بيشتر
برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد

دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.....


دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی ضمن خیرمقدم به مدعوین و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، از سلامت اداری به عنوان مبحث بسیار مهمی نام برد که می بایست به صورت شایسته ای به آن پرداخته شود و تمامی کارکنان در سطوح مختلف درایت، بصیرت و هوشیاری را در برنامه های خود مد نظر قرار دهند.
منوچهر فلاح پیش بینی و پیشگیری را گام نخست در سلامت اداری دانست که از طریق اقدامات پیشگیرانه می توان از وقوع هر گونه فساد احتمالی جلوگیری به عمل آورد و در پایان ابراز امیدواری نمود با افزایش سطح دانش شرکت کنندگان از طریق برگزاری این گونه دوره ها، شاهد نتایج مثبت و مؤثر آن در سازمان ها و شرکت ها باشیم.
در ادامه مراسم افتتاحیه و پس از پخش کلیپ عملکرد شرکت گاز استان یزد، دوره آموزشی با تدریس دکتر عابدی جعفری و همچنین محمد هادی امجدی پور رئیس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت ملی گاز ایران ادامه و سرفصل های آموزشی و مباحث مرتبط با دوره ارائه و به سوالات و ابهامات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما