بيشتر
اخبار عمومی
1397/4/9 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد

عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد با برآورد اعتباری معادل 200 میلیارد ریال آغاز شد.....


عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد با برآورد اعتباری معادل 200 میلیارد ریال آغاز شد.
در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که روز شنبه مورخ 9 تیرماه و با حضور استاندار، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان مهریز برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 58 کیلومتر خط تغذیه، نصب 6 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و تأمین و نصب یک ایستگاه CPS به زمین زده شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت ا... دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) گفت: تاکنون در استان یزد عملیات گازرسانی به 21 شهر و 394 روستا به اتمام رسیده که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری، 84 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و برنامه گازرسانی به 76 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار می باشد نیز در دست اجرا قرار دارد.
علی اکبر میدانشاهی در ادامه خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان باشیم.
 
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما