اخبار عمومی
رشد 22 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/7/30 دوشنبه رشد 22 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه جلسه 21 نظام مشارکت از رشد 22 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت خبر داد...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه جلسه 21 نظام مشارکت از رشد 22 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 1266 پیشنهاد به دبیرخانه نظام پیشنهادها ارسال شده که نسبت به سال گذشته شاهد رشد 22 درصدی پیشنهادات رسیده به کمیته های نظام پیشنهادها و مشارکت 33 درصدی کارکنان در سطح گاز استان بوده ایم به طوریکه با برگزاری 135 جلسه توسط کمیته های فرعی، 1266 پیشنهاد بررسی و از این تعداد بیش از 507 پیشنهاد مورد قبول قرار گرفت.
  وی با بیان اهداف نظام پیشنهادها اظهارداشت: همکاری و تعاون فکری افراد در کسب موفقیت های گروهی، کارکنان را تشویق می کند تا اهداف سازمان را منطبق بر اهداف فردی دانسته و در جهت تحقق آن تلاش نمایند.
  این مقام مسئول با اشاره به کم بودن سرانه ارائه پیشنهاد در کشور نسبت به کشورهای توسعه یافته خاطرنشان کرد: نظام پیشنهادات به دنبال پرورش خلاقیت، نوآوری و بهره گیری حداکثری از بهره هوشی تمامی ذی نفعان شرکت می باشد.
  میدانشاهی با اشاره به پویایی سیستم نظام پیشنهادها در کشورهای توسعه یافته اظهار داشت: اطلاعات و دانستنی هایی که در اذهان هریک از افراد سازمان وجود دارد با توجه به نظام پیشنهادها به راحتی قابل استخراج بوده و این خود مهمترین عامل برای برتری و رقابت با دیگر سازمان ها می باشد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان خاطر نشان کرد: گسترش، ترغیب و تشویق همکاران به ارائه پیشنهادهای فردی و به ویژه گروهی، افزایش نرخ مشارکت، طرح مساله، گسترش حوزه نفوذ و تأثیر پیشنهادها در ارتقاء و ارزشیابی کارکنان از برنامه های امسال این نظام است.
عزم راسخ در کنار تکیه بر دانش و تجربیات، راه برون رفت از تحریم ها و مشکلات موجود
 • 1397/7/25 چهارشنبه در دیدار پیمانکاران با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان شد: عزم راسخ در کنار تکیه بر دانش و تجربیات، راه برون رفت از تحریم ها و مشکلات موجود

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با پیمانکاران این شرکت، عزم راسخ در کنار تکیه بر دانش و تجربیات را راه برون رفت از تحریم ها و مشکلات دانست...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با پیمانکاران این شرکت، عزم راسخ در کنار تکیه بر دانش و تجربیات را راه برون رفت از تحریم ها و مشکلات دانست.
  در این جلسه که به منظور تعامل و هماهنگی میان شرکت گاز و پیمانکاران برگزار شد، علی اکبر میدانشاهی ضمن تبیین استراتژی شرکت در خصوص کنترل زمانی، عملکردی و مالی پروژه ها و تأکید بر نظم و انضباط کاری در طول مدت پیمان، از پیمانکاران به عنوان بازوان پرتوان اجرایی شرکت نام برد که با عزمی راسخ و با تکیه بر دانش و تجربیات خود، گازرسانی به اقصی نقاط استان را توسعه داده اند.
  مدیرعامل سشرکت گاز استان یزد در ادامه بر ایجاد نظم و سازماندهی مناسب در امور و رعایت کلیه الزامات قانونی و به کارگیری حداکثری ظرفیت ها تأکید و با اشاره به مشکلات و تنگناهای موجود یادآور شد: ما شرایط دشوارتری را در هشت سال دفاع مقدس و سال های پس از پیروزی انقلاب تحمل کرده و پیروز میدان شدیم و انتظار است با همدلی یکدیگر از شرایط فعلی نیز گذر کرده و طرح های عمرانی استان را هر چه سریع تر تکمیل و راه اندازی نماییم.
  وی در پایان ضمن پاسخگویی به سوالات مطروحه ابراز امیدواری نمود انشاءا... با همکاری هم بتوانیم در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم عزیز استان، این ولی نعمتان واقعی قدم برداشته و شرکت را در دست یابی به اهداف پیش رو یاری کنیم.
  در بخش دیگری از این دیدار، پیمانکاران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری این گونه جلسات، ابراز امیدواری نمودند با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و سازنده مدیرعامل شرکت، بتوان بر مشکلات موجود فائق آمده و درخواست ها، مشکلات، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در موارد مختلف مطرح نمودند.
  در ادامه معاون امور بهره برداری و رئیس امور مهندسی و اجرای طرح ها گزارشی از روند پروژه های در دست اقدام و همچنین نقاط ضعف و مشکلات موجود ارائه نمودند و سپس رئیس منابع انسانی در خصوص مسائل منابع انسانی پیمانها مطالبی ارایه کرد و رئیس امور قراردادها نیز با تشکر از دیدگاه تعاملی مدیر عامل با ذینفعان، در رابطه با شرایط و ضوابط مناقصات، در مورد راههای برون رفت از مشکلات جاری به تفصیل صحبت نمود.
  در پایان رئیس واحد HSE با اشاره به عملکرد بسیار مطلوب گاز استان یزد در رابطه با حوادث مرتبط با گاز طبیعی طی سال های اخیر، به تشریح مواردی از جمله مسائل ایمنی، بهداشت و محیط زیست پرداخت و با تأکید بر رعایت این موارد در حین کار، توضیحات مبسوطی در رابطه با حوادث و خطرات ناشی از عدم توجه به مسائل ایمنی ارائه کرد.
پاکدستی و صداقت دو تن از کارکنان اداره گاز ناحیه ابرکوه از نواحی زیرمجموعه شرکت گاز استان یزد خبر ساز شد.
 • 1397/7/22 يكشنبه پاکدستی و صداقت همکاران شرکت گاز استان یزد خبر ساز شد پاکدستی و صداقت دو تن از کارکنان اداره گاز ناحیه ابرکوه از نواحی زیرمجموعه شرکت گاز استان یزد خبر ساز شد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در خصوص جزئیات این خبرگفت: دوتن از همکاران پاک دامن و با صداقت این شرکت در مسیر سرکشی و بازدید از تأسیسات شرکت، متوجه کیف پولی شده که پس از بررسی بیشتر مشخص می گردد این کیف حاوی مدارک و مقدار قابل توجه ای دلار بوده و متعلق به احدی از گردشگران خارجی تبعه کشور چین می باشد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در خصوص جزئیات این خبرگفت: دوتن از همکاران پاک دامن و با صداقت این شرکت در مسیر سرکشی و بازدید از تأسیسات شرکت، متوجه کیف پولی شده که پس از بررسی بیشتر مشخص می گردد این کیف حاوی مدارک و مقدار قابل توجه ای دلار بوده و متعلق به احدی از گردشگران خارجی تبعه کشور چین می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه افزود: این همکاران پس از کشف این کیف، بلافاصله با مأمورین انتظامی شهرستان ابرکوه تماس و موضوع به اطلاع نیروی انتظامی منطقه به منظور شناسایی صاحب آن رسانده می شود.
  سرهنگ زارع، جانشین فرمانده انتظامی ابرکوه نیز با تأیید این خبر اعلام نمود: طی گزارشی از اداره مهاجرت و گذرنامه استان مبنی بر مفقود شدن کیف مدارک گردشگر خارجی تبعه کشور چین شامل 2 هزار دلار و مقداری پول نقد و ارز خارجی دیگر، پیگیری این موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از اعلام تماس تلفنی از طرف طرف یابندگان، با هماهنگی عوامل نیروی انتظامی و اداره میراث فرهنگی، کیف توسط دو کارمند شرکت گاز در اداره میراث فرهنگی به صاحبانش برگردانده شد و آنها از دو کارمند به خاطر این رفتار پسندیده تشکر و قدردانی کردند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تقدیر از این دو کارمند شاغل در امور بهره برداری تصریح نمود: امانت داری به عنوان یکی از خصیصه های مثبت در بین کارکنان بوده که همواره در منشور اخلاقی صنعت نفت و شرکت ملی گاز مورد تأکید قرار گرفته و نشانه درستی و کمال هر فرد می باشد و این اتفاق نشان دهنده نهادینه شدن این امر در مجموعه شرکت گاز استان یزد می باشد.
برنامه ریزی اصولی در کنار استراتژی مناسب تضمین کننده پیشرفت و تعالی سازمان
 • 1397/7/21 شنبه در دیدار مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با هیأت رئیسه شرکت گاز استان یزد عنوان شد: برنامه ریزی اصولی در کنار استراتژی مناسب تضمین کننده پیشرفت و تعالی سازمان

  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد، برنامه ریزی اصولی در کنار استراتژی مناسب را تضمین کننده پیشرفت و تعالی سازمان دانست...


  مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد، برنامه ریزی اصولی در کنار استراتژی مناسب را تضمین کننده پیشرفت و تعالی سازمان دانست.
  در جلسه ای که با حضور سعید مؤمنی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران؛ احمد رعیتی، رئیس امور مهندسی و فناوری شرکت ملی؛ مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد، مؤمنی عملکرد شرکت گاز استان یزد را بسیار مطلوب ارزیابی کرده و این شرکت را سرآمد و باعث افتخار شرکت ملی گاز ایران دانست و یادآور شد: این عملکرد مثبت نشان دهنده تلاش، همدلی و همبستگی مجموعه شرکت گاز استان یزد در سایه حضور نیروهای تحصیل کرده و توانمند می باشد که صد البته نیروی انسانی با مدارک علمی بالا می بایست موجب ایجاد یک برآیند مثبت در سازمان شود که در گاز یزد به وضوح شاهد وجود چنین امری می باشیم.
  وی پیشرفت های حاصله در گاز یزد و توفیق روز افزون این شرکت در حوزه های مختلف گازرسانی، تعالی، خدمات رسانی و سایر موارد را در نتیجه استراتژی های مناسب و حضور استراتژیست های توانمند در کنار مدیریت ارشد شرکت دانست و تصریح نمود: لازمه تبدیل شدن به یک شرکت موفق در کنار بهره بردن از نیروی انسانی توانا به عنوان سرمایه های اصلی شرکت، برنامه ریزی مناسب در تمام سطوح سازمان می باشد چرا که برنامه ریزی در حال حاضر به عنوان مغز سیستم و یکی از مهمترین اصول مدیریتی شناخته می شود که هرکس در حوزه مسئولیت خود با یک برنامه ریزی اصولی، ایجاد تعهد نموده و بر اساس آن اولویت ها مشخص و هر شخص در حیظه کاری خود طبق برنامه مشخص جلو خواهد رفت که حاصل آن دست یابی به اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده در سطح کلان شرکت می باشد.
  این مقام مسئول در ادامه مهارت های خودآگاهی، روابط بین فردی، ارتباط مؤثر، مقابله با استرس، مدیریت حل مسئله، تصمیم گیری، تفکر خلاق و تفکر نقادانه را به عنوان مهارت های لازم جهت مدیران و رؤسا نام برد که با داشتن آنها می توان یک واحد، مجموعه و در نهایت شرکت یک دست و همدل ایجاد کرد.
  سعید مؤمنی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران در پایان با اشاره به سرعت و میزان حجم گازرسانی صورت گرفته در کشور یادآور شد: ارائه خدمات کیفی مطلوب نسبت به ارائه خدمات کمی می بایست در اولویت شرکت های گاز استانی قرار گیرد و مباحثی از جمله مقاوم سازی و نگهداری از تجهیزات و شبکه های گازرسانی و همچنین خدمات رسانی به مشترکین بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
  در بخش ابتدایی این جلسه، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن خیرمقدم به آقایان مؤمنی و رعیتی و خرسندی بابت حضور مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران به عنوان یک عامل انگیزشی قوی برای کارکنان، گزارشی از عملکرد این شرکت در حوزه های گازرسانی، شبکه گذاری، مصارف استان، وضعیت کلی وصول مطالبات و سایر موراد ارائه نمود و در بخش دیگری از سخنان خود به معرفی پروژه های بهبود گاز استان یزد، تعهدات، میزان دست یابی به آنها و بیان اهداف کیفی پرداخت و یادآور شد: به منظور دست یابی به اهداف، تمامی واحد ها اهداف خود را مشخص نموده اند که به صورت ماهیانه و فصلی توسط واحد برنامه ریزی مورد پایش قرار می گیرد و امیدواریم از این طریق هرچه سریع تر به چشم انداز نهایی شرکت دست یابیم.
تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم رعایت مصرف ایمن گاز طبیعی
 • 1397/7/17 سه‌شنبه تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم رعایت مصرف ایمن گاز طبیعی

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه جلسه کمیته بحران و آمادگی فصل زمستان بر لزوم رعایت مصرف ایمن گاز طبیعی تأکید کرد...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه جلسه کمیته بحران و آمادگی فصل زمستان بر لزوم رعایت مصرف ایمن گاز طبیعی تأکید کرد.
  علی اکبر میدانشاهی با اشاره به اینکه رعایت توصیه های ایمنی و هوشیاری کامل می تواند جلوی بسیاری از اتفاقات ناگوار را بگیرد افزود: در آستانه فصل سرما رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی از مبادی گوناگونی ارایه خواهد شد که امیدواریم مورد توجه و مداقه مشترکین گرامی قرار گیرد.
  وی از اقدامات گسترده شرکت گاز استان یزد در اطلاع رسانی و بالا بردن سطح آگاهی شهروندان در استفاده ایمن از گاز طبیعی خبر داد و گفت: برگزاری جلسات توجیهی توسط رؤسای نواحی و نمایندگان HSE در روستاهای تازه گازدار شده، استفاده از ظرفیت های سازمان صداوسیما، بهره گیری از تلویزیون شهری به منظور پخش نکات ایمنی در سطح شهر یزد و همچنین طراحی و توزیع پمفلت با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان با هدف ایجاد دیدگاه صحیح نسبت به گاز در دو بخش ایمنی و بهینه سازی مصرف در دستور کار این شرکت وجود دارد که انشالله با همکاری سازمانهای فوق الذکر شاهد استفاده حداکثری از ظرفیت استان به منظور کاهش حوادث احتمالی باشیم.
  این مقام مسئول با اشاره به قریب الوقوع بودن شروع فصل سرما، بر استفاده از لوازم گازسوز استاندارد، مجهز به ترموکوپل و دارای رده انرژی بالا تأکید کرده و تصریح نمود: با بررسی های صورت گرفته از حوادث سنوات گذشته مشخص شده تمامی اتفاقات ناگوار حادث شده در نتیجه جدی نگرفتن یک هشدار ساده می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه خاطرنشان کرد: مشترکان هنگام نصب وسایل گاز سوز به ‌ویژه بخاری گازی ضمن استفاده از بست‌های فلزی و شیلنگ استاندارد، می بایست از باز بودن مسیر دودکش و نصب کلاهک H در پشت بام اطمینان حاصل نموده و امکان فراهم شدن اکسیژن مورد نیاز دستگاه گاز سوز را به دقت بررسی نمایند و همچنین رطوبت اطراف محل نصب دودکش، آبی نبودن شعله بخاری، حالت تهوع و سرگیجی ساکنین و... را از علایم بسیارخطرناک عدم انتقال گاز مونواکسید کربن به بیرون عناون نمود که باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.
  وی در پایان اظهار امیدواری کرد مشترکان گاز با رعایت کامل اصول ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز، زمستان آرام و بدون حادثه‌ای را پشت سر بگذارند.
حضور عظیم بسیجیان شرکت گاز استان یزد در همایش اقتدار عاشوراییان
 • 1397/7/15 يكشنبه حضور عظیم بسیجیان شرکت گاز استان یزد در همایش اقتدار عاشوراییان

  بسیجیان شرکت گاز استان یزد روز پنج شنبه 12 مهرماه در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)(2) که با حضور پرشور بسیجیان و مسئولین استان در مسجد ملااسماعیل یزد برگزار شد، حضور یافتند....


  بسیجیان شرکت گاز استان یزد روز پنج شنبه 12 مهرماه در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)(2) که با حضور پرشور بسیجیان و مسئولین استان در مسجد ملااسماعیل یزد برگزار شد، حضور یافتند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد که به اتفاق جمعی از کارکنان در این مراسم شرکت نمودند، حضور منسجم بسیجیان سراسر استان را در این همایش، بیانگر همدلی و همراهی ملت ایران در اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: حضورخودجوش و پرشور پیر و جوان و زن و مرد یادآور ایام دفاع مقدس و نشان دهنده اطاعت بی چون و چرای آحاد مردم از رهبری بوده و اینکه اجازه نخواهند داد دشمنان ایران اسلامی به اهداف شوم خود دست یابند.
  علی اکبر میدانشاهی با اشاره به تلاش دشمن به منظور ایجاد فاصله بین مسئولین و مردم تصریح نمود: خدمت به مردم فهیم استان، این ولی نعمتان واقعی ما، بیش از پیش در دستور کار این شرکت بوده و مسئولیت خدمت رسانی به این صاحبان نظام و انقلاب را سنگین تر خواهد کرد. حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی که به عنوان میهمان ویژه و سخنران در این مراسم حضور داشت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران چون درختی تنومند و بزرگ شده است ادامه داد: دشمن با وجود هزینه های هنگفت در سنوات گذشته نتوانسته پایگاه قابل اطمینانی در کشور به دست آورد.
  وی در سخنان خود از سیلی خوردن دشمن در طول چهل ساله انقلاب به واسطه هوشیاری ملت ایران یاد کرد و افزود: امروز بیداری ملت توانسته است نقشه شوم معاندین را نقش بر آب کند.
تلاش در جهت رفع مشکلات بهداشتی-درمانی کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان یزد
 • 1397/7/11 چهارشنبه تلاش در جهت رفع مشکلات بهداشتی-درمانی کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان یزد

  به منظور رفع مشکلات بهداشتی – درمانی کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان یزد جلسه ای با حضور رییس بهداری و بهداشت منطقه اصفهان و مدیران عامل شرکت های نفت و گاز برگزار شد...


  به منظور رفع مشکلات بهداشتی – درمانی کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان یزد جلسه ای با حضور رئیس بهداری و بهداشت منطقه اصفهان و مدیران عامل شرکت های نفت و گاز برگزار شد.
  با پیگیری های صورت گرفته به منظور امکان برقراری مجدد درمانگاه بهداری-بهداشت یزد و رفع مشکلات درمانی افراد تحت پوشش، نشستی با حضور علی اکبر میدانشاهی مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، دکتر اثنی عشری رئیس و دکتر ترحمی معاون درمان بهداری و بهداشت منطقه اصفهان، مهندس انتظاری مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی یزد، نمایندگان شرکت خط لوله و مخابرات منطقه یزد، کانون بازنشستگان صنعت نفت استان و تنی چند از اعضاء هیئت رئیسه دو شرکت به میزبانی گاز یزد برگزار شد که در این نشست مسائل و مشکلات داروئی و درمانی کارکنان صنعت نفت یزد و خانواده شرکت های مذکور مورد بررسی قرار گرفت.
  در ابتدای این جلسه مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و ابراز خرسندی از حضور دکتر اثنی عشری رئیس بهداری و بهداشت صنعت نفت اصفهان و هیأت همراه،ب ه نتایج نظرسنجی صورت گرفته از همکاران شرکت گاز استان یزد از وضعیت بهداشتی و درمانی و مسائل و مشکلات درمانی و داروئی کارکنان و خانواده های آنها اشاره نمود و خواستار مرتفع نمودن دغدغه های عنوان شده همکاران گردید.
  در ادامه رئیس بهداری و بهداشت صنعت نفت اصفهان ضمن ابراز خشنودی از حضور در این نشست صمیمی، برنامه ها و اهداف این مجموعه را تشریح کرد و گفت: سازمان بهداشت و درمان با هدف ارتقاء سطح سلامت کارکنان و خانواده های آنان، پوشش حداکثری خدمات درمانی و ارائه خدمات مطلوب به پرسنل صنعت نفت تلاش دارد رضایت مندی حداکثری همکاران را جلب نماید. رییس بهداری و بهداشت صنعت نفت اصفهان تصریح کرد: این مرکز ضمن عقد قرارداد با مراکز درمانی و داروخانه ای معتبر در سطح استان و بهره گیری از پزشکان حاذق طرف قرارداد تلاش دارد مشکلات مورد نظر را کم نموده و به بهترین نحو به مجموعه خود خدمات رسانی کرده و پشتیبانی نماید. اثنی عشری اظهار امیدواری کرد: انشاء ا... بتوانیم روز به روز خدمات بهداشتی و درمانی مورد نیاز کارکنان و خانواده های محترم آنان را بهبود بخشیده تا کارکنان بتوانند با سلامتی کامل در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.
  لازم به ذکر است در انتهای جلسه دکتراثنی عشری و دکتر ترحمی به سئوالات و ابهامات مطرح شده پاسخ دادند.
برگزاری بیش از 23 هزار نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/7/8 يكشنبه برگزاری بیش از 23 هزار نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره بر اهمیت و نقش آموزش در پویایی سازمان از برگزاری بیش از 23 هزار نفر ساعت آموزش جهت مدیران و کارکنان این شرکت طی 6 ماهه اول سال جاری خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره بر اهمیت و نقش آموزش در پویایی سازمان از برگزاری بیش از 23 هزار نفر ساعت آموزش جهت مدیران و کارکنان این شرکت طی 6 ماهه اول سال جاری خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی نقش آموزش را در توانمند سازی کارکنان و تجهیز منابع انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت و همچنین ارتقاء سطح آگاهی آنان بسیار مؤثر دانست و افزود: از 23 هزار نفر ساعت آموزش ذکر شده، 1200 نفر ساعت مربوط به آموزش های مجازی از طریق سامانه IGLS، 1800 نفر ساعت شامل آموزش های HSE حین کار، 5600 نفر ساعت آموزش مربوط به مأمورین قرائت کنتور و مابقی مربوط به آموزش های حضوری داخل شرکت از جمله دوره های آموزشی ارگونومی عمومی، آیین نگارش و مکاتبات اداری، مدیریت استرس، مدیریت امنیت اطلاعاتو طرح تکریم ارباب رجوع بوده است.
  وی در ادامه یادآور شد: در راستای آموزش های مدیریتی، فنی و تخصصی شغلی و ارتقاء و به روز نمودن دانش مسئولان و کارکنان، دوره های تخصصی شغلی برگزار شده که از جمله آنها می توان به دوره های تخلیه هوا و تزریق گاز، بهره برداری و تعمیرات ایستگاه های تقلیل فشار، نگهداری تعمیرات بهره ور فراگیر، نشت یابی، حسابداری کالا، بهینه سازی مصرف انرژی، مدیریت کربن، ایمنی کار در فضای بسته، ایمنی گودبرداری و دوره های مدیریتی مانند روش های حل مسأله و تصمیم گیری و تکنیک های برنامه ریزی اشاره کرد.
  این مقام مسئول در پایان ضمن ابراز رضایت از سطح کیفی برگزاری دوره های آموزشی و استقبال خوب کارکنان، برگزاری دوره های آموزشی در بالاترین سطح کیفیت و با استفاده از اساتید مجرب جهت الگو برداری و انتقال تجربه و آمادگی جهت ایجاد بستر مناسب برای رسیدن به رویکرد استراتژی محور در شرکت و حرکت به سوی سازمانی یادگیرنده را از اهم وظایف واحد آموزش عنوان نمود.
نشت یابی از 5 هزار کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1397/7/3 سه‌شنبه نشت یابی از 5 هزار کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز توسط شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نشت یابی 5 هزار و 31 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز استان در 6 ماهه اول سال 97 توسط این شرکت خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نشت یابی 5 هزار و 31 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز استان در 6 ماهه اول سال 97 توسط این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: شرکت گاز تمام تلاش خود را برای تأمین امنیت تأسیسات و تجهیزات خود تا درب منازل مشترکین عزیز انجام می دهد و در همین راستا به صورت برنامه ریزی از پیش تعریف شده، اقدام به نشت یابی از شبکه و انشعابات نموده که علاوه بر نشت یابی بیش از 5 هزار کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان، حدود 118 هزار انشعاب گاز نیز مورد بازرسی و نشت یابی قرار داده است. این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: این میزان نشت یابی معادل 52 درصد کل خطوط گاز در استان می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد رشد داشته است.
  وی در پایان با اشاره به استفاده از سیستم جدید نشت یابی آنلاین اظهار داشت: اجرای عملیات نشت یابی بصورت ادواری و آنالیز دقیق تر نشتی های کشف شده جهت برطرف کردن مشکلات احتمالی در کمترین زمان ممکن از اهداف پیش روی شرکت گاز استان یزد می باشد.
پیام مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در پی حادثه تروریستی اهواز
 • 1397/7/2 دوشنبه پیام مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در پی حادثه تروریستی اهواز


  بسم الله الرحمن الرحیم
  من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظروما بدلوا تبدیلا. (سوره احزاب :آیه 23)
  مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده ‏اند.
  اقدام جنایتکارانه عناصر کور دل درحادثه تروریستی، مراسم رژه نیروهای مسلح شهر اهواز در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که به شهادت تعدادی از هموطنان انجامید، نشانه عجز، ناتوانی و حقارت دشمنان در برابر ملت شریف ایران اسلامی است و یقینا این گونه جنایات، خللی در عزم راسخ ملت بزرگ ایران ایجاد نمی‌کند.
  اینجانب از طرف خود و همکاران شاغل در شرکت گاز استان یزد، شهادت این هموطنان مظلوم و بی‌دفاع در این حادثه دلخراش را به ساحت مقدس امام زمان(عج)،مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مردم شهید پرور و ولایی استان خوزستان بالاخص خانواده‌های داغدار این عزیزان، تسلیت عرض نموده و از درگاه الهی برای آن شهیدان والا مقام، علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر و اجر مسألت می‌نمایم.
   
                                                                       علی اکبر میدانشاهی 
                                                                      مدیرعامل شرکت گاز استان یزد
حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم رژه نیروهای مسلح
 • 1397/7/1 يكشنبه حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم رژه نیروهای مسلح

  تعدادی از کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با مقامات استانی و سایر اقشار مردم در مراسم رژه نیروهای مسلح که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد، حضور یافتند ...


  تعدادی از کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با مقامات استانی و سایر اقشار مردم در مراسم رژه نیروهای مسلح که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد، حضور یافتند.
  در این مراسم با شکوه که حد فاصل میدان امام علی (ع) و میدان امام حسین(ع) برگزار شد، گردان های رزمی، پیاده، عشایری، زرهی، پدافند هوایی، یگان های موتوری، گردان های بسیج و ... از مقابل جایگاه قرآن رژه رفته و هوشیاری، قدرت و ولایتمداری خود را در مقابل توطئه های استکبار جهانی و حامیان آن نشان داده و بخشی از از توانمندی های خود را در دفاع از میهن اسلامی به نمایش گذاشتند.
  فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر(عج) شرکت گاز استان یزد هدف از حضور در این گونه مراسم ها را تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و 8 سال جنگ تحمیلی عنوان نمود و افزود: فرهنگ شهادت و مقاومت همواره ادامه بخش راه پر افتخار و با عزت ملت بزرگ ایران بوده و یاد و خاطره شهداء به ویژه شهدای دفاع مقدس همیشه زنده خواهد بود.
  وی فضاسازی اداره و نصب پوستر و پلاکاردهای مرتبط، پخش سرودهای انقلابی و حماسی، برگزاری کلاس آموزش، سخنرانی ائمه جماعات شرکت، دیدار با خانواده شهداء و تجلیل از جانبازان شرکت را از دیگر برنامه های گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس اعلام نمود. ...
افزایش سرعت و ارتقاء کیفیت ارتباطی با نواحی گازرسانی دراستان
 • 1397/7/1 يكشنبه افزایش سرعت و ارتقاء کیفیت ارتباطی با نواحی گازرسانی دراستان

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از افزایش سرعت ارتباطی ساختمان مرکزی با نواحی گازرسانی و انبار مرکزی خبر داد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از افزایش سرعت ارتباطی ساختمان مرکزی با نواحی گازرسانی و انبار مرکزی خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در تشریح فعالیت صورت گرفته فرمود: با بروز رسانی و ارتقاء سیستم های کامپیوتری این شرکت کیفیت و پهنای باند تخصیصی نواحی گازرسانی و انبار مرکزی به سرورهای ساختمان مرکزی به طور چشم گیری افزایش یافته است که از ویژگیهای شاخص این پروژه می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه ، ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به مشترکین گرامی، امکان برقراری تماس همزمان چند جانبه و بدون محدودیت تصویری بر بستر مخابراتی(ویدئو کنفرانس) به منظور کاهش خطرات احتمالی ناشی از سفرهای شغلی نام برد.
  وی در ادامه افزود یکی از سیاستهای های شرکت گاز استان یزد، بهره مندی از تکنولوژی های نوین به منظور افزایش رضایت مشترکین و نیز تسهیل در امرخدمات رسانی به ولی نعمتانمان می باشد.

شورعاشورایی در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/6/27 سه‌شنبه شورعاشورایی در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت دهه اول محرم و شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایشان، مراسم قرائت زیارت عاشورا با حضور پرشور و شعور مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


  به مناسبت دهه اول محرم و شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایشان، مراسم قرائت زیارت عاشورا با حضور پرشور و شعور مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در این مراسم معنوی که با هدف ‌تقویت و ترویج فرهنگ عاشورا برگزار شد، شرکت کنندگان پس از قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا، هم نوا با مداح اهل بیت به سوگواری و سینه زنی در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا...الحسین(ع) و 72 تن از یاران با وفایشان پرداختند.
  همچنین در غم مصیبت واقعه کربلا در و دیوار این شرکت نیز همانند سایر اماکن استان یکپارچه سیاه پوش گردید و ائمه جماعات شرکت در ساختمان مرکزی و سایر نواحی گازرسانی پیرامون قیام امام حسین (ع) و ترویج فرهنگ عاشورا سخنرانی نمودند.
بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از شرکت گاز استان
 • 1397/6/27 سه‌شنبه بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از شرکت گاز استان

  مهندس صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به منظور بازدید از شرکت گاز استان و نیز بررسی فعالیتهای این شرکت به همراه آقای مهندس شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در این اداره حضور یافتند....


  مهندس صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به منظور بازدید از شرکت گاز استان و نیز بررسی فعالیتهای این شرکت به همراه آقای مهندس شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در این اداره حضور یافتند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسه هم اندیشی ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته ونیز برنامه های آتی این شرکت ،خواستار تعامل بیش از پیش دستگاهها با شرکت گاز استان به منظور تسریع در انجام پروژه های در دست اقدام این شرکت شد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه به برنامه ریزی منسجم در خصوص گازرسانی به صنایع استان اشاره نمود و توضیح داد انشالله با تامین به موقع نقدینگی شاهد گازدار شدن صنایع واجد الشرایط استان در کوتاهترین زمان ممکن خواهیم بود.
  میدانشاهی با اشاره به متنوع سازی روش‌های پرداخت قبوض گاز مشترکان خانگی و تجاری، گفت: در حال حاضر تمامی مشترکان خانگی و تجاری برای پرداخت قبوض می توانند از روش هایی همچون تلفن همراه، سامانه 3194، تلفن بانک، خودپرداز و پایانه فروشگاه ها برای پرداخت قبوض گاز استفاده کنند. وی ضمن تشکر از حسن توجه و رهنمودهای معاون عمرانی استاندار خواستار تاکید ایشان بر وصول مطالبات و پرداخت بدهی های معوق دستگاه های اجرایی شد و ادامه داد: وصول به موقع قبوض گاز به معنای تامین بودجه برای استمرار فعالیت و تامین انرژی پایدار و همچنین توسعه شبکه های گازرسانی بوده و نقش مشارکت مردم در این خصوص بسیار با اهمیت است.
واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد استان
 • 1397/6/26 دوشنبه در دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و مدیرکل بهزیستی استان عنوان شد: واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد استان

   

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با مدیرکل سازمان بهزیستی استان از واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان از ابتدای گازرسانی تا کنون به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با مدیرکل سازمان بهزیستی استان از واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان از ابتدای گازرسانی تا کنون به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: وفق قوانین جاری و در راستای اجرای ماده 80 قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه، 1335 انشعاب گاز در سال گذشته به صورت رایگان به متقاضیان واجد الشرایط واگذار گردیده که از این تعداد 564 انشعاب مربوط به اقشار تحت پوشش اداره کل بهزیستی، 628 انشعاب مربوط به اقشار تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و سایر انشعابات مربوط به مساجد، حسینیه ها، اقلیت های مذهبی و حوزه های علمیه می باشد.
  این مقام مسئول با بیان سیاستهای دولت تدبیر و امید به منظور حمایت از خانوار های نیازمند افزود: مددجویان تحت پوشش دو سازمان مذکور در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده ننموده اند، می توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه مربوطه در زمان اشتراک پذیری، از این امتیاز استفاده کنند.
  دکتر جلیل عفتی، مدیرکل بهزیستی استان یزد نیز ضمن تشکر از زحمات و فعالیتهای مثال زدنی شرکت گاز استان، ابراز امیداوری کرد با همدلی و همکاری تمامی دستگاهها و نهادها ضمن کاهش آلام و مشکلات افراد مددجوی سازمانهای حمایتی، شاهد به حداقل رسیدن تعداد این خانواده ها باشیم.
واگذاری 15 خدمت شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان
 • 1397/6/22 پنجشنبه واگذاری 15 خدمت شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان

  بر اساس اعلام امور بهره برداری شرکت، با واگذاری 8 خدمت جدید مجموعاً 15 مورد از خدمات شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان واگذار شده است...


  بر اساس اعلام امور بهره برداری شرکت، با واگذاری 8 خدمت جدید مجموعاً 15 مورد از خدمات شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان واگذار شده است.
  معاون بهره برداری شرکت در توضیح این خبر افزود: از تاریخ 20 شهریور، 8 خدمت دیگر از فعالیت های امور بهره برداری شامل خدمات اشتراک پذیری مشترکین جزء، دریافت شماره کنتور، دریافت اعلام خرابی کنتور، پاسخ استعلام دفاتر اسناد رسمی، درخواست بازدید مجدد کنتور، درخواست قطع گاز به علت تخریب و نوسازی، صدور برگ وصل مشترکین بدهکار و درخواست تغییر تعرفه به لیست خدمات قابل ارائه توسط دفاتر پیشخوان اضافه گردید.
  محمد حسن مبینی در ادامه تصریح نمود: به منظور توزیع خدمات در سطح استان به خصوص در مرکز استان، 36 نفر از کارشناسان دفاتر پیشخوان از شهرستان های یزد، اردکان و میبد طی یک دوره آموزشی که با تدریس مسئول هماهنگی فروش و کارشناس خدمات مشترکین اداره گاز منطقه یک یزد برگزار شد با مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی و چگونگی ارائه خدمات شرکت گاز آشنا شدند.
راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/6/13 سه‌شنبه راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب در شرکت گاز استان یزد

  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد از راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب مشترکین گاز طبیعی در این استان خبر داد....


  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد از راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب مشترکین گاز طبیعی در این استان خبر داد.
  محمد حسن مبینی با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و افزایش رضایتمندی مشترکین گاز طبیعی، طرح قرائت و چاپ همزمان صورت حساب به صورت پایلوت در بخش زارچ راه اندازی گردید و مقرر شد طرح مذکور به تدریج در سایر شهرستان ها نیز اجرا شود.
  وی در ادامه تصریح نمود: در این روش کنتورخوان با قرائت کنتور، اطلاعات مأخوذه را در دستگاه کنتورخوانی ثبت می نمایند که پس از ارسال اطلاعات به سرور های شرکت، عملیات پردازش اطلاعات صورت پذیرفته و صورتحساب مصرفی در همان لحظه صادر و پس از چاپ توسط دستگاه چاپگر همراه، تحویل مشترک خواهد شد.
  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد اجرای دقیق و سرعت روند عملیات قرائت و تحویل آنی صورتحساب، کاهش هزینه های شرکت با توجه به همزمانی قرائت و چاپ صورتحساب، کاهش مراجعات مأمورین کنتورخوان و بالطبع کاهش میزان آلایندگی زیست محیطی و همچنین کنترل آنی و افزایش مهلت پرداخت قبوض را از جمله مزایای طرح مذکور نام برد.
  این مقام مسئول در خاتمه یادآور شد: بهره گیری از تکنولوژی های نوین الکترونیکی به منظور خدمات رسانی هر چه سریع تر و دقیق تر به منظور افزایش رضایت ذی نفعان در دستور کار شرکت گاز استان یزد قرار دارد که در آینده ای نزدیک شاهد الکترونیکی شدن اغلب فعالیت های این شرکت خواهیم بود.
15 روستای شهرستان تفت در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شد
 • 1397/6/10 شنبه 15 روستای شهرستان تفت در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شد

  همزمان با هفته دولت 15 روستای شهرستان تفت در استان یزد با اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به شبکه گاز طبیعی متصل شد....


  همزمان با هفته دولت 15 روستای شهرستان تفت در استان یزد با اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به شبکه گاز طبیعی متصل شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر افزود: طی مراسمی که با حضور مقامات استانی و تنی چند از مدیران شرکت گاز استان یزد برگزار شد، پروژه گازرسانی به 15 روستای دهستان دهشیر واقع در شهرستان تفت با اجرای 35 هزار و 500 متر شبکه توزیع، 3 هزار و 500 متر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه درون شهری تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 700 انشعاب خانگی و تجاری مورد بهره برداری قرار گرفت.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه یادآور شد: همزمان با هفته دولت و در راستای اهداف شرکت گاز استان یزد به منظور توسعه شبکه های گازرسانی، افتتاح و کلنگ زنی 15 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 632 میلیارد ریال شامل بهره برداری از پروژه گازرسانی به 45 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 12 روستای استان، بهره برداری از پروژه گازرسانی به 15 واحد صنعتی جزء و عمده و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 185 واحد صنعتی و همچنین تکمیل و بهره برداری از پست امداد اداره گاز ناحیه 2 یزد و عملیات نصب صاعقه گیر ایستگاه های تقلیل فشار در سطح استان یزد صورت پذیرفت.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان خاتم در استان یزد
 • 1397/6/7 چهارشنبه در پنجمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان خاتم در استان یزد

  پروژه گازرسانی به 5 روستای بخش مرکزی شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید....


  پروژه گازرسانی به 5 روستای بخش مرکزی شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز سه شنبه مورخ 06/06/97 با حضور استاندار یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان خاتم برگزار شد، پروژه گازرسانی به 5 روستای شهرستان خاتم شامل روستاهای بروئیه، خوانسار، اسلام آباد، حسن آباد و ولی عصر کندر مورد بهره برداری قرار گرفت. معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد در این رابطه گفت: پروژه مذکور با اجرای 67 هزار متر شبکه توزیع، 23 هزار و 400 متر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه برون شهری تقلیل فشار (CGS) با ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب دو ایستگاه درون شهری تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه CPS حفاظت کاتدیک، نصب یک ایستگاه شیر انشعاب و قابلیت نصب 700 انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفت. محمد حسن مبینی در ادامه با اشاره به اهمیت گازرسانی به روستاها در جهت تأمین زیرساخت های توسعه و کاهش زمینه های آلایندگی محیط زیست و همچنین پویایی روستاها به عنوان کانون تولید و اشتغال یادآور شد: تاکنون در استان یزد از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی، 394 روستا به شبکه گاز طبیعی متصل شده و عملیات گازرسانی به 77 روستای دیگر در دست اجرا می باشد.
برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی در استان یزد
 • 1397/6/5 دوشنبه برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی در استان یزد

  در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای شاغلین پیمانکاری آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی شرکت گاز استان یزد در مرکز آزمون فنی و حرفه ای استان یزد برگزار شد....


  در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای شاغلین پیمانکاری آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی شرکت گاز استان یزد در مرکز آزمون فنی و حرفه ای استان یزد برگزار شد. رئیس واحد آموزش شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر افزود: پیرو اجرای مفاد تفاهم نامه منعقده فی مابین شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور، آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی در استان یزد از روز دوشنبه مورخ 5/06/97 شروع و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت. فهیمه دهستانی در ادامه تصریح نمود: در این آزمون 104 نفر امدادگر با همکاری شرکت گاز استان یزد و سازمان فنی و حرفه ای استان پس از طی مراحل ثبت نام و حوزه بندی در سه گروه مورد سنجش قرار می گیرند و در پایان به افرادی که حد نصاب قبولی را کسب نموده اند گواهی صلاحیت حرفه ای سازمان فنی و حرفه ای اعطاء خواهد شد، نفراتی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده اند در مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان یزد تحت آموزش قرار خواهند گرفت تا پس از کسب صلاحیت حرفه ای، گواهی مربوطه را اخذ نمایند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما