اخبار عمومی
اجرای بزرگترین پروژه تعمیراتی شرکت گاز استان یزد
 • 1398/4/30 يكشنبه اجرای بزرگترین پروژه تعمیراتی شرکت گاز استان یزد

  بزرگترین پروژه تعمیراتی سال جاری شرکت گاز استان یزد در راستای توسعه شهری با حفظ پایداری شبکه و استمرار جریان گاز طبیعی مشترکین با موفقیت کامل صورت پذیرفت....


  بزرگترین پروژه تعمیراتی سال جاری شرکت گاز استان یزد در راستای توسعه شهری با حفظ پایداری شبکه و استمرار جریان گاز طبیعی مشترکین با موفقیت کامل صورت پذیرفت.
  سید حامدرضا صفوی، معاونت بهره برداری شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور به منظور جابجایی ایستگاه TBS شهرک رزمندگان واقع در شهر یزد در راستای توسعه شهری صورت پذیرفت که این پروژه را از لحاظ ابعاد عملیاتی موضوع و حجم نیروهای امدادی و تعمیراتی درگیر، می توان به عنوان بزرگترین پروژه تعمیراتی سال جاری عنوان کرد.
  به دنبال اجرای این پروژه، معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد ضمن بازدید از محل اجرای پروژه، با اشاره به اهمیت و نقش گاز طبیعی در رفاه و آسایش مردم گفت: خوشبختانه با تلاش های خوبی که در دولت تدبیر و امید صورت گرفته گازرسانی به مناطق شهری و روستایی سرعت گرفته به طوری که در تمامی شهرها و اغلب روستاهای استان شاهد بهره مندی هم استانی های عزیز از این نعمت الهی می باشیم که خود گواهی مستدلی بر تلاش دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به منظور افزایش امید به آینده و نیز رفاه عمومی آحاد جامعه می باشد.
  دکتر احمد ترحمی در ادامه ضمن تشکر از مجموعه شرکت کاز استان یزد افزود: به حمدالله اقدامات بسیار ارزنده ای در زمینه گازرسانی به صنایع استان صورت گرفته که خود مصداق بازری در عمل به منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات معظم له بر حمایت از رونق تولید می باشد.
  سید حامد رضا صفوی، سرپرست معاونت امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد نیز ضمن تشکر از حضور دلگرم کننده معاون محترم سیاسی امینتی استانداری که بیانگر دغدغه بالای مقامات استان در حفظ رفاه همشهریان عزیز می باشد به بیان ضرورت های انجام پروژه مزبور، اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام شرکت پرداخت و تصریح نمود: زمان پیش بینی شده برای اجرای پروژه 24 ساعت در نظر گرفته شده بود که با تلاش شبانه روزی نیروهای امداد و تعمیرات و همکاری واحد اجرای طرح ها و اخذ تدابیر لازم این زمان به 15 ساعت کاهش یافت. ...
پیام تشکر استاندار یزد از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان به دلیل تسریع در پروژه های گازرسانی
 • 1398/4/25 سه‌شنبه با ارسال تقدیرنامه به معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران: پیام تشکر استاندار یزد از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان به دلیل تسریع در پروژه های گازرسانی

  استاندار یزد با ارسال تقدیرنامه ای به معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از زحمات و تلاش های مؤثر مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان به دلیل تسریع در پروژه های گازرسانی تقدیر و تشکر نمود....


  استاندار یزد با ارسال تقدیرنامه ای به معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از زحمات و تلاش های مؤثر مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان به دلیل تسریع در پروژه های گازرسانی تقدیر و تشکر نمود.
  محمد علی طالبی در ابتدای این تقدیر نامه خطاب به مهندس منتظر تربتی آورده است: با عنایت به رویکرد مثبت و سازنده دولت خدمتگزار در تأمین زیر ساخت ها در مناطق روستایی و نیز صنایع استان و به رغم تمامی مشکلات بودجه ای ناشی از تحریم های ظالمانه، با تلاش های موثر صورت گرفته، بارقه امید در میان صاحبان صنایع و روستائیان این استان جاری و با ترغیب سرمایه گذاران بخش خصوصی، قشر ضعیف و زحمتکش روستایی استان را که از نعمت گاز طبیعی برخوردار گردیده اند خرسند و امیدوار ساخته است.
  در ادامه این تقدیر نامه آمده: لازم می دانم از زحمات و تلاش های مؤثر مدیرعامل محترم شرکت گاز استان و کارکنان خدوم این شرکت که با مدیریت مدبرانه جنابعالی، تسریع در پروژه های گازرسانی را بی وقفه پیگیری نموده اند، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم. در پایان محمد علی طالبی، استاندار یزد با عنوان نمودن این موضوع که بی تردید تأمین زیر ساخت مهمی چون گاز، رونق صنعت استان و آبادانی نواحی بکر روستایی را به دنبال داشته و ضمن افزایش اشتغال در مناطق شهری، مردم عزیز روستایی را برای ماندن در این مناطق و پرهیز از مهاجرت های بی رویه، اقناع ساخته و بی شک توسعه و آبادانی این خطه را به دنبال خواهد داشت آورده: بدینوسیله فرصت را مغتنم شمرده از جنابعالی دعوت می شود با سفر به استان ضمن بازدید از پروژه های در دست اجرا، با رهنمودهای مفید و ارزنده خویش دست اندر کاران و مجریان استانی را بهره مند فرمایید.
حرکت پرشتاب شرکت گاز استان یزد در مسیر تعالی سازمانی
 • 1398/4/22 شنبه حرکت پرشتاب شرکت گاز استان یزد در مسیر تعالی سازمانی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از حرکت پر شتاب این شرکت در مسیر تعالی به منظور افزایش کیفیت خدمات و ارتقای رضایت ذینفعان شرکت گاز استان یزد خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از حرکت پر شتاب این شرکت در مسیر تعالی به منظور افزایش کیفیت خدمات و ارتقای رضایت ذینفعان شرکت گاز استان یزد خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: به منظور حضور قدرتمند در فرآیند جایزه ملی کیفیت و دست یابی به بالاترین سطح رضایت مندی مشتریان، پیمودن مسیر تعالی سازمانی به عنوان یکی از استراتژی های مهم، در دستور کار این شرکت قرار گرفت که در همین راستا به منظور آگاهی بخشی در حوزه های مختلف تعالی و مشارکت کارکنان در این بخش و با توجه به لزوم پویایی و بهبود تمامی ارکان سازمان اقدامات قابل ملاحضه ای صورت پذیرفته است.
  وی در ادامه افزود: در گام اول و به منظور تهیه اظهار نامه ضمن عقد قرارداد با تیم مشاور به منظور عارضه یابی، آموزش، خود ارزیابی و مشاوره و همکاری، تیم های تعالی مورد بازنگری قرار گرفته و رهبران، دبیران و اعضاء با مفاهیم مرتبط با تعالی و وظایف خود آشنا شده و هر تیم به منظور بررسی نقاط ضعف و قوت خود در جهت رفع نواقص و شناخت کمبودها و همچنین و بحث و تبادل نظر در راستای ایجاد زیرساخت ها و تهیه مستندات لازم، اقدام به تشکیل جلساتی نمودند.
  میدانشاهی از بروزرسانی برنامه های استراتژیک و تعریف و اجرای پروژه های بهبود مرتبط با سیستم تعالی همراه با گزارش های دوره‌ای مرتبط به عنوان یکی دیگر از اقدامات مهم و اساسی در این زمینه نام برد و بازنگری استراتژی های سازمان با اجرای پروژه مدیریت استراتژیک و بازنگری در فرآیندهای سازمان با اجرای پروژه مدیریت فرآیندها را از جمله پروژه های بهبود در دست اقدام دانست و یادآور شد: به زودی پروژه های دیگری من جمله مدیریت ریسک نیز آغاز خواهد شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در ادامه با اشاره به اهمیت مبحث سرآمدی و لزوم جاری سازی آن در شرکت، بر لزوم آشنایی کارکنان با مفاهیم تعالی تأکید و تصریح نمود: همکاری و مشارکت کلیه کارکنان در این زمینه اهمیت به سزایی داشته لذا بدین منظور اقداماتی از جمله تشکیل دبیرخانه تعالی، برگزاری سمینارهای آموزشی، ارسال پیام از طریق سیستم اتوماسیون اداری جهت کلیه همکاران، تشکیل جلسات منظم با حضور مشاوران و کارشناسان تعالی و .. در سطح شرکت صورت پذیرفته است.
  این مقام مسئول در پایان تصریح نمود: با توجه به نگرش مثبت سازمان در این زمینه و با اتکا بر مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان و تعامل با مشتریان و ذینفعان، شرکت در سال گذشته موفق به اخذ اشتهار 3 ستاره شده و ، شاهد بازخورد مثبت این سیستم در سطوح مختلف شرکت بوده ایم لذا امیدواریم با ادامه این روند و شناسایی نقاط ضعف و بهبود، سیستم مربوطه بتواند ما را در رسیدن به افق 1400 و انجام رسالت مهم شرکت گاز استان یزد که همانا افزایش کیفیت خدمت رسانی می باشد یاری نموده تا با توجه به برنامه های تنظیم شده پله های رشد و تعالی را بیش از پیش طی نماییم.
برگزاری مراسم تکریم و معارفه رؤسای واحدهای بازرسی فنی و HSE
 • 1398/4/18 سه‌شنبه برگزاری مراسم تکریم و معارفه رؤسای واحدهای بازرسی فنی و HSE

  مراسم تکریم و معارفه رؤسای واحدهای بازرسی فنی و HSE با حضور مدیرعامل و تعدادی از رؤسا و تنی چند از همکاران برگزار شد....


  مراسم تکریم و معارفه رؤسای واحدهای بازرسی فنی و HSE با حضور مدیرعامل و تعدادی از رؤسا و تنی چند از همکاران برگزار شد.
  در این مراسم که در سالن کنفرانس برگزار شد، سکان هدایت واحد بازرسی فنی طی حکمی از طرف مدیرعامل شرکت به حمید محمدی سپرده شد و از زحمات حمیدرضا برقی به پاس 14 سال خدمت صادقانه به عنوان رئیس پیشین این واحد تقدیر صورت پذیرفت.
  همچنین طی حکم دیگری حمیدرضا برقی به عنوان رئیس جدید واحد HSE منصوب و از حمید محمدی به پاس 12 سال خدمت صادقانه به عنوان رئیس پیشین این واحد تقدیر شد.
  مدیرعامل شرکت در این مراسم با تشکر ویژه از حمید محمدی و حمیدرضا برقی به دلیل عملکرد مطلوب در زمان تصدی پست های پیشین که ماحصل آن پیشرفت، کسب افتخار و اخذ رتبه های برتر برای شرکت بوده است، برای این دو عزیز آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون نموده و و باتوجه به ماهیت فعالیت واحدهای بازرسی فنی و و HSE خواستار تعامل و درک متقابل هر چه بیشتر بین این دو واحد شد.
اجرای طرح سنجش رضایت ذی نفعان شرکت گاز استان یزد
 • 1398/4/17 دوشنبه اجرای طرح سنجش رضایت ذی نفعان شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان این شرکت بر اساس دستور العمل ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان این شرکت بر اساس دستور العمل ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: با هدف سنجش علمی میزان رضایتمندی ذی نفعان از خدمات شرکت گاز و در راستای ارائه خدمات بهتر و رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآیندها از طریق شناخت نیازهای مشتریان، طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان در قالب پروژه ای تعریف و بر اساس آن رضایت ذی نفعان شرکت گاز در 11 بخش مجزا شامل: مشترکین عمده، مشترکین جزء، متقاضیان و مراجعین، همسایگان تأسیسات، نمایندگان جامعه، ذی نفعان اصلی، تأمین کنندگان کالا، پیمانکاران اجرایی، پیمانکاران خدماتی و همچنین کارکنان رسمی و غیر رسمی مورد سنجش قرار خواهد گرفت. این مقام مسئول در ادامه تصریح نمود: شرکت گاز استان یزد در کنار تأمین گاز ایمن و پایدار و گازرسانی به اقصی نقاط استان که همواره یکی از برنامه های مهم این شرکت به شمار می آید، افزایش سطح کیفی عملکرد و به تبع آن افزایش رضایتمندی ذی نفعان را سرلوحه کار خود قرار داده و در همین راستا طرح مذکور در مرکز استان و سایر شهرستان ها به شیوه نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای و با حضور نیروهای تحصیل کرده و آموزش دیده در قالب تیم های شهرستانی اجرا خواهد شد.
  وی در ادامه بررسی دغدغه های ذهنی کارکنان به عنوان اصلی ترین سرمایه های شرکت و به حداقل رساندن مشکلات و مسائل آنها و همچنین توسعه کرامت انسانی را یکی از راههای افزایش بهره وری عنوان نمود لذا با هدف شناسایی مشکلات نیروهای انسانی در جهت ایجاد عدالت سازمانی، کارکنان شرکت نیز مورد سنجش قرار خواهند گرفت.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان اظهار امیدواری نمود: با اجرای طرح مذکور و نقد و بررسی نتایج و شناخت نقاط ضعف و قوت و به دنبال آن تعریف و اجرای پروژه های بهبود بتوانیم رضایت حداکثری ذی نفعان شرکت را بدست آورده و سازمان را در جهت تعالی و پیشرف هر چه بیشتر سوق دهیم.
برگزاری کارگاه آموزشی خودارزشمندی ویژه فرزندان کارکنان
 • 1398/4/16 يكشنبه برگزاری کارگاه آموزشی خودارزشمندی ویژه فرزندان کارکنان

  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، کارگاه آموزشی با موضوع خودارزشمندی و عزت نفس ویژه دختران 18-11 سال کارکنان در محل اتاق کنفرانس برگزار شد...


  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، کارگاه آموزشی با موضوع خودارزشمندی و عزت نفس ویژه دختران 18-11 سال کارکنان در محل اتاق کنفرانس برگزار شد.
  بنفشه جلالی مشاور امور بانوان و خانواده شرکت در توضیح این خبر گفت: این کارگاه آموزشی در روز پنج شنبه مورخ 13 تیرماه با تدریس دکترای مشاوره، خانم ابدی و با هدف ارائه آموزش های لازم به فرزندان جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار گردید که در ابتدا به مناسبت روز دختر با اهداء گل از شرکت کنندگان تقدیر به عمل آمد و طبق رضایت سنجی انجام شده، 83 درصد شرکت کنندگان رضایت خیلی زیاد، 15 درصد رضایت زیاد و 2 درصد رضایت متوسط خود را از نحوه تدریس و محتوای کارگاه اظهار داشته و درخواست خود را مبنی بر ادامه جلسات ارائه نمودند.
   وی در ادامه یادآور شد: جلسات آموزشی توانمندسازی خانواده ها از سال 97 با برگزاری دوره های تربیت فرزند، ارتباط حرفه ای والدین با نوجوان و تربیت جنسی کودک و نوجوان به مدت 35 ساعت آغاز شد که در سال جاری نیز دوره غنی سازی روابط زوجین در دو گروه زنان (کارکنان زن و همسران کارکنان مرد) و مردان (کارکنان مرد و همسران کارکنان زن) پیش بینی شده است که انشاالله تا پایان سال برگزار خواهد شد.
بهره مندی 98 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی
 • 1398/4/12 چهارشنبه تا پایان سال 97 محقق شد؛ بهره مندی 98 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی 98 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی تا پایان سال 97 خبر داد.


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی 98 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی تا پایان سال 97 خبر داد.

  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: با توجه به سیاست های شرکت گاز استان یزد در راستای توسعه و آبادانی شهر و روستاهای استان، گازرسانی در مناطق مختلف با سرعت قابل قبولی در حال انجام می باشد به طوریکه در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 66 روستا در سال 97، مجموعاً 490 روستا از این نعمت خدادادی بهره مند شده اند که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری و 90 درصد جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند.

  وی در ادامه افزود: با اجرای 555 کیلومتر شبکه در سال گذشته، مجموعاً بیش از 9 هزار و 200 کیلومتر شبکه گذاری شامل 7 هزار و 800 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و یک هزار و 400 کیلومتر شبکه فولادی در سطح استان صورت پذیرفته و با نصب 8 هزار و 570 علمک، تعداد علمک های نصب شده به 241 هزار علمک رسیده و همچنین با پذیرش 22 هزار و 500 مشترک، تعداد مشترکین جذب شده به بیش از 447 هزار مشترک در سطح استان رسیده است.

  میدانشاهی با اشاره به تعدد صنایع فعال که استان یزد را به یکی از مهم ترین قطب های صنعتی کشور مبدل نموده است از گازرسانی به بیش 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء شامل یک هزار و 300 واحد صنعتی عمده و 5 هزار و 700 واحد صنعتی جزء خبر داد و تصریح نمود: از این تعداد، 428 مورد مربوط به سال گذشته می باشد و همچنین با گازرسانی به 120 گلخانه و 8 کوره آجرپزی، در مجموع  2 هزار و 985 گلخانه و 285 کوره آجرپزی به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند که ماحصل آن توسعه شبکه های گازرسانی در بخش صنعت در جهت حمایت از صنایع به منظور ایجاد زمینه اشتغال جوانان، ایجاد بستر سرمایه گذاری در استان، رونق تولید صنایع داخلی و کاهش وابستگی به صنایع خارجی می باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: تاکنون 38 ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 224 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) در سطح استان احداث گردیده و همچنین 48 جایگاه CNG به مرحله بهره برداری رسیده که این تعداد جایگاه در مقایسه با تعداد خودروهای گازسوز استان، آمار قابل توجهی به شمار می آید به طوریکه عملا صف انتظار خودروها تقریبا به صفر رسیده و جمیع این موارد علاوه بر سودآوری شرکت گاز استان یزد در بحث جایگزینی گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان، نقش به سزایی در حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی های هوا به دنبال داشته است.

گازرسانی به شهرک صنعتی فولاد اشکذر در استان یزد
 • 1398/4/11 سه‌شنبه گازرسانی به شهرک صنعتی فولاد اشکذر در استان یزد

  شهرک صنعتی فولاد اشکذر در استان یزد با اعتباری معادل 122 میلیارد ریال به شبکه گاز طبیعی متصل شد.


  شهرک صنعتی فولاد اشکذر در استان یزد با اعتباری معادل 122 میلیارد ریال به شبکه گاز طبیعی متصل شد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر گفت: شهرک صنعتی فولاد اشکذر یکی از شهرک های راهبردی استان می باشد که با توجه به نیاز مبرم به شبکه گاز طبیعی به منظور راه اندازی واحدهای صنعتی مستقر، پروژه گازرسانی به آن با نصب یک ایستگاه تقلیل فشار (CGS) به ظرفیت 50 هزار متر مکعب بر ساعت، 3 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، اجرای 11 کیلومتر خط تغذیه و 40 کیلومتر شبکه توزیع صورت پذیرفت.

  علی اکبر میدانشاهی با اشاره به نقش مهم و اساسی صنایع در اقتصاد کشور گفت: شرکت گاز استان یزد در راستای عمل به شعار سال 98 مبنی بر «رونق تولید» آماده گازرسانی به تمامی صنایع واجد الشرایط استان می باشد تا علاوه بر تأمین گاز طبیعی به عنوان یکی از زیرساخت های مهم صنایع و فراهم نمودن بستر مناسب جهت سرمایه گذاری، از طریق تزریق این نعمت خدادادی به عنوان سوخت صنایع، موجب کاهش آلایندگی های هوا و حفظ محیط زیست نیز بشود.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه میبد
 • 1398/4/5 چهارشنبه برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه میبد

  مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه میبد با حضور مدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و فرماندار شهرستان میبد برگزار گردید...


  مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه میبد با حضور مدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و فرماندار شهرستان میبد برگزار گردید.
  در این مراسم که در محل فرمانداری میبد برگزار شد، طی حکمی از طرف مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، مهدی دهقان به عنوان رئیس جدید اداره گاز ناحیه میبد منصوب و از زحمات حمیدرضا نعمت اللهی به پاس 7 سال خدمت صادقانه به عنوان رئیس پیشین این اداره تقدیر صورت پذیرفت.
  علی اکبر میدانشاهی طی سخنانی از منابع انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه های شرکت نام برد که می بایست از دانش و تجربیات آنها در حوزه های مختلف کاری بهره برد لذا تغییرات صورت پذیرفته را در ایجاد انگیزه و نشاط و همچنین انتقال تجربیات و تبادل ایده ها به منظور استفاده حداکثری از توان نیروی انسانی و رسیدن به اهداف عالیه شرکت موثر دانست.
  وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی به شهرستان میبد، از این شهرستان به دلیل صنعتی بودن به عنوان یکی از مصرف کنندگان بزرگ گاز طبیعی استان نام برد و یادآور شد: اداره گاز ناحیه میبد علاوه بر تأمین گاز پایدار و ایمن، توسعه شبکه های گازرسانی را دستور کار خود قرار داده که با توجه به برنامه ریز های صورت پذیرفته و وجود زیر ساخت های لازم، دستیابی به این مهم در آینده ای نه چندان دور میسر خواهد گردید و این امر علاوه بر توسعه و آبادانی شهرستان، زمینه ساز رونق تولید و ایجاد اشتغال نیز خواهد شد.
  در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان میبد ضمن قدردانی از حمیدرضا نعمت الهی، سعه صدر، تکریم ارباب رجوع، حس مسئولیت پذیری و همچنین تلاش در جهت پیگیری و حل خواسته ها و مطالبات مشترکین و متقاضیان را از مهمترین ویژگی های ایشان نام برد و برای مهدی دهقان در پست جدید خود آرزوی توفیق و موفقیت رو افزون کرده و تصریح نمود: فرمانداری و سایر نهادهای شهرستان همچون گذشته آماده هر گونه تعامل و همکاری با اداره گاز ناحیه میبد می باشند تا به حول و قوه الهی شاهد بهره مندی تمامی بخش های شهرستان از نعمت گاز طبیعی باشیم.
گازرسانی به صنایع واجدالشرایط اولویت اصلی شرکت گاز استان یزد
 • 1398/4/5 چهارشنبه گازرسانی به صنایع واجدالشرایط اولویت اصلی شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به صنایع واجد الشرایط استان به عنوان اولویت اصلی این شرکت در سال جاری نام برد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به صنایع واجد الشرایط استان به عنوان اولویت اصلی این شرکت در سال جاری نام برد. علی اکبر میدانشاهی با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری بنام سال رونق تولید، محقق شدن این شعار را در گرو رونق صنایع و کسب و کار داخلی دانست و تصریح نمود: شرکت گاز استان یزد جهت تحقق این شعار علاوه بر گازرسانی ایمن و پایدار به صنایع گازدار استان، توسعه و تقویت شبکه های گازرسانی واحدهای صنعتی و نیروگاهی را در دستور کار خود قرار داده است.
  این مقام مسئول در ادامه افزود: با توجه به اینکه امروزه صاحبان صنایع به دنبال حامل های انرژی با آلایندگی کمتر هستند لذا تقاضای صنایع و مراکز تولیدی برای استفاده از انرژی گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان بیش از گذشته است و شرکت گاز استان یزد در همین راستا آمادگی کامل خود را برای تأمین گاز صنایع اعلام می دارد تا علاوه بر تقویت زیرساخت های استان، راهبرد خود را در حمایت از تولید کنندگان داخلی با قوت افزون تر ادامه دهد.
  میدانشاهی در ادامه یادآور شد: استان یزد با دارا بودن بیش از 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء و 24 واحد نیروگاهی به عنوان یکی از مهمترین قطب های صنعتی و نیروگاهی کشور به شمار می آید که این امر با در نظر گرفتن گازرسانی به 3 هزار گلخانه و 285 کوره آجرپزی، علاوه بر موفقیت این شرکت در بحث جایگزینی گاز طبیعی و ایجاد ارزش افزوده، یقیناً موجب گردش چرخ اقتصاد، اشتغال زایی، قطع وابستگی کشور به کالاهای خارجی خواهد شد.
کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1398/4/4 سه‌شنبه برای سومین سال پیاپی محقق شد: کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری توسط شرکت گاز استان یزد

  شرکت گاز استان یزد بر اساس عملکرد تجمیعی نتایج حاصل از مدل سلامت اداری و درصد انحراف هر یک از شرکت ها با درجه اهمیت برابر موفق به کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری گردید....


  شرکت گاز استان یزد بر اساس عملکرد تجمیعی نتایج حاصل از مدل سلامت اداری و درصد انحراف هر یک از شرکت ها با درجه اهمیت برابر موفق به کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در تأیید این خبر گفت: طبق اعلام دبیرخانه ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد شرکت ملی گاز ایران و بر اساس بررسی توضیحات، مدارک و مستندات واصله، کیفیت و مدت پاسخگویی به مکاتبات، گزارش هیأت رسیدگی به تخلفات اداری، سایر نهاد های نظارتی و ... صحه گذاری و امتیاز دهی سنجه های مدل مذبور صورت پذیرفت و نتایج حاصله با امتیازات خودارزیابی مقایسه و میزان انحراف هر یک از شرکت ها محاسبه گردید که شرکت گاز استان یزد در میان 30 شرکت گاز استانی حائز رتبه اول گردید.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: سنجش صورت گرفته، پنجمین دوره سنجش سلامت اداری در سطح شرکت ملی گاز ایران می باشد که شرکت گاز استان یزد با کسب 73/79 امتیاز بدون احتساب درصد انحراف برای سومین سال پیاپی موفق به کسب مقام اول شد. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان کسب این مقام ارزنده را حاصل مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان دانست و اظهار امیدواری نمود: با بررسی نتایج بدست آمده، ضمن تقویت نقاط بهبود، نقاط ضعف موجود شناسایی و در زمینه تقویت و اطلاح آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.
برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه بهاباد
 • 1398/4/1 شنبه برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه بهاباد

  مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه بهاباد با حضور مدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و فرماندار شهرستان بهاباد برگزار گردید....


  مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه بهاباد با حضور مدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و فرماندار شهرستان بهاباد برگزار گردید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم گزارش مختصری از وضعیت گازرسانی به شهرستان بهاباد ارائه و پیشرفت گازرسانی در شهرستان بهاباد را علی رغم بعد مسافت این شهرستان با مرکز استان، در سطح خوبی توصیف نمود و اظهار امیدواری کرد با بهره گیری از این نعمت خدادادی، شاهد رشد و شکوفایی هر بیشتر شهرستان بهاباد در بخش های مختلف از جمله بخش صنعت و کشاورزی باشیم.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از صحبت های خود، تغییرات صورت پذیرفته در سطح رؤسای نواحی را عاملی در جهت شکوفا شدن هرچه بیشتر استعدادهای افراد و پذیرش مسئولیت های بالاتر و نیز تبادل ایده ها دانست که با توجه به تعهد و تجارب ارزشمند افراد و با تکیه بر نیروی لایزال الهی می تواند عاملی در جهت پیشرفت سازمان باشد.
  فرماندار بهاباد نیز ضمن تشکر از زحمات علی پیری، پشتکار و تعامل خوب ایشان با فرمانداری و سایر سازمان های مرتبط و همچنین تکریم ارباب رجوع و پیگیری در جهت گازرسانی به مناطق باقیمانده شهرستان را از ویژگی های بارز ایشان عنوان کرد و برای مرتضی زارع در پست جدید آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون نمود.
  در بخش پایانی این مراسم از زحمات و تلاش های علی پیری به دلیل خدمت صادقانه به عنوان رئیس اداره گاز ناحیه بهاباد تقدیر و تشکر صورت پذیرفت و مرتضی زارع به عنوان سرپرست جدید این ناحیه منصوب شد.
برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه بافق
 • 1398/4/1 شنبه برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه بافق

  تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه بافق طی مراسمی با حضور مدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و فرماندار شهرستان بافق برگزار گردید....


  تکریم و معارفه رئیس اداره گاز ناحیه بافق طی مراسمی با حضور مدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و فرماندار شهرستان بافق برگزار گردید.
  در این مراسم که در محل فرمانداری بافق برگزار گردید، سکان هدایت اداره گاز ناحیه بافق به علی پیری سپرده شد و از زحمات مجید دهقانشاهی به پاس 4 سال خدمت صادقانه به عنوان رئیس پیشین این اداره تقدیر صورت پذیرفت.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت و ارائه خدمات گازرسانی به مردم شریف شهرستان بافق، توضیحاتی در رابطه با برنامه ها و پروژه های در دست اجرا در این شهرستان ارائه و خواستار تعامل و درک متقابل و حمایت مسئولین شهرستان بافق در راستای ارائه خدمات گازرسانی در این شهرستان شد و تغییر صورت پذیرفته در سطح ریاست اداره گاز ناحیه بافق را در راستای انتقال تجربیات و پیشبرد اهداف شرکت دانست.
  فرماندار و اعضاء شورای اسلامی شهرستان بافق نیز ضمن تقدیر از مجید دهقانشاهی، ایشان را فردی کوشا و زحمتکش دانستند که با جدیت تمام و حس مسئولیت پذیری و وظیفه شناسی و همچنین تعامل مناسب با سایر نهادهای شهرستان، با عملکرد مطلوب خود موجب رشد و شکوفایی اداره گاز ناحیه بافق و پیشرفت گازرسانی در این شهرستان شدند و اظهار امیدواری نمودند علی پیری به عنوان سرپرست جدید در پست خود موفق و مؤید باشد.
پرداخت 95 درصد قبوض گاز استان یزد به صورت الکترونیکی
 • 1398/3/29 چهارشنبه بالاترین میزان پرداخت غیر حضوری قبوض گاز در استان یزد: پرداخت 95 درصد قبوض گاز استان یزد به صورت الکترونیکی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، از پرداخت 95 درصدی قبوض گاز استان به صورت الکترونیکی و غیرحضوری توسط مشترکین خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، از پرداخت 95 درصدی قبوض گاز استان به صورت الکترونیکی و غیرحضوری توسط مشترکین خبر داد. علی اکبر میدانشاهی از تلفن بانک، دستگاه های خودپرداز، تلفن همراه، اینترنت، پایانه های فروشگاهی، سامانه تلفنی 3194 و سایت شرکت (www.nigc-yazd.ir) به عنوان روش های پرداخت الکترونیکی نام برد و تصریح نمود: با توجه به آمار بدست آمده 28 درصد قبوض گاز در استان یزد از طریق دستگاه POS، 24 درصد از طریق دستگاه ATM، 16 درصد از طریق اینترانت، 13 درصد از طریق تلفن بانک، 10 درصد از طریق اینترنت، 3 درصد از طریق پیامک و 1 درصد از طریق باجه های الکترونیکی پرداخت می شود. وی ضرورت ایجاد بستر مناسب جهت پرداخت آسان و سریع قبوض، ضریب اطمینان بالا، توسعه زیرساخت‌های الکترونیکی، تحقق حقوق شهروندی، اهمیت مدیریت منابع و افزایش رفاه شهروندان را از جمله اهداف این طرح عنوان کرد و یادآور شد: کاهش هزینه ها، عدم اتلاف وقت، کاهش آلودگی محیط زیست به دلیل کاهش ترددها، سرعت در ارائه خدمات و افزایش رضایت مشترکین را می توان به عنوان مهمترین نتایج طرح مذکور نام برد. گفتنی است با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی خوبی که در رابطه با پرداخت الکترونیکی قبوض صورت پذیرفته، درصد پرداخت قبوض گاز در استان یزد نسبت به مدت قبل از اجرای این طرح، با رشد 23 درصدی همراه بوده است.
نظام پیشنهادها یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در راستای بهبود مستمر سازمان
 • 1398/3/27 دوشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: نظام پیشنهادها یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در راستای بهبود مستمر سازمان

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تکریم و معارفه دبیر شورای همیاری و مشارکت این شرکت از نظام پیشنهادها به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در راستای بهبود مستمر سازمان نام برد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تکریم و معارفه دبیر شورای همیاری و مشارکت این شرکت از نظام پیشنهادها به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در راستای بهبود مستمر سازمان نام برد.
  علی اکبر میدانشاهی مدیریت مشارکتی را رهیافتی جامع برای جلب مشارکت فردی و گروهی کارکنان در جهت حل مسائل سازمان و بهبود مستمر در تمامی ابعاد دانست که به دنبال مشارکت افراد مناسب، در زمان مناسب و برای انجام کار مناسب می باشد و در این بین نظام پیشنهادها به عنوان پل ارتباطی داخل سازمان می تواند با ایجاد ارتباط دائم، متقابل و نزدیک بین مدیریت ارشد و کارکنان منجر به ایجاد یک محیط دوستانه و توام با اطمینان متقابل در جهت تبادل نظر میان مدیران و کارکنان شود .
  وی در ادامه فلسفه اصلی نظام پیشنهادها را ارج نهادن به فضایل و توانایی کارکنان در محیط کار و برخورد با مشکلات کاری، افزایش حس تعلق سازمانی در کارکنان، همسو کردن اهداف کارکنان با اهداف سازمان و همچنین اشاعه فرهنگ مشارکتی و همکاری جمعی در حل مشکلات و بهبود روابط کاری و رفتار سازمانی دانست و یادآور شد: با فراهم نمودن زمینه لازم جهت دستیابی به اهداف نظام پیشنهادها می توانیم شاهد نتایج مثبت و پیامدهای همه جانبه ای آن در سطوح مختلف شرکت باشیم که قطعاً می تواند ما را در ساختن سازمانی پویا و فعال یاری نماید.
  میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ماهیت نظام پیشنهادها که به دنبال ایجاد تغییرات و بهبود عملکرد در زمینه های مختلف می باشد، تغییرات صورت پذیرفته را در جهت رشد و شکوفایی بیشتر و مبنایی جهت ورود ایده های جدید با استفاده از تجربیات گذشته و در راستای شایسته سالاری عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود با توجه به نگرش مثبت و حمایتی که در این زمینه وجود دارد، نظام پیشنهادها بتواند در جذب افراد و ایده های برتر بیش از پیش فعالیت نماید و شاهد پیشرفت روز افزون و اثرات مثبت آن باشیم.
  گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های علی ابراهیمی به عنوان دبیر شورای همیاری و مشارکت و همچنین سعید عقلی، محمد حسن مبینی، سید علی اکبر دهقانی، ناصر شاهی و حمید محمدی به عنوان اعضاء شورای مرکزی به پاس 5 سال خدمت صادقانه در نظام پیشنهادها تقدیر و تشکر صورت پذیرفت و طی احکامی محمد کوه پیمای اردکانی به عنوان دبیر جدید و سید حامد رضا صفوی، مجید قدیرزاده، رضا رفیعی فرد، ولی ا... دانایی و فهیمه دهستانی به عنوان اعضاء جدید شورای مرکزی منصوب گردیدند. ...
برپایی کرسی تلاوت قرآن به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1398/3/27 دوشنبه با حضور قاریان برتر کشوری و بین المللی برگزار شد: برپایی کرسی تلاوت قرآن به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  کرسی تلاوت قرآن با حضور قاریان برتر کشوری و بین المللی به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


  کرسی تلاوت قرآن با حضور قاریان برتر کشوری و بین المللی به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به ظرفیت ها و مزیت های قرآنی این شرکت و رسالت آن در شناساندن و معرفی هرچه کامل تر قرآن به کارکنان و سایر آحاد جامعه گفت: به همت درالقرآن کریم شرکت کرسی تلاوت با حضور پیشکوستان، استادان و نخبگان و فعالان قرآنی در مسجد حضرت رقیه (س) شهرستان یزد برگزار شد.
  علی اکبر میدانشاهی از قرآن به عنوان ثقل اکبر که بیشترین تأثیر را در تربیت و هدایت انسان ها و جامعه اسلامی ایفا می کند نام برد و افزود: جامعه ای که در آن قرآن خوانده و فهمیده شود کمتر دچار انحراف می شود لذا برپایی کرسی های تلاوت از طرفی سبب ترویج قرآن خوانی شده و از طرف دیگر مقدمه ای است بر تفکر و تدبر در این مصحف شریف که در همین راستا مساجد بهترین مکان ها برای برپایی این مراسم ها و بهره بردن از کلام الهی و تربیت نفوس قرآنی است.
  وی با بیان مطلب فوق هدف از برگزاری کرسی تلاوت توسط گاز استان یزد را عطرآگین کردن فضای جامعه با شمیم قرآن و آشنایی هر چه بیشتر کارکنان و سایر همشهریان و همچنین ترغیب قشر جوان با مفاهیم قرآنی و انس با کلام وحی عنوان نمود و خاطرنشان کرد: در این مراسم معنوی استاد شایق مقام اول مسابقات بین المللی تونس، استاد کاظمی از اساتید برجسته کشور و قاری نوجوان عارف میرجلیلی با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم محفل را به نور قرآنی مزین و همچنین گروه تواشیح بینات و حافظ نوجوان مهدی محمودی هاشمی گوشه ای از فن زیباشناسانه قرآن را به نمایش گذاشتند.
  گفتنی است در پایان مراسم از برگزیدگان مسابقات حفظ ماه مبارک رمضان ویژه کارکنان و خانواده کارکنان و همچنین فرزندان کارکنان که در کلاس های آموزشی شرکت موفق به حفظ جزء سی ام قرآن شدند تجلیل به عمل آمد.
برگزاری مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد
 • 1398/3/20 دوشنبه برگزاری مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد

  مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت همزمان در روز یک شنبه مورخ 19 خرداد برگزار گردید....


  مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت همزمان در روز یک شنبه مورخ 19 خرداد برگزار گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در محل برگزاری مسابقات ضمن خیر مقدم به حاضرین، از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام به عنوان راهنمای بشریت نام برده و برگزاری اینگونه برنامه ها را سبب خیر و برکت دانست و ابراز امیدواری نمود: شرکت کنندگان در مسابقات همواره در مسیر قرآن و ولایت گام برداشته و زندگی سعادتمندی داشته باشند.
  علی اکبر میدانشاهی توجه و تدبر در آیات قرآن و جاری نمودن مفاهیم بالای آن در زندگی را عامل رستگاری دانست و یادآور شد: یکی از سیاست های مهم ما تداوم آموزش های قرآنی در طول سال می باشد تا از نظر کیفی نیز شاهد رشد مستمر متسابقین و از آن مهمتر ترغیب و توجیه افراد برای تدبر در قرآن و عمل به دستورات این کتاب الهی باشیم.
  مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان یزد نیز هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج و اشاعه فرهنگ آسمانی قرآن کریم و انس بیشتر همکاران و خانواده های آنان با کلام وحی عنوان نمود و تصریح نمود: این دوره از مسابقات با حضور 159 نفر در رشته های حفظ سوره واقعه جهت بزرگسالان، حفظ سوره نباء جهت فرزندان تا پایه ششم و سوره واقعه برای فرزندان بالای پایه ششم در دو بخش برادران و خواهران برگزار شد.
مقام برتر شرکت گاز استان یزد در زمینه تحقق برنامه های آموزشی
 • 1398/3/19 يكشنبه مقام برتر شرکت گاز استان یزد در زمینه تحقق برنامه های آموزشی

  شرکت گاز استان یزد موفق به کسب مقام دوم در زمینه تحقق برنامه های آموزشی در بین شرکت های گاز استانی شد...


  شرکت گاز استان یزد موفق به کسب مقام دوم در زمینه تحقق برنامه های آموزشی در بین شرکت های گاز استانی شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر گفت: بر اساس اعلام واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران، پیشرفت و تحقق برنامه های آموزشی یکی از کلیدی ترین شاخص های اجرایی در فرآیند آموزش می باشد که تحلیل اجرای برنامه های آموزشی، گویای برگزاری هدفمند دوره های آموزشی در راستای نیازسنجی های صورت گرفته و کارآمدی تقویم های آموزشی سالانه می باشد لذا بر این اساس و در راستای پایش های مستمر صورت گرفته شرکت های برتر انتخاب و معرفی شدند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه ضمن تقدیر از مجموعه شرکت گاز به ویژه واحد آموزش به عنوان دست اندکار این امر، اظهار امیدواری نمود: با برنامه ریزی های دقیق و اجرای آنها، بیش از پیش زمینه ارائه خدمات آموزشی در راستای نیازهای واقعی و بررسی شده کارکنان صورت بپذیرد تا زمینه رشد و تعالی کارکنان به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت مهیا شده و بتوانیم شاهد نتایج مثبت آن در توانمند سازی و ارتقاء سطح آگاهی کارکنان و در نهایت عملکرد شرکت باشیم.
روز جهانی قدس یکی از نمادهای احساس مسئولیت ملت ایران نسبت به مسائل انسانی
 • 1398/3/11 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در راهپیمایی روز قدس عنوان نمود: روز جهانی قدس یکی از نمادهای احساس مسئولیت ملت ایران نسبت به مسائل انسانی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در راهپیمایی روز قدس از این روز به عنوان یکی از نمادهای احساس مسئولیت ملت ایران نسبت به مسائل انسانی نام برد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در راهپیمایی روز قدس از این روز به عنوان یکی از نمادهای احساس مسئولیت ملت ایران نسبت به مسائل انسانی نام برد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به شعار محوری روز جهانی قدس سال 98 با عنوان «روز جهانی قدس، شکست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین»گفت: معامله قرن و انتقال پایتخت رژیم صهیونیتسی به بیت المقدس، طرح عملیات فریب برای پوشش دادن شکست های اسرائیل از سوی امریکا می باشد که با طرح این معاماله می خواهند بر سر سرنوشت مردم فلسطین معامله کنند ولیکن طرف این معامله مردم مقاوم فلسطین هستند که نه تنها آنها هرگز تن به این معامله نخواهند داد بلکه جهان اسلام نیز آنرا قبول ندارد و حضور مردم در این راهپیمایی پاسخ دندان شکنی است به کسانی که می خواهند با ذلت و خواری معامله قرن را تصویب کنند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: در این روز حماسی شرکت کنندگان از هر گروه و مذهبی، اعم از زن و مرد و کوچک و بزرگ، یک صدا آزادی قدس را فریاد زدند تا بار دیگر به جهانیان نشان دهند ظلم ستیزی و دفاع از مظلومیت مردم فلسطین آرمان اسلام است، آرمانی که امام خمینی (ره) آن را دست مایه وحدت جهان اسلام قرار داد و ما مردم ایران بار دیگر با سردادن شعارهایی حمایت خود را از مردم ستم دیده فلسطین اعلام و خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی، رژیم غاصب اسرائیل و همپیمانانش نشان دادند.
  وی با بیان اینکه مردم شریف فلسطین به دنبال بازگشت به سرزمین مادری خودشان هستند افزود: شواهد و قرائن حاکی از این است که فرزندان شجاع و نترس فلسطین بالاخره نرده های پوشالی بین خود و سرزمینشان را خواهند شکست و به سرزمین مادریشان بر می گردند و در این بین حمایت خالصانه مردم ایران و تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان را به همراه دارند. گفتنی است کارکنان شرکت گاز استان یزد همچون سال های گذشته همگام با سایر مرم شهید پرور و ولایتمدار استان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و سر دادن شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل خشم خود را نسبت به جنایات رژیم سفاک صهیونسیتی ابراز و حمایت خود را از قدس و مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.
تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان یزد
 • 1398/2/30 دوشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان در سال گذشته خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان در سال گذشته خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: استان یزد با دارا بودن بیش از 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء و24 واحد نیروگاهی به عنوان یکی از مهمترین قطب های صنعتی و نیروگاهی کشور به شمار می آید لذا توسعه و تقویت شبکه های گازرسانی واحدهای صنعتی و نیروگاهی به منظور رونق اقتصادی و کاهش میزان آلایندگی هوا یکی از اولویت های شرکت گاز می باشد که در این بین تأمین سوخت مورد نیاز نیروگاه ها به عنوان بزرگترین مصرف کنندگان صنعتی از اهمت خاصی برخوردار بوده و تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سال گذشته مؤید این امر می باشد. وی در ادامه با اشاره به موقعیت نیروگاه و مولد برق مقیاس کوچک در استان یزد به منظور تولید برق مورد نیاز استان افزود: در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، شرکت گاز استان یزد نیز با تأمین سوخت مورد نیاز واحدهای صنعتی-نیروگاهی رسالت خود را در این زمینه ادا نموده به طوریکه تنها با گذشت حدود دو ماه از سال حدود 147 میلیون مترمکعب گاز طبیعی تحویل نیروگاه های استان و مولد های برق مقیاس کوچک گردیده که این امر علاوه بر موفقیت این شرکت در بحث جایگزینی گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان، یقیناً موجب گردش چرخ اقتصاد و رونق اقتصادی خواهد شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توزیع بیش از 107 میلیون متر مکعب گاز به جایگاه های CNG استان در سال گذشته، میزان توزیع گاز در مدت دو ماهه سال جاری به جایگاه های CNG استان را 13 میلیون متر مکعب اعلام کرد و تصریح نمود: جایگزینی گاز به جای بنزین جهت وسایل نقلیه علاوه بر تأثیر بسزای آن درکاهش آلودگی هوا، مزیت های اقتصادی و زیست محیطی بسیاری به دنبال خواهد داشت. وی در پایان تصریح نمود: در حال حاضر 46 جایگاه CNG در سطح استان فعالیت دارند که از این تعداد 17 جایگاه در سطح شهر یزد و 29 دیگر در سطح استان فعال هستند که این تعداد جایگاه در مقایسه با تعداد خودروهای گازسوز استان، آمار قابل توجهی به شمار می آید و عملا صف انتظار خودروها را در جایگاه های سوخت نزدیک به صفر رسانده است.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما