اخبار عمومی
رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/3 سه‌شنبه رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت طی سال گذشته خبر داد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت طی سال گذشته خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته با مشارکت47.5درصدی کارکنان، 2 هزار و 742 پیشنهاد به دبیرخانه نظام پیشنهادها ارسال شده که با برگزاری 255 جلسه توسط کمیته های فرعی، 738 پیشنهاد تصویب و از این تعداد 265 پیشنهاد اجرا شده است که حدود 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صرفه جویی در پی داشته است.
  وی با بیان اهداف نظام پیشنهادها در راستای ایجاد فضای مناسب جهت کارکنان و کلیه ذی نفعان به منظور مشارکت در تصمیم سازی و اجرای هر بهتر فرآیندها اظهارداشت: همکاری و تعاون فکری افراد در کسب موفقیت های گروهی، کارکنان را تشویق می کند تا اهداف سازمان را منطبق بر اهداف فردی دانسته و در جهت تحقق آن تلاش نمایند.
  این مقام مسئول با اشاره به سرانه 3.43 درصدی پیشنهادها در شرکت گاز استان یزد گفت: ما در نظام پیشنهادها با پرورش خلاقیت، نوآوری و بهره گیری حداکثری از بهره هوشی تمامی ذی نفعان به دنبال افزایش سرانه پیشنهادها در این شرکت می باشیم تا طی یک برنامه ریزی مدون، گام بلندی در راستای بهبود و تعالی فعالیت های شرکت برداریم.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان افزایش بهره‌وری مؤثر در فعالیت های سازمان، تقویت روح ابتکار و ایجاد انگیزه و همچنین افزایش روحیه همکاری و همفکری میان کارکنان و ایجاد کانال‌های ارتباطی مؤثر در سازمان را از دیگر مزایای نظام مشارکت بیان کرد و خاطر نشان نمود: گسترش، ترغیب و تشویق همکاران به ارائه پیشنهادهای فردی و به ویژه گروهی، افزایش نرخ مشارکت، طرح مساله، گسترش حوزه نفوذ و تأثیر پیشنهادها در ارتقاء و ارزشیابی کارکنان از برنامه های سال جاری در نظام پیشنهادهای شرکت می باشد.
پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گاز بها توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1398/1/28 چهارشنبه در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک صورت پذیرفت: پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گاز بها توسط شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها به عنوان یکی دیگر از اقدامات کیفی این شرکت خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها به عنوان یکی دیگر از اقدامات کیفی این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و افزایش سطح کیفیت خدمات و پس از اجرای آزمایشی طرح مذکور در بخش زارچ که نتایج قابل قبولی را به همراه داشت، مطابق برنامه ریزی‌های انجام شده، تمامی شهرهای استان تحت پوشش این طرح قرار گرفت که در حال حاضر از سوی 95 کنتورخوان در سراسر استان در حال اجرا می باشد.
  وی در ادامه افزود: در این روش، مأمور کنتورخوان با قرائت کنتور، اطلاعات مأخوذه را در دستگاه کنتورخوانی ثبت می نماید که پس از ارسال اطلاعات به سرور های شرکت، عملیات پردازش اطلاعات صورت پذیرفته و صورتحساب مصرفی در همان لحظه صادر و پس از چاپ توسط دستگاه چاپگر همراه، تحویل مشترک خواهد شد.
  این مقام مسئول در ادامه با اشاره به هزینه های فرآیند قبلی قرائت کنتور و نیز زمانبر بودن آن، کاهش مراجعات مأموران گاز به درب منازل جهت احقاق حقوق شهروندی، قرائت سریع و دقیق کنتور، کاهش خطاهای انسانی قرائت و کاهش هزینه های شرکت با توجه به همزمانی قرائت و چاپ صورتحساب و بالطبع کاهش میزان آلایندگی های زیست محیطی را از جمله مزایای این طرح بر شمرد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان، کیفی سازی خدمات و بهره گیری از تکنولوژی های نوین الکترونیکی به منظور افزایش رضایت ذی نفعان را از اولویتهای این شرکت در سال جاری عنوان نمود و یادآور شد: هم اکنون با راه اندازی سامانه تلفنی اختصاصی 3194 به منظور پرداخت صورتحساب گاز و اعلام کارکرد کنتور، گام موثری در افزایش کیفیت خدمات برداشته شده است.
برگزاری جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد
 • 1398/1/25 يكشنبه برگزاری جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد

  در راستای هماهنگی هرچه بیشتر به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌ سیلاب احتمالی جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل و سایر اعضای کمیته تشکیل شد....


  در راستای هماهنگی هرچه بیشتر به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌ سیلاب احتمالی جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل و سایر اعضای کمیته تشکیل شد.
  علیرضا بشیری، رئیس روابط عمومی و سخنگوی کمیته بحران شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: در ادامه جلسات روزهای گذشته و براساس آخرین اخبار دریافتی از سازمان هواشناسی استان و ستاد مدیریت بحران استانداری یزد و به منظور هماهنگی و آمادگی هر چه بیشتر در مقابل سیل احتمالی جلسه مذکور به صورت اضطراری در محل ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.
  علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسات که به صورت همزمان و همراه با ارتباط زنده از طریق ویدئو کنفرانس با نواحی گازرسانی برقرار شده بود، ضمن تأکید بر رعایت نظم، خونسردی و هماهنگی لازم در هنگام بحران های احتمالی، از بلوک بندی و زون بندی شبکه های گازدار برای جداسازی و قطع و وصل در شرایط بحران به عنوان یکی از نقاط قوت شرکت نام برد و تصریح نمود: رصد و پایش مستمر از تأسیسات و شبکه‌های گازرسانی و رفع نقاط بحرانی به منظور استمرار جریان گاز طبیعی در دستور کار قرار دارد.
  گفتنی است در جلسات قبلی علاوه بر ارزیابی خطرات احتمالی و پیش بینی راهکارهای مناسب مقابله با بحران و شرایط اضطراری در مناطق درگیر با سیلاب و آبگرفتگی، موقعیت جاده های دسترسی و تأسیساتی که در معرض خطر هستند مورد ارزیابی قرار گرفت و پیرو تأکید مدیریت محترم عامل مقرر شد تمامی مدیران ستادی، رؤسای نواحی و نیرو‌های امدادی از امروز تا زمان خروج سامانه بارشی به صورت ۲۴ ساعته در حال آماده باش بوده و کلیه مأموریت ها و مرخصی‌ها لغو گردد.
  گفتنی است در این جلسه تأکید شد تا هشدارها به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌های احتمالی جدی گرفته شود.
تاکید بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی
 • 1398/1/24 شنبه استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان: تاکید بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی

  استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی تاکید نمود....


  استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی تاکید نمود.
  محمد علی طالبی با بیان مطلب فوق افزود: شرکت گاز در سالهای اخیر علی رغم سختی ها و مشکلات موجود توانسته با استفاده از نیروهای متخصص و تلاشگر به رسالت خود در زمینه گازرسانی عمل نماید که حاصل آن ارائه خدمات مطلوب به بخش خانگی و تجاری و کسب رضایت هم استانی های عزیز بوده و از طرف دیگر با ایجاد شبکه های گازرسانی و تزریق این سوخت پاک و ارزان به صنایع، زمینه سرمایه گذاری هر چه بیشتر را در استان فراهم آورده که مجموعه این عوامل موجب رضایت عمومی و توسعه و آبادانی استان شده است.
  این مقام مسئول در ادامه تلاش های صورت پذیرفته توسط مجموعه گاز استان یزد را مثبت ارزیابی نموده و خواستار تسریع در گازرسانی به مناطق فاقد گاز به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته و همچنین بخش صنعتی استان شد. در بخش دیگری از این دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تشکر از ابراز لطف استاندار، گزارشی از وضعیت گازرسانی به استان ارائه و یادآور شد: با تلاش های صورت پذیرفته تمامی 21 شهر و همچنین 490 روستای استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند که بر این اساس 98 درصد جمعیت استان از این نعمت الهی بهره مند گردیده و عملیات گازرسانی به 123 روستای دیگر در دست اقدام باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: در راستای تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و نامگذاری سال جاری به عنوان سال رونق تولید، این شرکت برنامه ریزی لازم را جهت گازرسانی به حدود 500 واحد صنعتی صورت داده که این موضوع در شرکت گاز بی سابقه بوده و با انجام این حجم از گازرسانی شاهد تحولی شگرف در شکوفایی اقتصادی، اشتغال زایی و توسعه و آبادانی استان خواهیم بود.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت جغرافیایی استان یزد و شرایط خاص روستاهای باقیمانده که عملیات گازرسانی را با سختی های زیادی مواجه ساخته، خواستار همکاری و مساعدت سایر دستگاه ها به ویژه دستگاه های مرتبط با پروژه های گازرسانی شد تا علاوه بر آبادانی روستاها، شاهد رونق کسب و کار در این مناطق باشیم که این امر قطع به یقین از طرفی موجب ایجاد رفاه و آسایش و رضایت در بین روستاییان شده و از طرف دیگر باعث حفظ جمعیت روستایی و عدم مهاجرت به شهرها و حاشیه نشینی خواهد شد. ...
ایثارگران یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور
 • 1398/1/24 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران: ایثارگران یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران این شرکت،آنها را یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور دانست و بر لزوم نهادینه نمودن فرهنگ تکریم از آنها تأکید نمود...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران این شرکت،آنها را یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور دانست و بر لزوم نهادینه نمودن فرهنگ تکریم از آنها تأکید نمود.
  علی اکبر میدانشاهی در این مراسم که همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و جانبازی های مردم ایران تحت هدایت امام خمینی (ره) اظهار داشت: آنچه ملت و کشور ما را به این نقطه از عزت و اقتدار رسانده، تداوم مقاومت و ایثارگری و روحیه شهادت مردم ایران با تدبیر و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله) در مقابل توطئه های دشمنان می باشد که موجب موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی شده است.
  علی اکبر میدانشاهی دو شاخصه مهم جانبازان را صبر و انجام به موقع وظیفه و تعهد عنوان و افزود: حضور ارزشمند، به موقع و توام با فداکاری تمامی این عزیزان ایثارگر در عرصه های مهم و مورد نیاز انقلاب بسیار گرانقدر بوده و صرفا با مقیاسهای الهی و غیرمادی قابل ارزیابی است.
  وی با اشاره به سبقه تاریخی موضوع ایثار ، لیله المبیت را یکی از صحنه های درخشان جانفشانی عنوان وافزود با توجه به این فداکاری مولای متقیان، آیه شریفه(( و از گروه مردم کسی هست که از جان خویش در راه تحصیل رضایت خداوند می گذرد و خداوند بر بندگان خود مهربان است(( بر حضرت محمد (ص) نازل گردید که نشانگر جایگاه و اهمیت والای فرهنگ ایثار نزد خداوند متعال می باشد.
توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد زیرساخت های اقتصادی و رونق تولید
 • 1398/1/24 شنبه نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان: توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد زیرساخت های اقتصادی و رونق تولید

  نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان از توسعه شبکه های گازرسانی به عنوان عاملی در جهت توسعه زیرساخت های اقتصادی در راستای تحقق شعار رونق تولید نام برد....


  نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان از توسعه شبکه های گازرسانی به عنوان عاملی در جهت توسعه زیرساخت های اقتصادی در راستای تحقق شعار رونق تولید نام برد.
  آیت الله ناصری در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه شرکت گاز استان یزد که با تلاش و پشتکار فراوان به دنبال خدمت رسانی به هم استانی های عزیز و توسعه شبکه های گازرسانی می باشند، توصیه هایی در جهت کسب رضایت خداوند و خشنودی مردم و آبادانی استان ارائه و با تأکید بر حفظ بیت المال و تلاش جدی در انجام امور محوله از خداوند متعال برای مسئولین توفیق خدمت بیشتر به مردم شریف و نجیب این استان خواستار و آرزو کردند تا با ارائه خدمات بیشتر، کمبودهای موجود به نحو احسن جبران شود.
  وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک افزود: مسئولین ذیربط می بایست با برنامه ریزی صحیح، زمینه های لازم به منظوربهره وری حداکثری از این نعمت خدادادی وافزایش رفاه عمومی را فراهم آورده و مردم نیز متقابلا با استفاده صحیح، شکرگذار این نعمت با ارزش باشند و همگی با تلاش در جهت حفظ ذخایر موجود، نسل های بعدی را نیز از این گوهر گرانبها بهره مند سازند. در بخش دیگری از این دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن قدرانی از نگاه ویژه مسئولین استان بویژه حضرت آیت الله ناصری، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد نسبت به اقدامات و خدمات صورت پذیرفته توسط این شرکت، همراهی مسئولین را مایه دلگرمی و انگیزه ای جهت تلاش بیشتر به منظور خدمت رسانی به مردم و توسعه و آبادانی استان دانست.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه گزارشی از عملکرد گاز استان یزد ارائه کرده و تصریح نمود: خرسندیم از اینکه اعلام کنیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بنام «رونق تولید» نامگذاری شده است، بخش اعظمی از تجهیزات مورد نیاز صنعت گاز با تلاش کارشناسان و تولید کنندگان داخلی ساخته شده و به دنبال آن در اجرای پروژه ها نیز از خدمات پیمانکاران بومی بهره گیری شده است.
  وی در ادامه ضمن اشاره به بیانیه مهم و راهبردی گام دوم انقلاب، اصلی ترین برنامه ها و اهداف این شرکت را گازرسانی به صنایع بر شمرد و افزود: امیدواریم با انجام گازرسانی به 500 واحد صنعتی استان در سال جاری علاوه بر حمایت از صنعت داخلی و رونق تولید، موجب اشتغال نیروهای مستعد و کارآمد به عنوان یکی از ظرفیتهای مهم استان شویم.
دیوان محاسبات مشاور امین و سهل الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی
 • 1398/1/24 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: دیوان محاسبات مشاور امین و سهل الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دیوان محاسبات به عنوان مشاور امین و سهول الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی نام برد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دیوان محاسبات به عنوان مشاور امین و سهول الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی نام برد.
  علی اکبر میدانشاهی در دیدار با رئیس دیوان محاسبات استان یزد ضمن تبریک سال جدید به بیان عملکرد این شرکت در سال گذشته پرداخت و اظهار نمود: علیرغم وجود تنگناهای موجود در سال گذشته و به برکت وجود سیاست برنامه محوری در این شرکت و با حضور پرسنل جوان و کارآزموده، توسعه شبکه های گازرسانی و ارائه خدمات مستمر طبق اهداف از پیش تعیین شده محقق گردید.
  در ادامه فلاطون زاده هدف دیوان محاسبات را کمک و همراهی با دستگاههای اجرائی در انجام امور محوله بر اساس ضوابط، مقررات و قوانین موجود دانست و تأکید نمود چنانچه مشکلات و تنگناهایی در زمینه اجرای قوانین و مقررات و تطابق آن با عملکرد موجود مشاهده گردد به آن سازمان منعکس می شود تا با مکاتبات لازم با مراجع ذیربط، تنگناها به راحتی گشایش یافته و عملیات اجرایی دچار وقفه نگردد.
  رییس دیوان محاسبات استان با بیان اینکه به منظور تعامل بیشتر با دستگاه های اجرایی، کمیته ها و کارگروه های تخصصی در دیوان محاسبات تشکیل شده افزود: یقین داریم تنوع قوانین، ضعف در اجرا را به دنبال داشته ولیکن در کنار آن ظرفیت هایی نیز برای پیشبرد امور بوجود آمده و مستشاران دیوان محاسبات آماده ارائه راهکارهای قانونی به منظور شناسایی این ظرفیت ها و اصلاح قوانین و همچنین راهنمایی در جهت رعایت حداکثری قوانین جاریه می باشند.
  در خاتمه مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن تشکر از همکاری و توجهات دیوان محاسبات استان به منظور مساعدت های مقرراتی و قانونی، بر تلاش شرکت گاز استان یزد بر قانون گرایی توأم با سلامت کاری تأکید نمود و یادآور شد: در سال جاری با سیاستگذاری صورت گرفته این شرکت قصد دارد گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی استان را سرعت بخشیده و به فرموده مقام معظم رهبری همت خود را برای رونق تولید داخلی و سربلندی ایران اسلامی مضاعف کنیم.
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با معاونین استاندار یزد
 • 1398/1/24 شنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با معاونین استاندار یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت فرارسیدن سال نو و به منظور تبادل نظر و هماهنگی هر چه بیشتر با استانداری یزد با معاونین استاندار دیدار نمود....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت فرارسیدن سال نو و به منظور تبادل نظر و هماهنگی هر چه بیشتر با استانداری یزد با معاونین استاندار دیدار نمود.
  علی اکبر میدانشاهی با حضور در استانداری یزد دیدارهایی با معاون هماهنگی امور عمرانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی و همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد داشت که طی این دیدارها ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، به اثرگذاری مثبت همدلی و تعامل موجود در استان در جهت پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد با همکاری هر چه بیشتر میان دستگاه های اجرایی بتوانیم خدمات مناسب و قابل قبولی به هم استانی های عزیز ارائه دهیم تا بدین وسیله در جلب رضایت ارباب رجوع بهتر از گذشته عمل نماییم.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان یزد در سال گذشه ارائه نمود و بهره گیری از خرد جمعی و ایجاد نظم را از مهمترین دلایل موفقیت و توسعه گازرسانی توسط شرکت گاز استان یزد طی سال های اخیر عنوان نمود و یادآور شد گاز استان یزد در سال جدید نیز با برنامه ریزی های صورت پذیرفته به دنبال گسترش شبکه های گازرسانی و ارائه خدمات مناسب به هم استانی های شریف می باشد که همدلی مسئولین استان می تواند نقش به سزایی در دستیابی به اهداف مذکور داشته باشد.
بهره گیری از فناوری MobileGIS نقطه عطفی درتحلیل داده های امدادی
 • 1397/12/21 سه‌شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بهره گیری از فناوری MobileGIS نقطه عطفی درتحلیل داده های امدادی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از فناوری MobileGIS به عنوان نقطه عطفی در تحلیل داده های امدادی نام برد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از فناوری MobileGIS به عنوان نقطه عطفی در تحلیل داده های امدادی نام برد
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: شرکت گاز استان یزد در سال جاری اقدام به راه اندازی فناوری MobileGIS نموده است که در مرحله اول برچسب کد یکتا بصورت بارکد دو بعدی به منظور تعیین شماره علمک هر مشترک بر روی علمک ها نصب و در مرحله بعد برداشت مکانی علمک ها با دقت زیر یک متر امکان پذیر شده که این اقدام فناورانه طی 3 ماه صورت پذیرفته و نتیجه آن برداشت 185هزار علمک بوده است. وی کنترل اصالت علمک ها، داشت آمار دقیق علمک ها، ارتباط مشترکین به علمک و به شبکه و شیر و ایستگاه مربوطه جهت تحلیل های امدادی در کمترین زمان ممکن، ایجاد نقشه پایه اولیه جهت بلوک بندی و تعیین میزان مصرف دقیق هر شیر و هر ایستگاه با توجه به تحلیل آماری قرائت کنتور را از جمله نتایج طرح مذکور عنوان نمود.
  وی در ادامه از تهیه محدوده EIS و TIS (محدوده تحت پوشش شیر و ایستگاه) برای کل شهرستان یزد و شهرهای بهاباد و مهریز خبر داد که طی آن نقشه بلوک بندی بحران بر اساس تقسیمات پایه مدیریت بحران استانداری و تقسیمات تخصصی گاز صورت گرفته و به عنوان یک دستاورد به شرکت های گاز استان معین ارائه گردیده که مورد استقبال استانهای معین قرار گرفته و الگو گیری و بهینه کاوی موضوع صورت پذیرفته است کما اینکه نقشه تاسیسات کامل استان نیز در قالب یک پایگاه داده مکانی کاربردی و تحلیلی برای استانهای معین طی نامه محرمانه ارسال گردیده و حتی سامانه آفلاین MobileGIS جهت تسریع در این موضوع تولید گردیده است.
  گفتنی است شرکت گاز استان یزد به عنوان قطب ژئوماتیک صنعت گاز و دبیرخانه GIS مدیریت گازرسانی از سالهای قبل انتخاب شده که نقش مؤثری در مباحث آموزشی این حوزه بر عهده دارد. ...
گرامیداشت هفته منابع طبیعی توسط مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان یزد
 • 1397/12/18 شنبه گرامیداشت هفته منابع طبیعی توسط مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی در معیت استاندار یزد و تنی چند از مقامات استانی در مراسم جشن درختکاری شرکت نمود...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی در معیت استاندار یزد و تنی چند از مقامات استانی در مراسم جشن درختکاری شرکت نمود. علی اکبر میدانشاهی به همین مناسبت و طی پیامی ضمن گرامیداشت هفته محیط منابع طبیعی و روز درختکاری و عرض تبریک و خدا قوت به مسئولین و فعالان این حوزه، بر حفظ محیط زیست و کاشت درخت به عنوان یکی از سرمایه های ملی تأکید کرد و افزود: یکی از راه های حفظ آب و خاک و جلوگیری از آلودگی هوا، رشد پوشش گیاهی است لذا همگان می بایست در حفظ و حراست از عرصه های ملی تلاش کرده و گامی مثبت در جهت آبادانی و سرسبزی کشور برداریم. وی در ادامه گفت: حفظ منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است که علاوه بر همیاری مردم و مسئولین ذیربط، نیازمند مشارکت سایر ارگان ها و سازمان ها می باشد که بر این اساس شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از دستگاه های خدمت رسان در کنار ارائه خدمات گازرسانی به مردم شریف استان و تأمین گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک که تاثیر به سزایی در حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا دارد، تأکید ویژه ای بر این مباحث داشته و در همین راستا اقدامات مثبتی را در این رابطه داشته است. این مقام مسئول در پایان یادآور شد: مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد همانند سال های قبل و همزمان با روز درختکاری به کاشت چند اصله نهال در محل ساختمان جدید اداره گاز ناحیه اشکذر پرداخته و علاوه بر این برنامه های از قبیل توزیع نهال در بین کارکنان، اطلاع رسانی هفته منابع طبیعی و ارسال پوستر، فایل و چند کلیپ آموزشی در مورد فواید درختان از طریق سیستم اتوماسیون اداری و ... را در برنامه های خود قرار داده کهبرخی از انها اجرا شده و برخی دیگر نیز در طول هفته مذکور اجرایی خواهد گردید.
گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/12/11 شنبه گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد...


  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.
  در ابتدای این مراسم پس از تلاوتی آیاتی از قرآن کریم، مسئول امور بانوان شرکت گاز استان یزد گزارشی از عملکرد امور بانوان شرکت در سه حوزه ورزش، سلامت و توانمندسازی بانوان در سال جاری و چشم اندازی از برنامه های مد نظر در سال آینده ارائه نمود.
  در ادامه مدیر عامل شرکت ضمن تبریک ولادت بانوی بزرگ اسلام و قدردانی از بانوان شرکت گاز استان به پاس زحمات و تلاش های آنان، از حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگویی برای تمامی زنان و همه ی انسان ها نام برد و بر تأسی گرفتن بانوان از آداب و رسوم حضرت صدیقه کبری (س) تأکید و تصریح نمود: روز زن و نام فاطمه روشنی بخش مسیر راه تعالی بانوان و همه انسان ها بوده و نشانه ای است که راه را گم نکنیم.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود، تربیت فرزندان و حفظ بنیان خانواده را از اساسی ترین وظایف زن عنوان نمود و با اشاره به ایجاد فضای جدید برای بانوان توسط انقلاب اسلامی و با تأکید بر ایجاد تعادل میان کار و زندگی، کار کردن زنان را موجب مسرت و مایه افتخار دانست و اظهار امیدواری کرد: بانوان محترم بتوانند در راستای دستیابی به اهداف شرکت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف با سعی و تلاشی بیشتر از قبل گام برداشته و با اشاره به نقش پررنگ آنان در موفقیت های و افتخارات بدست آمده، خود را برای پذیرش مسئولیت های بالاتر آماده نمایند.
  در ادامه بانوان حاضر به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداخته و مدیرعامل ضمن پاسخ گویی به موارد مطرح شده، بر حل مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنان تأکید و در بخش دیگری از این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شرکت تجلیل به عمل آمد.
نظم و انضباط کاری مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت
 • 1397/12/8 چهارشنبه رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: نظم و انضباط کاری مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت

  رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در دوره آموزشی جمع آوری خبر و اطلاعات بانوان حراست صنعت نفت، از نظم و انضباط کاری به عنوان مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت نام برد....


  رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در دوره آموزشی جمع آوری خبر و اطلاعات بانوان حراست صنعت نفت، از نظم و انضباط کاری به عنوان مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت نام برد.
  سید مهران پیرایش در مراسم آغازین این همایش 2 روزه که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، از وزارت نفت و اماکن و تأسیسات آن به عنوان یکی از حساس ترین مراکز اقتصادی و تأمین کننده بخش زیای از بودجه کشور نام برد که نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین شاخص های تشکیلات اداری در آن حائز اهمیت بسیاری بوده و در واقع سرمایه های اصلی شرکت را شامل می شوند.
  وی با اشاره به نقش برجسته بانوان به عنوان بخشی تأثیر گذار در وزارت نفت تصریح نمود: بانوان به دلیل حساسیت های ذاتی و نظم و انضباط کاری، امور محوله را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند لذا می بایست از این پتانسیل تا حد امکان و به نحوی شایسته بهره برد که به حمدا... با توجه به تغییر رویکردی که در سالیان اخیر در حوزه حراست بوجود آمده شاهد حضور پررنگ بانوان در این بخش بوده ایم و امیدواریم با برگزاری این گونه دوره های آموزشی شاهد شکوفایی بیشتر آنان و حضور در لایه های بالایی سازمان باشیم.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به ماهیت کار حراست، بخشی از فعالیت های آن منجر به قضاوت در مورد افراد خواهد شد که گاهی مواقع امکان بازگشت و جبران قضاوت ناصحیح وجود ندارد لذا می بایست حتی الامکان سعی گردد نهایت دقت و انصاف در قضاوت ها و تصمیم گیری ها به کار گرفته شود.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد نیز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و تبریک ولادت حضرت زهرای مرضیه (س) و روز زن، حضور زنان فرزانه و خوش فکر و ممتاز از لحاظ فکری و عملی، در تمامی عرصه های کار و زندگی را با حرکتی مبتنی بر فکر و تأمل، منشأ اثرات خیر دانست که موجبات اعتلای جایگاه رفیع زن را فراهم آورده و موجب افتخار جامعه و نظام اسلامی شده اند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه بر اهمیت نقش بانوان در فعالیت های شرکت اشاره و افزود: بانوان شاغل با حضور در لایه های مختلف سازمان، نقش به سزایی در پیشرفت اهداف شرکت داشته و حضور آنان در واحد حراست نیز اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت که می تواند در ایجاد ارتباط مؤثر میان حراست و کارکنان به ویژه بانوان تاثیر گذار باشد.
تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی
 • 1397/12/5 يكشنبه تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.
  علی اکبر میدانشاهی در این پیام آورده است: روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس نامگذاری شده است. آنچه بر همگان واضح و مبرهن است ذکر این مطلب می باشد که در جهان گیتی چیزی با ارزشتر از انسان و در انسان چیزی گرانبهاتر از اندیشه او نیست، بعد از عظمت هستی و زیبایی های خالق، آنچه ساخته دست بشر است و نظر ها را به خود جلب می نماید حاصل اندیشه و فکر مهندس است و شکوه هر سرزمین مدیون دست توانای اوست.
  در ادامه این پیام آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، این روز را به مهندسین عزیز ایران زمین، بالاخص همکاران ساعی و پرتلاش شرکت گاز استان یزد که با همت، تلاش و پشتکار و علم روز در جهت ارتقاء سطح رضایت ذینفعان شرکت و توسعه و آبادانی این خطه گام برمی دارند تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.
توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد اشتغال جوانان و حفظ جمعیت روستایی
 • 1397/12/5 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد اشتغال جوانان و حفظ جمعیت روستایی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به توسعه شبکه های گازرسانی در استان از اشتغال جوانان به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این خصوص خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به توسعه شبکه های گازرسانی در استان از اشتغال جوانان به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این خصوص خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: بی تردید تأمین زیر ساخت مهمی چون گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان، رونق صنایع استان را به دنبال داشته که علاوه بر ایجاد بارقه های امید در میان صاحبان صنایع و ترغیب سرمایه گذاران بخش خصوصی در مناطق شهری و روستایی، موجب ایجاد اشتغال در بین جوانان متخصص و تحصیل کرده شده کما اینکه پرهیز از مهاجرت های بی رویه در مناطق روستایی به جهت ایجاد صنایع کوچک و گازدار نمودن گلخانه ها، کوره ها و سایر صنایع روستایی یکی دیگر از پیامدهای مهم آن می باشد.
  وی در ادامه با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بیستمین سالگرد تأسیس شرکت گاز استان یزد یادآور شد: با توجه به رویکرد مثبت و سازنده دولت خدمتگزار در تأمین زیر ساخت های مناطق روستایی و صنایع، تاکنون در استان یزد حدود 7 هزار واحد صنعتی شامل 5 هزار و 700 واحد صنعتی جزء و یک هزار و 300 واحد صنعتی عمده و همچنین 3 هزار گلخانه و 284 کوره به شبکه گاز طبیعی متصل شده که بر این اساس یکی از زیرساخت‌های اساسی جهت سرمایه‌گذاری و توسعه بخش صنعتی را در سطح استان فراهم آورده است.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بر اساس سیاست های شرکت گاز استان یزد در طول اجرای پروژه های گازرسانی حتی الامکان از توانمندی نیروهای بومی استفاده شده ضمن اینکه افزایش شبکه های گازرسانی نیازمند نگهداری و خدمات رسانی در این بخش می باشد که در امور اداری و فنی نواحی تازه تأسیس نیز از سعی شده از حضور نیروهای بومی بهره گرفته شود که مجموعه این عوامل موجب ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم توسط شرکت گاز استان یزد شده است.
  علی اکبر میدانشاهی در پایان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت بر نقش آموزش در توانمند سازی کارکنان و تجهیز منابع انسانی و همچنین ارتقاء سطح آگاهی آنان تأکید نموده و خاطرنشان کرد: موضوع مهارت آموزشی و فرهنگ فراگیری مهارت می بایست در سازمان ها نهادینه شود که این امر از طریق برگزاری دوره های آموزشی با استفاده از اساتید مجرب جهت الگو برداری و انتقال تجربه و آمادگی جهت ایجاد بستر مناسب برای رسیدن به رویکرد استراتژی محور در شرکت و حرکت به سوی سازمانی یادگیرنده قابل انجام می باشد.
قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1397/11/30 سه‌شنبه قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس تشکر و قدردانی نمود...


  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس تشکر و قدردانی نمود.
  محسن صادقیان در این تقدیر نامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آورده است: تلاش برای آمادگی هر چه بیشتر به منظور کاهش خسارات وارده در اثر وقوع مخاطرات طبیعی، اقدامی ارزشمند و خداپسندانه است که اجر و پاداش آن را تنها خداوند متعال قادر به جبران است.
  در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده: بدین وسیله از تلاش های جنابعالی در برگزاری باشکوه بیستمین مانور سراسری زلزله و امینی در مدارس با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» و همچنین از حسن تعهد و مسئولیت پذیری شما و همکاری تان در راستای ارتقاء سطح آموزش و آمادگی جامعه انسانی بالاخص دانش آموزان استان، تقدیر و تشکر می نمایم. امید است با ایمان به اراده خداوند متعال در جهت کسب رضایت حضرت دوست و در راه خدمت رسانی به عموم مردم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) موید و منصور باشید.
تامین 75 درصد سبد انرژی استان یزد از طریق گاز طبیعی
 • 1397/11/28 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: تامین 75 درصد سبد انرژی استان یزد از طریق گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش گاز طبیعی در توسعه و پیشرفت کشور، از تامین 75 درصدی انرژی استان بوسیله این سوخت پاک و ارزان خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش گاز طبیعی در توسعه و پیشرفت کشور، از تامین 75 درصدی انرژی استان بوسیله این سوخت پاک و ارزان خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با حضور در برنامه رودروی صدای مرکز یزد ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، به منظور آگهی بخشیدن به عموم هم استانی های عزیز از نحوه پیشرفت پروژه ها و عملکرد اجرایی شرکت گاز استان، گزارشی از پروژه های شرکت در دهه مبارک فجر و روند فزاینده عملیات گازرسانی و خدمات گسترده گاز استان به سمع و نظر مردم شهید پرور یزد رساند.
  وی با ارائه آمار مقایسه ای گازرسانی بویژه در بخش روستایی استان اظهار داشت: با توجه ویژه و عنایات دولت تدبیر و امید در امر گازرسانی به روستاهای واجد الشرایط، این مهم با رشد فزاینده ای در استان یزد مواجه شده به طوریکه در کنار گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، هم اکنون عدد روستا های گازدار شده در استان یزد به 485 روستا رسیده و عملیات گازرسانی به 88 روستای دیگر در دست اقدام می باشد.
  این مقام مسئول در ادامه، موضوع گازرسانی به صنایع استان را از جمله برنامه های مهم این شرکت در راستای حمایت از صنایع و تولید کالای داخلی برشمرد و اضافه نمود: علاوه بر ایجاد ارزش افزوده مناسب برای استان به واسطه گازرسانی به صنایع، توسعه گازرسانی به عنوان یک سوخت سبز، کنترل و کاهش آلاینده‌ها، استفاده از نیروهای بومی در انجام پروژه ها، افزایش رونق اقتصادی و همچنین افزایش آسایش و رفاه هموطنان را به دنبال داشته که این موارد را می توان به عنوان بخشی از رسالت شرکت گاز استان یزد در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی برشمرد.
  در بخش پایانی این برنامه، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده توسط شنوندگان، راهنمایی مبسوطی در زمینه مسائل گاز شهری به شهروندان ارائه نمود و یادآور شد: متأسفانه هر ساله شاهد اتفاقات ناگواری به دلیل استفاده ناصحیح و نا ایمن از گاز طبیعی و لوازم گازسوز در سطح استان هستیم که می بایست از طریق فرهنگ سازی و تبلیغات گسترده و همکاری مردم و همچنین با کمک مسئولین به ویژه سازمان صدا و سیما و ائمه محترم جماعات آن را کاهش دهیم که خوشبختانه در حال حاضر اقدامات مناسبی در حال انجام است که که بایستی توسعه یابد.
حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن
 • 1397/11/23 سه‌شنبه حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن

  کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم دارالعباده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند....


  کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم دارالعباده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی غرور آفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جمعی گسترده ای از کارکنان این شرکت با حضور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، عزم و اراده و دلبستگی خود را به انقلاب و رهبری نشان داده و بار دیگر با آرمانهای والای امام راحل عظیم الشأن(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید بیعت نمودند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در همین رابطه گفت: انقلاب ما یک انقلاب ارزشی با تکیه بر مکتب حیات بخش اسلامی است که با پشتوانه خیل عظیم امت اسلامی به ثمر نشست و امروز نیز همچنان با قدرت و قوت هر چه بیشتر در سایه توکل به ذات اقدس الهی و اندیشه های ناب بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت ا... خامنه ای در مبارزه با استکبار جهانی پیروزمندانه به پیش می رود.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه حضور مسئولین را در این گونه برنامه ها نشان دهنده پیوند نزدیک و ناگسستنی بین مسئولین و مردم و بیانگر همدلی و همراهی ملت ایران در اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: حضور خودجوش و پرشور آحاد مختلف جامعه اعم از پیر و جوان و زن و مرد یادآور روزهای انقلاب و نشان دهنده علاقه مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد که یک بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن این پیام را به گوش جهانیان رساندند.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد
 • 1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد...


  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد.
  در ادامه فعالیتهای شرکت گاز استان یزد،آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستا شهرستان بهاباد شامل آسفیج، فاز دوم بنستان، بشکان، اریج، ده جمال و ... نیز با حضور استانداریزد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و چند تن از مسئولین استان و شهرستان بهاباد آغاز گردید.
  علی اکبر میدانشاهی در تشریح پروژه گازرسانی به دهستان آسفیج و فاز دوم بنستان گفت: پروژه مذکور با اعتباری معادل 200 میلیارد ریال و اجرای 130 کیلومتر شبکه توزیع، 24 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و نصب 1600 انشعاب خانگی و تجاری برنامه ریزی شده است.
  استاندار یزد در این مراسم با بیان اینکه امروز 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن میگیریم که بیش از هرزمان دیگری نیازمند مشارکت و حضور مردم در صحنه های مختلف هستیم افزود:علیرغم وجود برخی مشکلات و موانع و نیز تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، شرکت گاز استان یزد توانسته اقدامات شایانی را در جهت توسعه گازرسانی برای مردم، این ولی نعمتان واقعی انقلاب انجام دهد.
  دکتر طالبی در ادامه اظهار امیدواری کرد:با همین روحیه تلاش و همدلی شاهد افتتاح و بهره برداری از سایر طرح های بزرگ شهرستان باشیم.
  گفتنی است در شهرستان بهاباد با اجرای 123 کیلومتر شبکه و بیش از 2000 انشعاب، موجبات بهره مندی نزدیک به 2500 مشترک فراهیم گردیده است.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد
 • 1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد....


  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان، کلنگ پروژه گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق شامل کوشک، دارستان، ده میرزا احمد، بوی آباد، پرک،سنجدک، زارکوئیه و ... با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، بخشدار، و تنی چند از مسئولین بافق زده شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: اجرای 89 کیلومتر شبکه توزیع، 20 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب 800 عدد انشعاب خانگی و تجاری، نصب یک ایستگاه (CGS) با ظرفیت ده هزار متر مکعب بر ساعت، یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 2500 متر مکعب بر ساعت با اعتباری معادل 120 میلیارد ریال از مشخصات پروژه مزبور می باشد.
  استاندار یزد نیز در این مراسم ضمن تشکر از فعالیتهای چشمگیر شرکت استان یزد در توسعه شبکه های گازرسانی استان افزود:با مشارکت و همراهی اهالی روستا و مدیران شهرستان ،قطعا اقدامات خوبی در راستای توسعه هرچه بیشتر این منطقه صورت خواهد گرفت
  دکترطالبی با بیان اینکه پروژه های شرکت گاز با سرعت و البته با دقت زیادی اجرایی می شود اظهار داشت:امیدواریم با برنامه ریزی منسجم شاهد بهره برداری این پروژه تا قبل از زمستان سال آینده باشیم.
  گفتنی است تا کنون با اجرای 374 کیلومتر شبکه و 10055 انشعاب در شهرستان بافق،بیش از 16000 مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
آغاز بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق
 • 1397/11/21 يكشنبه آغاز بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق

  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق با اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز گردید...


  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق با اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز گردید.
  طی مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان،فرماندار بافق و تعدادی از مسئولین شهرستان بافق به منظور خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان شهرستان بافق و همچنین تکریم کارکنان و ارباب رجوع، بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد ناحیه بافق در زمینی به مساحت 2200 متر مربع، در دو طبقه و با زیربنای 700 مترمربع با صرف هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال آغاز گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: شرکت گاز استان یزد به عنوان طلایه دار تامین انرژی پاک در استان، خدمات شایانی را در زمینه توسعه گازرسانی در تمام شهرستانها انجام داده که بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان خاتم و 9 روستای دهستان دهشیر و نصرآباد شهرستان تفت از اهم پروژه های این شرکت در این دهه مبارک می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه یادآور شد: با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان یزد و نیز پیگیری های صورت گرفته در چهلمین بهار انقلاب ،آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از 97 پروژه با اعتبار 700 میلیارد ریال رقم خواهد خورد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما