بيشتر
اخبار عمومی
1396/8/3 چهارشنبه تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در آستانه فرارسیدن ایام سرد سال بر رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز تأکید و خواستار توجه ویژه مصرف کنندگان گاز طبیعی در خرید و نصب لوازم گازسوز شد.....


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در آستانه فرارسیدن ایام سرد سال بر رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز تأکید و خواستار توجه ویژه مصرف کنندگان گاز طبیعی در خرید و نصب لوازم گازسوز شد.
منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: هم استانی های شریف می بایست در هنگام خرید لوازم گازسوز به برچسب انرژی و استاندارد بودن آنها توجه نموده و برای نصب وسایل گازسوز از کارشناسان فنی کمک بگیرند.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت کنترل دقیق وسایل گازسوز به منظور اطمینان از سلامت کارکرد آنها گفت: مصرف کنندگان گرامی قبل از نصب هر وسیله گازسوز باید از باز بودن مسیر دودکش ها اطمینان حاصل نموده و برای هر وسیله گاز سوز یک دودکش مجزا نصب و از کلاهکH  در مبادی خروجی دودکش ها استفاده شود.
وی همچنین استفاده از لوله های آکاردئونی (خرطومی) را به عنوان دودکش وسایل گازسوز بسیار خطرناک دانست و یادآور شد: در نصب بخاری از بست فلزی و شیلنگ استاندارد و مخصوص استفاده شود.
این مقام مسئول از مردم استان به خصوص اهالی مناطقی که اخیراً به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند خواست از تبدیل وسایل نفت سوز به گازسوز و نصب بخاری بدون دودکش در محیط های بسته مانند اتاق خواب و نصب آبگرمکن در مکان هایی مانند انباری، آشپزخانه های کوچک، حمام یا رختکن و پاسیو خودداری نمایند.
وی خاطر نشان کرد برای تبادل هوا و جریان اکسیژن کافی متناسب با سامانه های گرمایشی نصب شده در محیط های مسکونی، دقت لازم صورت پذیرد و به هنگام استفاده از بخاری، زیر درب ها و یا کانال کولر برای عبور هوا باز باشد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما