بيشتر
اخبار عمومی
1397/8/5 شنبه سرعت و مهارت عوامل اجرایی و مدیریت موفق عوامل بهره برداری، عامل استمرار جریان گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از سرعت و مهارت عوامل اجرایی و مدیریت موفق عوامل بهره برداری به عنوان عامل استمرار جریان گاز طبیعی در شهرستانهای تفت و مهریز استان یزد نام برد...


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از سرعت و مهارت عوامل اجرایی و مدیریت موفق عوامل بهره برداری به عنوان عامل استمرار جریان گاز طبیعی در شهرستانهای تفت و مهریز استان یزد نام برد.
علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: مطابق با درخواست مدیر منطقه 2 عملیات انتقال گاز ایران به لزوم تعویض شیرهای لانچر و رسیور خط انتقال 8 اینچ نیر در استان یزد، هماهنگی لازم به منظور جلوگیری از قطع گاز مشترکین روستاهای شهرستانهای تفت و مهریز صورت پذیرفت و در نهایت عملیات فوق بدون هیچ گونه قطع گاز مشترکین خانگی-تجاری با موفقیت کامل صورت پذیرفت.
به گفته این مقام مسئول، قبل از شروع اجرایی عملیات، جلسه ارزیابی ریسک عملیات و اقدامات واکنش در شرایط اضطراری برگزار شد و به منظور جلوگیری از قطع گاز احتمالی، ضمن اطلاع رسانی مناسب به ذینفعان به منظور مدیریت مصرف و برنامه ریزی مناسب به منظور ذخیره سازی گاز طبیعی در شبکه های اجرا شده، گروههای مختلف امداد و تعمیرات با حضور درCGS و TBS های بهره مند از این خط انتقال، با رعایت دستورالعملهای HSE موارد متذکر شده را با هماهنگی معاونت امور بهره برداری به انجام رساندند.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تقدیر از سرعت عمل و مهارت عوامل اجرایی منطقه 2 عملیات انتقال گاز و مدیریت همکاران بهره برداری گاز استان یزد خاطر نشان کرد: انشالله با همدلی و همراهی شرکتهای تابعه شرکت ملی گاز ایران شاهد استمرار جریان گاز طبیعی در زمستان پیش رو باشیم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما