بيشتر
برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد

مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران ویژه آقایان در رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.....


مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران ویژه آقایان در رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، مسابقات در رشته والیبال با حضور 21 تیم از روز جمعه مورخ 15/04/97 زیر نظر داوران مجرب کشوری آغاز و تیم ها در 3 گروه 5 تیمی و یک گروه 6 تیمی به مصاف حریفان خود رفته ند که پس از پایان دور مقدماتی بازی ها به صورت حذفی ادامه خواهد یافت و مسابقات در رشته تنیس روی میز از روز یکشنبه مورخ 17/04/97 با حضور 24 تیم آغاز که ورزشکاران به صورت تیمی و انفرادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پیامی به همین مناسبت، از ورزش به عنوان یک نیاز اساسی در زندگی ماشینی امروز نام برد که می تواند در سلامتی جسم و روح تأثیر به سزایی داشته باشد و علاوه بر ایجاد روحیه نشاط، موجب همبستگی میان کارکنان و خانواده آنها شود لذا نهادینه کردن ورزش در شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از اهداف اصلی این شرکت می باشد که برگزاری این گونه مسابقات را در راستای دستیابی به همین هدف عنوان نمود.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما