بيشتر
برگزاری مانور زلزله و ایمنی در شرکت گاز استان یزد

به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و ایمنی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و ایمنی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد هدف از برگزاری این مانور را آمادگی هر چه بیشتر و افزایش سرعت واکنش و آمادگی کارکنان درشرایط اضطراری عنوان نمود و یادآور شد: پس از انجام مانور می بایست مشاهدات عینی ثبت و مستندات تهیه شده مورد بازنگری قرار گیرد تا نقاط قوت و ضعف سازمان از لحاظ آمادگی نیروهای انسانی، تجهیزات و... به منظور مقابله در شرایط اضطراری مشخص شود.
علی اکبر میدانشاهی در ادامه و در تشریح مانور مذکور گفت: این مانور توسط واحد HSE و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت برنامه ریزی و با همکاری سازمان هلال احمر و سازمان آتش نشانی طی دو مرحله انجام شد که مرحله اول را پناه گیری کارکنان در نقاط مناسب و مرحله دوم را خروج اضطراری پس از پایان زلزله به محل امن و در محوطه باز شرکت شامل گردید که هر دو مرحله با موفقیت کامل به پایان رسید.
علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: پس از برگزاری مانور، مباحثی از قبیل نقاط زلزله خیز کشور و استان یزد، وقوع زلزله و آثار آن، مقاوم سازی ساختمان، روش های پناه گیری، زمان پناه گیری، طریقه خروج مناسب از ساختمان و ... توسط کارشناس جمعیت هلال احمر مطرح شد و در ادامه به منظور آشنایی کارکنان با مباحث حریق و خاموش کننده ها، آموزش های لازم در دو بخش تئوری و عملی توسط کارشناس سازمان آتش نشانی صورت پذیرفت که بخش اول به آموزش کارکنان با مثلت حریق، تشریح رفتارهای آتش، شناسایی انواع حریق و خاموش کننده ها و همچنین اقدامات اولیه و اساسی در اطفاء حریق اختصاص داده شد و در بخش دوم نفرات به صورت عملی با انواع کپسول های آتش نشانی آشنا و اقدام به اطفاء حریق نمودند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما