بيشتر
در ششمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای نعمت آباد و رضوانیه شهرستان ابرکوه در استان یزد

در ششمین روز از هفته دولت بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای نعمت آباد و رضوانیه شهرستان ابرکوه در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 35 میلیارد ریال آغاز گردید....


در ششمین روز از هفته دولت بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای نعمت آباد و رضوانیه شهرستان ابرکوه در استان یزدبا برآورد اعتباری معادل 35 میلیارد ریال آغاز گردید.
طی مراسمی که روز سه سنبه مورخ 07/06/96 با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار، و تنی چند از مسئولین شهرستان ابرکوه برگزار گردید، پروژه گازرسانی به روستاهای نعمت آباد و رضوانیه مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در تشریح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 51 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، 2 عدد ایستگاه تقلیل فشار (TBS) به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت، یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 470 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفت.
منوچهر فلاح در رابطه با گازرسانی به روستاهای استان گفت: از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، 334 روستا به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده که این امر موجب بهره مندی 70 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی گردیده و عملیات اجرایی گازرسانی به 87 روستا در دست اجرا بوده و 27 روستای دیگر نیز در مرحله آگهی فراخوان قرار دارد.
وی در پایان با اشاره به مواردی در رابطه با مصرف ایمن گاز طبیعی و لزوم مصرف بهینه و رعایت الگوی مصرف افزود: متقاضیان دریافت انشعاب می توانند پس از اخذ تأییدیه لوله کشی داخلی از سازمان نظام مهندسی ساختمان و تحویل مدارک مورد نیاز، نسبت به خرید امتیاز اقدام نمایند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما