بيشتر
اخبار عمومی
1397/10/8 شنبه برگزاری نمایشگاه ماشین آلات امدادی-عملیاتی فرصت مناسبی جهت مرور ظرفیتها و افزایش توانمندیها در سایه تعامل با سایر ارگانها

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری نمایشگاه ماشین آلات امدادی-عملیاتی به عنوان فرصتی جهت مرور ظرفیتها و افزایش توانمندیهای شرکت در سایه تعامل با سایر ارگانها نام برد....


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری نمایشگاه ماشین آلات امدادی-عملیاتی به عنوان فرصتی جهت مرور ظرفیتها و افزایش توانمندیهای شرکت در سایه تعامل با سایر ارگانها نام برد.
علی اکبر میدانشاهی در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، هادی هادی نسب مدیر کل مدیریت بحران استان و جمعی از مدیران و مسولان استان برگزار گردید اظهار داشت: استان یزد به دلیل موقعیت جغرافیای ویژه خود در مرکز کشور همواره به عنوان یکی از استانهای معین و خاص مورد توجه بوده است لذا آمادگی کامل سازمانهای خدمات رسان در مقابله با بحرانهای احتمالی همواره باید مورد نظر قرار گیرد.
وی با بیان این مطلب افزود: بررسی های صورت گرفته بیانگر این مطلب است که حوادث و بلایای طبیعی صورت گرفته در سالیان اخیر افزایش چشمگیری داشته است که برگزاری چنین نمایشگاههایی می تواند در افزایش آمادگی و خدمت رسانی صحیح و به موقع در مواقع بحران تاثیر به سزایی داشته باشد.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد نمایش ابزار، ادوات و تجهیزات مدرن در خنثی سازی خطرات احتمالی بر اثر نشت گاز در حوادث بلایای طبیعی، توزیع پمفلت های آموزشی، آموزش نکات ایمنی به بازدیدکنندگان و نیز نمایش توانمندی های واحد امداد و تعمیرات شرکت در مواقع اضطراری را از جمله اهداف حضور این شرکت در این نمایشگاه عنوان نمود.
گفتنی است نمایشگاه مذکور با شعار "تدبیر در حوادث جهت کاهش خسارات در راستای اقتصاد مقاومتی " همزمان با سالروز زلزله غم بار بم و روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با حضور سازمانها و نهادهای امداد رسان از جمله شرکت گاز استان یزد به مدت 2 روز در صحن بقعه متبرکه امامزاده سید جعفر(ع) یزد برگزار گردید.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما