پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت عید سعید فطر
 • 1397/3/25 جمعه پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت عید سعید فطر

  [اسئلک بحق هذا الیوم الذی جعلته للمسلمین عیدا و لمحمداً صلی الله علیه و آله ذخراً و شرفاً و کرامه و مزیدا] عید همه مسلمانان و مایه شرف اسلام و پیامبر اسلام و عزّت اسلام و ذخیره‌یی تمام نشدنی در طول تاریخ است.....


  بسم الله الرحمن الرحیم
   [اسئلک بحق هذا الیوم الذی جعلته للمسلمین عیدا و لمحمداً صلی الله علیه و آله ذخراً و شرفاً و کرامه و مزیدا] عید همه مسلمانان و مایه شرف اسلام و پیامبر اسلام و عزّت اسلام و ذخیره‌یی تمام نشدنی در طول تاریخ است.
  عید فطر روز پیروزی انسان موحد در نبرد با انواع هواهای نفسانی است. جشنی با شکوه برای مردان و زنان مؤمنی که توانسته اند بندگی خالصانه خود را در برابر قدرت مطلق و لایزال هستی به زیباترین و کاملترین شکل متجلی سازند. عید فطر نمادی جذاب و بهجت‌انگیز از بازگشت به فطرت الهی انسانیت است.
  عید فطر روز پاداش گرفتن و رؤیت رحمت الهی بعد از ماه رمضان است، بحمدالله ماه رمضان را که ماه صبر صلات بود، با عافیت گذراندید و خدای متعال، با دعا و ذکر و مناجات شما را به ادای فریضه روزه و توسل و خشوع در مقابل حضرت حق موفق کرد. امروز روزی است که انشاءالله خدای متعال پاداش شما را عنایت خواهد کرد.
  اینجانب ضمن تبریک این عید بزرگ و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران گرامی و خانواده های عزیزتان امیدوارم با حفظ و استمرار آثار سازنده اجتماعی، اخلاقی و معنوی این ماه مبارک در تمام طول سال شرایط مطلوب تری برای حرکت پرشتاب شرکت گاز استان یزد به اهداف آرمانی و توسعه ای فراهم شود.
  ومن الله التوفیق
  علی اکبر میدانشاهی
  مدیر عامل
   
بهره مندی 97 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی
 • 1397/3/22 سه‌شنبه بهره مندی 97 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: گازرسانی در مناطق مختلف استان با سرعت قابل قبولی در حال انجام می باشد به طوریکه در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و از میان 542 روستای واجد شرایط، گازرسانی به 393 روستا به اتمام رسیده که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری و 84 درصد جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند.
  وی در ادامه افزود: با پذیرش بیش از 370 هزار مشترک در بخش شهری و حدود 58 هزار مشترک در بخش روستایی، مجموعاً بیش از 428 هزار مشترک در استان یزد جذب شده و با نصب حدود 190 هزار علمک در بخش شهری و حدود 45 هزار علمک در بخش روستایی، مجموع علمک های نصب شده در استان حدود 235 هزار علمک می باشد.
  این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود، گازرسانی به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته را از اولویت های شرکت گاز استان یزد عنوان نمود و یادآور شد: برنامه گازرسانی به 77 روستای استان که در برگیرنده 49 هزار و 991 خانوار می باشد در دست اقدام بوده و امیدواریم به حول و قوه الهی و با اتکا به توان داخلی و بهره گیری از کالای داخلی در تأمین تجهیزات گازرسانی، شاهد رشد روز افزون مناطق روستایی به ویژه در بخش گلخانه و کشاورزی باشیم.
معرفی سفیران نظارت شرکت گاز استان یزد
 • 1397/3/22 سه‌شنبه معرفی سفیران نظارت شرکت گاز استان یزد

  طی احکام ابلاغی از طرف محمد هادی امجدی پور، رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، ابوالفضل دهقانی سانیج و علیرضا زارع محمد جانی به عنوان سفیران نظارت این شرکت معرفی شدند.....

  طی احکام ابلاغی از طرف محمد هادی امجدی پور، رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، ابوالفضل دهقانی سانیج و علیرضا زارع محمد جانی به عنوان سفیران نظارت این شرکت معرفی شدند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: انتخاب سفیران نظارت در واحدهای ستادی و شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران با پیشنهاد مدیریت مربوطه، میر عامل ذیربط و تأیید ناظر ارشد صورت می پذیرد که احکام آنها به مدت 3 سال صادر اعتبار خواهد داشت و سفیران پس از دریافت احکام خود سوگند نامه ای که بدین منظور تهیه شده را امضاء و نسبت به آن متعهد می گردند.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: رئیس امور بازرسی بعنوان ناظر ارشد، وظیفه تأیید صلاحیت، سازماندهی، هماهنگی، هدایت، آموزش، نظارت و اخذ گزارش عملکرد سفیران نظارت را در چارچوب دستورالعمل های مربوطه بر عهده داشته و سفیران نظارت موظفند گزارش ماهیانه عملکرد خود را به ایشان ارسال نموده و مدیران عامل موظفند به نحو مقتضی کارکنان تحت مدیریت خود را از مفاد قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد و تکالیف آنان در این باره آشنا نموده و اقدامات لازم را برای پیشگیری و شناسایی کشف جرائم بعمل آورند.
  وی با اشاره به برنامه ریزی واحد آموزش جهت برگزاری دوره های آموزشی به منظور آشنایی هرچه بیشتر سفیران با وظایف خود و شیوه های نظارتی، تصریح نمود: سفیران نظارت می توانند از طریق مشاهده، کسب اطلاع از شهود و مطلعین، مطالعه سوابق پرونده های موجود و تهیه مدارک از آنها، بررسی گزارش ها و شکوائیه های ارباب رجوع و عندالزوم مصاحبه با آنها و همچنین استعلام نظر مسئولان و کارکنان ذی ربط نسبت به کسب اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس بازرسی کل استان
 • 1397/3/12 شنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس بازرسی کل استان

  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین طالبی؛ رئیس بازرسی کل استان روز یکشنبه مورخ 6 خرداد ماه با یکدیگر دیدار نمودند.....


  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین طالبی؛ رئیس بازرسی کل استان روز یکشنبه مورخ 6 خرداد ماه با یکدیگر دیدار نمودند.
  در این دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت گاز ضمن تشکر از همکاری های سازمان بازرسی، خواستار ارتباط همکاران بازرسی با رویکرد آموزش و ارشاد کارکنان شرکت گاز شد و رئیس بازرسی کل استان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در ماه مبارک رمضان، ورود علی اکبر میدانشاهی را به عنوان مدیر عامل شرکت گاز به استان دارالعباده و دارالعلم یزد تبریک و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان و مجموعه تحت نظرشان نمود.
  حجت السلام والمسلمین طالبی در ادامه، از سازمان بازرسی به عنوان یک دستگاه نظارتی که وظیفه نظارت بر ارگان های دولتی و غیردولتی را در تمامی بخش ها و شئونات بر عهده دارد نام برد و یادآور شد: این سازمان همانند یک مشاور، امین و همکار در کنار سازمان های دیگر قرار دارد و هدف از نظارت های صورت گرفته، پیشگیری از وقوع تخلفات احتمالی و همچنین افزایش سرعت و دقت و راندمان کاری ادارات می باشد که بر این اساس ارگان ها می توانند به منظور رفع نگرانی و حل مشکلات خود به این سازمان مراجعه نمایند و کارشناسان مربوطه بلافاصله در جهت رفع موارد مطروحه اقدامات لازم را صورت خواهند داد.
  این مقام مسئول در بخش دیگر از صحبت های خود بر الکترونیکی شدن خدمات در راستای اهداف دولت الکترونیک تأکید و اضافه کرد: محیط سازمانی مطلوب در کنار برخورد مناسب و ظاهر شایسته می تواند تأثیر بسیار مثبتی از نظر روانی بر روی ارباب رجوع داشته و علاوه بر ایجاد ارتباط موثر بین طرفین و رفع و حل هر چه بهتر و دوستانه تر موارد، ارائه دهنده ی وجهه ای زیبا از سازمان باشد.
  در بخش دیگری از این نشست، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تشکر از حجت الاسلام والمسلمین طالبی بابت رهنمودهای ارزنده ایشان، اظهار امیدواری نمود با انتقال این مفاهیم بتوانیم در ارائه خدمات مناسب و جلب رضایت ارباب رجوع و همچنین شفافیت در روند کاری تمامی بخش های سیستم، بهتر از گذشته عمل نموده و یادآور شد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و به حول و قوه الهی، به زودی شاهد تغییرات اساسی در بخش خدمات رسانی به مراجعین و کلیه ذی نفعان شرکت گاز خواهیم بود.
  وی در پایان خواستار برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان و مدیران و همچنین آموزش سفیران نظارت این شرکت به عنوان ناظران درون دستگاهی با حضور کارشناسان سازمان بازرسی شد که رئیس بازرسی کل استان در این زمینه قول مساعد داده و مقرر شد هماهنگی های لازم در این رابطه صورت پذیرد. گفتنی است معاونت بهره برداری، ذیحساب، سرپرست امور مهندسی و اجرای طرح ها، رئیس امور قراردادها و رئیس روابط عمومی در این دیدار مدیرعامل را همراهی نمودند.
برگزاری اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/26 چهارشنبه برگزاری اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.....


  اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در آغاز جلسه و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، مدیر عامل و معاونت امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به شرکت کنندگان، مطالبی در خصوص مشکلات و موانع موجود جهت بهبود وضعیت وصول مطالبات، تسریع در انجام امور محوله درجلب رضایت مشترکین، تسریع در راه اندازی سامانه سامگ، حرکت از کمیت به کیفیت، هوشمندسازی بهره برداری و مکانیزه نمودن امکان وصول مطالبات از طریق دستگاهpos یا چاپگرهای تولید صورتحساب آنی در زمان قرائت توسط مأمورین کنتورخوان مطرح نمودند.
  در ادامه این جلسه که با حضور رؤسای هماهنگی فروش شرکت های گاز استان تهران، اصفهان، البرز، قم، مازندران، فارس و یزد برگزار گردید،کارگروهی تحت عنوان کمیته فرعی- تخصصی مشترکین گاز تشکیل و استان تهران به عنوان رئیس و استان یزد به عنوان دبیر کارگروه معین شدند و تغییرات کتابچه جدید مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که بر این اساس، تعدادی از بندها و تبصره های چالش برانگیز، طی صورتجلسه ای تنظیم و مقرر شد جهت تعیین تکلیف به شرکت ملی گاز ایران ارسال شود.
  واگذاری اشتراک غیر دائم، وصول مطالبات و پیشنهاد تدوین دستورالعمل مدون در این زمینه، مکانیزه نمودن محاسبه مصرف دوره خرابی کنتور در سامانه مشترکین، بروز رسانی معافیت مشترکین رایگان در مجموعه مقررات و سامانه مشترکین شرکت گاز، راه اندازی سامانه صدور صورتحساب در استان ها و همچنین ارائه تاییدیه مجدد لوله کشی گاز جهت مشترکینی که جریان گاز آن ها بیش از 6 ماه قطع بوده است را می توان از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه عنوان نمود.
کسب رتبه برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/23 يكشنبه کسب رتبه برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت گاز استان یزد

  شرکت گاز استان یزد در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به کسب مقام برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.....


  شرکت گاز استان یزد در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به کسب مقام برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.
  طی مراسمی که به همین منظور با حضور معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، استاندار یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد و همچنین تعدادی از مدیران و صاحبان صنایع استان برگزار شد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اهداء لوح سپاس به عنوان یکی از شرکت های حائز رتبه برتر مورد تقدیر قرار گرفت.
  در تقدیر نامه ای که به همین منظور از طرف محمود زمانی قمی، استاندار یزد اهداء گردیده، خطاب به مدیرعامل شرکت گاز استان یزد آمده است: نظر به همت و تلاش مدیریت و مجموعه تحت امر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان با هدف حمایت مؤثر از حقوق ارباب رجوع دریافت کننده خدمت از دستگاه متبوع و کسب رتبه برتر در فرآیند ارزیابی صورت گرفته، بر خود لازم می دانم از تلاش معموله در این عرصه، تقدیر و تشکر نمایم.
  در بخش دیگری از این تقدیر نامه آورده شده: امید است در سایه عمل به رهنمودهای مدبرانه رهبر معظم انقلاب در پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف استان موفق و مؤید باشید.
  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن عرض تبریک به مناسبت موفقیت بدست آمده، کسب این افتخار را حاصل مساعدت کلیه همکاران دانست و خاطر نشان کرد: کسب این رتبه، مسئولیت ما را در ارائه مطلوب خدمات بالاتر برده است لذا این شرکت با تلاشی دو چندان به مسیر خود ادامه داده و به دنبال کسب رتبه های برتر در سطح کشوری می باشد و امید آن می رود شاهد تأثیرات مثبت آن در راستای خدمتگزاری مطلوب که همواره به عنوان یکی از اصلی ترین جهت گیری های شرکت گاز استان یزد مطرح بوده است باشیم.
راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد
 • 1397/2/19 چهارشنبه راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه و با تأکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی گفت: تمامی مشترکین شهرستان یزد می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه گویا و مکانیزه 194 تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد امداد و تعمیرات این شرکت درکمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.
  وی از راه اندازی خطE1 شماره 194 و سیستم ضبط مکالمات، راه اندازی سیستم ثبت حوادث به صورت مکانیزه در اتاق کنترل امداد، نصب موقعیت یاب خودرو با قابلیت ارسال فرمان از اتاق امداد بر روی تعدادی از خودروها، ثبت ساعات مربوط به تماس مشترک، ارسال فرمان به خودرو امداد، دریافت پیام، رسیدن خودرو به محل و ثبت اقدامات انجام شده توسط نفرات امدادگر و همچنین تهیه گزارشات مختلف از تعداد تماس ها و خدمات صورت پذیرفته به عنوان مهمترین ویژگی های این سامانه هوشمند نام برد که موجب سرعت بخشیدن در خدمت رسانی و پاسخگویی سریع در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگذاران خود می شود.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد بیش از 427 هزار مشترک گاز طبیعی جذب شده که حدود 249 هزار مشترک که 59 درصد از کل مشترکین استان را تشکیل می دهند مربوط به شهرستان یزد می باشد و خدمات رسانی به آنها توسط اداره گاز ناحیه شهید باهنر و اداره گاز ناحیه آزادگان و همچنین تعدادی از دفاتر پیشخوان صورت می پذیرد.
برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/18 سه‌شنبه برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد

  همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم (عج) مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


  همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم (عج) مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار گردید. مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر، از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام به عنوان راهنمای بشریت نام برده و با اشاره به افزایش تعداد شرکت کنندگان نسبت به دوره های قبل، برگزاری این گونه برنامه ها را عاملی مؤثر در جهت ترویج و اشاعه فرهنگ آسمانی قرآن کریم و انس بیشتر همکاران و خانواده های آنان با کلام وحی عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد: شرکت کنندگان همواره در مسیر قرآن و ولایت گام برداشته و زندگی سعادتمندی داشته باشند. در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات و پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید توسط قاری نوجوان محمد پارسا دهقانی و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و ابلاغ پیام مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاد آبایی به ایراد سخنانی در رابطه با قرآن و ترویج آن در بین خانواده ها و فرزندان پرداخت و در انتهای مراسم افتتاحیه مسابقات آقای سید علی اکبر دهقانی؛ دبیر شورای فرهنگی شرکت گاز استان یزد، توضیحات تکمیلی در رابطه با نحوه برگزاری مسابقات و سایر موارد مرتبط ارائه کرد. مولودی خوانی به مناسبت ولادت حضرت مهدی موعود (عج)، اجرای گروه سرود عاشقان ولایت، تجلیل از خانواده شهید حاج حسن دانش و خانم ها فرشید فر و شجاعی که به عنوان نمایندگان شرکت گاز استان یزد در مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام برتر شدند، از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه بود و پس از آن مسابقات رسماً آغاز گردید. نوح معظمی در ادامه یادآور شد: این دوره از مسابقات با حضور850 نفر متسابق به همراه خانواده هایشان برگزارگردید که با داوری داوران مجرب استانی در رشته های حفظ، قرائت (تحقیق و ترتیل)، و مفاهیم قرآن کریم، نهج البلاغه وصحیفه سجادیه و قصه گویی و اذان در بخشهای برادران و خواهران و فرزندان دختر و پسر همراه بود که نفرات برتر این مسابقات به مرحله نهایی مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران راه خواهند یافت. وی برپایی غرفه پیشنهادات به منظور دریافت پیشنهادات مدعوین، برپایی غرفه کودک همراه با برگزاری مسابقه و اهداء جوایز را از مهمترین برنامه های صورت گرفته در حاشیه مسابقات نام برد.
طی مراسمی مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد
 • 1397/2/16 يكشنبه طی مراسمی مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد

  طی مراسمی که روز شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه 97 با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد.....


  طی مراسمی که روز شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه 97 با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد. در این مراسم که با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و همچنین رؤسا و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد، علی اکبر میدانشاهی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی و از خدمات چهار ساله منوچهر فلاح؛ مدیر سابق این شرکت تقدیر گردید. در جریان این مراسم منوچهر فلاح ضمن بیان گزارشی در خصوص عملکرد صورت گرفته در دوران تصدی خود، از تلاش و همکاری مخلصانه تمامی کارکنان شرکت گاز استان یزد و همچنین تعامل ارزنده سایر دستگاه های اجرایی استان تشکر نمود. در ادامه علی اکبر میدانشاهی؛ مدیر عامل جدید شرکت گاز استان در رابطه با برنامه‎‎ها و اولویت های کاری خود توضیحاتی ارائه و ضمن تأکید بر بهره گیری از سیستم های تعالی و استفاده از سیستم های مدیریتی نوین و همچنین رویکرد کیفی خدمات، در خصوص گازرسانی به مناطق فاقد گاز و همچنین گازرسانی به بخش صنعت توضیحاتی ارائه کرد. در ادامه زینی وند؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، از یزد به عنوان یکی از استان‎‎های توسعه یافته کشور اسم برد و با اشاره به سهم استان در اقتصاد و تولید کشور، این موفقیت‏‏ها را مرهون توسعه زیرساخت‎‎های استان دانست و یکی از دستگاه‎‎های موفق در تأمین این زیرساخت‎‎ها را شرکت گاز ذکر کرد و از تلاش های ارزنده منوچهر فلاح در این زمینه تقدیر و تشکر نمود. در بخش دیگری از این مراسم غلامرضا مشایخی؛ معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران جابه‎‎جایی مدیران در بدنه شرکت ملی گاز ایران را تنها در جهت رشد و شکوفایی بیشتر و در راستای شایسته سالاری ذکر کرد و موفقیت یک سازمان را به تعامل و نقش آفرینی تمام کارکنان وابسته دانست و اظهار کرد: رمز موفقیت افراد در جریان فعالیت‎‎هایشان با عشق کار کردن است که از همه چیز بالاتر بوده و نتایج آن علاوه بر دستگاه، به خود افراد نیز برمی‎‎گردد.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبز دشت در استان یزد
 • 1397/2/4 سه‌شنبه بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبز دشت در استان یزد

  پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد با صرف اعتباری معادل 41 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.....


  پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد با صرف اعتباری معادل 41 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز دوشنبه مورخ 3 اردیبهشت 97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان بافق برگزار شد، پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبزدشت مورد بهره برداری قرار گرفت. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای بیش از 62 کیلومتر شبکه توزیع، 64 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه GPS حفاظت کاتدیک و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب صورت پذیرفت. منوچهر فلاح در ادامه یادآور شد: در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی، 393 روستا گازدار شده و عملیات گازرسانی به 65 روستای دیگر در دست اجرا می باشد که این موجب بهره مندی 100 درصد جمعیت شهری، 84 درصد جمعیت روستایی و 97 درصد جمعیت کل استان از این نعمت خدادادی شده است.
تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم حمایت از کالای ایرانی
 • 1397/1/22 چهارشنبه تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم حمایت از کالای ایرانی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جمع اعضاء شواری فرهنگی این شرکت بر لزوم حمایت از کالای ایرانی تأکید نمود.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جمع اعضاء شواری فرهنگی این شرکت بر لزوم حمایت از کالای ایرانی تأکید نمود. منوچهر فلاح در این جلسه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در زمینه نامگذاری سال 1397 با عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، همراهی و پشتیبانی همه جانبه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی را در نهادینه سازی این فرهنگ در سطح جامعه بسیار اثربخش دانست و یادآور شد: این امر موجب گسترش زمینه اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در کشور و مهمتر از همه اتکا به تولیدات داخلی با کاهش وابستگی به تولیدات خارجی خواهد شد. وی در ادامه افزود: حمایت از مصرف کالای ایرانی نیازمند فرهنگ سازی و اعتماد سازی هدفمند در سطح اقشار مختلف جامعه می باشد لذا خواستار تلاش جدی و موثر تمامی مدیران و کارکنان شرکت در این زمینه شد و از تمامی دست اندرکاران شرکت خواست با در نظر گرفتن کلیه مقررات ناظر بر ممنوعیت کالاهای خارجی، نسبت به خرید ملزومات مورد نیاز اعم از قطعات و همچنین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری اقدام نمایند.
پذیرش بیش از 25 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد طی سال گذشته
 • 1397/1/8 چهارشنبه پذیرش بیش از 25 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد طی سال گذشته

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 25 هزار مشترک و نصب 13 هزار انشعاب گاز طبیعی در استان طی سال 96 خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 25 هزار مشترک و نصب 13 هزار انشعاب گاز طبیعی در استان طی سال 96 خبر داد. منوچهر فلاح با اعلام این خبر افزود: با جذب 25 هزار و 180 مشترک و نصب 13 هزار و 268 انشعاب گاز طبیعی طی سال 96، مجموعاً در استان یزد حدود 425 هزار مشترک جذب و 233 هزار انشعاب گاز نصب گردیده است که این امر موجب بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی شده است. وی با اشاره به 694 کیلومتر شبکه گذاری صورت پذیرفته در سال گذشته خاطر نشان کرد: با احداث 8 هزار و 662 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و فولادی، در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 369 روستا از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی، 84 درصد جمعیت روستایی از این نعمت خدادادی بهره مند شده و عملیات گازرسانی به 57 روستای دیگر در دست اجرا می باشد. این مقام مسئول با اشاره به تعدد صنایع فعالی که استان یزد را به یکی از مهم ترین قطب های صنعتی کشور مبدل نموده است تصریح نمود: در سال گذشته گازرسانی به 258 واحد صنعتی شامل 67 واحد صنعتی عمده و 191 واحد صنعتی جزء صورت پذیرفته که بر این اساس تعداد واحدهای صنعتی متصل به گاز طبیعی در استان به 6 هزار و 512 واحد رسیده و همچنین 2 هزار و 836 گلخانه و 277 کوره آجرپزی نیز گازدار شده است که این امر نشانه سودآوری شرکت گاز استان یزد در بحث جایگزینی گاز به عنوان یک سوخت پاک و ارزان می باشد. این مقام مسئول در پایان یادآور شد: تاکنون 38 ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 221 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) در سطح استان احداث گردیده و همچنین 48 جایگاه CNG به مرحله بهره برداری رسیده که این تعداد جایگاه در مقایسه با تعداد خودروهای گازسوز استان، آمار قابل توجهی به شمار می آید.
کسب تقدیرنامه دو ستاره تعالی توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1396/12/16 چهارشنبه در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران حاصل شد؛ کسب تقدیرنامه دو ستاره تعالی توسط شرکت گاز استان یزد

  شرکت گاز استان یزد در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب تقدیرنامه دو ستاره تعالی شد.....


  شرکت گاز استان یزد در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب تقدیرنامه دو ستاره تعالی شد. در مراسمی که با حضور حمیدرضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، مدیران ارشد ستادی، شرکت های تابعه و مناطق عملیات انتقال گاز ایران در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد؛ با اهدای لوح سپاس و جوایزی ارزنده، از برترین‌های جشنواره سرآمدی بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران و نیز برترین‌های حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) تقدیر به‌عمل آمد. بر اساس این گزارش شرکت گاز استان یزد در بخش جشنواره سرآمدی، موفق به دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی و همچنین در بخش برترین‌های HSE و بر اساس ارزیابی های به عمل آمده توسط سازمان حفاظت محیط زیست موفق به اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 96 گردید. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد؛ کسب موفقیت های بدست آمده را حاصل مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان شرکت دانست و خاطر نشان کرد: این شرکت با تلاشی دو چندان به مسیر خود ادامه داده و امید آن می رود در سال های پیش رو علاوه بر دست یابی به جایگاه بالاتر، شاهد تأثیرات مثبت آن در راستای خدمتگزاری مطلوب که همواره به عنوان یکی از اصلی ترین جهت گیری های شرکت گاز استان یزد مطرح بوده است باشیم.
کسب لوح تقدیر و تندیس سیمین خدمات سبز کشور در سال 95 توسط شرکت گاز استان یزد در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز
 • 1396/12/2 چهارشنبه کسب لوح تقدیر و تندیس سیمین خدمات سبز کشور در سال 95 توسط شرکت گاز استان یزد در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز

  شرکت گاز استان یزد در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس سیمین خدمات سبز کشور در سال 95 شد.....


  شرکت گاز استان یزد در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس سیمین خدمات سبز کشور در سال 95 شد. این همایش در روز دوشنبه مورخ 30 بهمن ماه 96 با حضور آقایان محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، در محل سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار گردید. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر افزود: همه ساله سازمان حفاظت محیط زیست با اهداف ایجاد نگرش زیست محیطی در بین واحدهای صنعتی و خدماتی، ایجاد رقابت جدی و سازنده میان واحدهای خدماتی و صنعتی در زمینه محیط زیست، ایجاد فضایی برای تبادل تجربیات و دستاوردهای زیست محیطی واحدها با یکدیگر و تشویق و قدردانی از مدیران واحدهای خدماتی و صنعتی در راستای کاهش و جلوگیری از صدمات زیست محیطی طی فراخوانی اقدام به انتخاب واحدهای خدماتی و صنعتی سبز نموده و با اهدای الواح و تندیس ها در حضور مقامات ارشد کشوری از آنها تقدیر به عمل می آورد. ارزیابی فوق توسط سازمان حفاظت محیط زیست بر اساس شاخص های مدیریت و کنترل آلاینده ها، دفع و دفن اصولی و بهداشتی زباله، مدیریت بازیافت مواد زائد، ایجاد و توسعه فضای سبز، مصرف بهینه حامل های انرژی، ایجاد نوآوری های زیست محیطی، ارتقای سطح دانش و فرهنگ زیست محیطی مدیران و کارکنان و ... صورت پذیرفته است. منوچهر فلاح یادآور شد: تعداد واحدهای متقاضی جهت رقابت در این همایش، 222 واحد صنعتی و 90 واحد خدماتی و در مجموع 312 واحد بوده است که از این تعداد 71 واحد صنعتی و 26 واحد خدماتی موفق به دریافت لوح و تندیس همایش شده اند. به بیان دیگر در جشنواره حاضر 97 واحد از بین 312 واحد داوطلب به مرحله نهایی رسیده و افتخار کسب عنوان واحد سبز صنعتی و یا خدماتی را حائز شدند. از این میان شرکت گاز استان یزد با کسب امتیازات لازم جزء 7 شرکت برتر گاز استانی که موفق به تندیس سیمین خدمات سبز کشور شده اند، قرار گرفت. گفتنی است شرکت گاز استان یزد به عنوان تنها شرکت استان، مفتخر به دریافت تندیس سیمین و لوح تقدیر خدمات سبز در سال 95 گردید.
راه اندازی سامانه مانیتورینگ ایستگاه های تقلیل فشار شرکت گاز استان یزد
 • 1396/11/24 سه‌شنبه راه اندازی سامانه مانیتورینگ ایستگاه های تقلیل فشار شرکت گاز استان یزد

  سامانه مانیتورینگ ایستگاه های تقلیل فشار شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرکل ستاد بحران استان راه اندازی شد.....


  سامانه مانیتورینگ ایستگاه های تقلیل فشار شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرکل ستاد بحران استان راه اندازی شد. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت پذیرفته، پروژه مذکور طی دو فاز اجرا خواهد گردید که فاز اول آن با مانیتورینگ تعداد 86 عدد ایستگاه شامل 40 نقطه برداشت اعم از ایستگاه های تقلیل فشار شهری و ایستگاه های صنایع فوق عمده و همچنین کلیه جایگاه های سوخت استان با هزینه ای معادل 54 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت. منوچهر فلاح در ادامه تصریح نمود: فاز دوم این پروژه در برگیرنده کلیه ایستگاه های بالای یک هزار متر مکعب بر ساعت می باشد که بر این اساس 117 ایستگاه صنعتی استان را پوشش خواهد داد.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای سورک و هفتهر در استان یزد
 • 1396/11/22 يكشنبه همزمان با ایام ا... 22 بهمن صورت پذیرفت؛ بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای سورک و هفتهر در استان یزد

  پروژه گازرسانی به روستاهای سورک و هفتهر در شهرستان میبد استان یزد با صرف اعتباری معادل 36 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.....


  پروژه گازرسانی به روستاهای سورک و هفتهر در شهرستان میبد استان یزد با صرف اعتباری معادل 36 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز یکشنبه مورخ 22 بهمن 96 با حضور امام جمعه قم، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان میبد برگزار شد، پروژه گازرسانی به روستاهای سورک و هفتهر مورد بهره برداری قرار گرفت. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 44 کیلومتر شبکه توزیع، 13 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 150 عدد انشعاب صورت پذیرفت که در طول مسیر نیز موجب بهره مندی مراکز تولید دام و طیور از این نعمت خدادادی شده که این امر خود موجب ا ایجاد اشتغال و رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این منطقه خواهد شد. وی در ادامه بهره برداری از پروژه گازرسانی به 27 روستای استان در شهرستان های میبد، اردکان، بافق و تفت، بهره برداری از پروژه گازرسانی به 14 واحد صنعتی و راه اندازی سیستم مانیتورینگ ایستگاه های گاز استان را مجموعاً با اعتباری بالغ بر 413 میلیارد ریال از جمله برنامه های شرکت گاز استان یزد در ایام ا... دهه فجر عنوان نمود.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای حسن آباد انارکی و چاه افضل در استان یزد
 • 1396/11/21 شنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت؛ بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای حسن آباد انارکی و چاه افضل در استان یزد

  پروژه گازرسانی به روستاهای حسن آباد انارکی و چاه افضل در شهرستان اردکان استان یزد با صرف اعتباری معادل 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.....


  پروژه گازرسانی به روستاهای حسن آباد انارکی و چاه افضل در شهرستان اردکان استان یزد با صرف اعتباری معادل 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز شنبه مورخ 21 بهمن 96 با حضور نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و همچنین فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان اردکان برگزار شد، پروژه گازرسانی به روستاهای حسن آباد انارکی و چاه افضل به بهره برداری رسید. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این رابطه گفت: پروژه مذکور با اجرای 9 کیلومتر شبکه توزیع، 9 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 100 عدد انشعاب به انجام رسیده و در ادامه تصریح نمود: با گازرسانی به 21 شهر و 362 روستای استان، در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری، 84 درصد جمعیت روستایی و مجموعاً 96 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به مجموعه روستاهای منطقه سانیج شهرستان تفت در استان یزد
 • 1396/11/20 جمعه در نهمین روز از ایام ا.. دهه فجر صورت پذیرفت؛ بهره برداری از پروژه گازرسانی به مجموعه روستاهای منطقه سانیج شهرستان تفت در استان یزد

  پروژه گازرسانی به مجموعه روستاهای منطقه سانیج شهرستان تفت در استان یزد با صرف اعتباری معادل 145 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.....


  پروژه گازرسانی به مجموعه روستاهای منطقه سانیج شهرستان تفت در استان یزد با صرف اعتباری معادل 145 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز جمعه مورخ 20 بهمن 96 با حضور استاندار یزد ، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، نماینده مردم شریف شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد، پروژه گازرسانی به 18 روستاهای منطقه سانیج مورد بهره برداری قرار گرفت. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 113 کیلومتر شبکه توزیع، 12 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار CGS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 3 هزار عدد انشعاب صورت پذیرفت که امید است با ورود گاز به عنوان محور توسعه و رفاه، شاهد ایجاد اشتغال جوانان و رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این منطقه باشیم. وی در ادامه بهره برداری از پروژه گازرسانی به 27 روستا در شهرستان های میبد، اردکان، بافق و تفت، بهره برداری از پروژه گازرسانی به 14 واحد صنعتی و راه اندازی سیستم مانیتورینگ ایستگاه های گاز استان را مجموعاً با اعتباری بالغ بر 413 میلیارد ریال از جمله برنامه های شرکت گاز استان یزد در ایام ا... دهه فجر عناون نمود و یادآور شد: در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی، 362 روستا از این نعمت خدادادی بهره مند گردیده و عملیات گازرسانی به 61 روستای دیگر در دست اجرا می باشد.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی و 5 روستای شهرستان بافق در استان یزد
 • 1396/11/18 چهارشنبه بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی و 5 روستای شهرستان بافق در استان یزد

  پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی و 5 روستای شهرستان بافق در استان یزد با صرف اعتباری معادل 37 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.....


  پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی و 5 روستای شهرستان بافق در استان یزد با صرف اعتباری معادل 37 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 18 بهمن 96 با حضور استاندار یزد، مدیر عامل و تنی چند از مدیران شرکت گاز استان یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان در محل روستای فاضلیه برگزار شد، پروژه گازرسانی به 5 روستاهای شهرستان بافق شامل روستاهای صدرآباد، حاجی آباد، فاضلیه، رضاییه و عباس آباد مورد بهره برداری قرار گرفت. در این مراسم، مدیر عامل شرکت گازاستان یزد ضمن تشکر از مسئولین شهرستان و مردم منطقه به پاس همکاری در راستای تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی این پروژه گفت: پروژه گازرسانی به 5 روستای شهرستان بافق با اعتباری معادل 30 میلیارد ریال و اجرای 34 کیلومتر شبکه توزیع، 27 متر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار CGS - TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 500 عدد انشعاب صورت پذیرفت و همزمان با آن، پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی شهرستان بافق نیز با صرف اعتباری معادل 7 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. وی در ادامه یادآور شد: با گازرسانی به 362 روستا از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی استان، 80 درصد جمعیت روستایی از این نعمت خدادادی بهره مند شده و عملیات گازرسانی به 61 روستای دیگر در دست اجرا می باشد که بر این اساس 3 هزار و 700 خانوار روستایی دیگر تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.
برگزاری تور فناوری متخصصان شرکت ملی گاز ایران در استان یزد
 • 1396/11/16 دوشنبه برگزاری تور فناوری متخصصان شرکت ملی گاز ایران در استان یزد

  تور فناوری متخصصان شرکت ملی گاز ایران با مشارکت شرکت گاز استان یزد به مدت 2 روز در محل پارک علم و فناوری یزد برگزار گردید.....


  تور فناوری متخصصان شرکت ملی گاز ایران با مشارکت شرکت گاز استان یزد به مدت 2 روز در محل پارک علم و فناوری یزد برگزار گردید. آیین افتتاحیه این تور با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز و پس از سخنرانی دکتر پورسراجیان؛ رئیس پارک علم و فناوری یزد و حجت ا... عابدی؛ رئیس امور تخصصی و بازرگانی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی سخنانی با اشاره به رویکرد تجاری سازی در شرکت ملی گاز افزود: رویکرد مذکور به بحث تجاری سازی ایده ها، نوآوری ها و فناوری ها پرداخته و به همین منظور به دنبال برداشتن گام های بلندتر در راستای ترکیب ایده و کسب و کار می باشد و در ادامه یادآور شد: این گونه تورها حلقه ای است بین صنعت و شرکت های دانش های بنیان با هدف فعالیت در زمینه تولید داخلی و خروج از وابستگی به صنایع خارجی که مدیریت آن را بخش پژوهش و فناوری بر عهده گرفته است. رئیس پژوهش شرکت گاز استان یزد نیز موفقیت پژوهش را منوط به تبدیل ایده ها و نوآوری های خلاقانه گروه های دانشی به محصول و نهایتاً ارائه به بازار دانست که می تواند با بهره گیری از آنها در حوزه های مختلف تبدیل به ثروت شود که این امر خود از شاخه های دورن زایی یک اقتصاد و از پایه های اقتصاد مقاومتی می باشد لذا وزارت نفت با درک صحیح از این موضوع، گام نخست را در این مسیر برداشته و نسبت به ایجاد فرآیند تجاری سازی و پیاده سازی آن در سطح شرکت های تابعه اقدام نموده و شرکت ملی گاز ایران نیز اولین شرکتی است که در این مسیر گام های اجرایی برداشته است. محمدرضا نوری زارچ در ادامه تصریح نمود: ارتباط مستمر و تنگاتنگ شرکت گاز استان یزد و پارک علم و فناوری سبب ایجاد رابطه عمیقی بین شرکت ملی گاز و پارک و علم و فناوری اقبال گردیده که این ارتباط زمینه ساز برگزاری تور فناوری متخصصان شرکت ملی گاز ایران در استان یزد شده و اهمیت و اطمینان به اثر بخشی این فرآیند، شرکت های فناور دانش بنیان استان را به حضور گسترده در این تور ترغیب و موجب کسب رضایت آنان شده است. گفتنی است مراسم با سخنرانی دکتر فقیه خراسانی؛ رئیس فن بازار منطقه ای یزد و همچنین دکتر زینی وند؛ سرپرست معاونت توسعه و هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد ادامه و مقرر شد برنامه تور با برگزاری جلسات متخصصان صنعت گاز با شرکت های دانش بنیان، ارائه پنل تخصصی با حضور شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری و در نهایت ارائه گزارش جلسات و اقدامات صورت پذیرفته ادامه یابد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما