اخبار عمومی
بازدید مدیران شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بزرگترین بخش کشور
 • 1397/5/23 سه‌شنبه بازدید مدیران شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بزرگترین بخش کشور

  معاون امور بهره برداری و رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان در این منطقه حضور یافتند.......


  معاون امور بهره برداری و رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان در این منطقه حضور یافتند. طی نشستی که با حضور استاندار یزد، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار و تعدادی از مدیران استان و شهرستان اردکان برگزار شد، موضوع گازرسانی به عنوان مهمترین دغدغه مردم این بخش مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که محمدرضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از شرکت گاز به دلیل ایجاد و توسعه شبکه های گازرسانی در استان، ضمن اعلام آمادگی همه جانبه و مشارکت بخش خصوصی منطقه به خصوص بخش معدنی، خواستار اقدام شرکت گاز استان یزد جهت گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شد تا بدین وسیله روح تازه ای در کالبد بزرگترین بخش کشور دمیده شود. در ادامه این نشست معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد با اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان یک زیرساخت مهم در راستای توانمند سازی روستاها و دست یابی به توسعه پایدار، از پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته جهت گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان خبر داد و اظهار امیدواری نمود: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و اخذ مجوز و تأمین نقدینگی مورد نیاز و مشارکت بخش خصوصی و همچنین اخذ تأییدیه های لازم از شرکت ملی گاز ایران بتوانیم در آینده ای نه چندان دور شاهد اجرای این پروژه باشیم.
رشد چشمگیر پیشنهادپذیری از کارکنان در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/5/15 دوشنبه رشد چشمگیر پیشنهادپذیری از کارکنان در شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از رشد چشمگیر پیشنهاد پذیری از کارکنان و سایر ذینفعان در این شرکت خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از رشد چشمگیر پیشنهاد پذیری از کارکنان و سایر ذینفعان در این شرکت خبر داد. علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: با استقرار کامل نرم افزار جامع نظام مشارکت و اهتمام اعضاء کمیته های فرعی و شورای مرکزی، شاهد ایجاد تحولی بزرگ در نظام پیشنهادها بوده ایم به نحوی که پیشنهاد دهندگان می توانند به سهولت پیشنهادهای خود را به صورت الکترونیکی و از طریق این سامانه ارسال نموده و در کنار آن پیشنهادگیری با استفاده از فرم های کاغذی جهت کارکنان و به ویژه مراجعین نیز میسر می باشد. وی در ادامه افزود: با گذشت 4 ماه از شروع سال جاری بیش از یک هزار پیشنهاد از کارکنان و مراجعین دریافت شده که آمار و ارقام بیانگر رشد 50 درصدی پیشنهادپذیری در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل می باشد و امید است تا پایان سال و با کسب درصد بالای مشارکت ذینفعان بتوانیم نظام تفکر فراگیر و اصلاح همگانی را که از مهمترین اهداف نظام پیشنهادها می باشد نهادینه نماییم. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود خواستار حضور حداکثری کارکنان در این فرآیند و مشارکت هر چه بیشتر آنها در جهت اعتلای شرکت شده و تصریح نمود: کمیته های فرعی نظام پیشنهادات به صورت مستمر درحال بررسی پیشنهادهای دریافتی می باشند تا با تعیین پاداش های مربوطه، هدف دیگر نظام پیشنهادها یعنی تشکر فراگیر تحقق یابد.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای بنستان در استان یزد
 • 1397/5/13 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای بنستان در استان یزد

  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای دهستان بنستان در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 120 میلیارد ریال آغاز شد.....


  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای دهستان بنستان در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 120 میلیارد ریال آغاز شد. در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان بهاباد برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 72 کیلومتر خط تغذیه، 32 کیلومتر خط تغذیه فلزی و نصب 3 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت به زمین زده ش که موجب بهره مندی 12 روستای بخش جلگه و 24 روستای دهستان بنستان از نعمت گاز طبیعی خواهد شد. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم با اشاره به اتمام گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، گازرسانی به روستاها را به عنوان یکی از مهمترین اولویت های این شرکت نام برد و یادآور شد: تاکنون در استان یزد از مجموع 574 روستای واجد شرایط، گازرسانی به 394 روستا صورت پذیرفته که بر این اساس 84 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند و برنامه گازرسانی به 77 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار می باشد نیز در دست اجرا می باشد. علی اکبر میدانشاهی در ادامه خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان باشیم.
   
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان
 • 1397/5/8 دوشنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با آیت ا... ناصری یزدی، امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با آیت ا... ناصری یزدی، امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.
  در این دیدار صمیمی علی اکبر میدانشاهی گزارشی از عملکرد شرکت در بحث گازرسانی، وصول مطالبات و همچنین میزبانی شرکت گاز استان یزد از همایش ها و سمینارهای فرهنگی ارائه نمود و با اشاره به همدلی و تعامل موجود در استان در جهت پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر، بهره گیری از خرد جمعی و ایجاد نظم را از مهمترین دلایل موفقیت و توسعه گازرسانی توسط شرکت گاز استان یزد طی سال های اخیر عنوان نمود.
  در ادامه مباحثی از قبیل گازرسانی به مساجد و اماکن مذهبی و همچنین بخش خانگی و تجاری مطرح و مدیرعامل گاز یزد توضیحاتی در رابطه با برنامه های این شرکت در راستای اهداف شرکت ملی گاز ایران در خصوص گازرسانی به صنایع به منظور حمایت از صنایع داخلی که رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت ارائه نمود.
  در بخش دیگری از این دیدار آیت ا... ناصری یزدی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت گاز استان یزد به دلیل عملکرد مطلوب و قابل ستایش و پیشرفت سریع زیرساخت های گازرسانی استان، توصیه هایی در جهت کسب رضایت خداوند و خشنودی مردم و آبادانی استان ارائه و بر حفظ بیت المال و تلاش جدی در انجام امور محوله در راستای خدمت رسانی به مردم تأکید ویژه نمودند.
  گفتنی است معاون بهره برداری، رئیس حراست، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر (عج)، هماهنگ کننده امور ایثارگران و رئیس روابط عمومی شرکت، مدیرعامل را در این دیدار همراهی نمودند.
   
دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی
 • 1397/5/8 دوشنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند.
  محمد رضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در این نشست، گاز و نفت را نعمتی الهی و تأثیر گذار در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور دانست که می بایست در جهت توسعه و رفاه مردم استفاده شود و در ادامه ضمن تقدیر از شرکت گاز استان به دلیل ایجاد و توسعه شبکه های گازرسانی در استان، خواستار اقدام این شرکت برای گازرسانی به روستاهای بدون گاز شهرستان اردکان از جمله خرانق شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان یک زیرساخت مهم در راستای توانمند سازی روستاها و تکیه بر پتاسیل محلی به خصوص در بخش کشاورزی و معدنی و ایجاد صنایع تبدیلی، از پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته جهت گازرسانی به بخش خرانق شهرستان اردکان خبر داد و اظهار امیدواری نمود: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و اخذ مجوز و تامین نقدینگی لازم بتوانیم در آینده ای نه چندان دور شاهد اجرای این پروژه و بهره مندی مردم منطقه از این نعمت خدادادی باشیم.
  گفتنی است فرماندار شهرستان اردکان و تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت گاز نیز در این جلسه حضور داشته و نقطه نظرات خود را در رابطه با موارد مطروحه ارائه نمودند.
برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت گاز استان یزد
 • 1397/5/1 دوشنبه برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت گاز استان یزد

  به پاس زحمات و تلاشهای صادقانه جمعی از پرسنل بازنشسته شرکت گاز استان یزد مراسمی به منظور تقدیر و تجلیل از این عزیزان برگزار شد.....


  به پاس زحمات و تلاشهای صادقانه جمعی از پرسنل بازنشسته شرکت گاز استان یزد مراسمی به منظور تقدیر و تجلیل از این عزیزان برگزار شد.
  در این آیین فرخنده که با حضور مدیرعامل، رئیس هیأت مدیره، کارکنان بازنشسته و تعدادی از کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، علی اکبر میدانشاهی، طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از تشریف فرمایی بازنشستگان و مدعوین، در ارتباط با تکریم بازنشستگان و نقش اثر گذارشان در ارتقاء سطح کیفی شرکت سخنانی ایراد نموده و از مدیران و مسئولین و کارکنان جوان خواستند از دانش و تجارب چندین ساله همکاران بازنشسته در راستای مدیریت دانش بهره لازم را ببرند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در ادامه از دوران بازنشستگی به عنوان مرحله جدیدی از زندگی نام برد که فرد بازنشسته می تواند فارغ از مشغولیات فکری و کاری به زندگی ادامه داده و ضمن بهره بردن از تجربیات گذشته، مروری بر خاطرات تلخ و شیرین گذشته داشته باشد و از خداوند منان برای بازنشستگان این شرکت طول عمر با عزت در کنار خانواده هایشان مسئلت نمود.
  در بخش دیگری از این مراسم مختصری از زندگی نامه، اهم فعالیتها و تصدی های شغلی پرسنلی که به مقام بازنشستگی نائل شده اند به سمع و نظر حضار رسانده شد و زیبایی مراسم فوق با حضور بازنشستگان و بیان خاطراتی از سالهای خدمتشان دوچندان شد و در پایان به پاس ارج نهادن به تلاشهای انسانهای شریفی که سالهای طولانی عمر خود را برای خدمت به جامعه و مملکت خود سپری نمودند، با اهدای لوح تقدیر و اعطاء هدایایی تشکر و قدردانی به عمل آمد.
  شایان ذکر است در سال جاری 4 تن از کارکنان شرکت گاز استان یزد بنام های عزیز ا... مولودی میبدی، عباس امینی ندوشن، محمدرضا نوری زارچ و محمد حسین فلاح تفتی به مقام رفیع بازنشستگی نائل آمدند.
آغاز عملیات اجرایی بخش دوم فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای دهستان شیرکوه و میانکوه در استان یزد
 • 1397/4/31 يكشنبه آغاز عملیات اجرایی بخش دوم فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای دهستان شیرکوه و میانکوه در استان یزد

  عملیات اجرایی گازرسانی به بخش دوم فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای دهستان شیرکوه و میانکوه در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 60 میلیارد ریال آغاز شد.....


  عملیات اجرایی گازرسانی به بخش دوم فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای دهستان شیرکوه و میانکوه در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 60 میلیارد ریال آغاز شد.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 15 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب 2 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، و تأمین و نصب یک ایستگاه CPS به زمین زده شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم با اعلام گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، گازرسانی به روستاها را به عنوان یکی از مهمترین اولویت های این شرکت نام برد و یادآور شد: تاکنون در استان یزد از مجموع 574 روستای واجد شرایط، گازرسانی به 394 روستا صورت پذیرفته که بر این اساس 84 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند و برنامه گازرسانی به 76 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار می باشد نیز در دست اجرا می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه با اشاره به کوهستانی بودن و موانع طبیعی مسیر گفت: پروژه مذکور بزرگ ترین و از سخت ترین پروژه های گازرسانی در استان یزد می باشد که انشاء ا... با حمایت همه جانبه مسئولین استان و با اتکا به پتانسیل بالای همکاران شرکت گاز و همکاری مردم و مسئولین منطقه، شاهد اجرا و بهره برداری آن در موعد مقرر خواهیم بود.
برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در استان یزد
 • 1397/4/25 دوشنبه برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و دارت به میزبانی این شرکت خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و دارت به میزبانی این شرکت خبر داد.
  بر اساس این گزارش این دوره از مسابقات از 24 تیر ماه در سه رشته انفرادی تنیس روی میز، شطرنج و دارت در استان یزد آغاز شده و تا 26 تیرماه ادامه خواهد یافت که بر اساس دستور العمل اجرایی اداره کل ورزش و تربیت بدنی وزارت نفت در پایان مسابقات توسط امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران به نفرات برتر هدایایی اهدا خواهد شد و همچنین این نفرات به المپیاد جانبازان صنعت نفت که هر دوسال یکبار برگزار می شود راه پیدا خواهند کرد.
  برگزاری برنامه‌های فرهنگی از جمله مسابقات کتبی و شفاهی در خصوص مباحث دفاع مقدس، مذهبی و ...، برگزاری مسابقات عکس، مقاله و خاطرات با موضوع دفاع مقدس، برگزاری نماز جماعت، دعا و نیایش، برنامه «شبی با خاطراه» در جهت تداعی فضای معنوی و حماسی دوران 8 سال دفاع مقدس، تور یزد گردی و همچنین برنامه دیدار با خانواده شهداء از برنامه های است در حاشیه این مسابقات پیش بینی شده است.
  گفتنی است در حال حاضر، 1598 نفر جانباز، 1648 نفر رزمنده، 93 نفر آزاده و بیش از 631 نفر فرزند شهید در صنعت گاز مشغول به فعالیت هستند که همواره برگزاری این گونه جشنواره ها در راستای ارتقا فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد روحیه شادابی و سلامت جسمی و تقویت انگیزه شغلی عزیزان ایثارگر و همچنین ایجاد فضایی است تا ایثارگران به طور سالانه با یکدیگر دیدار داشته و اخوت و تحکم بیشتری بین آن ها برقرار شود.
برگزاری دوره های آموزشی مشاغل پیمانکاری در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/4/23 شنبه برگزاری دوره های آموزشی مشاغل پیمانکاری در شرکت گاز استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری دوره های ویژه آموزشی در راستای توانمندسازی و ارتقاء سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری در این شرکت خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری دوره های ویژه آموزشی در راستای توانمندسازی و ارتقاء سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری در این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، پس از تشکیل جلسات شورای آموزش و کارگروه اجرایی آموزش شاغلین پیمانکار در شرکت گاز استان یزد و همچنین هماهنگی صورت پذیرفته با اداره کل فنی و حرفه ای استان، اجرای دوره های مربوطه کلید خورد.
  وی در ادامه تصریح نمود: در مرحله اول این طرح آموزشی و به منظور بهره گیری از فرصت بوجود آمده، تعداد 93 نفر مأمورین قرائت کنتور از روز چهارشنبه 20 تیرماه در دوره های مربوطه شرکت ننموده اند که بر این اساس مطالب ارائه شده طبق سرفصل های مدون به صورت تئوری و عملی توسط همکاران و کارشناسان خبره و با تجربه شرکت ارائه می گردد.
  این مقام مسئول در پایان یادآور شد: در همین راستا، ثبت نام امدادگران این شرکت به منظور حضور در آزمون صلاحیت حرفه ای در حال برنامه ریزی می باشد که جهت افزایش مهارت و شایستگی افرادی که حد نصاب قبولی را کسب نموده اند، دوره های مربوطه برگزار و برای سایر کارکنان نیز پس از تعیین استانداردهای آموزشی و ابلاغ از سوی شرکت ملی گاز ایران اقدام خواهد شد.
معرفی نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال وتنیس روی میز
 • 1397/4/21 پنجشنبه معرفی نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال وتنیس روی میز

  نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان مرد 44 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال و تنیس روی میز مشخص شدند.....


  نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان مرد 44 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال و تنیس روی میز مشخص شدند.
  در پایان این دوره از مسابقات که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، در رشته والیبال تیم ها در 3 گروه 5 تیمی و یک گروه 6 تیمی به مصاف حریفان خود رفتند که پس از پایان دور مقدماتی بازی ها به صورت حذفی ادامه یافت و در نهایت منطقه 9 عملیات انتقال گاز با شکست منطقه 5 عملیات انتقال گاز در بازی فینال موفق به کسب مقام اول و پارس جنوبی با شکست شرکت گاز استان زنجان در بازی رده بندی موفق به کسب مقام سوم شدند.
  همچنین در رشته تنیس روی میز که با حضور 29 تیم برگزار شد در بخش تیمی، تیم های پارس جنوبی الف، شرکت گاز استان اصفهان و منطقه 5 عملیات انتقال گاز به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی سعید سروری از پارس جنوبی الف مقام اول ، علیرضا اثنی عشری از منطقه 5 عملیات انتقال گاز مقام دوم و مرتضی نسترن از پالایشگاه فجر جم و میلاد مرادی از شرکت گاز استان خوزستان مشترکاً مقام سوم را بدست آوردند.
  گفتنی است طی مراسمی که به همین منظور برگزار شد، از تیم ها و نفرات برتر با اهداء مدال، حکم قهرمانی و همچنین جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.
   
برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1397/4/17 يكشنبه برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران ویژه آقایان در رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.....


  مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران ویژه آقایان در رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، مسابقات در رشته والیبال با حضور 21 تیم از روز جمعه مورخ 15/04/97 زیر نظر داوران مجرب کشوری آغاز و تیم ها در 3 گروه 5 تیمی و یک گروه 6 تیمی به مصاف حریفان خود رفته ند که پس از پایان دور مقدماتی بازی ها به صورت حذفی ادامه خواهد یافت و مسابقات در رشته تنیس روی میز از روز یکشنبه مورخ 17/04/97 با حضور 24 تیم آغاز که ورزشکاران به صورت تیمی و انفرادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پیامی به همین مناسبت، از ورزش به عنوان یک نیاز اساسی در زندگی ماشینی امروز نام برد که می تواند در سلامتی جسم و روح تأثیر به سزایی داشته باشد و علاوه بر ایجاد روحیه نشاط، موجب همبستگی میان کارکنان و خانواده آنها شود لذا نهادینه کردن ورزش در شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از اهداف اصلی این شرکت می باشد که برگزاری این گونه مسابقات را در راستای دستیابی به همین هدف عنوان نمود.
برنامه های مشترک آموزش همگانی توسط شرکت گاز استان یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان
 • 1397/4/14 پنجشنبه مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با رئیس نظام مهندسی ساختمان اعلام کرد؛ برنامه های مشترک آموزش همگانی توسط شرکت گاز استان یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس نظام مهندسی ساختمان استان طی نشستی راه های گسترش همکاری طرفین در زمینه های اجرا و نظارت گاز و ترویج فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز را مورد بررسی قرار دادند.


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس نظام مهندسی ساختمان استان طی نشستی راه های گسترش همکاری طرفین در زمینه های اجرا و نظارت گاز و ترویج فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز را مورد بررسی قرار دادند.
  علی اکبر میدانشاهی در این نشست با مهم خواندن رابطه کاری و تعامل طرفین در جهت کاهش خسارات و تلفات ناشی از حوادث گاز خاطر نشان کرد: آموزش های عمومی به ویژه در روستاها و مناطقی که به تازگی به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند به عنوان یک نیاز تلقی شده و از اولویت های شرکت گاز استان یزد می باشد که مساعدت مهندسان پیشکسوت و با تجربه سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند کمک بزرگی در این زمینه بوده و تأثیرات مثبت فراوانی در پی داشته باشد.
  وی نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان بر اجرای شبکه های گاز واحدهای مسکونی، مجتمع های آپارتمانی، واحدهای اداری و تجاری و همچنین شبکه های گاز یک چهارم صنعتی را موفق ارزیابی کرد و رئیس سازمان نظام مهندسی آمادگی سازمان خود را برای نظارت بر شبکه گاز دو پوندی در سایه همکاری شرکت گاز استان ابراز داشت.
  در ادامه این نشست طرفین بر اهمیت برگزاری همایشهای آموزشی و بازآموزی مهندسان ناظر و مجری گاز و نیز رعایت مبحث 22 مقررات ملی ساختمان و الزام به بازرسی شبکه های گاز ساختمان ها در زمان نقل و انتقالات تأکید کردند.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد
 • 1397/4/9 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد

  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد با برآورد اعتباری معادل 200 میلیارد ریال آغاز شد.....


  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد با برآورد اعتباری معادل 200 میلیارد ریال آغاز شد.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که روز شنبه مورخ 9 تیرماه و با حضور استاندار، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان مهریز برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 58 کیلومتر خط تغذیه، نصب 6 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و تأمین و نصب یک ایستگاه CPS به زمین زده شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت ا... دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) گفت: تاکنون در استان یزد عملیات گازرسانی به 21 شهر و 394 روستا به اتمام رسیده که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری، 84 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و برنامه گازرسانی به 76 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار می باشد نیز در دست اجرا قرار دارد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان باشیم.
   
اجرای طرح سنجش رضایت ذی نفعان در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/4/3 يكشنبه در راستای ارائه خدمات بهتر از طریق شناخت نیازهای مشتریان صورت خواهد پذیرفت؛ اجرای طرح سنجش رضایت ذی نفعان در شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آغاز طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان این شرکت در سال جاری خبر داد.....

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آغاز طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان این شرکت در سال جاری خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: با هدف سنجش علمی میزان رضایتمندی ذی نفعان از خدمات شرکت گاز و در راستای ارائه خدمات بهتر و رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآیندها از طریق شناخت نیازهای مشتریان، طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان در قالب پروژه ای تعریف و مقرر گردید رضایت ذی نفعان شرکت گاز در 9 بخش مجزا شامل: متقاضیان و مراجعان، مشتریان جزء، مشترکین عمده، نمایندگان جامعه، تأمین کنندگان کالایی، پیمانکاران اجرایی، پیمانکاران خدماتی و همچنین کارکنان رسمی و غیر رسمی مورد سنجش قرار گیرد.
  وی در ادامه تصریح نمود: شرکت گاز استان یزد همواره به دنبال افزایش سطح کیفی عملکرد و به تبع آن افزایش رضایتمندی ذی نفعان خود بوده است لذا اجرای طرح مذکور بر اساس نظام نامه تدوین شده توسط شرکت ملی گاز ایران با عنوان سنجش رضایتمندی از مشتریان در مرکز استان و سایر شهرستان ها به شیوه نمونه گیری خوشهای چند مرحلهای و با حضور نیروهای تحصیل کرده و آموزش دیده در قالب تیمهای شهرستانی را در برنامه کاری خود قرار داده است.
  این مقام مسئول با اشاره به بررسی دغدغه های ذهنی کارکنان و به حداقل رساندن مشکلات و مسائل نیروی انسانی و توسعه کرامت انسانی به منظور افزایش بهره وری یادآور شد: با هدف شناسایی مشکلات نیروهای انسانی و بررسی نقاط ضعف و قوت و در راستای ایجاد عدالت سازمانی در سطح سازمان، کارکنان شرکت نیز در دو سطح کارکنان رسمی و غیر رسمی مورد سنجش قرار گرفته و نتایج حاصله ضمن ارسال به مسئولین ذیربط، طی جلساتی مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.
جلسه هم اندیشی مسیر پیشبرد پروژه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/3/30 چهارشنبه جلسه هم اندیشی مسیر پیشبرد پروژه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان یزد

  جلسه هم اندیشی مسیر پیشبرد پروژه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل، رؤسا، دبیران و اعضاء تیم های تعالی و گروه مشاور برگزار شد.....


  جلسه هم اندیشی مسیر پیشبرد پروژه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل، رؤسا، دبیران و اعضاء تیم های تعالی و گروه مشاور برگزار شد. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسه با اشاره به اهمیت بحث تعالی سازمانی در کنار فعالیت اجرایی و خدماتی گفت: با عنایت به ضرورت ابلاغی مبنی بر بروزرسانی برنامه استراتژیک و تدوین اظهارنامه و جاری سازی پروژه های بهبود و حضور در فرآیند جایزه ملی کیفیت، پیمودن مسیر تعالی سازمانی به عنوان یکی از استراتژی های مهم این شرکت، در دستور کار قرار گرفت. علی اکبر میدانشاهی در ادامه افزود: به منظور آگاهی بخشی در حوزه های مختلف تعالی و مشارکت کارکنان در این بخش و با توجه به لزوم پویایی و بهبود تمامی ارکان سازمان ضمن بهره گیری از یک گروه مشاور، در گام اول تیم های 9 گانه تعالی در حوزه های رهبری، محصول و خدمات، ارتباط با مشتری، مالی، دانش؛تکنولوژی و خلاقیت و نوآوری، زنجیره تأمین، سرمایه های انسانی و مسئولیت های اجتماعی، زیرساخت و دارائی ها و استراتژی مورد بازنگری قرار گرفت و حکم اعضاء ابلاغ گردید. وی در ادامه با تأکید بر عارضه یابی مستندات سال گذشته، دریافت و تحلیل گزارش بازخورد ارزیابان، اصلاح نقشه راه استراتژی، برگزاری منظم جلسات تیم های تعالی و همچنین تعریف و اجرای پروژه های بهبود یادآور شد: طبق برنامه ریزی صورت پذیرفته مقرر گردید اقدامات لازم حول محورهای جمع آوری اطلاعات، آموزش، تدوین اظهارنامه و آمادگی جهت ارزیابی صورت پذیرد که با توجه به نگرش مثبت حاکم بر سازمان در این زمینه، امیدواریم شاهد بازخورد مثبت این سیستم در سطوح مختلف شرکت بوده و سیستم مربوط بتواند ما را در انجام رسالت مهم شرکت گاز استان یزد که همانا افزایش کیفیت خدمت رسانی می باشد یاری نموده تا با عنایت الهی و با توجه به برنامه های تنظیم شده پله های رشد و تعالی را بیش از پیش طی نماییم.
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت عید سعید فطر
 • 1397/3/25 جمعه پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت عید سعید فطر

  [اسئلک بحق هذا الیوم الذی جعلته للمسلمین عیدا و لمحمداً صلی الله علیه و آله ذخراً و شرفاً و کرامه و مزیدا] عید همه مسلمانان و مایه شرف اسلام و پیامبر اسلام و عزّت اسلام و ذخیره‌یی تمام نشدنی در طول تاریخ است.....


  بسم الله الرحمن الرحیم
   [اسئلک بحق هذا الیوم الذی جعلته للمسلمین عیدا و لمحمداً صلی الله علیه و آله ذخراً و شرفاً و کرامه و مزیدا] عید همه مسلمانان و مایه شرف اسلام و پیامبر اسلام و عزّت اسلام و ذخیره‌یی تمام نشدنی در طول تاریخ است.
  عید فطر روز پیروزی انسان موحد در نبرد با انواع هواهای نفسانی است. جشنی با شکوه برای مردان و زنان مؤمنی که توانسته اند بندگی خالصانه خود را در برابر قدرت مطلق و لایزال هستی به زیباترین و کاملترین شکل متجلی سازند. عید فطر نمادی جذاب و بهجت‌انگیز از بازگشت به فطرت الهی انسانیت است.
  عید فطر روز پاداش گرفتن و رؤیت رحمت الهی بعد از ماه رمضان است، بحمدالله ماه رمضان را که ماه صبر صلات بود، با عافیت گذراندید و خدای متعال، با دعا و ذکر و مناجات شما را به ادای فریضه روزه و توسل و خشوع در مقابل حضرت حق موفق کرد. امروز روزی است که انشاءالله خدای متعال پاداش شما را عنایت خواهد کرد.
  اینجانب ضمن تبریک این عید بزرگ و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران گرامی و خانواده های عزیزتان امیدوارم با حفظ و استمرار آثار سازنده اجتماعی، اخلاقی و معنوی این ماه مبارک در تمام طول سال شرایط مطلوب تری برای حرکت پرشتاب شرکت گاز استان یزد به اهداف آرمانی و توسعه ای فراهم شود.
  ومن الله التوفیق
  علی اکبر میدانشاهی
  مدیر عامل
   
بهره مندی 97 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی
 • 1397/3/22 سه‌شنبه بهره مندی 97 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: گازرسانی در مناطق مختلف استان با سرعت قابل قبولی در حال انجام می باشد به طوریکه در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و از میان 542 روستای واجد شرایط، گازرسانی به 393 روستا به اتمام رسیده که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری و 84 درصد جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند.
  وی در ادامه افزود: با پذیرش بیش از 370 هزار مشترک در بخش شهری و حدود 58 هزار مشترک در بخش روستایی، مجموعاً بیش از 428 هزار مشترک در استان یزد جذب شده و با نصب حدود 190 هزار علمک در بخش شهری و حدود 45 هزار علمک در بخش روستایی، مجموع علمک های نصب شده در استان حدود 235 هزار علمک می باشد.
  این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود، گازرسانی به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته را از اولویت های شرکت گاز استان یزد عنوان نمود و یادآور شد: برنامه گازرسانی به 77 روستای استان که در برگیرنده 49 هزار و 991 خانوار می باشد در دست اقدام بوده و امیدواریم به حول و قوه الهی و با اتکا به توان داخلی و بهره گیری از کالای داخلی در تأمین تجهیزات گازرسانی، شاهد رشد روز افزون مناطق روستایی به ویژه در بخش گلخانه و کشاورزی باشیم.
معرفی سفیران نظارت شرکت گاز استان یزد
 • 1397/3/22 سه‌شنبه معرفی سفیران نظارت شرکت گاز استان یزد

  طی احکام ابلاغی از طرف محمد هادی امجدی پور، رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، ابوالفضل دهقانی سانیج و علیرضا زارع محمد جانی به عنوان سفیران نظارت این شرکت معرفی شدند.....

  طی احکام ابلاغی از طرف محمد هادی امجدی پور، رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، ابوالفضل دهقانی سانیج و علیرضا زارع محمد جانی به عنوان سفیران نظارت این شرکت معرفی شدند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: انتخاب سفیران نظارت در واحدهای ستادی و شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران با پیشنهاد مدیریت مربوطه، میر عامل ذیربط و تأیید ناظر ارشد صورت می پذیرد که احکام آنها به مدت 3 سال صادر اعتبار خواهد داشت و سفیران پس از دریافت احکام خود سوگند نامه ای که بدین منظور تهیه شده را امضاء و نسبت به آن متعهد می گردند.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: رئیس امور بازرسی بعنوان ناظر ارشد، وظیفه تأیید صلاحیت، سازماندهی، هماهنگی، هدایت، آموزش، نظارت و اخذ گزارش عملکرد سفیران نظارت را در چارچوب دستورالعمل های مربوطه بر عهده داشته و سفیران نظارت موظفند گزارش ماهیانه عملکرد خود را به ایشان ارسال نموده و مدیران عامل موظفند به نحو مقتضی کارکنان تحت مدیریت خود را از مفاد قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد و تکالیف آنان در این باره آشنا نموده و اقدامات لازم را برای پیشگیری و شناسایی کشف جرائم بعمل آورند.
  وی با اشاره به برنامه ریزی واحد آموزش جهت برگزاری دوره های آموزشی به منظور آشنایی هرچه بیشتر سفیران با وظایف خود و شیوه های نظارتی، تصریح نمود: سفیران نظارت می توانند از طریق مشاهده، کسب اطلاع از شهود و مطلعین، مطالعه سوابق پرونده های موجود و تهیه مدارک از آنها، بررسی گزارش ها و شکوائیه های ارباب رجوع و عندالزوم مصاحبه با آنها و همچنین استعلام نظر مسئولان و کارکنان ذی ربط نسبت به کسب اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس بازرسی کل استان
 • 1397/3/12 شنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس بازرسی کل استان

  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین طالبی؛ رئیس بازرسی کل استان روز یکشنبه مورخ 6 خرداد ماه با یکدیگر دیدار نمودند.....


  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین طالبی؛ رئیس بازرسی کل استان روز یکشنبه مورخ 6 خرداد ماه با یکدیگر دیدار نمودند.
  در این دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت گاز ضمن تشکر از همکاری های سازمان بازرسی، خواستار ارتباط همکاران بازرسی با رویکرد آموزش و ارشاد کارکنان شرکت گاز شد و رئیس بازرسی کل استان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در ماه مبارک رمضان، ورود علی اکبر میدانشاهی را به عنوان مدیر عامل شرکت گاز به استان دارالعباده و دارالعلم یزد تبریک و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان و مجموعه تحت نظرشان نمود.
  حجت السلام والمسلمین طالبی در ادامه، از سازمان بازرسی به عنوان یک دستگاه نظارتی که وظیفه نظارت بر ارگان های دولتی و غیردولتی را در تمامی بخش ها و شئونات بر عهده دارد نام برد و یادآور شد: این سازمان همانند یک مشاور، امین و همکار در کنار سازمان های دیگر قرار دارد و هدف از نظارت های صورت گرفته، پیشگیری از وقوع تخلفات احتمالی و همچنین افزایش سرعت و دقت و راندمان کاری ادارات می باشد که بر این اساس ارگان ها می توانند به منظور رفع نگرانی و حل مشکلات خود به این سازمان مراجعه نمایند و کارشناسان مربوطه بلافاصله در جهت رفع موارد مطروحه اقدامات لازم را صورت خواهند داد.
  این مقام مسئول در بخش دیگر از صحبت های خود بر الکترونیکی شدن خدمات در راستای اهداف دولت الکترونیک تأکید و اضافه کرد: محیط سازمانی مطلوب در کنار برخورد مناسب و ظاهر شایسته می تواند تأثیر بسیار مثبتی از نظر روانی بر روی ارباب رجوع داشته و علاوه بر ایجاد ارتباط موثر بین طرفین و رفع و حل هر چه بهتر و دوستانه تر موارد، ارائه دهنده ی وجهه ای زیبا از سازمان باشد.
  در بخش دیگری از این نشست، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تشکر از حجت الاسلام والمسلمین طالبی بابت رهنمودهای ارزنده ایشان، اظهار امیدواری نمود با انتقال این مفاهیم بتوانیم در ارائه خدمات مناسب و جلب رضایت ارباب رجوع و همچنین شفافیت در روند کاری تمامی بخش های سیستم، بهتر از گذشته عمل نموده و یادآور شد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و به حول و قوه الهی، به زودی شاهد تغییرات اساسی در بخش خدمات رسانی به مراجعین و کلیه ذی نفعان شرکت گاز خواهیم بود.
  وی در پایان خواستار برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان و مدیران و همچنین آموزش سفیران نظارت این شرکت به عنوان ناظران درون دستگاهی با حضور کارشناسان سازمان بازرسی شد که رئیس بازرسی کل استان در این زمینه قول مساعد داده و مقرر شد هماهنگی های لازم در این رابطه صورت پذیرد. گفتنی است معاونت بهره برداری، ذیحساب، سرپرست امور مهندسی و اجرای طرح ها، رئیس امور قراردادها و رئیس روابط عمومی در این دیدار مدیرعامل را همراهی نمودند.
برگزاری اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/26 چهارشنبه برگزاری اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.....


  اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در آغاز جلسه و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، مدیر عامل و معاونت امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به شرکت کنندگان، مطالبی در خصوص مشکلات و موانع موجود جهت بهبود وضعیت وصول مطالبات، تسریع در انجام امور محوله درجلب رضایت مشترکین، تسریع در راه اندازی سامانه سامگ، حرکت از کمیت به کیفیت، هوشمندسازی بهره برداری و مکانیزه نمودن امکان وصول مطالبات از طریق دستگاهpos یا چاپگرهای تولید صورتحساب آنی در زمان قرائت توسط مأمورین کنتورخوان مطرح نمودند.
  در ادامه این جلسه که با حضور رؤسای هماهنگی فروش شرکت های گاز استان تهران، اصفهان، البرز، قم، مازندران، فارس و یزد برگزار گردید،کارگروهی تحت عنوان کمیته فرعی- تخصصی مشترکین گاز تشکیل و استان تهران به عنوان رئیس و استان یزد به عنوان دبیر کارگروه معین شدند و تغییرات کتابچه جدید مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که بر این اساس، تعدادی از بندها و تبصره های چالش برانگیز، طی صورتجلسه ای تنظیم و مقرر شد جهت تعیین تکلیف به شرکت ملی گاز ایران ارسال شود.
  واگذاری اشتراک غیر دائم، وصول مطالبات و پیشنهاد تدوین دستورالعمل مدون در این زمینه، مکانیزه نمودن محاسبه مصرف دوره خرابی کنتور در سامانه مشترکین، بروز رسانی معافیت مشترکین رایگان در مجموعه مقررات و سامانه مشترکین شرکت گاز، راه اندازی سامانه صدور صورتحساب در استان ها و همچنین ارائه تاییدیه مجدد لوله کشی گاز جهت مشترکینی که جریان گاز آن ها بیش از 6 ماه قطع بوده است را می توان از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه عنوان نمود.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما