بيشتر
اخبار عمومی
1397/7/22 يكشنبه پاکدستی و صداقت همکاران شرکت گاز استان یزد خبر ساز شد پاکدستی و صداقت دو تن از کارکنان اداره گاز ناحیه ابرکوه از نواحی زیرمجموعه شرکت گاز استان یزد خبر ساز شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در خصوص جزئیات این خبرگفت: دوتن از همکاران پاک دامن و با صداقت این شرکت در مسیر سرکشی و بازدید از تأسیسات شرکت، متوجه کیف پولی شده که پس از بررسی بیشتر مشخص می گردد این کیف حاوی مدارک و مقدار قابل توجه ای دلار بوده و متعلق به احدی از گردشگران خارجی تبعه کشور چین می باشد...


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در خصوص جزئیات این خبرگفت: دوتن از همکاران پاک دامن و با صداقت این شرکت در مسیر سرکشی و بازدید از تأسیسات شرکت، متوجه کیف پولی شده که پس از بررسی بیشتر مشخص می گردد این کیف حاوی مدارک و مقدار قابل توجه ای دلار بوده و متعلق به احدی از گردشگران خارجی تبعه کشور چین می باشد.
علی اکبر میدانشاهی در ادامه افزود: این همکاران پس از کشف این کیف، بلافاصله با مأمورین انتظامی شهرستان ابرکوه تماس و موضوع به اطلاع نیروی انتظامی منطقه به منظور شناسایی صاحب آن رسانده می شود.
سرهنگ زارع، جانشین فرمانده انتظامی ابرکوه نیز با تأیید این خبر اعلام نمود: طی گزارشی از اداره مهاجرت و گذرنامه استان مبنی بر مفقود شدن کیف مدارک گردشگر خارجی تبعه کشور چین شامل 2 هزار دلار و مقداری پول نقد و ارز خارجی دیگر، پیگیری این موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از اعلام تماس تلفنی از طرف طرف یابندگان، با هماهنگی عوامل نیروی انتظامی و اداره میراث فرهنگی، کیف توسط دو کارمند شرکت گاز در اداره میراث فرهنگی به صاحبانش برگردانده شد و آنها از دو کارمند به خاطر این رفتار پسندیده تشکر و قدردانی کردند.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تقدیر از این دو کارمند شاغل در امور بهره برداری تصریح نمود: امانت داری به عنوان یکی از خصیصه های مثبت در بین کارکنان بوده که همواره در منشور اخلاقی صنعت نفت و شرکت ملی گاز مورد تأکید قرار گرفته و نشانه درستی و کمال هر فرد می باشد و این اتفاق نشان دهنده نهادینه شدن این امر در مجموعه شرکت گاز استان یزد می باشد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما