آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد
 • 1396/1/23 چهارشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد

  همزمان با میلاد با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع)، عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق با برآورد اعتباری معادل 45 میلیارد ریال آغاز گردید.....


  همزمان با میلاد با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع)، عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه روستاهای سبزدشت شهرستان بافق با برآورد اعتباری معادل 45 میلیارد ریال آغاز گردید.
  در این مراسم که با حضور معاون سیاسی-امینتی و اجتماعی استاندار، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، وتنی چند از مسئولین شهرستان بافق و جمعی از اهالی روستای سبزدشت در روز دوشنبه مورخ 21/1/96 برگزار گردید، کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای سبزدشت با اجرای 61 کیلومتر شبکه توزیع، 7 کیلومتر شبکه تغذیه، یک ایستگاه TBS به ظرفیت 5000 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب به زمین زده شد.
  طالبی معاون سیاسی-امینتی و اجتماعی استانداری یزد در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای صورت گرفته توسط شرکت گاز استان در خصوص گازرسانی به روستاها، تامین پایدار و بدون قطعی جریان گازطبیعی درسال گذشته، از ویژگیهای بارز این شرکت: عمل به تعهدات، بهره برداری به موقع از پروژهای در دست اقدام خود با وجود تنگناهای مالی دولت نام برد.
  منوچهر فلاح در ادامه این مراسم ضمن عرض تبریک میلاد حضرت علی(ع) و آغاز سال نو اظهار داشت: شرکت گاز استان یزد، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال» نام گذاری شده است، حرکت پرشتاب درخصوص گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه را سرلوحه کار خویش قرار داده است. به طوری که از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده و برنامه گازرسانی به بالغ بر100روستا نیز در سال جاری در دستور کار شرکت قرار دارد.
  این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از صنعت گاز به عنوان محور توسعه یاد کرد و ادامه داد: گازرسانی ضمن استفاده در سیستم های گرمایشی خانگی - تجاری، در بخش های کشاورزی، توسعه کشت گلخانه ای، احداث نیروگاه ها به منظور تولید برق و تأمین سوخت خودروها نقش به سزایی داشته و همچنین با ورود این سوخت پاک و ارزان، ضمن کاهش میزان آلایندگی هوا زمینه مناسب جهت توسعه صنایع کوچک و بزرگ و به دنبال آن ایجاد اشتغال فراهم خواهد آمد.
حضور رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/1/21 دوشنبه حضور رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد

  رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه مورخ 20/01/96 به همراه کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای پژوهش شرکت های گاز استانی در شرکت گاز استان یزد حضور یافت.....


  رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران روز یکشنبه مورخ 20/01/96 به همراه کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای پژوهش شرکت های گاز استانی در شرکت گاز استان یزد حضور یافت.
  رئیس پژوهش شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته توسط قطب پژوهشی منابع انسانی به محوریت شرکت گاز استان یزد، جلسات مشترکی در محل پارک علم و فناوری یزد بین کارشناسان شرکت ملی گاز ایران و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد و متخصصین دانشگاهی با هدف ارائه توانمندی های شرکت های مستقر در پارک و متخصصین حوزه منابع انسانی دانشگاه های استان به شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید.
  محمد رضا نوری در ادامه با اشاره به پروژه پژوهشی شرکت گاز استان یزد با عنوان « تأثیر بسته های تندرستی بر سلامت جسمانی، کیفیت زندگی، ترومای تجمعی و کاهش هزینه های کارکنان شرکت گاز استان یزد » گفت: پروژه مذکور طی جلسه جداگانه ای به منظور بررسی نهایی تشریح و پس از پاسخگویی به سوالات و ابهامات موجود، مورد تأیید نهایی قرار گرفت.
  وی یادآور شد: نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و همچنین نشست با رئیس پارک علم و فناوری از دیگر برنامه های هیأت پژوهشی شرکت ملی گاز ایران بود.
  لازم به ذکر است محمدرضا نوری رئیس و محسن دهشیری زاده کارشناس پژوهش شرکت گاز استان یزد، آقایان خلیلی و لواسانی و خانم مهدی زاده کارشناسان پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران، شفیعی رئیس پژوهش شرکت گاز استان مرکزی، جهانبازی رئیس پژوهش شرکت گاز استان اصفهان، سالاری مسئول مددکاری شرکت گاز استان اصفهان و خانم اکبرپور کارشناس پژوهش شرکت گاز استان کرمان طی جلسات برگزار شده، ادیب نیا رئیس بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران را همراهی نمودند.
کسب رتبه برتر در حوزه آموزش توسط حراست شرکت گاز استان یزد
 • 1395/12/14 شنبه کسب رتبه برتر در حوزه آموزش توسط حراست شرکت گاز استان یزد

  حراست شرکت گاز استان یزد بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه آموزش گردید.....


  حراست شرکت گاز استان یزد بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد حراست های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه آموزش گردید.
  در تقدیر نامه ای که به همین منظور از طرف سهراب نجار، معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران اهداء گردیده، خطاب به رئیس حراست شرکت گاز استان یزد آمده است: بدینوسیله از تلاش های جنابعالی و همکاران محترم حراستی آن شرکت در انجام وظایف محوله قدردانی نموده و این لوح بعنوان یادبود تقدیم می گردد. از درگاه خدواند متعال سربلندی و موفقیت روزافزون جنابعالی و همکاران گرانقدرتان را در اعتلای نقش و جایگاه حراست شرکت ملی گاز ایران آرزومندیم.
پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد
 • 1395/12/11 چهارشنبه در دولت تدبیر و امید محقق گردید؛ پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: با نصب بیش از 27 هزار انشعاب در حوزه شهری و 15 هزار انشعاب در حوزه روستایی، بیش از 42 هزار انشعاب گاز طبیعی در دولت یازدهم نصب گردیده که موجب جذب حدود 73 هزار مشترک در حوزه شهری و بیش از 21 هزار مشترک در حوزه روستایی و مجموعاً 94 هزار مشترک شده که بر این اساس تاکنون در سطح استان یزد بیش از 218 هزار انشعاب نصب و بیش از 397 هزار مشترک جذب گردیده است.
  این مقام مسئول در ادامه افزود: با گازرسانی به یک هزار و 427 گلخانه و 213 کوره در دولت تدبیر و امید، 2 هزار و 733 گلخانه و 263 کوره در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 2 هزار و 495 واحد صنعتی عمده و جزء که موجب جایگزینی بیش از 816 هزار متر مکعب گاز طبیعی در بخش صنعت شده است، مجموعاً 6 هزار و 224 واحد صنعتی عمده و جزء به شبکه گاز طبیعی وصل گردیده است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: با گازرسانی به 4 شهر استان در دولت تدبیر و امید، 19 شهر از 20 شهر استان و همچنین با گازرسانی به 167 روستا در دولت یازدهم، 316 روستا از مجموع 542 روستای واجد شرایط گازرسانی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 73 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است.
  شایان ذکر است با توجه به پیشرفت 95 درصدی عملیات گازرسانی در استان یزد که موجب جایگزینی سوخت پاک گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی شده، این استان در زمره استانهای سبز در سطح کشور به حساب می آید.
دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)
 • 1395/12/2 دوشنبه دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.
  منوچهر فلاح در تشریح این خبر گفت: در راستای کسب رضایت مشتری و دریافت یک سیستم مشخص جهت رسیدگی به شکایات، شرکت گاز استان یزد دریافت گواهینامه های مذکور را در برنامه خود قرار داد که با دعوت از ممیزان شرکت DQS آلمان و با توجه به اقدامات مناسب و قابل توجه در این زمینه و در سایه مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان، شرکت گاز استان یزد موفق به اثبات  برآورده سازی الزامات استانداردهای مذکور در راستای دریافت گواهینامه های بین المللی مرتبط گردید.
  این مقام مسئول اظهار امیدواری نمود با استقرار سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری در شرکت گاز استان یزد، ساماندهی مناسب تری بر روی اقدامات صورت گرفته در زمینه کسب رضایت مشتری انجام گیرد و این شرکت با شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط بهبود با حرکت پویاتری در زمینه جلب رضایت مردم عمل نماید.
برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد
 • 1395/12/1 يكشنبه برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد

  دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.....


  دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی ضمن خیرمقدم به مدعوین و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، از سلامت اداری به عنوان مبحث بسیار مهمی نام برد که می بایست به صورت شایسته ای به آن پرداخته شود و تمامی کارکنان در سطوح مختلف درایت، بصیرت و هوشیاری را در برنامه های خود مد نظر قرار دهند.
  منوچهر فلاح پیش بینی و پیشگیری را گام نخست در سلامت اداری دانست که از طریق اقدامات پیشگیرانه می توان از وقوع هر گونه فساد احتمالی جلوگیری به عمل آورد و در پایان ابراز امیدواری نمود با افزایش سطح دانش شرکت کنندگان از طریق برگزاری این گونه دوره ها، شاهد نتایج مثبت و مؤثر آن در سازمان ها و شرکت ها باشیم.
  در ادامه مراسم افتتاحیه و پس از پخش کلیپ عملکرد شرکت گاز استان یزد، دوره آموزشی با تدریس دکتر عابدی جعفری و همچنین محمد هادی امجدی پور رئیس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت ملی گاز ایران ادامه و سرفصل های آموزشی و مباحث مرتبط با دوره ارائه و به سوالات و ابهامات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران
 • 1395/11/30 شنبه برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران

  دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


  دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.
  در این دوره آموزشی که با حضور برخی از رؤسای و جمعی از کارشناسان حفاظت پرسنلی شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران و به منظور افزایش آگاهی و سطح علمی کارشناسان حفاظت پرسنلی برگزار شد، اساتید حاضر به بیان سرفصل های آموزشی مربوطه پرداختند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در آیین اختتامیه این دوره ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، از تمامی افرادی که در برگزاری این دوره آموزشی تلاش نمودند تقدیر و تشکر نموده و هدف از برگزاری این دوره ها را تبادل تجربیات و افزایش سطح دانش شرکت کنندگان دانست و ابراز امیدواری نمود نتایج این آموزش ها در بدنه سیستم و سازمان جاری گردد و شاهد اثرات مثبت آن باشیم.
  منوچهر فلاح ایجاد نظم، حفاظت از تأسیسات، اماکن و تجهیزات، حفاظت از اسناد و مدارک و صیانت از کارکنان را امری بسیار مهم و اساسی در سازمان دانست و بر مسئولیت سنگین حراست در این راستا تأکید نمود وبا اشاره به حساسیت شغل کارکنان حراست، نیروهای حراست را به چشم و گوش سازمان تشبیه و اظهار داشت : این نیروها وظایف بسیار خطیر و حساسی را بر عهده دارند که اجرای صحیح آنها ضامن سلامت سازمان و ایجاد رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع و عدم اجرای درست این وظایف موجب ناامنی و برهم خوردن نظم و ایجاد خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.
  در ادامه این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ضمن خیرمقدم به مدعوین، مبحث سرمایه اجتماعی را محور سخنان خود قرار داد و از آن به عنوان یک موضوع اساسی و مهم در سطح کشور نام برد و افزود: سرمایه اجتماعی نشانه اعتماد مردم نسبت به دولت، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به مردم می باشد که در این میان نهادهای خدمت رسان در افزایش سرمایه اجتماعی می توانند نقش پر رنگی را ایفا نمایند به طوری که هر کارمند در هر دستگاه اداری می بایست نسبت به اهمیت اعتماد مردم واقف بوده و بداند هر فعالیتی که موجب خدشه دار شدن این اعتماد شود، می تواند موجب بی اعتمادی نسبت به کل سیستم و نظام گردد لذا کارکنان می بایست نقش خود را در این زمینه به بهترین نحو ممکن ایفا نموده و با نگاه وسیع به مسئولیتهای سازمانی، به ارتقاء سرمایه اجتماعی و افزایش اعتماد عمومی گام بردارند.
  در بخش دیگری از این مراسم رئیس حفاظت پرسنلی حراست شرکت ملی گاز ایران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری مطلوب دوره آموزشی مذکور، از حفاظت پرسنلی به عنوان ابزاری جهت اعتماد، تعامل و اطمینان سنجی به کارکنان نام برد و صیانت و حفظ اسرار کارکنان و همچنین حفظ ارزش ها و کرامت کارکنان را از جمله وظایف حفاظت پرسنلی عنوان نمود.
  در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از نفرات برتر سطح یک و نفرات برگزیده مسابقات ورزشی که در حاشیه دوره برگزار شد تقدیر به عمل آمد.
تقدیر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1395/11/26 سه شنبه تقدیر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 تقدیر به عمل آورد.....


  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 تقدیر به عمل آورد.
  در این تقدیر نامه با اشاره به اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 توسط شرکت گاز استان یزد بر اساس ارزیابی به عمل آمده توسط سازمان حفاظت محیط زیست، خطاب به منوچهر فلاح، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد آمده است: بدینوسیله کسب چنین موفقیت ارزشمندی را به جنابعالی و کلیه همکاران محترم تبریک گفته و از تلاش های بی دریغ آن مجموعه که توأم با تعهد مدیریت در پیشگیری از انتشار آلودگی و صیانت از منابع حیاتی محیط زیست می باشد، تقدیر به عمل می آید.
  در ادامه این تقدیرنامه آورده شده: امید است در پرتو عنایات حق تعالی، نسبت به پیشبرد اهداف والای محیط زیستی شرکت ملی گاز ایران بیش از پیش کوشا بوده و توفیقات روز افزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم.
تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از مدیرعامل شرکت گاز استان یزد
 • 1395/11/26 سه شنبه تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از مدیرعامل شرکت گاز استان یزد

  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف تشکر و قدردانی نمود.....


  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشوربا اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف تشکر و قدردانی نمود.
  در ابتدای این تقدیر نامه آمده است: سلام و درود خدا بر شما که با یاری سبزتان اندیشه ها را بارور ساختید و معنای یکدلی و همدلی را با سرودن اشعار مهربانی و عطوفت به دیگران آموختید. ایرن اسلامی امروز به وجود اشخاصی چون شما می بالد که برای رسیدن به فردایی بهتر، آستین همت را بالا زدید.
  در ادامه این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: از تلاش های وسیع و کوشش های وثیق و عنایت های دقیق حضرت عالی در همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف سپاسگزاریم، امید است با توکل به الطاف بی کران الهی و در پناه حضرت بقیه ا... الاعظم (ارواحنا فداه) و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید و توفیق خدمت صادقانه بیش از پیش نصیب جنابعالی گردد.
حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن
 • 1395/11/24 يكشنبه حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن

  مدیر عامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.....


  مدیر عامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.
  فرمانده پایگاه مقاومت حضرت صاحب الامر (عج) شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر افزود: همزمان با آغاز سی و نهمین سالگرد پیروزی غرور آفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جمعی از کارکنان این شرکت با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، عزم و اراده و دلبستگی خود را به انقلاب و رهبری نشان داده و بار دیگر با آرمانهای والای امام راحل عظیم الشأن(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید بیعت نمودند.
  وی یادآور شد: کارکنان شرکت گاز استان یزد در کنار مردم غیور استان مسیر راهپیمایی را با شعارهای کوبنده مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا طی نموده و در خاتمه در مراسم نماز وحدت بخش جمعه حضور یافتند.
  گفتنی است برپایی غرفه به همت پایگاه مقاومت حضرت صاحب الامر (عج) در مسیر راهپیمایی از دیگر اقدامات شرکت گاز در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن بود.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای شهرستان میبد در استان یزد
 • 1395/11/23 شنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت؛ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای شهرستان میبد در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجر عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای شهرستان میبد در استان یزدبا برآورد اعتباری معادل 34 میلیارد ریال آغاز گردید.....


  همزمان با ایام ا... دهه فجر عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستاهای شهرستان میبد در استان یزدبا برآورد اعتباری معادل 34 میلیارد ریال آغاز گردید.
  طی مراسمی که روز پنج شنبه مورخ 21/11/95 با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون سیاسی امنیتی استاندار، معاونت بنیاد شهید کشور، فرماندار میبد، امام جمعه ندوشن و تنی چند از مسئولین شهرستان میبد در محل روستای نیوک برگزار گردید، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با اجرای 23 کیلومتر شبکه توزیع، 13 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 150 عدد انشعاب به زمین زده شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: بسیار خرسندیم اعلام کنیم در تمامی شهرستان های استان پروژه های فعال و متعددی در دست اجرا می باشد به طوریکه در حال حاضر از میان20 شهر استان، 19 شهر به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده و عملیات گازرسانی به شهر بهاباد نیز به عنوان تنها شهر باقیمانده استان با پیشرفت 60 درصدی در حال اجرا می باشد و با گازرسانی به 80 روستا در سال جاری، 316 روستای استان از این نعمت خدادادی بهره مند گردیده اند.
  منوچهر فلاح در ادامه یادآور شد در سال جاری حدود 600 کیلومتر شبکه گذاری صورت پذیرفته و با نصب حدود 16 هزار علمک، بیش از 26 هزار اشتراک مورد پذیرش قرار گرفته و علاوه بر آن بیش از 800 واحد صنعتی عمده و جزء و نیز 620 کوره و گلخانه به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده است.
با گازرسانی 95 درصدی، استان یزد به عنوان استان سبز شناخته شد
 • 1395/11/16 شنبه با گازرسانی 95 درصدی، استان یزد به عنوان استان سبز شناخته شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد با گازرسانی 95 درصدی، این استان به عنوان استان سبز شناخته شد.....


  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد با گازرسانی 95 درصدی، این استان به عنوان استان سبز شناخته شد.
  بنابر همین گزارش 19 شهر از 20 شهر و همچنین 316 روستا از 542 روستای واجد شرایط گازرسانیدر استان یزد از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 73 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است و بر این اساس بیش از 396 هزار مشترک جذب و 218 هزار انشعاب گاز طبیعی نصب گردیده است.
  شایان ذکر است استان سبز به استانی اطلاق می گردد که با پیشرفت 95 درصدی عملیات گازرسانی در آن، سوخت پاک گاز طبیعی جایگزین سوخت های فسیلی گردد.
گازرسانی به چندین پروژه گازرسانی با اعتبار 263 میلیارد ریال در استان یزد
 • 1395/11/8 جمعه در ایام ا... دهه فجر محقق می شود؛ گازرسانی به چندین پروژه گازرسانی با اعتبار 263 میلیارد ریال در استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به چندین پروژه گازرسانی استان با اعتبار 263 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به چندین پروژه گازرسانی استان با اعتبار 263 میلیاردریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: همزمان با ایام ا... دهه فجر، عملیات گازرسانی به مجموعه روستاهای زردین و مجموعه روستاهای سخوید در شهرستان تفت با اعتبار 110 میلیارد ریال، گازرسانی به مجموعه روستاهای تنگ چنار در شهرستان مهریز با اعتبار 90 میلیارد ریال و گازرسانی به 4 روستای مروست در شهرستان خاتم با اعتبار 23 میلیارد ریال صورت خواهد پذیرفت.
  وی در ادامه افزود: گازرسانی به سایت یک هزار واحدی شهید احمدی روشن با اعتبار 3 میلیارد و 200 میلیون ریال و گازرسانی به 25 واحد صنعتی در سطح استان مانند شرکت های کاشی، کوره، بیمارستان، مرکز توانبخشی و ... با اعتبار 36 میلیارد و 800 میلیون ریال نیز از دیگر برنامه های شرکت گاز استان یزد در دهه مبارک فجر می باشد.

  گفتنی است تاکنون در استان یزد مجموعاً 19 شهر و 293 روستا به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 71 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است.

برگزاری هشتمین نشست سراسری روسای آموزش شرکت ها و مناطق عملیاتی تابعه شرکت ملی گاز ایران در استان یزد
 • 1395/11/7 پنجشنبه برگزاری هشتمین نشست سراسری روسای آموزش شرکت ها و مناطق عملیاتی تابعه شرکت ملی گاز ایران در استان یزد

  هشتمین نشست سراسری روسای آموزش شرکت ها و مناطق عملیاتی تابعه شرکت ملی گاز ایران با حضور رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز با محوریت تبیین اهداف و برنامه های در دست اقدام آموزش و تجهیز نیروی انسانی از تاریخ 5/11/95 به مدت 2 روز به میزبانی حراست شرکت گاز استان یزد در محل هتل باغ مشیرالممالک برگزار گردید.....


  هشتمین نشست سراسری روسای آموزش شرکت ها و مناطق عملیاتی تابعه شرکت ملی گاز ایرانبا حضور رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز با محوریت تبیین اهداف و برنامه های در دست اقدام آموزش و تجهیز نیروی انسانی از تاریخ 5/11/95 به مدت 2 روز به میزبانی حراست شرکت گاز استان یزد در محل هتل باغ مشیرالممالک برگزار گردید.
  در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش آموزش در موفقیت کارکنان و سازمان افزود؛ هر چه دانش و مهارت های کارکنان با نیازهای جامعه، پیشرفت های علمی و تغییرات فن آوری هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد، درجه اطمینان از موفقیت فرد و یازمان بالاتر می رود.
  منوچهر فلاح ادامه داد هدف نظام آموزش به سازی سازمان به عنوان یکی از کارکردهای مهم مدیریت منابع انسانی، فراهم کردن زمینه ای است که بر اساس آن توانایی های بالقوه افراد به فعل در آمده و استعدادهای آنان شکوفا گردد.
  وی خاطرنشان کرد آموزش کارکنان فرآیندی است که انطباق و سازگاری کارکنان را با محیط متحول سازمانی و در نهایت انطباق بهتر سازمان را با محیط بیرونی فراهم می آورد.
  در ادامه این نشست رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز افزود با تلاش همکاران و دستاوردهای فراهم شده شاهد روند منسجم و یکپارچه در سطح آموزش هستیم. و میخواهیم سال 96 را طوری آغاز کنیم که پیشرفت چشمگیر در حوزه آموزش و منابع انسانی داشته باشیم.
  اسحق فرشیدی در ادامه به موضوع های مختلف آموزش از جمله طرح ها و برنامه های توانمندسازی حوزه تخصصی فنی و غیر فنی، سامانه آموزش الکترونیک، تدوین استانداردهای آموزش بر مبنای شایستگی، مدل تبیین نیاز آموزش بر مبنای نقش مدیران و همچنین نرم افزار مدیریت آموزش به طور تفصیلی پرداخت و در نهایت بیانیه پایانی نشست در 12 بند که بیانگر حرکت راهبردی این حوزه به سمت چشم انداز 1399 آموزش شرکت ملی گاز ایران است، قرائت گردید.
  در پایان این نشست دو تن از پیشکسوتان آموزش به بیان خاطرات خود پرداختند و از آنان تقدیر و تشکر به عمل آمد.
کسب تندیس سیمین توسط شرکت گاز استان یزد در هیجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور
 • 1395/11/7 پنجشنبه کسب تندیس سیمین توسط شرکت گاز استان یزد در هیجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور

  شرکت گاز استان یزد در هیجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز که با حضور سرکار خانم معصومه ابتکار معاون محترم رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، نمایندگان سازمانهای GIZ,UNIDO، در تهران برگزار شد موفق به کسب تندیس سیمین خدمات سبز کشور در سال 1394 گردید.....


  شرکت گاز استان یزد در هیجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز که با حضور سرکار خانم معصومه ابتکار معاون محترم رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، نمایندگان سازمانهای GIZ,UNIDO، در تهران برگزار شد موفق به کسب تندیس سیمین خدمات سبز کشور در سال 1394 گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد ، سازمان حفاظت محیط زیست هرساله به منظور انتخاب واحدهای فعال در حفظ محیط زیست ، واحدهای صنعتی- خدماتی مختلف را براساس شاخهای بین المللی و با استفاده از روش ارزیابی عملکرد مورد ارزیابی قرار داده و واحدهای دارای صلاحیت کسب تندیس را معرفی می نماید.
  در این همایش که با حضور 414 واحد صنعتی وخدماتی مختلف از سراسر کشور برگزار شده بود مهندس فلاح به نمایندگی از شرکت گاز استان یزد توانست تندیس سیمین را به خود اختصاص دهد.
  معصومه ابتکار در این مراسم  ضمن تبریک به برگزیدگان این دوره و تشکر از فعالین این عرصه رشد اقتصادی همگام با کاهش آلودگی، برقراری ارتباط موثر بین سازمان محیط زیست و واحدهای صنعتی خدماتی را از اهداف برگزاری این همایش برشمرد و خواستار تلاش و همدلی بیشتر سایر سازمانها و ارگانها در این زمینه شد.
  منوچهر فلاح ضمن تشکر از تلاش همکاران ساعی خود که نقش بسزایی در کسب این موفق داشته اند اظهار داشت این شرکت تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات و توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان با رویکرد حفاظت از محیط زیست ، به کارگرفته و بر آموزش مستمر همکاران در خصوص رعایت دستورالعملهای زیست محیطی و مشترکین محترم در زمینه مصرف بهینه از گاز طبیعی تاکید نمود.
فعال سازی سیستم پرداخت تلفنی قبوض از طریق تلفن در شرکت گاز استان یزد
 • 1395/11/6 چهارشنبه فعال سازی سیستم پرداخت تلفنی قبوض از طریق تلفن در شرکت گاز استان یزد

  سیستم پرداخت تلفنی قبوض و اخذ شماره کنتور از طریق تلفن در شرکت گاز استان یزد فعال گردید......

  سیستم پرداخت تلفنی قبوض و اخذ شماره کنتور از طریق تلفن در شرکت گاز استان یزد فعال گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد این سیستم که قابل استفاده برای عموم مشترکین گاز استان می باشد امکان پرداخت آخرین قبض گاز صادر شده به صورت همزمان برای 30 نفر از طریق شماره تلفن 3194 را فراهم آورده است که عدم تکرار پرداخت قبوض و حل مشکل دوبله پرداختی، عدم نیاز به ورود شناسه پرداخت برای قبوض، امکان ذخیره شناسه قبض برای شماره تلفن تماس گیرنده در سیستم و عدم نیاز به ورود اطلاعات شناسه قبض در پرداخت های بعدی و همچنین امکان ثبت شماره کارت بانکی برای شماره تلفن تماس گیرنده و عدم نیاز به ورود اطلاعات شماره کارت بانکی در پرداخت های بعدی از جمله مزایای این سیستم می باشد.
  همچنین پرداخت قبوض از طریق وارد نمودن شناسه قبض برای مشترکینی که به هر دلیل قبض کاغذی را دریافت نکرده اند و قبوضی که به دلیل مبلغ کم (تابستان کمتر از 5 هزار تومان و زمستان 10 هزار تومان) چاپ نگردیده و یا دسترسی فیزیکی به آنها و شناسه پرداخت و مبلغ گازبهای مصرفی وجود ندارد از دیگر امکانات این سیستم می باشد.
  گفتنی است کاهش هزینه ها، عدم اتلاف وقت، کاهش آلودگی محیط زیست به دلیل کاهش ترددها، سرعت در ارائه خدمات و افزایش رضایت مشترکین را می توان از آثار سیستم پرداخت تلفنی قبوض گاز برشمرد.
گازرسانی به 764 واحد صنعتی در استان یزد طی سال جاری
 • 1395/10/14 سه شنبه گازرسانی به 764 واحد صنعتی در استان یزد طی سال جاری

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 764 واحد صنعتی عمده و جزء در استان یزد طی سال جاری خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 764 واحد صنعتی عمده و جزء در استان یزد طی سال جاری خبر داد.
  منوچهر فلاح با اعلام این خبر افزود: در سال جاری 764 واحد صنعتی شامل گازرسانی به 82 واحد صنعتی عمده و 682 واحد صنعتی جزء در سطح استان یزد به بهره برداری رسیده است که بر این اساس تعداد واحدهای صنعتی متصل به گاز طبیعی در استان به 6 هزار و 154 واحد رسیده است.
  وی در ادامه گفت: با گازرسانی به 575 گلخانه و 34 کوره آجرپزی در سال جاری، مجموعاً بیش از 2 هزار و 700 گلخانه و 261 کوره آجرپزی گازدار شده است که این امر نشانه سودآوری شرکت گاز استان یزد در بحث جایگزینی گاز به عنوان یک سوخت پاک و ارزان می باشد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: تاکنون 31 ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 195 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) و همچنین 48 جایگاه CNG در سطح استان احداث گردیده است.
پذیرش بیش از 21 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد
 • 1395/10/13 دوشنبه طی 9 ماهه اول سال جاری محقق گردید؛ پذیرش بیش از 21 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 21 هزار مشترک و نصب 13 هزار انشعاب گاز طبیعی در استان طی 9 ماهه نخست سال جاری خبر داد......


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 21 هزار مشترک و نصب 13 هزار انشعاب گاز طبیعی در استان طی 9 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  منوچهر فلاح در توضیح این خبر افزود: در 9 ماه نخست سال جاری، 21 هزار و 600 مشترک جدید جذب و 13 هزار و 700 انشعاب گاز نصب شده که بر این اساس تاکنون در استان یزد، 392 هزار مشترک گاز طبیعی جذب و 216 هزار علمک نصب گردیده است.
  این مقام مسئول با اشاره به 493 کیلومتر شبکه گذاری انجام شده در سال جاری خاطر نشان کرد: تاکنون در استان مجموعاً 7 هزار و 750 کیلومتر شبکه فولادی و پلی اتیلن احداث گردیده و 19 شهر و 287 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 71 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: با اجرای عملیات گازرسانی به شهر بهاباد این شهر نیز به عنوان تنها شهر باقیمانده استان به شبکه گاز طبیعی متصل خواهد گردید و عملیات گازرسانی به 83 روستا در حال انجام می باشد.
شرکت گاز استان یزد میزبان گردهمایی ماهیانه بسیج ادارت استان
 • 1395/10/12 يكشنبه شرکت گاز استان یزد میزبان گردهمایی ماهیانه بسیج ادارت استان

  گردهمایی بسیج ادارت استان یزد روز یکشنبه مورخ 12/10/95 به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر (عج) شرکت گاز استان یزد برگزار گردید......


  گردهمایی بسیج ادارت استان یزد روز یکشنبه مورخ 12/10/95 به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر (عج) شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.
  در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم به مدعوین و گرامیداشت سالگرد سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان دارالعباده یزد و با اشاره به حماسه 9 دی، از این روز به عنوان روز بصیرت و حمایت از ولایت نام برد و آنرا برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب دانست و در ادامه نوح معظمی، رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت گاز استان یزد با پخش کلیپ، توضیحاتی در مورد رعایت مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی ارائه نمود.
  در بخش دیگری از این گردهمایی دکتر مراد زاده کارشناس سیاسی به ارائه مطالبی در رابطه با فضای مجازی و فضای سیاسی کشور پرداخته و جو سیاسی حاکم بر جامعه و نقش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ابر قدرت در معادلات سیاسی منطقه و پیروزی های اخیر مقاومت را تشریح نموده و توضیحات مختصری در ارتباط با اوضاع سیاسی کشور در آستانه انتخابات ریاست جمهوری بیان نمود.
  گفتنی است پخش کلیپ عملکرد شرکت گاز استان یزد، مستند سفر مقام معظم رهبری به استان و سخنان ایشان در رابطه با قتنه 88، توزیع بسته های فرهنگی بین شرکت کنندگان و همچنین اهداء جوایز به 12 نفر از برگزیدگان مسابقه کتبی از دیگر برنامه های این گردهمایی بود.
نرخ گاز بها تا پایان سال افزایش نمی یابد
 • 1395/9/24 چهارشنبه بی ارتباط بودن مبلغ آبونمان با میزان گاز مصرفی نرخ گاز بها تا پایان سال افزایش نمی یابد

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان یزد گفت: براساس آخرین اطلاعات ماخوذه از ستاد شرکت ملی گاز ، گاز بها تا پایان سال جاری با همان نرخ قبلی محاسبه خواهد شد.....


  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان یزد گفت: براساس آخرین اطلاعات ماخوذه از ستاد شرکت ملی گاز ، گاز بها تا پایان سال جاری با همان نرخ قبلی محاسبه خواهد شد.
  علیرضا بشیری ادامه داد: لازم به توضیح است بهای گاز مصرفی بر اساس جدول پلکانی ابلاغی از شرکت ملی گاز ایران برای تمامی مصرف کنند گان محاسبه و اعمال می‌گردد.
  وی با اشاره به نحوه محاسبه تعرفه گاز به تفکیک اقلیم در استان یزد افزود: بر اساس جدیدترین بازنگری به عمل آمده از سوی پژوهشکده هواشناسی کشور ابلاغی از شرکت ملی گاز ایران، مناطقی از استان نظیر تفت، خضرآباد، ندوشن، نیر و بهاباد جزو اقلیم 2 (سرد) و مناطقی مانند یزد، اردکان و میبد جز اقلیم 3 (معتدل) لحاظ شده‌اند.
  بشیری تصریح کرد: مبلغ آبونمان، هیچگونه ارتباطی با میزان بهای گاز مصرفی نداشته و کاهش مصرف در فصول گرم سال منجر به افزایش مبلغ آبونمان نمی‌شود.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما