بيشتر
برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران

دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.
در این دوره آموزشی که با حضور برخی از رؤسای و جمعی از کارشناسان حفاظت پرسنلی شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران و به منظور افزایش آگاهی و سطح علمی کارشناسان حفاظت پرسنلی برگزار شد، اساتید حاضر به بیان سرفصل های آموزشی مربوطه پرداختند.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در آیین اختتامیه این دوره ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، از تمامی افرادی که در برگزاری این دوره آموزشی تلاش نمودند تقدیر و تشکر نموده و هدف از برگزاری این دوره ها را تبادل تجربیات و افزایش سطح دانش شرکت کنندگان دانست و ابراز امیدواری نمود نتایج این آموزش ها در بدنه سیستم و سازمان جاری گردد و شاهد اثرات مثبت آن باشیم.
منوچهر فلاح ایجاد نظم، حفاظت از تأسیسات، اماکن و تجهیزات، حفاظت از اسناد و مدارک و صیانت از کارکنان را امری بسیار مهم و اساسی در سازمان دانست و بر مسئولیت سنگین حراست در این راستا تأکید نمود وبا اشاره به حساسیت شغل کارکنان حراست، نیروهای حراست را به چشم و گوش سازمان تشبیه و اظهار داشت : این نیروها وظایف بسیار خطیر و حساسی را بر عهده دارند که اجرای صحیح آنها ضامن سلامت سازمان و ایجاد رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع و عدم اجرای درست این وظایف موجب ناامنی و برهم خوردن نظم و ایجاد خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.
در ادامه این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ضمن خیرمقدم به مدعوین، مبحث سرمایه اجتماعی را محور سخنان خود قرار داد و از آن به عنوان یک موضوع اساسی و مهم در سطح کشور نام برد و افزود: سرمایه اجتماعی نشانه اعتماد مردم نسبت به دولت، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به مردم می باشد که در این میان نهادهای خدمت رسان در افزایش سرمایه اجتماعی می توانند نقش پر رنگی را ایفا نمایند به طوری که هر کارمند در هر دستگاه اداری می بایست نسبت به اهمیت اعتماد مردم واقف بوده و بداند هر فعالیتی که موجب خدشه دار شدن این اعتماد شود، می تواند موجب بی اعتمادی نسبت به کل سیستم و نظام گردد لذا کارکنان می بایست نقش خود را در این زمینه به بهترین نحو ممکن ایفا نموده و با نگاه وسیع به مسئولیتهای سازمانی، به ارتقاء سرمایه اجتماعی و افزایش اعتماد عمومی گام بردارند.
در بخش دیگری از این مراسم رئیس حفاظت پرسنلی حراست شرکت ملی گاز ایران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری مطلوب دوره آموزشی مذکور، از حفاظت پرسنلی به عنوان ابزاری جهت اعتماد، تعامل و اطمینان سنجی به کارکنان نام برد و صیانت و حفظ اسرار کارکنان و همچنین حفظ ارزش ها و کرامت کارکنان را از جمله وظایف حفاظت پرسنلی عنوان نمود.
در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از نفرات برتر سطح یک و نفرات برگزیده مسابقات ورزشی که در حاشیه دوره برگزار شد تقدیر به عمل آمد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما