر است محمدرضا نوری رئیس و محسن دهشیری زاده کارشناس پژوهش شرکت گاز استان یزد، آقایان خلیلی و لواسانی و خانم مهدی زاده کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران، شفیعی رئیس پژوهش شرکت گاز استان مرکزی، جهانبازی رئیس پژوهش شرکت گاز استان اصفهان، سالاری مسئول مددکاری شرکت گاز استان اصفهان و خانم اکبرپور کارشناس پژوهش شرکت گاز استان کرمان طی جلسات برگزار شده، ادیب نیا رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران را همراهی نمودند.
کسب رتبه برتر در حوزه آموزش توسط حراست شرکت گاز استان یزد
 • 1395/12/14 شنبه کسب رتبه برتر در حوزه آموزش توسط حراست شرکت گاز استان یزد

  حراست شرکت گاز استان یزد بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه آموزش گردید.....


  حراست شرکت گاز استان یزد بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه آموزش گردید.
  در تقدیر نامه ای که به همین منظور از طرف سهراب نجار، معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران اهداء گردیده، خطاب به رئیس حراست شرکت گاز استان یزد آمده است: بدینوسیله از تلاش های جنابعالی و همکاران محترم حراستی آن شرکت در انجام وظایف محوله قدردانی نموده و این لوح بعنوان یادبود تقدیم می گردد. از درگاه خدواند متعال سربلندی و موفقیت روزافزون جنابعالی و همکاران گرانقدرتان را در اعتلای نقش و جایگاه حراست شرکت ملی گاز ایران آرزومندیم.
پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد
 • 1395/12/11 چهارشنبه در دولت تدبیر و امید محقق گردید؛ پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: با نصب بیش از 27 هزار انشعاب در حوزه شهری و 15 هزار انشعاب در حوزه روستایی، بیش از 42 هزار انشعاب گاز طبیعی در دولت یازدهم نصب گردیده که موجب جذب حدود 73 هزار مشترک در حوزه شهری و بیش از 21 هزار مشترک در حوزه روستایی و مجموعاً 94 هزار مشترک شده که بر این اساس تاکنون در سطح استان یزد بیش از 218 هزار انشعاب نصب و بیش از 397 هزار مشترک جذب گردیده است.
  این مقام مسئول در ادامه افزود: با گازرسانی به یک هزار و 427 گلخانه و 213 کوره در دولت تدبیر و امید، 2 هزار و 733 گلخانه و 263 کوره در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 2 هزار و 495 واحد صنعتی عمده و جزء که موجب جایگزینی بیش از 816 هزار متر مکعب گاز طبیعی در بخش صنعت شده است، مجموعاً 6 هزار و 224 واحد صنعتی عمده و جزء به شبکه گاز طبیعی وصل گردیده است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: با گازرسانی به 4 شهر استان در دولت تدبیر و امید، 19 شهر از 20 شهر استان و همچنین با گازرسانی به 167 روستا در دولت یازدهم، 316 روستا از مجموع 542 روستای واجد شرایط گازرسانی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 73 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است.
  شایان ذکر است با توجه به پیشرفت 95 درصدی عملیات گازرسانی در استان یزد که موجب جایگزینی سوخت پاک گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی شده، این استان در زمره استانهای سبز در سطح کشور به حساب می آید.
دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)
 • 1395/12/2 دوشنبه دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.
  منوچهر فلاح در تشریح این خبر گفت: در راستای کسب رضایت مشتری و دریافت یک سیستم مشخص جهت رسیدگی به شکایات، شرکت گاز استان یزد دریافت گواهینامه های مذکور را در برنامه خود قرار داد که با دعوت از ممیزان شرکت DQS آلمان و با توجه به اقدامات مناسب و قابل توجه در این زمینه و در سایه مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان، شرکت گاز استان یزد موفق به اثبات  برآورده سازی الزامات استانداردهای مذکور در راستای دریافت گواهینامه های بین المللی مرتبط گردید.
  این مقام مسئول اظهار امیدواری نمود با استقرار سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری در شرکت گاز استان یزد، ساماندهی مناسب تری بر روی اقدامات صورت گرفته در زمینه کسب رضایت مشتری انجام گیرد و این شرکت با شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط بهبود با حرکت پویاتری در زمینه جلب رضایت مردم عمل نماید.
برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد
 • 1395/12/1 يكشنبه برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد

  دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.....


  دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی ضمن خیرمقدم به مدعوین و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، از سلامت اداری به عنوان مبحث بسیار مهمی نام برد که می بایست به صورت شایسته ای به آن پرداخته شود و تمامی کارکنان در سطوح مختلف درایت، بصیرت و هوشیاری را در برنامه های خود مد نظر قرار دهند.
  منوچهر فلاح پیش بینی و پیشگیری را گام نخست در سلامت اداری دانست که از طریق اقدامات پیشگیرانه می توان از وقوع هر گونه فساد احتمالی جلوگیری به عمل آورد و در پایان ابراز امیدواری نمود با افزایش سطح دانش شرکت کنندگان از طریق برگزاری این گونه دوره ها، شاهد نتایج مثبت و مؤثر آن در سازمان ها و شرکت ها باشیم.
  در ادامه مراسم افتتاحیه و پس از پخش کلیپ عملکرد شرکت گاز استان یزد، دوره آموزشی با تدریس دکتر عابدی جعفری و همچنین محمد هادی امجدی پور رئیس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت ملی گاز ایران ادامه و سرفصل های آموزشی و مباحث مرتبط با دوره ارائه و به سوالات و ابهامات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران
 • 1395/11/30 شنبه برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران

  دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


  دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.
  در این دوره آموزشی که با حضور برخی از رؤسای و جمعی از کارشناسان حفاظت پرسنلی شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران و به منظور افزایش آگاهی و سطح علمی کارشناسان حفاظت پرسنلی برگزار شد، اساتید حاضر به بیان سرفصل های آموزشی مربوطه پرداختند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در آیین اختتامیه این دوره ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، از تمامی افرادی که در برگزاری این دوره آموزشی تلاش نمودند تقدیر و تشکر نموده و هدف از برگزاری این دوره ها را تبادل تجربیات و افزایش سطح دانش شرکت کنندگان دانست و ابراز امیدواری نمود نتایج این آموزش ها در بدنه سیستم و سازمان جاری گردد و شاهد اثرات مثبت آن باشیم.
  منوچهر فلاح ایجاد نظم، حفاظت از تأسیسات، اماکن و تجهیزات، حفاظت از اسناد و مدارک و صیانت از کارکنان را امری بسیار مهم و اساسی در سازمان دانست و بر مسئولیت سنگین حراست در این راستا تأکید نمود وبا اشاره به حساسیت شغل کارکنان حراست، نیروهای حراست را به چشم و گوش سازمان تشبیه و اظهار داشت : این نیروها وظایف بسیار خطیر و حساسی را بر عهده دارند که اجرای صحیح آنها ضامن سلامت سازمان و ایجاد رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع و عدم اجرای درست این وظایف موجب ناامنی و برهم خوردن نظم و ایجاد خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.
  در ادامه این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ضمن خیرمقدم به مدعوین، مبحث سرمایه اجتماعی را محور سخنان خود قرار داد و از آن به عنوان یک موضوع اساسی و مهم در سطح کشور نام برد و افزود: سرمایه اجتماعی نشانه اعتماد مردم نسبت به دولت، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به مردم می باشد که در این میان نهادهای خدمت رسان در افزایش سرمایه اجتماعی می توانند نقش پر رنگی را ایفا نمایند به طوری که هر کارمند در هر دستگاه اداری می بایست نسبت به اهمیت اعتماد مردم واقف بوده و بداند هر فعالیتی که موجب خدشه دار شدن این اعتماد شود، می تواند موجب بی اعتمادی نسبت به کل سیستم و نظام گردد لذا کارکنان می بایست نقش خود را در این زمینه به بهترین نحو ممکن ایفا نموده و با نگاه وسیع به مسئولیتهای سازمانی، به ارتقاء سرمایه اجتماعی و افزایش اعتماد عمومی گام بردارند.
  در بخش دیگری از این مراسم رئیس حفاظت پرسنلی حراست شرکت ملی گاز ایران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری مطلوب دوره آموزشی مذکور، از حفاظت پرسنلی به عنوان ابزاری جهت اعتماد، تعامل و اطمینان سنجی به کارکنان نام برد و صیانت و حفظ اسرار کارکنان و همچنین حفظ ارزش ها و کرامت کارکنان را از جمله وظایف حفاظت پرسنلی عنوان نمود.
  در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از نفرات برتر سطح یک و نفرات برگزیده مسابقات ورزشی که در حاشیه دوره برگزار شد تقدیر به عمل آمد.
تقدیر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1395/11/26 سه شنبه تقدیر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 تقدیر به عمل آورد.....


  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 تقدیر به عمل آورد.
  در این تقدیر نامه با اشاره به اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 توسط شرکت گاز استان یزد بر اساس ارزیابی به عمل آمده توسط سازمان حفاظت محیط زیست، خطاب به منوچهر فلاح، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد آمده است: بدینوسیله کسب چنین موفقیت ارزشمندی را به جنابعالی و کلیه همکاران محترم تبریک گفته و از تلاش های بی دریغ آن مجموعه که توأم با تعهد مدیریت در پیشگیری از انتشار آلودگی و صیانت از منابع حیاتی محیط زیست می باشد، تقدیر به عمل می آید.
  در ادامه این تقدیرنامه آورده شده: امید است در پرتو عنایات حق تعالی، نسبت به پیشبرد اهداف والای محیط زیستی شرکت ملی گاز ایران بیش از پیش کوشا بوده و توفیقات روز افزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم.
تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از مدیرعامل شرکت گاز استان یزد
 • 1395/11/26 سه شنبه تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از مدیرعامل شرکت گاز استان یزد

  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف تشکر و قدردانی نمود.....


  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشوربا اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف تشکر و قدردانی نمود.
  در ابتدای این تقدیر نامه آمده است: سلام و درود خدا بر شما که با یاری سبزتان اندیشه ها را بارور ساختید و معنای یکدلی و همدلی را با سرودن اشعار مهربانی و عطوفت به دیگران آموختید. ایرن اسلامی امروز به وجود اشخاصی چون شما می بالد که برای رسیدن به فردایی بهتر، آستین همت را بالا زدید.
  در ادامه این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: از تلاش های وسیع و کوشش های وثیق و عنایت های دقیق حضرت عالی در همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف سپاسگزاریم، امید است با توکل به الطاف بی کران الهی و در پناه حضرت بقیه ا... الاعظم (ارواحنا فداه) و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید و توفیق خدمت صادقانه بیش از پیش نصیب جنابعالی گردد.
حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن
 • 1395/11/24 يكشنبه حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن

  مدیر عامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.....


  مدیر عامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.
  فرمانده پایگاه مقاومت حضرت صاحب الامر (عج) شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر افزود: همزمان با آغاز سی و نهمین سالگرد پیروزی غرور آفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جمعی از کارکنان این شرکت با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، عزم و اراده و دلبستگی خود را به انقلاب و رهبری نشان داده و بار دیگر با آرمانهای والای امام راحل عظیم الشأن(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید بیعت نمودند.
  وی یادآور شد: کارکنان شرکت گاز استان یزد در کنار مردم غیور استان مسیر راهپیمایی را با شعارهای کوبنده مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا طی نموده و در خاتمه در مراسم نماز وحدت بخش جمعه حضور یافتند.
  گفتنی است برپایی غرفه به همت پایگاه مقاومت حضرت صاحب الامر (عج) در مسیر راهپیمایی از دیگر اقدامات شرکت گاز در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن بود.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای شهرستان میبد در استان یزد
 • 1395/11/23 شنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت؛ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای شهرستان میبد در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجر عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای شهرستان میبد در استان یزدبا برآورد اعتباری معادل 34 میلیارد ریال آغاز گردید.....


  همزمان با ایام ا... دهه فجر عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای شهرستان میبد در استان یزدبا برآورد اعتباری معادل 34 میلیارد ریال آغاز گردید.
  طی مراسمی که روز پنج شنبه مورخ 21/11/95 با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون سیاسی امنیتی استاندار، معاونت بنیاد شهید کشور، فرماندار میبد، امام جمعه ندوشن و تنی چند از مسئولین شهرستان میبد در محل روستای نیوک برگزار گردید، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با اجرای 23 کیلومتر شبکه توزیع، 13 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 150 عدد انشعاب به زمین زده شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: بسیار خرسندیم اعلام کنیم در تمامی شهرستان های استان پروژه های فعال و متعددی در دست اجرا می باشد به طوریکه در حال حاضر از میان20 شهر استان، 19 شهر به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده و عملیات گازرسانی به شهر بهاباد نیز به عنوان تنها شهر باقیمانده استان با پیشرفت 60 درصدی در حال اجرا می باشد و با گازرسانی به 80 روستا در سال جاری، 316 روستای استان از این نعمت خدادادی بهره مند گردیده اند.
  منوچهر فلاح در ادامه یادآور شد در سال جاری حدود 600 کیلومتر شبکه گذاری صورت پذیرفته و با نصب حدود 16 هزار علمک، بیش از 26 هزار اشتراک مورد پذیرش قرار گرفته و علاوه بر آن بیش از 800 واحد صنعتی عمده و جزء و نیز 620 کوره و گلخانه به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده است.
با گازرسانی 95 درصدی، استان یزد به عنوان استان سبز شناخته شد
 • 1395/11/16 شنبه با گازرسانی 95 درصدی، استان یزد به عنوان استان سبز شناخته شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد با گازرسانی 95 درصدی، این استان به عنوان استان سبز شناخته شد.....


  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد با گازرسانی 95 درصدی، این استان به عنوان استان سبز شناخته شد.
  بنابر همین گزارش 19 شهر از 20 شهر و همچنین 316 روستا از 542 روستای واجد شرایط گازرسانیدر استان یزد از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 73 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است و بر این اساس بیش از 396 هزار مشترک جذب و 218 هزار انشعاب گاز طبیعی نصب گردیده است.
  شایان ذکر است استان سبز به استانی اطلاق می گردد که با پیشرفت 95 درصدی عملیات گازرسانی در آن، سوخت پاک گاز طبیعی جایگزین سوخت های فسیلی گردد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما