بيشتر
برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت گاز استان یزد

رئیس دارالقرآن الکریم شرکت گاز استان یزد از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت گاز استان یزد خبر داد.....


رئیس دارالقرآن الکریم شرکت گاز استان یزد از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت گاز استان یزد خبر داد.
نوح معظمی با اشاره به اجر اخروی و ثواب خاص قرائت قرآن در این ماه پربرکت ابراز داشت: مدیر عامل و سایر مشتاقان و شیفتگان ساحت قرآن کریمدر شرکت گاز استان یزد همه روزه در مراسم قرائت جزء خوانی قرآن کریم به صورت تحدیر و هم نوا با صدای استاد مهتز شرکت نمودند.
وی ضمن تشریح برنامه های فرهنگی ویژه ایام با برکت رمضانبه منظور ‌تقویت و ترویج فرهنگ قرآنی، از غبار روبی نمازخانه های شرکت در ساختمان مرکزی ستاد و ادارات گاز نواحی جهت استقبال از ماه میهمانی خدا، حضور پرشور کارکنان در نماز جماعت و سخنرانی امام جماعت پس از نماز ظهر و عصر، تبلیغات محیطی با موضوع ماه مبارک رمضان، برگزاری کلاس های آموزش مسائل فرهنگی - مذهبی و صفحه خوانی قرآن به عنوان مهمترین برنامه های صورت گرفته در این ماه ضیافت الهی نام برد.
وی در پایان با اشاره به نزول قرآن در ماه رمضان که موجب عظمت هرچه بیشتر این ماه مبارک شده است اظهار امیدورای نمود با برگزاری اینگونه مراسم ها شاهد نهادینه شده تعالیم قرآنی در اخلاق و رفتار کارکنان و اشاعه فرهنگ نورانی قرآن کریم بین خانواده ها باشیم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما