اخبار عمومی
قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1397/11/30 سه‌شنبه قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس تشکر و قدردانی نمود...


  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس تشکر و قدردانی نمود.
  محسن صادقیان در این تقدیر نامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آورده است: تلاش برای آمادگی هر چه بیشتر به منظور کاهش خسارات وارده در اثر وقوع مخاطرات طبیعی، اقدامی ارزشمند و خداپسندانه است که اجر و پاداش آن را تنها خداوند متعال قادر به جبران است.
  در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده: بدین وسیله از تلاش های جنابعالی در برگزاری باشکوه بیستمین مانور سراسری زلزله و امینی در مدارس با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» و همچنین از حسن تعهد و مسئولیت پذیری شما و همکاری تان در راستای ارتقاء سطح آموزش و آمادگی جامعه انسانی بالاخص دانش آموزان استان، تقدیر و تشکر می نمایم. امید است با ایمان به اراده خداوند متعال در جهت کسب رضایت حضرت دوست و در راه خدمت رسانی به عموم مردم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) موید و منصور باشید.
تامین 75 درصد سبد انرژی استان یزد از طریق گاز طبیعی
 • 1397/11/28 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: تامین 75 درصد سبد انرژی استان یزد از طریق گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش گاز طبیعی در توسعه و پیشرفت کشور، از تامین 75 درصدی انرژی استان بوسیله این سوخت پاک و ارزان خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش گاز طبیعی در توسعه و پیشرفت کشور، از تامین 75 درصدی انرژی استان بوسیله این سوخت پاک و ارزان خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با حضور در برنامه رودروی صدای مرکز یزد ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، به منظور آگهی بخشیدن به عموم هم استانی های عزیز از نحوه پیشرفت پروژه ها و عملکرد اجرایی شرکت گاز استان، گزارشی از پروژه های شرکت در دهه مبارک فجر و روند فزاینده عملیات گازرسانی و خدمات گسترده گاز استان به سمع و نظر مردم شهید پرور یزد رساند.
  وی با ارائه آمار مقایسه ای گازرسانی بویژه در بخش روستایی استان اظهار داشت: با توجه ویژه و عنایات دولت تدبیر و امید در امر گازرسانی به روستاهای واجد الشرایط، این مهم با رشد فزاینده ای در استان یزد مواجه شده به طوریکه در کنار گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، هم اکنون عدد روستا های گازدار شده در استان یزد به 485 روستا رسیده و عملیات گازرسانی به 88 روستای دیگر در دست اقدام می باشد.
  این مقام مسئول در ادامه، موضوع گازرسانی به صنایع استان را از جمله برنامه های مهم این شرکت در راستای حمایت از صنایع و تولید کالای داخلی برشمرد و اضافه نمود: علاوه بر ایجاد ارزش افزوده مناسب برای استان به واسطه گازرسانی به صنایع، توسعه گازرسانی به عنوان یک سوخت سبز، کنترل و کاهش آلاینده‌ها، استفاده از نیروهای بومی در انجام پروژه ها، افزایش رونق اقتصادی و همچنین افزایش آسایش و رفاه هموطنان را به دنبال داشته که این موارد را می توان به عنوان بخشی از رسالت شرکت گاز استان یزد در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی برشمرد.
  در بخش پایانی این برنامه، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده توسط شنوندگان، راهنمایی مبسوطی در زمینه مسائل گاز شهری به شهروندان ارائه نمود و یادآور شد: متأسفانه هر ساله شاهد اتفاقات ناگواری به دلیل استفاده ناصحیح و نا ایمن از گاز طبیعی و لوازم گازسوز در سطح استان هستیم که می بایست از طریق فرهنگ سازی و تبلیغات گسترده و همکاری مردم و همچنین با کمک مسئولین به ویژه سازمان صدا و سیما و ائمه محترم جماعات آن را کاهش دهیم که خوشبختانه در حال حاضر اقدامات مناسبی در حال انجام است که که بایستی توسعه یابد.
حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن
 • 1397/11/23 سه‌شنبه حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن

  کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم دارالعباده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند....


  کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم دارالعباده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی غرور آفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جمعی گسترده ای از کارکنان این شرکت با حضور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، عزم و اراده و دلبستگی خود را به انقلاب و رهبری نشان داده و بار دیگر با آرمانهای والای امام راحل عظیم الشأن(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید بیعت نمودند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در همین رابطه گفت: انقلاب ما یک انقلاب ارزشی با تکیه بر مکتب حیات بخش اسلامی است که با پشتوانه خیل عظیم امت اسلامی به ثمر نشست و امروز نیز همچنان با قدرت و قوت هر چه بیشتر در سایه توکل به ذات اقدس الهی و اندیشه های ناب بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت ا... خامنه ای در مبارزه با استکبار جهانی پیروزمندانه به پیش می رود.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه حضور مسئولین را در این گونه برنامه ها نشان دهنده پیوند نزدیک و ناگسستنی بین مسئولین و مردم و بیانگر همدلی و همراهی ملت ایران در اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: حضور خودجوش و پرشور آحاد مختلف جامعه اعم از پیر و جوان و زن و مرد یادآور روزهای انقلاب و نشان دهنده علاقه مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد که یک بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن این پیام را به گوش جهانیان رساندند.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد
 • 1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد...


  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد.
  در ادامه فعالیتهای شرکت گاز استان یزد،آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستا شهرستان بهاباد شامل آسفیج، فاز دوم بنستان، بشکان، اریج، ده جمال و ... نیز با حضور استانداریزد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و چند تن از مسئولین استان و شهرستان بهاباد آغاز گردید.
  علی اکبر میدانشاهی در تشریح پروژه گازرسانی به دهستان آسفیج و فاز دوم بنستان گفت: پروژه مذکور با اعتباری معادل 200 میلیارد ریال و اجرای 130 کیلومتر شبکه توزیع، 24 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و نصب 1600 انشعاب خانگی و تجاری برنامه ریزی شده است.
  استاندار یزد در این مراسم با بیان اینکه امروز 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن میگیریم که بیش از هرزمان دیگری نیازمند مشارکت و حضور مردم در صحنه های مختلف هستیم افزود:علیرغم وجود برخی مشکلات و موانع و نیز تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، شرکت گاز استان یزد توانسته اقدامات شایانی را در جهت توسعه گازرسانی برای مردم، این ولی نعمتان واقعی انقلاب انجام دهد.
  دکتر طالبی در ادامه اظهار امیدواری کرد:با همین روحیه تلاش و همدلی شاهد افتتاح و بهره برداری از سایر طرح های بزرگ شهرستان باشیم.
  گفتنی است در شهرستان بهاباد با اجرای 123 کیلومتر شبکه و بیش از 2000 انشعاب، موجبات بهره مندی نزدیک به 2500 مشترک فراهیم گردیده است.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد
 • 1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد....


  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان، کلنگ پروژه گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق شامل کوشک، دارستان، ده میرزا احمد، بوی آباد، پرک،سنجدک، زارکوئیه و ... با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، بخشدار، و تنی چند از مسئولین بافق زده شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: اجرای 89 کیلومتر شبکه توزیع، 20 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب 800 عدد انشعاب خانگی و تجاری، نصب یک ایستگاه (CGS) با ظرفیت ده هزار متر مکعب بر ساعت، یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 2500 متر مکعب بر ساعت با اعتباری معادل 120 میلیارد ریال از مشخصات پروژه مزبور می باشد.
  استاندار یزد نیز در این مراسم ضمن تشکر از فعالیتهای چشمگیر شرکت استان یزد در توسعه شبکه های گازرسانی استان افزود:با مشارکت و همراهی اهالی روستا و مدیران شهرستان ،قطعا اقدامات خوبی در راستای توسعه هرچه بیشتر این منطقه صورت خواهد گرفت
  دکترطالبی با بیان اینکه پروژه های شرکت گاز با سرعت و البته با دقت زیادی اجرایی می شود اظهار داشت:امیدواریم با برنامه ریزی منسجم شاهد بهره برداری این پروژه تا قبل از زمستان سال آینده باشیم.
  گفتنی است تا کنون با اجرای 374 کیلومتر شبکه و 10055 انشعاب در شهرستان بافق،بیش از 16000 مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
آغاز بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق
 • 1397/11/21 يكشنبه آغاز بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق

  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق با اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز گردید...


  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق با اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز گردید.
  طی مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان،فرماندار بافق و تعدادی از مسئولین شهرستان بافق به منظور خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان شهرستان بافق و همچنین تکریم کارکنان و ارباب رجوع، بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد ناحیه بافق در زمینی به مساحت 2200 متر مربع، در دو طبقه و با زیربنای 700 مترمربع با صرف هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال آغاز گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: شرکت گاز استان یزد به عنوان طلایه دار تامین انرژی پاک در استان، خدمات شایانی را در زمینه توسعه گازرسانی در تمام شهرستانها انجام داده که بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان خاتم و 9 روستای دهستان دهشیر و نصرآباد شهرستان تفت از اهم پروژه های این شرکت در این دهه مبارک می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه یادآور شد: با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان یزد و نیز پیگیری های صورت گرفته در چهلمین بهار انقلاب ،آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از 97 پروژه با اعتبار 700 میلیارد ریال رقم خواهد خورد.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد
 • 1397/11/17 چهارشنبه در ششمین روز از ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد

  همزمان با ششمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد با صرف اعتباری معادل 45 میلیارد ریال به بهره برداری رسید....


  همزمان با ششمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد با صرف اعتباری معادل 45 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  طی مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 17/11/97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاندار یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، پروژه گازرسانی به 9 روستای دهستان دهشیر و نصرآباد مورد بهره برداری قرار گرفت که بر این اساس روستاهای هوش، گلویک علیا، عبدا...، اشکفت، گلیچه، شواز، شواز کهنه، بندازون و شمس آباد به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 40 کیلومتر شبکه توزیع، 7 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 300 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفته است.
  علی اکبر میدانشاهی در رابطه با وضعیت گازرسانی در شهرستان تفت افزود: تاکنون در این شهرستان 8 عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 58 عدد ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نصب شده و با اجرای حدود یک هزار و 300 کیلومتر شبکه، بیش از 19هزار علمک نصب شده که بر این اساس هر دو شهر تفت و نیر و همچنین و 273 روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
برگزاری نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت های گاز استان یزد و کرمان
 • 1397/11/17 چهارشنبه برگزاری نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت های گاز استان یزد و کرمان

  نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد و کرمان با حضور مسئول تیم های اطلاعات مدیریت امور مجامع شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز استان یزد برگزار شد....


  نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد و کرمان با حضور مسئول تیم های اطلاعات مدیریت امور مجامع شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز استان یزد برگزار شد.
  طناز کافی، دبیر هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد هدف از برگزاری این نشست یک روزه را راه اندازی سامانه امور مجامع و آشنایی دبیران هیأت مدیره شرکت های فوق الذکر با شیوه های کارکرد آن عنوان نمود و یادآور شد: جمع بندی، دریافت، خروجی، پایش و طبقه بندی موضوعات مطروحه در جلسات هیأت مدیره با فرمت های مختلف از تمامی گزارشات، از جمله فواید مهم سامانه امور مجامع می باشد.
  وی در ادامه با بیان این موضوع که کارکرد سامانه امور مجامع به صورت اشتراک گذاری اطلاعات نمی باشد افزود: در این سامانه مصوبات هر شرکت گاز استانی به صورت انحصاری بوده و عامل به اهداف کمی تبدیل می گردد که تمامی این مصوبات به صورت اسناد بالا دستی برای پایش هر چه بهتر اعضاء و جلسات هیأت مدیره تبدیل خواهد شد و در فاز شناخت از شرکت متبوع موفقیت های مثبتی به وجود خواهد آمد که تمامی این مباحث، موجب ایجاد نظم و رتبه بندی سطح شرکت های تابعه می گردد.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد
 • 1397/11/16 سه‌شنبه در چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد

  همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 55 میلیارد ریال به بهره برداری رسید...


  همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 55 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  طی مراسمی که روز دوشنبه مورخ 15/11/97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاندار یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان خاتم برگزار شد، پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم شامل توتک، چنارناز، کرخنگان، مزرعه برزگر، چاه درویس آزادی و چاه کلنگ مورد بهره برداری قرار گرفت که بر این اساس پوشش گاز طبیعی در شهرستان خاتم به 100 درصد رسید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 68 کیلومتر شبکه توزیع، 15 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفته است.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه و با توجه به پوشش 100 درصدی گاز طبیعی در شهرستان خاتم یادآور شد: جهت دست یابی به این مهم تاکنون در این شهرستان 5 عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 15 عدد ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نصب شده و همچنین 522 کیلومتر شبکه اجرا گردیده که 209 کیلومتر آن شبکه شهری و 313 کیلومتر نیز سهم روستاهای شهرستان می باشد که با اجرای این میزان شبکه گذاری، هر دو شهر هرات و مروست و 44 روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده اند.
حضور بسیج در عرصه های مختلف با تکیه بر تفکر بسیجی، عاملی در جهت پیشرفت کشور
 • 1397/11/16 سه‌شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جلسه شورای پایگاه بسیج شرکت: حضور بسیج در عرصه های مختلف با تکیه بر تفکر بسیجی، عاملی در جهت پیشرفت کشور

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد تفکر بسیجی را فرهنگی غنی دانست که توانسته در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی حضور پر رنگ داشته و عاملی جهت پیشرفت کشور باشد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد تفکر بسیجی را فرهنگی غنی دانست که توانسته در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی حضور پر رنگ داشته و عاملی جهت پیشرفت کشور باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در جلسه شورای پایگاه بسیج شرکت، با تبریک به مناسبت ایام ا... دهه فجر، ضمن تعریف نهاد بسیج، از مردمی بودن، حرکت در مسیر اسلام ناب محمدی(ص)، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن، حرکت در مسیر ولایت و ایمان و اعتقاد راسخ به عنوان مهمترین ویژگی های بسیج نام برد و یادآور شد: حضور اقشار مختلف مردم با اعتقاد به اسلام ناب محمدی و با حرکت در مسیر ولایت در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده وجود این ویژگی ها در بین بسیجیان بوده که می بایست تقویت شده و به نسل های بعدی نیز منتقل شود.
  وی در ادامه تفکر بسیجی را تفکری ارزش محور دانست که با حضور پر رنگ در تمامی مقاطع و عرصه ها موجب پیشرفت میهن عزیزمان شده و همواره با حضور در کنار مردم و دولت خدمتگذار موجب سازندگی و آبادانی کشور گردیده است.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد وظایف پایگاه های بسیج را برگرفته از فرهنگ ایثار و شهادت دانست و یادآور شد: در پایگاه بسیج ادارات تلاش می شود با این روحیه خاص، خدمت رسانی به کارکنان و مردم صورت پذیرفته و با اشاره به حضور بسیج به عنوان یک عنصر فرهنگی موثر در ادارات بر حضور حداکثری کارکنان در این نهاد مردمی تاکید و امیدواری نمود: انشاء ا... با همدلی مسئولان شاهد حضور فعال بسیجیان در برنامه های شرکت باشیم و بتوانیم با تلاش این نیروهای خدوم بیش از پیش شاهد پیشرفت شرکت و در نهایت کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت ایام ا... دهه فجر
 • 1397/11/13 شنبه پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت ایام ا... دهه فجر

  علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با صدور پیامی فرارسیدن ایام ا... دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت...


  علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با صدور پیامی فرارسیدن ایام ا... دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
  متن پیام به این شرح می باشد: ایام ا... دهه مبارک فجر، سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و یادآور وحدت و همبستگی ملت بزرگ ایران در مقابل ظلم و طاغوت دوران است که با تبعیت از ولی امر زمان خویش با شجاعت و رشادت در مسیر استقرار حکومت حق و جاری ساختن احکام اصیل و نورانی اسلام ناب محمدی(ص) تا پای جان ایستادند و عظیم ترین انقلاب قرن را در دنیا به ثبت رساندند.
  دهه مبارک فجر، نقطه عطف و آغاز ظهور جلوه الهی در ضمیر پاک انسان هاست؛ دهه ای که نمود حماسه شهیدان بی شمار و خون های پرجوش محسوب می گردد، ایامی که نویدبخش فتح و غلبه نهایی خون بر جور و روزهای با شکوه جشن پیروزی اسلام بر کفر و ظلم است.
  اینجانب درآستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهداء، این ایام خجسته را به محضر رهبر فرزانه و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و بویژه شما همکاران گرامی تبریک عرض نموده، سعادت و سربلندی تمامی هموطنان و اقتدار و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.
  امید است در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهبری های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و با یاری شما عزیزان گام برداشته و شاهد سربلندی هر چه بیشتر کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.

تعامل و همکاری شرکت های گاز معین، روشنی بخش مسیر مدیریت بحران
 • 1397/11/10 چهارشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: تعامل و همکاری شرکت های گاز معین، روشنی بخش مسیر مدیریت بحران

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تعامل و همکاری میان شرکت های معین در شرایط بحرانی به عنوان روشنی بخش مسیر مدیریت بحران نام برد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تعامل و همکاری میان شرکت های معین در شرایط بحرانی به عنوان روشنی بخش مسیر مدیریت بحران نام برد. علی اکبر میدانشاهی در نشست هماهنگی شرکت های گاز معین که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به بررسی نکات کلیدی و ضروری جهت برقراری هماهنگی و ارتباط کارآمد مابین استان های معین پرداخت.
  این مقام مسئول با اشاره به شرایط جغرافیایی و آسیب پذیری بالای کشور و تلفات جانی و خسارات مالی ناشی از وقوع حوادث طبیعی و غیر طبیعی گفت: از آنجا که حوادث منجر به بروز بحران می تواند باعث کاهش منابع، امکانات و ظرفیت های استان حادثه دیده گردد و ممکن است مدیریت بحران با تکیه بر توان استان مذکور امکان پذیر نباشد لذا استان حادثه دیده نیازمند بهره گیری از امکانات و توانمندی های سایر استان ها خواهد بود.
  وی تشکیل کمیته آمادگی استان های معین در شرایط بحرانی را با توجه به توسعه و افزایش روز افزون گازرسانی در اقصی نقاط کشور و خطرات ناشی از آسیب شبکه ها و تأسیسات گاز در هنگام بحران هایی نظیر زلزله، سیل و ...، اقدامی بسیار ارزنده دانست که منجر به نیازمند تعامل سازنده در بین آنها شده و وظایفی همچون مقابله، بازسازی و احیا از جمله اقداماتی است که با کمک این کمیته میسر خواهد گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر نقش استانهای معین در هنگام بحران، خواستار استفاده از کلیه ظرفیتهای مالی و انسانی استان ها شده و بر ایجاد زیرساختهای لازم جهت حضور مؤثر در زمان بحران تأکید و در پایان یادآور شد: برگزاری این گونه جلسات می تواند در برنامه ریزی و تبادل تجربیات و همچنین هماهنگی حداکثری استان های معین جهت مقابله با بحران نقش به سزایی داشته باشد.
گازرسانی به 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء در استان یزد
 • 1397/11/10 چهارشنبه به منظور ایجاد زمینه مناسب جهت رونق صنایع داخلی و حمایت از کالای ایرانی: گازرسانی به 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء در استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با تأکید بر ایجاد زمینه مناسب جهت رونق صنایع داخلی به منظور حمایت از کالای ایرانی از گازرسانی به 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء در این استان خبر داد...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با تأکید بر ایجاد زمینه مناسب جهت رونق صنایع داخلی به منظور حمایت از کالای ایرانی از گازرسانی به 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء در این استان خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اشاره به تعدد صنایع فعالی نظیر نیروگاه، کارخانجات کاشی و فولاد، کوره های آجرپزی و همچنین گلخانه ها و سایر صنایع عمده و جزء که استان یزد را به یکی از مهم ترین قطب های صنعتی کشور مبدل نموده است گفت: شرکت گاز استان یزد در جهت حمایت از این صنایع که از طرفی نقش مهمی در زمینه اشتغال جوانان و ایجاد بستر سرمایه گذاری در استان داشته و از سوی دیگر میزان بالایی از مصرف گاز استان را به خود اختصاص داده اند، توسعه و تقویت شبکه های گازرسانی به واحدهای صنعتی را به عنوان یک از اولویت های خود در نظر گرفته است.
  وی در ادامه افزود: تاکنون در استان یزد 6 هزار و 939 واحد صنعتی عمده و جزء شامل یک هزار و 292 واحد صنعتی عمده و 5 هزار و 647 واحد صنعتی جزء و همچنین 2 هزار و 969 گلخانه و 284 کوره آجرپزی به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند که این امر علاوه بر سودآوری شرکت گاز استان یزد در بحث جایگزینی گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان، نقش به سزایی در حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی های هوا به دنبال داشته است. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: تاکنون 38 ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 224 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) در سطح استان احداث گردیده و همچنین 48 جایگاه CNG به مرحله بهره برداری رسیده که این تعداد جایگاه در مقایسه با تعداد خودروهای گازسوز استان، آمار قابل توجهی به شمار می آید.
آغاز عملیات اجرایی 56 پروژه گازرسانی استان یزد در ایام ا... دهه فجر
 • 1397/11/7 يكشنبه با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال صورت خواهد پذیرفت؛ آغاز عملیات اجرایی 56 پروژه گازرسانی استان یزد در ایام ا... دهه فجر

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آغاز عملیات اجرایی 56 پروژه گازرسانی استان با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آغاز عملیات اجرایی 56 پروژه گازرسانی استان با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: همزمان با فرارسیدن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای انجام رسالت شرکت گاز مبنی بر خدمتگذاری به مردم انقلابی و شهید پرور استان، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای دهستان کوشک شهرستان بافق با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال و عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای آسفیج و بنستان شهرستان بهاباد با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال به زمین زده خواهد شد.
  وی در ادامه با تأکید بر حمایت از صنایع در راستای تولید کالای ایرانی افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به شهرک فولاد و جابجایی ایستگاه تقلیل فشار فهرج با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 4 مورد مولد برق مقیاس کوچک و سه کارخانه آسفالت با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که کلنگ آن در ایام ا... دهه فجر به زمین زده خواهد شد.
گازرسانی به 41 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال در استان یزد
 • 1397/11/6 شنبه در ایام ا... دهه فجر محقق می شود؛ گازرسانی به 41 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال در استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره برداری 41 پروژه گازرسانی استان با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره برداری 41 پروژه گازرسانی استان با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: همزمان با ایام ا... دهه فجر، پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان خاتم با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال و گازرسانی به 9 روستای شهرستان دهشیر و نصرآباد شهرستان تفت با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال صورت خواهد پذیرفت.
  وی در ادامه با اشاره به شعار سال 97 مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و در راستای حمایت از صنایع داخلی افزود: گازرسانی به 24 واحد صنعتی عمده با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و همچنین افتتاح ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان های بافق و اشکذر نیز با اعتباری معادل 47 میلیارد ریال به عنوان بخش دیگری از برنامه های شرکت گاز استان یزد در ایام پیش رو می باشد.
  گفتنی است در استان یزد با بیش از 9 هزار و 100 کیلومتر شبکه گذاری و نصب حدود 240 هزار علمک و جذب 443 هزار مشترک ، تمامی 21 شهر و همچنین 471 روستا به شبکه گاز طبیعی متصل شده است که با بهره برداری از پروژه های مذکور در دهه فجر، 100 درصد جمعیت شهری، 90 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 5/98 درصد جمعیت استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.
پوشش 100 درصدی گاز طبیعی در شهرستان خاتم
 • 1397/11/2 سه‌شنبه مدیر عامل شرکت گاز استان یزد خبر داد: پوشش 100 درصدی گاز طبیعی در شهرستان خاتم

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از پوشش 100 درصدی گاز طبیعی در شهرستان خاتم پس از بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستای باقیمانده شهرستان خبر داد...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از پوشش 100 درصدی گاز طبیعی در شهرستان خاتم پس از بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستای باقیمانده شهرستان خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: عملیات گازرسانی به 6 روستای باقیمانده شهرستان خاتم شامل روستاهای توتک، چنار ناز، کرخنگان، مزرعه برزگر، چاه درویش آزادی و چاه کلنگ مراحل پایانی خود را پشت سر گذاشته و به حول و قوه الهی در ایام ا... دهه فجر شاهد بهره برداری از پروژه مذکور خواهیم بود که بر این اساس ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرستان خاتم به 100 درصد خواهد رسید.
  وی در ادامه افزود: به منظور دست یابی به این مهم، تاکنون 5 عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS)و 15 عدد ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نصب شده و همچنین 522 کیلومتر شبکه اجرا شده که 209 کیلومتر آن شبکه شهری و 313 کیلومتر نیز سهم روستاهای شهرستان می باشد که با اجرای این میزان شبکه گذاری، هر دو شهر هرات و مروست و 44 روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار گردیده اند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان خاطر نشان نمود: در حال حاضر با نصب 8 هزار و 500 علمک در شهرستان خاتم، حدود 11 هزار مشترک جذب شده که با بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستای باقیمانده این شهرستان در دهه مبارک فجر، قابلیت نصب 700 علمک دیگر و جذب 1500 مشترک جدید فراهم خواهد شد.
بازدید از پروژه های گازرسانی عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود
 • 1397/10/23 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: بازدید از پروژه های گازرسانی عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه بازدید از پروژه بزرگ گازرسانی به روستای میانکوه شهرستان مهریز، بازدید از پروژه های گازرسانی را عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود عنوان نمود....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه بازدید از پروژه بزرگ گازرسانی به روستای میانکوه شهرستان مهریز، بازدید از پروژه های گازرسانی را عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود عنوان نمود.
  دراین بازدید که با حضور مدیرعامل و کارشناسان شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و همچنین مسئولین شهرستان مربوطه برگزار شد، طرفین در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه مذکور قرار گرفته و علی اکبر میدانشاهی با اشاره به کوهستانی بودن و موانع طبیعی مسیر، از این پروژه به عنوان یکی از سخت ترین پروژه های گازرسانی استان نام برد که مستلزم حمایت همه جانبه مسئولین استان و شهرستان می باشد تا با اتکا به پتانسیل بالای شرکت گاز و همکاری مردم و مسئولین، شاهد اجرا و بهره برداری آن در موعد مقرر باشیم.
  صادقیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد نیز ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز به دلیل اقدامات ارزنده در زمینه گازرسانی به اقصی نقاط استان، خواستار تسهیل موانع موجود توسط سازمان های درگیر و مسئولین ذی ربط گردیده و یادآور شد: با توجه به محسنات گاز طبیعی در راستای آبادانی استان و همچنین اثرات مثبت زیست محیطی، تمامی مسئولین می بایست نسبت به حل موانع موجود اقدامات لازم را صورت داده و گاز استان یزد را در اجرای هر چه سریع تر پروژه ها یاری نمایند.
  گفتنی است فاز اول پروژه گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه با صرف اعتباری معادل 200 میلیارد ریال شامل 58 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب 6 ایستگاه TBSبه ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و همچنین نصب 2 ایستگاه CPS اجرا خواهد شد.
برگزاری مانور زلزله و ایمنی در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/10/17 دوشنبه برگزاری مانور زلزله و ایمنی در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و ایمنی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


  به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و ایمنی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد هدف از برگزاری این مانور را آمادگی هر چه بیشتر و افزایش سرعت واکنش و آمادگی کارکنان درشرایط اضطراری عنوان نمود و یادآور شد: پس از انجام مانور می بایست مشاهدات عینی ثبت و مستندات تهیه شده مورد بازنگری قرار گیرد تا نقاط قوت و ضعف سازمان از لحاظ آمادگی نیروهای انسانی، تجهیزات و... به منظور مقابله در شرایط اضطراری مشخص شود.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه و در تشریح مانور مذکور گفت: این مانور توسط واحد HSE و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت برنامه ریزی و با همکاری سازمان هلال احمر و سازمان آتش نشانی طی دو مرحله انجام شد که مرحله اول را پناه گیری کارکنان در نقاط مناسب و مرحله دوم را خروج اضطراری پس از پایان زلزله به محل امن و در محوطه باز شرکت شامل گردید که هر دو مرحله با موفقیت کامل به پایان رسید.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: پس از برگزاری مانور، مباحثی از قبیل نقاط زلزله خیز کشور و استان یزد، وقوع زلزله و آثار آن، مقاوم سازی ساختمان، روش های پناه گیری، زمان پناه گیری، طریقه خروج مناسب از ساختمان و ... توسط کارشناس جمعیت هلال احمر مطرح شد و در ادامه به منظور آشنایی کارکنان با مباحث حریق و خاموش کننده ها، آموزش های لازم در دو بخش تئوری و عملی توسط کارشناس سازمان آتش نشانی صورت پذیرفت که بخش اول به آموزش کارکنان با مثلت حریق، تشریح رفتارهای آتش، شناسایی انواع حریق و خاموش کننده ها و همچنین اقدامات اولیه و اساسی در اطفاء حریق اختصاص داده شد و در بخش دوم نفرات به صورت عملی با انواع کپسول های آتش نشانی آشنا و اقدام به اطفاء حریق نمودند.
نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی
 • 1397/10/12 چهارشنبه نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با معاون سازمان صدا و سیمای مرکز یزد بر نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد ....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با معاون سازمان صدا و سیمای مرکز یزد بر نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد .
  داود سیروس، معاون صدای سازمان صدا و سیما مرکز یزد نیز ضمن تشکر از حضور مدیر عامل شرکت گاز استان و هیات همراه، خدمات و فعالیتهای شرکت گاز در سراسر استان به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته را چشمگیر و آن را از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
  وی در ادامه استقبال عمومی از برنامه های صدای مرکز یزد را رضایت بخش توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود: با توجه به کسب رتبه برتر صدای مرکز یزد طی چند سال متوالی، بتوان از این ظرفیت در امر نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح گاز استفاده کرد لذا صدا و سیمای استان آماده هر گونه مشارکت و همکاری در این زمینه می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی پیش از این دیدار با حضور در استودیوی برنامه زنده رادیویی رو در رو ضمن ارائه اطلاعاتی جامع از عملکرد و فعالیتهای شاخص این شرکت، برنامه های آتی گاز استان یزد را به ویژه در زمینه اجرای طرح های گازرسانی به روستاهای واجدالشرایط و صنایع استان تشریح نموده و در ادامه پاسخ گوی سئوالات تلفنی و پیامکی مطرح شده از سوی مردم بود.
  ارائه گزارشی از چگونگی تأمین و انتقال گاز به استان از مبادی مختلف، ارایه چشم انداز شرکت، بیان عملکرد شرکت گاز استان از بدو تأسیس تاکنون، فرآیندهای جاری شرکت، نحوه محاسبه گازبها و موارد قید شده در صورتحسابهای مشترکین، اهمیت وصول مطالبات معوقه شرکت در پیشبرد پروژه ها،پروژه های عمرانی و برنامه های شاخص گاز استان در ایام الله دهه فجر و نکوداشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از جمله مباحث مطرح شده توسط این مقام مسئول بود.
 حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی
 • 1397/10/11 سه‌شنبه حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی

  کارکنان شرکت گاز استان یزد همراه با سایر اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) شرکت کردند. ...


  کارکنان شرکت گاز استان یزد همراه با سایر اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) شرکت کردند. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به سخن تاریخی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)"مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد"این روز را نماد عزت و بصیرت مردم ایران برشمرد و اظهار داشت روز 9 دی ماه که به روز بصیرت نامگذاری شده است را می توان روز آشکار شدن خشم ملت ایران در برابر اهانت به مقدسات دین مبین اسلام دانست.
  وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت :روز 9 دی روز تجلی پیام وزین امام راحل که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» بوده و ملت بزرگ ایران نشان دادند که به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.
  گفتنی است آیت الله محمدابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری به عنوان سخنران در این مراسم حضور داشت که در سخنان خود انسجام مردم و دستگاه‌های اجرایی را از جمله ضرورت‌های اجرایی عصر حاضر برای مقابله با استکبار دانست و افزود: دل بستن به قدرت استکبار نماد بارز بی بصیرتی بوده و شناخت توطئه‌های دشمنان به بصیرت الهی نیاز دارد که خوشبختانه ملت ایران به خوبی از این مهم برخوردارند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما