بيشتر
در دولت تدبیر و امید محقق گردید؛ پذیرش 94 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.....


مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به تشریح عملکرد و خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی توسط این شرکت در دولت تدبیر و امید پرداخت.
منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: با نصب بیش از 27 هزار انشعاب در حوزه شهری و 15 هزار انشعاب در حوزه روستایی، بیش از 42 هزار انشعاب گاز طبیعی در دولت یازدهم نصب گردیده که موجب جذب حدود 73 هزار مشترک در حوزه شهری و بیش از 21 هزار مشترک در حوزه روستایی و مجموعاً 94 هزار مشترک شده که بر این اساس تاکنون در سطح استان یزد بیش از 218 هزار انشعاب نصب و بیش از 397 هزار مشترک جذب گردیده است.
این مقام مسئول در ادامه افزود: با گازرسانی به یک هزار و 427 گلخانه و 213 کوره در دولت تدبیر و امید، 2 هزار و 733 گلخانه و 263 کوره در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 2 هزار و 495 واحد صنعتی عمده و جزء که موجب جایگزینی بیش از 816 هزار متر مکعب گاز طبیعی در بخش صنعت شده است، مجموعاً 6 هزار و 224 واحد صنعتی عمده و جزء به شبکه گاز طبیعی وصل گردیده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: با گازرسانی به 4 شهر استان در دولت تدبیر و امید، 19 شهر از 20 شهر استان و همچنین با گازرسانی به 167 روستا در دولت یازدهم، 316 روستا از مجموع 542 روستای واجد شرایط گازرسانی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که این امر موجب بهره مندی 99 درصد جمعیت شهری، 73 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 95 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی گردیده است.
شایان ذکر است با توجه به پیشرفت 95 درصدی عملیات گازرسانی در استان یزد که موجب جایگزینی سوخت پاک گاز طبیعی به جای سوخت های فسیلی شده، این استان در زمره استانهای سبز در سطح کشور به حساب می آید.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما